Ongeveer iedereen die je maar kunt bedenken.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:09 schreef Belgosome het volgende:
Welke renners komen er nu naartoe voor het klassement/winst ?
Froome/Quintana/Rodriguez/Valverde/Aru/Evans/Kelderman/Uran/Hesjedal en nog een stuk of 10 die denken top-10 te kunnen gaan rijden.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:09 schreef Belgosome het volgende:
Welke renners komen er nu naartoe voor het klassement/winst ?
Laat ik het anders verwoorden : wie heeft zich speciaal getraind voor de vuelta? Renners die net een volledige tour hebben gereden kan ik misschien best niet in mijn team op Zweeler zetten.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 18:11 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ongeveer iedereen die je maar kunt bedenken.
twitter:albertocontador twitterde op donderdag 14-08-2014 om 10:27:48Hi all.I want to announce I will ride the Vuelta a España.Here you have a little video.See you all in Jerez. http://t.co/nE965cq9mG reageer retweet
Schijnt dat 'ie al tijdens de Tour weer in training was. In dat geval zou z'n achterstand niet eens zo heel groot zijn.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 10:55 schreef Blik het volgende:
Ben benieuwd of dat slim is van Alberto, die kan daar toch nooit in topvorm verschijnen zou je zeggen?
Anyway, wat een geweldig deelnemersveld heeft deze Vuelta. 2 slagen beter dan de Tour.
Tinkoff is er gek genoeg voorquote:Op donderdag 14 augustus 2014 11:51 schreef DeeBee het volgende:
Had toch verwacht dat Majka hier ook nog wel even zou rijden.
parcours ben ik niet direct met je eens. Giro heeft toch ook pareltjes van ritten ertussen zitten en wat mij betreft ook meer aansprekende bergen. Alleen hebben ze bijvoorbeeld vorig jaar zo'n pech gehad met het weer.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 12:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zoveelste jaar op rij dat de Vuelta een mooier parcours en deelnemersveld heeft dan de giro. Echt de 2e grote ronde nu.
Valverde zal wel de enige zijn die een goede Tour-Vuelta combineert jaquote:Op donderdag 14 augustus 2014 12:32 schreef flyguy het volgende:
Denk dat deze Vuelta voor veel Tourdeelnemers te vroeg komt. Zit maar een maandje tussen. (Behalve voor de Spanjaarden natuurlijk)
True, maar dat het spannender zal worden als in de Tour kan haast niet anders.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 13:53 schreef franklop het volgende:
Deelnemers zijn op papier wel beter, maar het is allemaal afwachten in welke vorm ze zijn.
Zeker een compilatie van Karate Kid Horner?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 03:58 schreef wimderon het volgende:
Ik had kekke plaatjes voorbereid voor in de OP, waar nu een megafoto van Pim Ligthart staat
Hansentwitter:NUsport twitterde op donderdag 14-08-2014 om 14:45:09Pim Ligthart rijdt namens Lotto-Belisol de Vuelta. Adam Hansen gaat op voor zijn 10e grote ronde op rij. http://t.co/ZDjieRWVXR reageer retweet
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 14:56 schreef franklop het volgende:
Hansentwitter:NUsport twitterde op donderdag 14-08-2014 om 14:45:09Pim Ligthart rijdt namens Lotto-Belisol de Vuelta. Adam Hansen gaat op voor zijn 10e grote ronde op rij. http://t.co/ZDjieRWVXR reageer retweet
alle 9 voorgaande ook uitgereden.
Niets houd je tegen om ze te posten.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 03:58 schreef wimderon het volgende:
Ik had kekke plaatjes voorbereid voor in de OP, waar nu een megafoto van Pim Ligthart staat
Geeft zelf aan vooral te willen knechten om z'n ploeggenoten terug te betalen voor al het werk van de afgelopen koersen. Martin en Hesjedal zullen normaal gesproken voor het klassement gaan daar.quote:
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachtenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 18:40 schreef TargaFlorio het volgende:
Vuelta, ik heb er zin in, al zal ik er waarschijnlijk weinig van zien.![]()
[..]
Niets houd je tegen om ze te posten.
In 1993 ging de slotrit ook naar Santiago en daarvoor is het tientallen keren buiten Madrid geweest, net als de Giro ook lang niet altijd in Milano aankwam en daar de laatste jaren ook weer van afgestapt is.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:45 schreef Godshand het volgende:
Tof met die deelnemers.
Maar waarom geen finish in Madrid? Dat is toch normaliter gebruikelijk?
Dit is facebook niveau.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 23:17 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En waar is die van Horner?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 23:17 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou ja, het is allemaal van dit soort werk. Weet ook niet of men daarop zit te wachten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is maar een simpele (doch stijlvolle)quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:30 schreef Mani89 het volgende:
[..]
En waar is die van Horner?
[ afbeelding ]
Ik mis ook glittertjes.
Die foto van Chris is trouwens genomen op een kilometer van de finish van de Angliru etappequote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:37 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is maar een simpele (doch stijlvolle)![]()
[ afbeelding ]
Ik heb er wel nog een van Valverde in de aanbieding:
[ afbeelding ]
Froome komt gewoon met de brommer hoor, dus zo zeker zou ik er niet van zijn! Hoewel, zal wel weer befaamde Columbiaanse derde week volgen, niets mis mee.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 14:15 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vast acht namen van Movistar.
Nairo Quintana
Igor Antón
Jonathan Castroviejo
Imanol Erviti
José Herrada
Gorka Izagirre
Adriano Malori
Alejandro Valverde
Sterke ploeg alvast. De overwinning kan Quintana al bijna niet meer ontgaan.
Froome in topvorm doet onder voor Quintana in topvorm. Dat durft deze jongen wel te stellen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 23:50 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Froome komt gewoon met de brommer hoor, dus zo zeker zou ik er niet van zijn! Hoewel, zal wel weer befaamde Columbiaanse derde week volgen, niets mis mee.
Dit wordt een genotskoers.
komen er ook hier voorbeschouwingen, RR?quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 00:14 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Froome in topvorm doet onder voor Quintana in topvorm. Dat durft deze jongen wel te stellen.
Moreno heeft vorig jaar zijn kans gehad maar zakte er in het hooggebergte zwaar doorheen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 15:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dachten ze bij katusha? Ach laten we het voor de derde keer dit jaar bog maar es met Rodriguez als koan proberen. Als ze slim waren geweest, hadden ze Moreno tot kopman gemaakt
Rodriguez reed de Tour alleen maar als voorbereiding op de Vuelta, zonder die blessure in de Giro had hij de Tour overgeslagen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 15:18 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dachten ze bij katusha? Ach laten we het voor de derde keer dit jaar bog maar es met Rodriguez als koan proberen. Als ze slim waren geweest, hadden ze Moreno tot kopman gemaakt
En scorito?quote:Op maandag 18 augustus 2014 10:30 schreef RicardoKishna het volgende:
Komt er nog een fok! www.tourcoach.nl subleague?
Hoezo toch, dat was al maanden bekend.quote:
Naam: De Legendarische FOK! Subleaguequote:Op maandag 18 augustus 2014 10:30 schreef RicardoKishna het volgende:
Komt er nog een fok! www.tourcoach.nl subleague?
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:14 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hoezo toch, dat was al maanden bekend.
Nou, dat was dus wel zo!quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.
inquote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Naam: De Legendarische FOK! Subleague
Wachtwoord: teamjohannes
Komt allen!
Welkom in de Subleague, je kan me altijd dm'en voor tips.quote:
Betancur rijdt net als vorig jaar "om in vorm te komen voor het WK, Lombardije en Beijing". Vorig jaar was dat een enorm groot succes met als resultaat plek 12 in Beijing..quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oke. Ik dacht dat hij niet zou rijden.
Top. Ben present.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Naam: De Legendarische FOK! Subleague
Wachtwoord: teamjohannes
Komt allen!
Chaves is een slechte tip.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:20 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Welkom in de Subleague, je kan me altijd dm'en voor tips.
Ik heb nog met geen woord gerept over Chaves, maar dat zou wel mijn eerste tip zijn ja!quote:
Die pak ik alvast maar mee dan.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:14 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik heb nog met geen woord gerept over Chaves, maar dat zou wel mijn eerste tip zijn ja!
Nu moet je blij worden van Bilbao, Txurruka, Gorka Izagirre en Landa.quote:Op maandag 18 augustus 2014 16:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Oké, Antón zou de Vuelta rijden, maar is blijkbaar vervangen door Javi Moreno. Was nochtans de belangrijkste knecht van Quintana op Lagunas de Neila in Burgos.
Voor het eerst in 9 jaar geen Vuelta voor hem. Deze fanboy zit even in een dipje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |