Ongeveer iedereen die je maar kunt bedenken.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:09 schreef Belgosome het volgende:
Welke renners komen er nu naartoe voor het klassement/winst ?
Froome/Quintana/Rodriguez/Valverde/Aru/Evans/Kelderman/Uran/Hesjedal en nog een stuk of 10 die denken top-10 te kunnen gaan rijden.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:09 schreef Belgosome het volgende:
Welke renners komen er nu naartoe voor het klassement/winst ?
Laat ik het anders verwoorden : wie heeft zich speciaal getraind voor de vuelta? Renners die net een volledige tour hebben gereden kan ik misschien best niet in mijn team op Zweeler zetten.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:11 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ongeveer iedereen die je maar kunt bedenken.
twitter:albertocontador twitterde op donderdag 14-08-2014 om 10:27:48Hi all.I want to announce I will ride the Vuelta a España.Here you have a little video.See you all in Jerez. http://t.co/nE965cq9mG reageer retweet
Schijnt dat 'ie al tijdens de Tour weer in training was. In dat geval zou z'n achterstand niet eens zo heel groot zijn.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 10:55 schreef Blik het volgende:
Ben benieuwd of dat slim is van Alberto, die kan daar toch nooit in topvorm verschijnen zou je zeggen?
Anyway, wat een geweldig deelnemersveld heeft deze Vuelta. 2 slagen beter dan de Tour.
Tinkoff is er gek genoeg voorquote:Op donderdag 14 augustus 2014 11:51 schreef DeeBee het volgende:
Had toch verwacht dat Majka hier ook nog wel even zou rijden.
parcours ben ik niet direct met je eens. Giro heeft toch ook pareltjes van ritten ertussen zitten en wat mij betreft ook meer aansprekende bergen. Alleen hebben ze bijvoorbeeld vorig jaar zo'n pech gehad met het weer.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 12:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zoveelste jaar op rij dat de Vuelta een mooier parcours en deelnemersveld heeft dan de giro. Echt de 2e grote ronde nu.
Valverde zal wel de enige zijn die een goede Tour-Vuelta combineert jaquote:Op donderdag 14 augustus 2014 12:32 schreef flyguy het volgende:
Denk dat deze Vuelta voor veel Tourdeelnemers te vroeg komt. Zit maar een maandje tussen. (Behalve voor de Spanjaarden natuurlijk)
True, maar dat het spannender zal worden als in de Tour kan haast niet anders.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 13:53 schreef franklop het volgende:
Deelnemers zijn op papier wel beter, maar het is allemaal afwachten in welke vorm ze zijn.
Zeker een compilatie van Karate Kid Horner?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 03:58 schreef wimderon het volgende:
Ik had kekke plaatjes voorbereid voor in de OP, waar nu een megafoto van Pim Ligthart staat
Hansentwitter:NUsport twitterde op donderdag 14-08-2014 om 14:45:09Pim Ligthart rijdt namens Lotto-Belisol de Vuelta. Adam Hansen gaat op voor zijn 10e grote ronde op rij. http://t.co/ZDjieRWVXR reageer retweet
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 14:56 schreef franklop het volgende:
Hansentwitter:NUsport twitterde op donderdag 14-08-2014 om 14:45:09Pim Ligthart rijdt namens Lotto-Belisol de Vuelta. Adam Hansen gaat op voor zijn 10e grote ronde op rij. http://t.co/ZDjieRWVXR reageer retweet
alle 9 voorgaande ook uitgereden.
Niets houd je tegen om ze te posten.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 03:58 schreef wimderon het volgende:
Ik had kekke plaatjes voorbereid voor in de OP, waar nu een megafoto van Pim Ligthart staat
Geeft zelf aan vooral te willen knechten om z'n ploeggenoten terug te betalen voor al het werk van de afgelopen koersen. Martin en Hesjedal zullen normaal gesproken voor het klassement gaan daar.quote:
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachtenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 18:40 schreef TargaFlorio het volgende:
Vuelta, ik heb er zin in, al zal ik er waarschijnlijk weinig van zien.![]()
[..]
Niets houd je tegen om ze te posten.
In 1993 ging de slotrit ook naar Santiago en daarvoor is het tientallen keren buiten Madrid geweest, net als de Giro ook lang niet altijd in Milano aankwam en daar de laatste jaren ook weer van afgestapt is.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:45 schreef Godshand het volgende:
Tof met die deelnemers.
Maar waarom geen finish in Madrid? Dat is toch normaliter gebruikelijk?
Dit is facebook niveau.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 23:17 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En waar is die van Horner?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 23:17 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is maar een simpele (doch stijlvolle)quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
En waar is die van Horner?
[ afbeelding ]
Ik mis ook glittertjes.
Die foto van Chris is trouwens genomen op een kilometer van de finish van de Angliru etappequote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is maar een simpele (doch stijlvolle)![]()
[ afbeelding ]
Ik heb er wel nog een van Valverde in de aanbieding:
[ afbeelding ]
Froome komt gewoon met de brommer hoor, dus zo zeker zou ik er niet van zijn! Hoewel, zal wel weer befaamde Columbiaanse derde week volgen, niets mis mee.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 14:15 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vast acht namen van Movistar.
Nairo Quintana
Igor Antón
Jonathan Castroviejo
Imanol Erviti
José Herrada
Gorka Izagirre
Adriano Malori
Alejandro Valverde
Sterke ploeg alvast. De overwinning kan Quintana al bijna niet meer ontgaan.
Froome in topvorm doet onder voor Quintana in topvorm. Dat durft deze jongen wel te stellen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:50 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Froome komt gewoon met de brommer hoor, dus zo zeker zou ik er niet van zijn! Hoewel, zal wel weer befaamde Columbiaanse derde week volgen, niets mis mee.
Dit wordt een genotskoers.
komen er ook hier voorbeschouwingen, RR?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 00:14 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Froome in topvorm doet onder voor Quintana in topvorm. Dat durft deze jongen wel te stellen.
Moreno heeft vorig jaar zijn kans gehad maar zakte er in het hooggebergte zwaar doorheen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 15:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dachten ze bij katusha? Ach laten we het voor de derde keer dit jaar bog maar es met Rodriguez als koan proberen. Als ze slim waren geweest, hadden ze Moreno tot kopman gemaakt
Rodriguez reed de Tour alleen maar als voorbereiding op de Vuelta, zonder die blessure in de Giro had hij de Tour overgeslagen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 15:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dachten ze bij katusha? Ach laten we het voor de derde keer dit jaar bog maar es met Rodriguez als koan proberen. Als ze slim waren geweest, hadden ze Moreno tot kopman gemaakt
En scorito?quote:Op maandag 18 augustus 2014 10:30 schreef RicardoKishna het volgende:
Komt er nog een fok! www.tourcoach.nl subleague?
Hoezo toch, dat was al maanden bekend.quote:
Naam: De Legendarische FOK! Subleaguequote:Op maandag 18 augustus 2014 10:30 schreef RicardoKishna het volgende:
Komt er nog een fok! www.tourcoach.nl subleague?
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:14 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hoezo toch, dat was al maanden bekend.
Nou, dat was dus wel zo!quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.
inquote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Naam: De Legendarische FOK! Subleague
Wachtwoord: teamjohannes
Komt allen!
Welkom in de Subleague, je kan me altijd dm'en voor tips.quote:
Betancur rijdt net als vorig jaar "om in vorm te komen voor het WK, Lombardije en Beijing". Vorig jaar was dat een enorm groot succes met als resultaat plek 12 in Beijing..quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.
Top. Ben present.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Naam: De Legendarische FOK! Subleague
Wachtwoord: teamjohannes
Komt allen!
Chaves is een slechte tip.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:20 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Welkom in de Subleague, je kan me altijd dm'en voor tips.
Ik heb nog met geen woord gerept over Chaves, maar dat zou wel mijn eerste tip zijn ja!quote:
Die pak ik alvast maar mee dan.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:14 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik heb nog met geen woord gerept over Chaves, maar dat zou wel mijn eerste tip zijn ja!
Nu moet je blij worden van Bilbao, Txurruka, Gorka Izagirre en Landa.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Oké, Antón zou de Vuelta rijden, maar is blijkbaar vervangen door Javi Moreno. Was nochtans de belangrijkste knecht van Quintana op Lagunas de Neila in Burgos.
Voor het eerst in 9 jaar geen Vuelta voor hem. Deze fanboy zit even in een dipje.
Landa zou wel eens kunnen verrassen. Pello Bilbao kan sinds dit jaar ook ineens goed klimmen, dus wie weet.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:21 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Nu moet je blij worden van Bilbao, Txurruka, Gorka Izagirre en Landa.
Landa was supersterk in Burgos, helaas ging Quintana hem nog voorbij in de laatste kilometer.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Landa zou wel eens kunnen verrassen. Pello Bilbao kan sinds dit jaar ook ineens goed klimmen, dus wie weet.
Txurruka heeft dit jaar nog geen enkele keer de topvorm gehad.
Behalve dat Arrieta alweer gezegd heeft dat ze twee man hebben die kunnen winnen en de ploeg dus wel weer voor Valverde zal gaan rijden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:56 schreef Kingstown het volgende:
Ploeg van SKY op papier toch een stuk minder sterk dan die van Movistar.
Nee, Ja, Ja.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:46 schreef Belgosome het volgende:
Betancur? Gaat die presteren?
Degenkolb? Die gaat toch naar de vuelta?
Rodriguez en Valverde? Gaan die nog wat laten zien?
Die gaat de grootste hoeveelheid lui zweet uitzweten sinds Ulrich.quote:
quote:Team Belkin mikt op klassement in Vuelta
6 minuten geleden
Het Belkin Pro Cycling TEAM begint de Vuelta a España zaterdag met een selectie die drie mannen met klassementsambities herbergt.
“We reizen met Robert Gesink, Wilco Kelderman en Laurens ten Dam naar Spanje en het is dus duidelijk dat we voor een goed klassement gaan”, zegt ploegleider Nico Verhoeven. “Wilco heeft in Utah op hoogte getraind en laten zien goed in orde te zijn. Robert heeft ook in de Verenigde Staten getraind en heeft goede dingen laten zien in de Ronde van Polen. Zij zijn de eerste twee kopmannen.
Laurens ten Dam krijgt de rol van joker binnen de ploeg. “Laurens heeft een goede Tour gereden. We zullen hem in de Vuelta, net als Steven Kruijswijk in de Tour, niet onnodig op kop laten rijden en vroegtijdig opofferen. Ik zou geen positie willen plakken op onze ambities, we streven in dit sterke deelnemersveld het maximaal haalbare na.”
Robert Gesink
Robert Gesink zette na een hoogtestage in de VS in de Ronde van Polen de laatste stap richting de Vuelta. “Dat was door de lange etappes en verre verplaatsingen een zware ronde, maar ik heb daar intensiteit kunnen opdoen en dat is belangrijk. Om de hoogteprikkel erin te houden slaap ik deze week nog een paar keer in een hoogtetent. Bovendien heb ik de afgelopen weken regelmatig tijdrittrainingen gedaan, aangezien de wedstrijd begint met een belangrijke ploegentijdrit. Voor mij telt natuurlijk het klassement, maar ik hoop ook vertrouwen uit de Vuelta te putten, zodat ik volgend jaar klaar ben voor een normaal seizoen. In het verleden heb ik mooie dingen laten zien in de Vuelta, zowel in rituitslagen als klassementen. Ik hoop dat niveau te halen en dan is er veel mogelijk.”
Wilco Kelderman
Wilco Kelderman vertrok speciaal voor de Vuelta naar Utah, alwaar hij op hoogte trainde en vervolgens vijfde werd in de Tour of Utah. “Dat was de perfecte voorbereiding. Ik ben vol vertrouwen. Ik had niet de verwachting in Utah te winnen. Ik hoopte vooral in de slotritten te verbeteren en dat gebeurde. Ik kon met de beste renners in koers mee. Het was jammer dat ik geen rit wist te winnen.”
“De Giro was mijn eerste ronde als kopman en dat gaat me nu helpen. Ik weet nu bijvoorbeeld beter hoe ik krachten moet sparen en een leider moet zijn. We starten de Vuelta met een goede ploeg. Er verschijnen veel goede renners aan het vertrek, maar ik leg mezelf niet te veel druk op. Ik ga uit van mijn eigen kracht en ga voor een kort klassement. Dan zien we vanzelf wel hoe ver ik kom. Dat werkt altijd goed bij mij.”
Laurens ten Dam
Laurens ten Dam eindigde in juli als negende in de Tour de France. Via criteriums, de Clasica San Sebastian en de Prudential RideLondon Classic bereidde hij zich voor op zijn tweede grote ronde van het jaar. “Ik heb dit keer tussendoor meer wedstrijden gereden dan twee jaar terug”, aldus Ten Dam, die destijds na de Tour als 28e besloten te hebben, achtste werd in de Vuelta.
“In San Sebastian en Londen ging het lekker. Ik hoop dat ik in de Vuelta kan groeien. Op de zesde dag staat de eerste aankomst bergop op het programma. Net als in de Tour, wil ik na de eerste rustdag de balans opmaken en kijken wat er mogelijk is. Ik heb er in ieder geval veel zin in, ik heb al gezien dat er een paar mooie aankomsten bergop tussen zitten dit jaar.”
Moreno Hofland
Voor Moreno Hofland wordt de Vuelta a España zijn eerste grote ronde. Verhoeven denkt dat de tijd rijp is voor de jonge Nederlander. “Moreno is een renner in ontwikkeling. Hij heeft in een grote wedstrijd als Parijs-Nice al eens ritten weten te winnen, maar een grote ronde is toch anders. Hij gaat ongetwijfeld veel sterker worden en daar gaat hij volgend jaar ook weer profijt van hebben. Er zijn deze Vuelta een paar interessante ritten voor hem waarin hij met bijvoorbeeld een John Degenkolb kan gaan strijden om de prijzen. ”
TEAM line-up:
Stef Clement, Laurens ten Dam, Robert Gesink, Moreno Hofland, Martijn Keizer, Wilco Kelderman, Paul Martens, Maarten Tjallingii en Robert Wagner.
Ploegleiding:
Erik Dekker, Nico Verhoeven, Louis Delahaije en Merijn Zeeman.
Dit voorjaar nog wel, daarna was hij in eigen land zoek en reed hij de tour niet omdat hij zoek en ziek was - hij had naar verluid Herpes - en ging hij dan omdat hij toch iets moest doen maar gewoon lekker eten.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:51 schreef Belgosome het volgende:
Betancur was toch een goede renner dacht ik?
Ok.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:55 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit voorjaar nog wel, daarna was hij in eigen land zoek en reed hij de tour niet omdat hij zoek en ziek was - hij had naar verluid Herpes - en ging hij dan omdat hij toch iets moest doen maar gewoon lekker eten.
En nu is hij voor een profrenner vies dik en lijkt het voorlopig nergens op qua prestaties.
Die gaat een fraaie 14e plaats pakken.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:57 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Ok.
Maxime Monfort? Kopman bij Lotto. Hoe zit het met hem?
Samen met VDB2 kopman daar. Ik verwacht van Monfort vooral een kleurloze doch best aardige prestatie. Ergens tussen de 10 en 20 in het klassement.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:57 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Ok.
Maxime Monfort? Kopman bij Lotto. Hoe zit het met hem?
Mijn glazen bol vertelde me dat jij Chaves als eerste zou gaan tippen om de rest van de deelnemers in de pool op een dwaalspoor te zetten om vervolgens zelf Yates op te gaan stellen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:14 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik heb nog met geen woord gerept over Chaves, maar dat zou wel mijn eerste tip zijn ja!
Er is ook een mager aantal echte sprintaankomsten, maar genoeg sprinters om iig die etappes wel in een sprint te laten eindigen. Geen Cav, Kittel en Greipel, maar wel Sagan, Degenkolb, Guardini/Guarnieri, Hutarovich/Mondory, Hofland, Ciolek, Pelucchi, Stuyven, Bouhanni, Lasca, Matthews, Martinez en Debusscherequote:Op maandag 18 augustus 2014 17:10 schreef Belgosome het volgende:
Welke sprinters worden er verwacht deze vuelta? Precies magere bezetting qua sprinters
Tommeke gaat ook meesprinten heeft hij aangekondigd.quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:24 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Er is ook een mager aantal echte sprintaankomsten, maar genoeg sprinters om iig die etappes wel in een sprint te laten eindigen. Geen Cav, Kittel en Greipel, maar wel Sagan, Degenkolb, Guardini/Guarnieri, Hutarovich/Mondory, Hofland, Ciolek, Pelucchi, Stuyven, Bouhanni, Lasca, Matthews, Martinez en Debusschere
Ik zie het hem niet doen.....die durft echt niet meer.quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Tommeke gaat ook meesprinten heeft hij aangekondigd.
de helft van de toppers doet mee om in vorm te raken voor het WK de andere helft van de toppers doet mee om hun seizoen nog te redden. Ik denk dat het allemaal zal tegenvallenquote:Op maandag 18 augustus 2014 10:19 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Mooi en vooral sterk deelnemersveld. Vond de tour toch wat teleurstellend.
zou tof zijn als hij weer eens keer een ronde zou uitrijden maar hij zal wel in de 2e week afstappenquote:Op maandag 18 augustus 2014 17:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Tommeke gaat ook meesprinten heeft hij aangekondigd.
Keizer, Clement en Tjallingii kunnen ook wel aardig hardrijden, dus die zullen ook wel in het treintje zitten om Hofland vooraan af te zetten gok ik zo.quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:39 schreef Evertjan het volgende:
Wie gaat de sprint aantrekken voor Hofland? Martens en Wagner?
Dit wordt zijn derde deelname. Lijkt mij nog een beetje vroeg voor conclusies.quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:00 schreef Dale__Cooper het volgende:
Landa is altijd goed in Burgos om vervolgens in de Vuelta tegen te vallen.
Ik neem aan dat die zich grotendeels gaan bezighouden met het beschermen van Kelderman, Gesink en Ten Dam.quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:43 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Keizer, Clement en Tjallingii kunnen ook wel aardig hardrijden, dus die zullen ook wel in het treintje zitten om Hofland vooraan af te zetten gok ik zo.
Het 1 hoeft het ander niet te bijten. De 3 kopmannen moeten ook voorin gehouden worden in de finale, dus dat kan best samen gaan. Ik verwacht niet dat ze onderweg het intiatief zullen nemen om vluchters terug te halen....dat zal meer iets voor FdJ, Orica en Giant zijn.quote:Op maandag 18 augustus 2014 18:03 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik neem aan dat die zich grotendeels gaan bezighouden met het beschermen van Kelderman, Gesink en Ten Dam.
Kudus heb je in de 1ste ritten ook nog niet zoveel aan..quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:26 schreef DNP-Old het volgende:
Wanneer worden de ploegen in Tourcoach vervolledigd? Ik moet natuurlijk wel Kudus in mijn ploegje hebben, en die staat er (nog) niet bij.
Heeft dit jaar nochtans al verschillende sprints gewonnen. Als 't allemaal niet te hectisch is......quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:31 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik zie het hem niet doen.....die durft echt niet meer.
Denk dat ze Maes uit gaan spelen in de sprint.
I know en de Vuelta is qua hectiek geen Tour natuurlijk, maar ik zie het hem niet meer doen. Zag hem kijken nadat Stybar gevallen was in de ENECO en had echt iets van....die gaat nooit meer sprinten, maar hij mag me verrassen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 18:59 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Heeft dit jaar nochtans al verschillende sprints gewonnen. Als 't allemaal niet te hectisch is......
Zijn ook niet veel kansen voor Tommeke, bijna alle sprints zijn vals plat en/of hebben heuveltjes in de finale.quote:Op maandag 18 augustus 2014 19:03 schreef Kingstown het volgende:
[..]
I know en de Vuelta is qua hectiek geen Tour natuurlijk, maar ik zie het hem niet meer doen. Zag hem kijken nadat Stybar gevallen was in de ENECO en had echt iets van....die gaat nooit meer sprinten, maar hij mag me verrassen.
Mwah, met alleen Ludvigsson als specialist lijkt me dat niet meteen voor de hand liggend.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:17 schreef Mani89 het volgende:
Misschien kunnen ze nu eindelijk eens een fatsoenlijke TTT neerzetten.
Craddock vergeet je, en verder zijn het allemaal rijders die hard kunnen rammen. En ze moeten nu omdat ze nu ook eens voor een klassement rijden. Ben benieuwd hoe ver ze dan komen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:23 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Mwah, met alleen Ludvigsson als specialist lijkt me dat niet meteen voor de hand liggend.
Haga en Craddock zijn ook wel redelijke tijdrijders, de Kort kan het ook wel, terwijl sprinters vaak ook wel nuttige pionnen zijn in een ploegentijdrit.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:23 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Mwah, met alleen Ludvigsson als specialist lijkt me dat niet meteen voor de hand liggend.
Ik had Preidler wel verwacht aangezien hij mee was op hoogtestage, maar zoveel geweldige renners heeft Giant verder niet om die plek op te vullen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Haga, die heeft echt nog helemaal niets laten zien. Waarom zo'n jongen dan weer een kans krijgt...
Zat ook in de sprinttrein in de Dauphiné toen Arndt won.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:40 schreef Mani89 het volgende:
Overigens zie ik net dat Haga wel gewoon 4de werd in de TT van Burgos. Dat is wel netjes.
Gesink 2.0quote:Op maandag 18 augustus 2014 17:39 schreef Evertjan het volgende:
Wie gaat de sprint aantrekken voor Hofland? Martens en Wagner?
Ik zie liever een Nederlands talent als Olivier in plaats van de zoveelste onbekende buitenlander van Giant.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 14:46 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Zat ook in de sprinttrein in de Dauphiné toen Arndt won.
Niets mis mee om "onzichtbare" knechten mee te nemen.
Ik snap je redenering, maar ik heb zelf heel weinig met nationaliteiten, hoewel ik wel graag weer een echte Duitse WT ploeg zou willen zien.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 15:35 schreef Szura het volgende:
[..]
Ik zie liever een Nederlands talent als Olivier in plaats van de zoveelste onbekende buitenlander van Giant.
Wie is alors?quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 17:36 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb ook nog even een scorito poule aangezwengeld mocht daar interesse voor zijn.
http://www.scorito.com/vuelta2014/de-fok-poule
De winnaar krijgt een zoen van alors.
Alors is een jonge friese hinde van 26, dus die kans zou ik niet laten lopen als ik jou was.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 17:39 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Wie is alors?![]()
Als ze jonger is dan 30, dan doe ik niet mee.
Heeft FOK! trouwens ook een subleague op Sportpools?
Gezelligquote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Naam: De Legendarische FOK! Subleague
Wachtwoord: teamjohannes
Komt allen!
quote:Eurosport toont van alle 21 etappes in ieder geval de finale rechtstreeks, met commentaar van onder meer Martijn Berkhout, Thijs Zonneveld en Michael Boogerd.
Majka!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:20 schreef Marcoss het volgende:
Deelnemersveld is voor 99% bekend. Alle ploegen, behalve Saxo, hebben de 9 renners bekend gemaakt. Bij Saxo was het afwachten of Kreuziger zou mogen starten, maar zijn beroep is afgewezen door het CAS ( http://www.tas-cas.org/d2(...)lease20(English).pdf ), dus afwachten wie nu nummer 9 wordt..
"In ieder geval finale live"quote:
Nee, dat begint elke dag om 17.00, in ieder geval de eerste week.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 19:34 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
"In ieder geval finale live"
Vanwaar deze aarzeling bij Eurosport?
US Open is toch pas 's avonds?
Maar dat zou juist betekenen dat ze de finale niet uit kunnen zenden.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 19:34 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nee, dat begint elke dag om 17.00, in ieder geval de eerste week.
Ze zullen de Vuelta op ES1 doen en het eerste half uur/uur van de US Open wel op ES2 doen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 19:36 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar dat zou juist betekenen dat ze de finale niet uit kunnen zenden.
Bedankt voor de informatiequote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
Voor de exacte programmering van Eurosport check
http://eurosportlights.nl/programmering/pi2.php
Je kan ook al de programmering van volgende week zien.
Jesus Hernandez is nummer 9!twitter:tinkoff_saxo twitterde op woensdag 20-08-2014 om 19:13:10- @jesushernandez3 is back in shape and will ride @lavuelta - Tinkoff-Saxo squad is complete and ready. http://t.co/Yyn6UL4bt6 reageer retweet
quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 00:14 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Froome in topvorm doet onder voor Quintana in topvorm. Dat durft deze jongen wel te stellen.
Back in shape, op het laatste moment klaargestoomd als invaller, zal dus wel de bergtrui en een rit winnen, zo gaat dat bij Tinkoff!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:34 schreef Buster91 het volgende:
Jesus Hernandez is nummer 9!twitter:tinkoff_saxo twitterde op woensdag 20-08-2014 om 19:13:10- @jesushernandez3 is back in shape and will ride @lavuelta - Tinkoff-Saxo squad is complete and ready. http://t.co/Yyn6UL4bt6 reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.leven zoals het leven is
Zijn bloedprofiel zal wel OK zijn iddquote:Op donderdag 21 augustus 2014 12:09 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Back in shape, op het laatste moment klaargestoomd als invaller, zal dus wel de bergtrui en een rit winnen, zo gaat dat bij Tinkoff!
Gaat dit over de eerste week of de hele Vuelta? Want de ronde van groot brittannië vind plaats in de laatste week van de Vuelta (dus dan zullen ze waarschijnlijk pas later gaan schakelen naar Spanje).quote:Op woensdag 20 augustus 2014 19:34 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
"In ieder geval finale live"
Vanwaar deze aarzeling bij Eurosport?
US Open is toch pas 's avonds?
Of juist later naar GB, gezien het tijdsverschil.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 22:31 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Gaat dit over de eerste week of de hele Vuelta? Want de ronde van groot brittannië vind plaats in de laatste week van de Vuelta (dus dan zullen ze waarschijnlijk pas later gaan schakelen naar Spanje).
Dat wordt leuk morgentwitter:manuelquinziato twitterde op vrijdag 22-08-2014 om 10:26:05Don't miss the first roundabouts team world championship tomorrow in Jerez! #Vuelta reageer retweet
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 10:50 schreef Marcoss het volgende:
Horner start niet
http://www.teamlampremeri(...)-al-posto-di-horner/
wimderon vindt dit niet leuk.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 10:50 schreef Marcoss het volgende:
Horner start niet
http://www.teamlampremeri(...)-al-posto-di-horner/
Gewoon snel transfereren naar een niet-MPCC team en hij kan gewoon beestenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:09 schreef DeeBee het volgende:
[..]
wimderon vindt dit niet leuk.
En wat een pech zeg, dat net vlak voor een grote ronde je aparte waarden hebt en bronchitis waar een TUE voor nodig is.
Maar hij is nog jong, blijft gewoon op de lijst van de hoop voor volgend seizoen.![]()
JUICHENquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 10:50 schreef Marcoss het volgende:
Horner start niet
http://www.teamlampremeri(...)-al-posto-di-horner/
Ik dacht dat ik cynisch was, maar als ik jouw postings lees, dan voel ik me opeens als een happy nerd op een EO-jongerendag.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:09 schreef DeeBee het volgende:
En wat een pech zeg, dat net vlak voor een grote ronde je aparte waarden hebt en bronchitis waar een TUE voor nodig is.
Maar hij is nog jong, blijft gewoon op de lijst van de hoop voor volgend seizoen.
Wat een cynische opmerking.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:19 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik cynisch was, maar als ik jouw postings lees, dan voel ik me opeens als een happy nerd op een EO-jongerendag.
Daar hebben ze toch nog een plaatsje vrij door het wegvallen van Kreuziger?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:16 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Gewoon snel transfereren naar een niet-MPCC team en hij kan gewoon beesten
Naar Tinkov of zo
Ja, Jesus Hernandez geloof ik.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:30 schreef Felagund het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch nog een plaatsje vrij door het wegvallen van Kreuziger?Of is inmiddels bekend wie hem vervangt?
quote:19:04 MTN-Qhubeka
19:08 Cofidis
19:12 Team Europar
19:16 Team Giant-Shimano
19:20 AG2R La Mondiale
19:24 Caja Rural-Seguros RGA
19:28 IAM Cycling
19:32 Orica-GreenEdge
19:36 Cannondale Pro Cycling
19:40 FDJ.fr
19:44 Lampre-Merida
19:48 BMC Racing Team
19:52 Trek Factory Racing
19:56 Belkin Pro Cycling Team
20:00 Garmin-Sharp
20:04 Lotto-Belisol
20:08 Astana Pro Team
20:12 Team Katusha
20:16 Team Sky
20:20 Omega Pharma-Quick Step
20:24 Tinkoff-Saxo
20:28 Movistar Team
DeeBee is volgens mij de grootste cynist die je in de wielertopics kunt vinden.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:19 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik cynisch was, maar als ik jouw postings lees, dan voel ik me opeens als een happy nerd op een EO-jongerendag.
De mensen die Pinot in hun poultje hebben kunnen hem er nog uithalen:twitter:chrisfroome twitterde op donderdag 21-08-2014 om 18:34:08Took a tumble on an oil patch going around one of them. Couldn't believe it, back on the deck again!!! All good though! #LaVuelta reageer retweet
twitter:ThibautPinot twitterde op donderdag 21-08-2014 om 17:24:111ère journée sur la Vuelta, au lit toute la journée!! Ça commence mal... #fièvre http://t.co/zk1HAneeKs reageer retweet
Froomedog is al gevallen tijdens de verkenning gisterenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 10:35 schreef Marcoss het volgende:
Dat wordt leuk morgentwitter:manuelquinziato twitterde op vrijdag 22-08-2014 om 10:26:05Don't miss the first roundabouts team world championship tomorrow in Jerez! #Vuelta reageer retweet
Piti gewoon kopman hoor.twitter:Movistar_Team twitterde op vrijdag 22-08-2014 om 13:28:12Dorsales para #LaVuelta / bib numbers: 151 Bala, 152 Amador, 153 Castro, 154 Erviti, 155 JoséH, 156 Gorka, 157 Malori, 158 Moreno, 159 Nairo reageer retweet
Dat zal toch niet zo zijn hè?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Piti gewoon kopman hoor.twitter:Movistar_Team twitterde op vrijdag 22-08-2014 om 13:28:12Dorsales para #LaVuelta / bib numbers: 151 Bala, 152 Amador, 153 Castro, 154 Erviti, 155 JoséH, 156 Gorka, 157 Malori, 158 Moreno, 159 Nairo reageer retweet
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 11:19 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik cynisch was, maar als ik jouw postings lees, dan voel ik me opeens als een happy nerd op een EO-jongerendag.
Ik heb wel even gelachen hoor toen ik die verklaring las, moet allemaal ook weer niet te serieus genomen worden hoor jongons.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:00 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
DeeBee is volgens mij de grootste cynist die je in de wielertopics kunt vinden.
Je kunt er van (ver)denken wat je wilt, maar met zo'n deelnemerslijst heb ik er sowieso enorm veel zin inquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:42 schreef DeeBee het volgende:
Lekker 3 weken Froome, Quintana, Spaanse armada, Betancur als een baksteen de afdalingen in, wordt toch gewoon genieten hoor! Maak je geen zorgen.
Ik sluit dat niet uit hoor. Ten eerste is Valverde in Spanje natuurlijk een veel belangrijkere naam dan Quintana en ten tweede willen ze hem bij de ploeg houden.quote:
Bouhanni die er lekker op klapt in de sprints.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
En dan ook nog eens drie Eritreeërs. Broekje uit hier hoor.
Wat deed je zo lachen aan die verklaring dan?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:42 schreef DeeBee het volgende:
[..]
[..]
Ik heb wel even gelachen hoor toen ik die verklaring las, moet allemaal ook weer niet te serieus genomen worden hoor jongons.
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:18 schreef wimderon het volgende:
[..]
Froomedog is al gevallen tijdens de verkenning gisteren
Bouhanniquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:50 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Bouhanni die er lekker op klapt in de sprints.Hofland eindelijk weer in actie tegen goede tegenstand, benieuwd waar hij staat.
Erirtrea doet het nog wel prima met zoveel deelnemers.
Racist.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:02 schreef Szura het volgende:
[..]
Bouhanni
Mag van mij het eerste weekend al een sloot opzoeken
Betancur gaat alleen voor de rode lantaarn strijden.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:04 schreef Slobeend het volgende:
Zou mooi zijn als Arredondo, Chaves en Betancur voor het bergklassement gaan strijden
Bronchitis hebben maar wel gewoon een grote ronde fietsen, gevolgd door nog een etappekoers (slimme keuze als je zo ziek bent...).quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:54 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat deed je zo lachen aan die verklaring dan?
Zolang jij mijn reacties ook niet te serieus neemt, komt het allemaal wel goed.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:42 schreef DeeBee het volgende:
Ik heb wel even gelachen hoor toen ik die verklaring las, moet allemaal ook weer niet te serieus genomen worden hoor jongons.
Nummer 1 zal wel bij Lampre blijven ja en denk dat ze uit gemak dan gewoon Conti dat nummer geven, al hoort Cunego hem dan eigenlijk te krijgen, ook al is z'n laatste goede prestatie van 1993quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:27 schreef Chiappucci het volgende:
Klopt het dat Valerio Conti met nummer 1 van start gaat door het afhaken van Horner?
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:18 schreef heywoodu het volgende:
Hij heeft toch geen bloedtest gefaald?
Bedoelde het niet als in 'positief getest', want dat inderdaad niet. Maar wel verkeerde waarden volgens MPCC regels, niet via de UCI regels. Maar ja, als je cortisonen gaat spuiten dan zijn die waarden nogal snel verkeerd. De UCI gedoogt dat, de MPCC niet (en ik denk dat Lampre daar even niet aan gedacht had toen ze de TUE aanvroegen en behandeling startten). Of ze hadden gehoopt dat de waarden weer snel zouden dalen...quote:After the necessary UCI blood tests were taken it showed a lower cortisol level compared to the minumul level requested by the MPCC, thus the decision from the team to not allow the athlete to partake in this Vuelta even with having all the necessary UCI authorisation in order”.
Oh dat sowieso natuurlijk. Als je ziek bent moet je in het "normale leven" ook gewoon rust nemen, en natuurlijk helemaal niet 3 weken volle bak gaan koersenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:42 schreef DeeBee het volgende:
[..]
[..]
Anyway, ik vind dat geen enkele renner met bronchitis moet rijden en al helemaal geen TUE's moet krijgen van de UCI om het maar 'weg te spuiten' met medicatie vlak voor een grote ronde. Dat is bizar, niet alleen in dit geval, maar in elk geval in mijn ogen.
DNP-Old is het volledig met je eens.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:04 schreef Slobeend het volgende:
Zou mooi zijn als Arredondo, Chaves en Betancur voor het bergklassement gaan strijden
Aan het eind van de Vuelta heeft ie nog een kilo of vijf overgewicht over.quote:
Heb jij de komende weken weer tijd voor een dagelijkse preview?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 22:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Aan het eind van de Vuelta heeft ie nog een kilo of vijf overgewicht over.
Ik ga in ieder geval een poging wagen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 23:28 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Heb jij de komende weken weer tijd voor een dagelijkse preview?
quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 01:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ga in ieder geval een poging wagen.
Succesquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 01:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ga in ieder geval een poging wagen.
quote:Vous avez fait votre retour à la compétition sur le Tour de Burgos. Vous qui n’aviez plus couru depuis Liège-Bastogne-Liège, comment vous vous sentez ?
C.B. : Je me sens bien. Je pense surtout que ma forme va venir petit à petit. J’ai fait le Tour de Burgos qui a été une course de reprise pour moi, et je suis sur la Vuelta et après j’enchaînerai avec le Grand Prix de Québec. Je pense que je vais me sentir mieux au fil des jours. Mais je ne m’affole pas.
On dit que vous n’êtes pas dans votre forme optimale…
C. B : Oui ça c’est sûr, je ne suis pas en bonne forme. Mais je pense vraiment que je vais me sentir mieux petit à petit et qu’au final j’arriverai à faire quelque chose de bien.
Et malgré ça, vous allez quand même courir la Vuelta, qui est un des rendez-vous majeurs de l’année…
C. B : Oui c’est sûr mais je suis aussi ici avec l’envie de bien faire, j’avais très envie de courir la Vuelta. Pour moi l’important va être de bien récupérer, de bien gérer les choses au début de la course et je pense qu’il n’y a pas de raison pour que ça se passe mal. Ça va aller.
Pensez-vous que l’abandon de Domenico Pozzovivo a motivé l’équipe pour vous aligner sur la Vuelta ?
C. B : C’est compliqué pour moi de répondre. Mais une chose est sûre, Domenico était notre capitaine sur le Tour d’Espagne et c’est vrai que c’était le meilleur de nous deux pour une place au classement général. Après sa chute n’était pas prévue et je me retrouve leader de l’équipe. Je vais tout donner sur la Vuelta, et ça me servira aussi d’excellente préparation pour les Championnats du monde.
Concrètement, quels sont vos objectifs ?
C. B : Déjà, je vais y aller petit à petit, voir comment je me sens au fil des jours. Je pense clairement que ça va être compliqué pour le général, je ne peux pas jouer un podium. Mais le but est d’avoir un pic de forme dans la troisième semaine et là je tenterai quelque chose. Enfin j’espère !
Le public vous a découvert l’an dernier sur le Giro avec votre cinquième place (et le maillot blanc). Peut-on revoir ce Carlos Betancur cette année ?
C. B : Non, c’est sûr que non. On va dire que ça va être un peu difficile de me voir à ce niveau sur la Vuelta. Mais j’ai encore le temps, et j’espère y revenir prochainement.
Vous avez aussi une bonne équipe autour de vous. Vos coéquipiers vont-ils vous être totalement dédiés ou des coureurs pourront quand même avoir des bons de sortie ?
C. B : Oui bien entendu. L’équipe va m’aider, mais ils auront aussi une liberté d’action. Chacun pourra vraiment tenter sa chance. Par exemple, sur les étapes de plaine, on misera sur Lloyd Mondory et Yauheni Hutarovich, je pense qu’ils pourront vraiment être bien situés en cas de sprints massifs. Dans la montagne, on aura aussi Rinaldo Noncentini et Maxime Bouet.
Mais vous ne pensez pas qu’il vous manque quelqu’un pour vous épauler dans la montagne justement ?
C. B : Non vraiment pas, je pense que l’équipe est très bien comme ça.
Concernant le classement général, qui sera à surveiller selon vous ?
C. B : Alors là, c’est sans aucun doute Nairo Quintana, et je ne dis pas ça parce qu’on est colombien tous les deux ! Pour moi il est largement meilleur que Froome ou Contador. Alors bien entendu il faudra compter sur eux, mais Quintana est le meilleur. Pour moi, il y a Nairo et trois autres prétendants à savoir Froome, Contador et Uran. Ça va être une Vuelta aux couleurs de la Colombie.
Concernant le parcours, quelles vont être les étapes les plus importantes ?
C. B : Vous avez vu la dernière semaine ? Ça va être horrible ! On va passer dans de forts pourcentages, le parcours va être accidenté, et nos organismes seront usés. Les étapes de montagnes de la dernière semaine vont faire mal à tout le monde, même aux meilleurs.
Et c’est sur qu’elle étape que vous allez vous imposer ?
C. B : Je n’en ai pas coché une en particulier, j’attends de voir petit à petit. Sans doute la troisième semaine. Mais je garderai la meilleure étape pour moi ça c’est sûr.
Vous êtes tombés malade après Liège, vous êtes rentrés vous soigner en Colombie, puis vous avez totalement disparu. Qu’avez-vous fait Carlos ?
C. B : Je suis resté en Colombie pour bien récupérer, c’était important pour moi. Maintenant je suis de retour et je peux vous assurer que je vais vraiment mieux. Rester dans mon pays m’a aidé à récupérer un peu ma condition. Maintenant, je vais rester ici, pour la Vuelta dans un premier temps, puis pour préparer les Championnats du Monde.
On a entendu qu’il y avait eu quelques petites tensions entre vous et votre équipe…
C. B : Peut-être, mais en tous cas maintenant tout va bien, on a parlé et tout est rentré dans l’ordre, il n’y a pas de soucis.
Enfin, votre contrat avec Ag2r la Mondiale va jusqu’en 2016. Des rumeurs évoquent un départ. Est-ce vrai ?
C. B : Non, vraiment, je ne sais pas encore. Je ne sais pas du tout.
Ok dank u.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 12:56 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Via NPO Sport is het te volgen.
Chaves gaat denk ik wel voor een eindklassement rijdenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:04 schreef Slobeend het volgende:
Zou mooi zijn als Arredondo, Chaves en Betancur voor het bergklassement gaan strijden
topquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 01:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ga in ieder geval een poging wagen.
"Meespelen voor het podium wordt lastig" ... wat een zelfkennis bij Carlosquote:
Lijkt mij ook. Tevens ook de reden dat Orica niet zal strijden voor de overwinning in de TTT.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 13:12 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Chaves gaat denk ik wel voor een eindklassement rijden
twitter:Laura_Meseguer twitterde op zaterdag 23-08-2014 om 13:03:01A few riders from Trek crashed this morning during the reco of the TTT. 20 roundabouts in 12'6km + slippery road. Take care out there! reageer retweet
Exact dezelfde tekst als vorig jaar aan het begin van de Vuelta, toen had hij zijn vorm een beetje teruggevonden in Beijing waar hij 12de werd..quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 13:23 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
"Meespelen voor het podium wordt lastig" ... wat een zelfkennis bij Carlos
Derde week verwacht ie wel wat te kunnen, ben benieuwd. Kan het me eigenlijk niet voorstellen.
Oké ...twitter:TeamBelkin twitterde op zaterdag 23-08-2014 om 17:59:12#LaVuelta – PHOTO - Ready set go! @Bianchi’s time trial bikes will help our riders steer through the centre of Jerez de La Frontera easily! - http://t.co/6stsuMwFWw reageer retweet
Idd. De voorbeschouwing is vaak beter als de etappe.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 17:36 schreef komrad het volgende:
Yay we krijgen weer voorbeschouwingen door RR
Hopelijk mochten ze deze keer er wel op trainen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:02 schreef Mani89 het volgende:
Oké ...twitter:TeamBelkin twitterde op zaterdag 23-08-2014 om 17:59:12#LaVuelta – PHOTO - Ready set go! @Bianchi’s time trial bikes will help our riders steer through the centre of Jerez de La Frontera easily! - http://t.co/6stsuMwFWw reageer retweet
Dat mag ik hopen ja.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:15 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hopelijk mochten ze deze keer er wel op trainen.
D&D dus bij NOS?quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:12 schreef Jason22 het volgende:
Herbert heeft niet in de gaten dat hij live is.
Brits.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:06 schreef TargaFlorio het volgende:
Barloworld had toch ook een Afrikaanse licentie?
Dan Craven uit Namibië.quote:
Had ie zeker geld over ....quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dan Craven uit Namibië.
Heeft zichzelf ingekocht bij Europcar.
Ik ben te veel aan het genieten van Thijs om ergens benieuwd naar te kunnen zijn.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:18 schreef Szura het volgende:
Zijn jullie ook zo benieuwd naar het TEAM van Belkin?
Privé sponsor.quote:
Thijsquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:19 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben te veel aan het genieten van Thijs om ergens benieuwd naar te kunnen zijn.
quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Carlos, laat je tieten zien!
Je moet nog wel een beetje kunnen fietsen he.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:21 schreef Momo... het volgende:
[..]
Als je dus miljonairs dochter/zoon bent kun je je dus zo inkopen bij zon ploeg ?
Ja, zijn genoeg voorbeelden van. Eijssen bij BMC, dit jaar een Panamees bij Neri Sottoli, een tijd terug eentje uit Israel bij Saxo Bank.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:21 schreef Momo... het volgende:
[..]
Als je dus miljonairs dochter/zoon bent kun je je dus zo inkopen bij zon ploeg ?
Wel triest op dit niveau.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja, zijn genoeg voorbeelden van. Eijssen bij BMC, dit jaar een Panamees bij Neri Sottoli, een tijd terug eentje uit Israel bij Saxo Bank.
Hij reed anders erg sterk op de Commonwealth Games, 9e op een toch zeer lastig, slopend parcours.quote:
Het is ook geen superslechte renner, maar hij is niet dankzij zijn kwaliteiten bij Europcar gekomen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:28 schreef Max23 het volgende:
[..]
Hij reed anders erg sterk op de Commonwealth Games, 9e op een toch zeer lastig, slopend parcours.
Nee okequote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is ook geen superslechte renner, maar hij is niet dankzij zijn kwaliteiten bij Europcar gekomen.
Daar gaat het niet om.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:31 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Net alsof die 10 seconden het verschil gaan maken voor hem.
Zijn eigen doel is top 15.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:31 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Denk niet dat die Fransoos hier top 10 gaat rijden.
Dan rijdt hij op een ezel naar de wereldtitel.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:36 schreef Columbiafan het volgende:
Betancurtje, die gaat in Ponferrada gewoon ongehoord bazen
Ambitieus!quote:
Ook wel een apart doel eigenlijk. Dan kun je beter zo'n ronde rijden als vorig jaar i.p.v. anoniem 14de worden in het AK...quote:
Vraag maar aan Francis de Greefquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:39 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ook wel een apart doel eigenlijk. Dan kun je beter zo'n ronde rijden als vorig jaar i.p.v. anoniem 14de worden in het AK...
Als over 2 jaar Purito, Bertje en Piti zijn gestopt is het idd gedaan met het Spaanse wielrennen.quote:
Ook laagste aantal Spaanse deelnemers ooit in de Vuelta (28 Spanjaarden, even veel als in 1941)quote:
Grotendeels wel ja. Zeker omdat de Baskische opleidingsploeg ook nog eens stopt. Toch is er nog wel talent.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als over 2 jaar Purito, Bertje en Piti zijn gestopt is het idd gedaan met het Spaanse wielrennen.
Zonde.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Als over 2 jaar Purito, Bertje en Piti zijn gestopt is het idd gedaan met het Spaanse wielrennen.
Astarloa, Mancebo, Heras, Escartin, Casero, Cobo, Sevilla, Nozal, Mosqueraquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zonde.
Ik mis die goeie ouwe tijden met Spaanse dopingcowboys
Aitor González in 2002.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Astarloa, Mancebo, Heras, Escartin, Casero, Cobo, Sevilla, Nozal, Mosquera
Xacobeo-Galicia was ook mooi. Mosquera, Cesar Veloso, García Dapena. Genot.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Astarloa, Mancebo, Heras, Escartin, Casero, Cobo, Sevilla, Nozal, Mosquera
Iban Mayoquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Xacobeo-Galicia was ook mooi. Mosquera, Cesar Veloso, García Dapena. Genot.
quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 19:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Astarloa, Mancebo, Heras, Escartin, Casero, Cobo, Sevilla, Nozal, Mosquera
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |