genoeg moslims die dat niet doen, jammer hequote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die vent is compleet geschift en zijn islam-obsessie begint ziekelijke vormen aan te nemen.
[..]
Als moslims in dit tempo doorgaan met zichzelf onmogelijk maken in dit land, komen er vanzelf razzia's en grote onlusten. Niet dat ik het hoop, maar uiteindelijk komt er vanzelf een moment dat autochtone Nederlanders in achterstandswijken voor eigen rechter gaan spreken.
Aha, dus de pro-ISIS demonstratie had volgens jou ook niet plaats moeten vinden, want demonstraties van mensen met extreme standpunten zijn 'zo goed als nooit vredig'?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:55 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
De geschiedenis leert dat die demonstraties zo goed als nooit vredig zijn. Dat is natuurlijk ook nooit de intentie van dat soort demonstraties.
Dit is echt BSquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:37 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ze mogen van mij roepen en zeggen wat ze willen. Ik trek de grens bij dingen als geweld, bedreiging, intimidatie en andere strafbare feiten qua wat we moeten verbieden bij wie dan ook. Een mars van neonazi's in andermans woongebied is op z'n minst intimidatie en ook best bedreiging. Verder is geweld (of provoceren van) ook gewoon een vast onderdeel van de agenda van de groeperingen achter Pro Patria.
Dat ze een vergunning hebben gekregen is natuurlijk al te dwaas voor worden. Maar dat ze een legaal papiertje hebben neemt nog niet weg dat de intenties achter deze provocatiemars dingen zijn die we van niemand moeten tolereren. Dat hebben we ook wel gezien. Dat dit op geweld zou uitlopen had denk ik iedereen wel verwacht.
Dat mensen zich nu scharen achter een groepering die een telefoonboek aan veroordelingen heeft voor de meest zieke dingen, gewoon omdat ze toevallig ook tegen ISIS zijn, dat lijkt me al helemaal niet de bedoeling. Dat maakt je geen haar beter dan de ISIS-fanboys. Die doen exact dat.
Ga lekker een fatsoenlijke anti-ISIS demonstratie houden. Samen met de daadwerkelijke slachtoffers van ISIS. En dat zijn geen blanke neonazi's. Dat zijn etnische en religieuze groeperingen die normaal gesproken zelfs tevens het slachtoffer zijn van de neo-fascisten achter deze demonstratie.
Heeft iemand dat gezegd? De politie stond er mooi tussen. Net als later toen de rollen zich omdraaiden.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:55 schreef Kanjer het volgende:
Ah, nog steeds verwoed aan het verdedigen zie ik.
Heb even niet terug gelezen, maar zijn er inmiddels al zwasrgewonden en/of doden te betreuren bij die massale aanval op het koffiehuis?
Waarom wil je dat dan niet doen tegen het christendom, bijvoorbeeld in de bijbelgordel, of bijvoorbeeld tegen het jodendom?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Onderwijs, geloof uitbannen en mensen eens laten inzien dat je beter af bent in de wereld zonder Allah. Ik ken meer en meer Marokkanen die zich niet meer inlaten met de islam, zijn wel voornamelijk meiden, die lopen iets voor, maar de ontkerking zal ook bij de islam plaatsvinden.
Nee hoor, want die zijn gewoon welkom.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:57 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
genoeg moslims die dat niet doen, jammer he
prima, maar moet je niet gaan huilen als er ook andersom wordt gebruikt. Toch?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Blijkbaar niets mis mee als je die clapclapdinges moet geloven, als je iets wil bereiken tegen moslims MOET je geweld gaan gebruiken, dat geeft ie zelf toe.
Nee, maar daar maak ik me gezien de verhoudingen niet zo heel druk om.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
prima, maar moet je niet gaan huilen als er ook andersom wordt gebruikt. Toch?
Die vind al volop plaats. Ook bij mannen. De meeste mensen die zich in naam moslim noemen zijn in praktijk amper praktiserend.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Onderwijs, geloof uitbannen en mensen eens laten inzien dat je beter af bent in de wereld zonder Allah. Ik ken meer en meer Marokkanen die zich niet meer inlaten met de islam, zijn wel voornamelijk meiden, die lopen iets voor, maar de ontkerking zal ook bij de islam plaatsvinden.
Wie?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar daar maak ik me gezien de verhoudingen niet zo heel druk om.
Maar jullie hebben het nu voor elkaar vind je zelf wel? Lekkere burgeroorlog, goed gelukt?
quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:57 schreef probeer het volgende:
[..]
Aha, dus de pro-ISIS demonstratie had volgens jou ook niet plaats moeten vinden, want demonstraties van mensen met extreme standpunten zijn 'zo goed als nooit vredig'?
jullie. Wat een sneue faalhaas ben je toch. Je lijkt er daadwerkelijk een harde plasser te krijgen van ook.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar daar maak ik me gezien de verhoudingen niet zo heel druk om.
Maar jullie hebben het nu voor elkaar vind je zelf wel? Lekkere burgeroorlog, goed gelukt?
Het is de bedoeling dat de openbare orde en veiligheid wordt gehandhaafd als deze in het geding komt. Dat houdt dus in dat je effectieve maatregelen treft (dus straffen oplegt) aan mensen die de grenzen van de wet overschrijden.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:53 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dat van mensen die doorgaans het slachtoffer zijn van neofascisten. Want niet blank, niet autochtoon.
Die ISIS-fanboys horen hier net zo hard thuis als mensen met een fascistisch wereldbeeld. Zolang ze zich houden bij zeggen en denken en niet de grenzen van de wet overgaan. En daar hebben we AIVD en politie voor. Niet de knokploeg van Blood & Honour.
Gelukkig mag je in Nederland ook extreme meningen hebben. En helaas mag je in Nederland ook extreme meningen hebben. Keerzijde van de medaille. Als neonazi's mogen bestaan, dan mogen ook ISIS-aanhangers bestaan.
Dat ik het beide misselijkmakende figuren vind is een tweede.
Het is een neonazi-mars, omdat de organisatoren prominente neonazi's zijn. Dat lijkt me niet meer dan een logische redenering.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:57 schreef Martinovibes het volgende:
[..]
Dit is echt BS
Iedereen heeft het recht op demonstreren en als je een vergunning hebt dien je beschermd te worden en dien je gewoon je route te kunnen lopen.
Het interesseert mij niet of er neo nazi's door mijn wijk lopen
Zolang zij zichzelf gedragen doen ze hun best maar en bovendien worden zij begeleid en beschermd door de politie OA ook omdat groeperingen zoals de AFA wel geweld gebruiken maar dat is natuurlijk wel goed...toch ?
Tijdens de demo gedroegen ze zich ook , het waren de tegenstanders die met stenen gooiden , carmera's slopten enz enz, laten we het bij de feiten houden.
Pas toen ze niet door mochten lopen van de ME werden ze boos , zij houden zich rustig maar omdat een ander geweld gebruikt moet de route maar anders , de omgekeerde wereld.
Trouwens , het waren niet allemaal Nazi's , ook weer zoiets
In heel de berichtgeving heeft men het over een extreem rechtse neonazi mars , dus als je een demo begint en er lopen neonazi´s mee is het meteen een extreem rechtse mars .welkom in moreel la , la land!
Het woord Nazi's word te pas en te onpas gebruikt om bepaalde zaken zoals slap of niet optreden een waas van goedkeuring te geven want........het zijn nazi's
Alles om alsnog want daar komt het op neer de multikul weer te beschermen , lekker in de doofpot die handel want als je het niet ziet is het er toch niet!
Wat jij doet is de boel omdraaien , ja maar hunnie zijn nazi....
Volstrekt irrelevant want zij hebben net zo veel rechten op demonstreren als een ander en hebben zich WEL gedragen!
quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar daar maak ik me gezien de verhoudingen niet zo heel druk om.
Maar jullie hebben het nu voor elkaar vind je zelf wel? Lekkere burgeroorlog, goed gelukt?
Omdat ik graag wil weten of je het labeltje " voor eigen rechter spelen" ook plakt op tuig dat met stenen gooit naar demonstranten en journalisten.quote:
De vorige keer waren we gebleven bij 'bestormen'quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:57 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Heeft iemand dat gezegd? De politie stond er mooi tussen. Net als later toen de rollen zich omdraaiden.
De foto's heb ik nog niet kunnen zoeken. Heb ik ook nu niet de mogelijkheid toe trouwens.
Ga jij al zeggen waar jou sympathieen liggen qua de organiserende clubjes?
Ja, ik ben de sneue faalhaas hier, met jullie oproepen tot geweld, binnen 25 jaar de islam hier aan de macht, wat gaan "we" eraan doen, geweld hier en daar.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
jullie. Wat een sneue faalhaas ben je toch. Je lijkt er daadwerkelijk een harde plasser te krijgen van ook.
Ja, en toen stond de politie er tussen. Ga je nog in op de andere punten?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:03 schreef Kanjer het volgende:
[..]
De vorige keer waren we gebleven bij 'bestormen'
Als je er überhaupt iets van wist had je geweten dat deze figuren marokko meer haten dam Nederland. Laat staan dat ze zich meer marokkaans dan nederlands voelen. Het is dan ook niet voor niets dat ze naar een eigen staat streven. Wanneer dtingt dat nou tot je door.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:02 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het is de bedoeling dat de openbare orde en veiligheid wordt gehandhaafd als deze in het geding komt. Dat houdt dus in dat je effectieve maatregelen treft (dus straffen oplegt) aan mensen die de grenzen van de wet overschrijden.
Het leeuwendeel van de ISIS-fanboys beschikt over een dubbele nationaliteit. Men wil niks liever dan een islamitische staat, terwijl men beschikt over het paspoort van een islamitisch land.
Ū
Fascisten - hoe fout ze ook zijn - hebben doorgaans geen paspoort van een land dat fascisme als staatsvorm heeft. Ook hebben ze doorgaans maar één nationaliteit, namelijk de Nederlandse. Dit in tegenstelling tot de ISIS-fanboys. Dat zijn vrijwel uitsluitend figuren met een Marokkaanse achtergrond, die ook in het bezit zijn van de Marokkaanse nationaliteit. Nederland is alleen goed voor een sociaal vangnet en een uitkering, verder voelen ze zich Marokkaan en geen Nederlander.
Ik zou deze punten graag willen meenemen in de bestrijding van het probleem. ISIS-fanboys horen niet in Nederland thuis; op geen enkele manier. Ze kunnen bovendien probleemloos verkassen naar een land waar hun religie veel meer bijval heeft.
Nee, doet volledig niet terzake. Wie denk jij wel dat je bent?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:04 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, en toen stond de politie er tussen. Ga je nog in op de andere punten?
Wie denk jij dat ik ben?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:06 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Nee, doet volledig niet terzake. Wie denk jij wel dat je bent?
Ja je bent inderdaad een enorme faalhaas. Met je jullie. Of moet ik jou ook onder het kopje fascistische voorpost hooligan scharen. Kneus.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ik ben de sneue faalhaas hier, met jullie oproepen tot geweld, binnen 25 jaar de islam hier aan de macht, wat gaan "we" eraan doen, geweld hier en daar.
maar ik ben sneu.
Nog ff met me.
Doe maar lekkerquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja je bent inderdaad een enorme faalhaas. Met je jullie. Of moet ik jou ook onder het kopje fascistische voorpost hooligan scharen. Kneus.
Kinderachtig. Moeilijk he normaal doen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Doe maar lekker.
Ik verlaag met niet tot je kansloze gescheld. maar we zijn wel meer en meer getuige van de echte insteek.
Ja, want jij deed heel beschaafd en normaal, we hebben het wederom allemaal kunnen zien, je geweldige bijdragen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:09 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kinderachtig. Moeilijk he normaal doen.
nee jij deed normaal door mij even in ern adem te noemen met haatbaarden. Dat is uiterst fatsoenlijk. En als ik daartegen ageer ben ik de boeman. Ga lekker fietsen..quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, want jij deed heel beschaafd en normaal, we hebben het wederom allemaal kunnen zien, je geweldige bijdragen.
Nee, dat klopt, er liepen ook agenten in burger meequote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:57 schreef Martinovibes het volgende:
Trouwens , het waren niet allemaal Nazi's , ook weer zoiets
nee jouw bijdragen zijn van een mooi niveauquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, want jij deed heel beschaafd en normaal, we hebben het wederom allemaal kunnen zien, je geweldige bijdragen.
Hun band met Marokko interesseert me geen ene hol, kan ik je melden. Ik weet alleen dat ze Nederland en alles wat Nederland kenmerkt vurig haten. Dat ze niks met Marokko hebben, kan ik op zich wel begrijpen. Marokko zou hun ziekelijke wangedrag namelijk wel genadeloos hard aanpakken. Wat dat betreft kan Nederland nog een boel van Marokko leren.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je er überhaupt iets van wist had je geweten dat deze figuren marokko meer haten dam Nederland. Laat staan dat ze zich meer marokkaans dan nederlands voelen. Het is dan ook niet voor niets dat ze naar een eigen staat streven. Wanneer dtingt dat nou tot je door.
Nu wil je marokko opschepen met isis fanboys?????? Wat heeft marokko nu weer te maken met isis?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:02 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het is de bedoeling dat de openbare orde en veiligheid wordt gehandhaafd als deze in het geding komt. Dat houdt dus in dat je effectieve maatregelen treft (dus straffen oplegt) aan mensen die de grenzen van de wet overschrijden.
Het leeuwendeel van de ISIS-fanboys beschikt over een dubbele nationaliteit. Men wil niks liever dan een islamitische staat, terwijl men beschikt over het paspoort van een islamitisch land.
Fascisten - hoe fout ze ook zijn - hebben doorgaans geen paspoort van een land dat fascisme als staatsvorm heeft. Ook hebben ze doorgaans maar één nationaliteit, namelijk de Nederlandse. Dit in tegenstelling tot de ISIS-fanboys. Dat zijn vrijwel uitsluitend figuren met een Marokkaanse achtergrond, die ook in het bezit zijn van de Marokkaanse nationaliteit. Nederland is alleen goed voor een sociaal vangnet en een uitkering, verder voelen ze zich Marokkaan en geen Nederlander.
Ik zou deze punten graag willen meenemen in de bestrijding van het probleem. ISIS-fanboys horen niet in Nederland thuis; op geen enkele manier. Ze kunnen bovendien probleemloos verkassen naar een land waar hun religie veel meer bijval heeft.
Ik propageer iig geen islamistische staat, al dan niet met geweldquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:12 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
nee jouw bijdragen zijn van een mooi niveau
Kenmerk van de ISIS-debieltjes (in NL) is juist dat het een mix is van allerhande afkomsten. Veel uit allerhande islamitische landen. Ook veel bekeerlingen. Zeker niet een Marokkaans clubje extremisten.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:13 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Hun band met Marokko interesseert me geen ene hol, kan ik je melden. Ik weet alleen dat ze Nederland en alles wat Nederland kenmerkt vurig haten. Dat ze niks met Marokko hebben, kan ik op zich wel begrijpen. Marokko zou hun ziekelijke wangedrag namelijk wel genadeloos hard aanpakken. Wat dat betreft kan Nederland nog een boel van Marokko leren.
Een betere stok achter de deur dan uitzetting naar Marokko is nauwelijks denkbaar. Het is Marokko dat invloed blijft uitoefenen op migranten in het buitenland. Het zijn Marokkaanse ouders die hopeloos falen in de opvoeding, het zijn stuk voor stuk jongens met een Marokkaanse nationaliteit op zak die de moslim-extremist uithangen. Ik wil zulk volk het land uit. Waar ze wél wat te zoeken hebben weet ik niet, maar in Nederland hebben ze niks te zoeken.
het interesseert je geen hol maar en passant claim je wel dat ze zich meer marokkaan voelen. Zeg dan meteen dat je ze wil deporteren zonder allerlei fantasie eromheen. Er bestaat een samenwerkingsverband tussen de justitie afdelingen van beide landen. Dat lijkt me een prima middel om dezr figuren aan te pakken.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:13 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Hun band met Marokko interesseert me geen ene hol, kan ik je melden. Ik weet alleen dat ze Nederland en alles wat Nederland kenmerkt vurig haten. Dat ze niks met Marokko hebben, kan ik op zich wel begrijpen. Marokko zou hun ziekelijke wangedrag namelijk wel genadeloos hard aanpakken. Wat dat betreft kan Nederland nog een boel van Marokko leren.
Een betere stok achter de deur dan uitzetting naar Marokko is nauwelijks denkbaar. Het is Marokko dat invloed blijft uitoefenen op migranten in het buitenland. Het zijn Marokkaanse ouders die hopeloos falen in de opvoeding, het zijn stuk voor stuk jongens met een Marokkaanse nationaliteit op zak die de moslim-extremist uithangen. Ik wil zulk volk het land uit. Waar ze wél wat te zoeken hebben weet ik niet, maar in Nederland hebben ze niks te zoeken.
Als we het extremistische moslimtuig daar dumpen, heeft Marokko dat 100 procent aan zichzelf te danken. Ze dringen zelf migranten in het buitenland de Marokkaanse nationaliteit op.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:14 schreef erodome het volgende:
[..]
Nu wil je marokko opschepen met isis fanboys?????? Wat heeft marokko nu weer te maken met isis?
nee je verwijt mij wel dat ik dat zou doen. Hou je idi ote leugens lekker voor je.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik propageer iig geen islamistische staat, al dan niet met geweld.
Daar waar dubbele nationaliteiten in het spel zijn: uitzetten naar het land in kwestie. Levenslang ongewenst vreemdeling in Nederland. Dikke doei. Degenen die maar één nationaliteit (de Nederlandse) hebben: op andere wijze strafrechtelijk vervolgen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:16 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Kenmerk van de ISIS-debieltjes (in NL) is juist dat het een mix is van allerhande afkomsten. Veel uit allerhande islamitische landen. Ook veel bekeerlingen. Zeker niet een Marokkaans clubje extremisten.
Iedereen met een dubbele nationaliteit ?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:19 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Daar waar dubbele nationaliteiten in het spel zijn: uitzetten naar het land in kwestie. Levenslang ongewenst vreemdeling in Nederland. Dikke doei. Degenen die maar één nationaliteit (de Nederlandse) hebben: op andere wijze strafrechtelijk vervolgen.
Je hebt niet door hoe compleet debiel het is wat je zegt?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Als we het extremistische moslimtuig daar dumpen, heeft Marokko dat 100 procent aan zichzelf te danken. Ze dringen zelf migranten in het buitenland de Marokkaanse nationaliteit op.
We hebben wel wat anders aan ons hoofd dan ons zorgen maken over hoe Marokko moet omgaan met radicale moslims. Ik denk dat ze er meer ervaring mee hebben dan wij in Nederland. En ik denk ook dat hun aanpak stukken effectiever is. Wat mij betreft stuurt Nederland er zelfs een potje met geld achteraan om een effectieve aanpak ter plekke te steunen.
Of een deal met Rusland maken voor die Nederlanders. Dat ze naar Siberie gaan. Met een potje geld erbij.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:19 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Daar waar dubbele nationaliteiten in het spel zijn: uitzetten naar het land in kwestie. Levenslang ongewenst vreemdeling in Nederland. Dikke doei. Degenen die maar één nationaliteit (de Nederlandse) hebben: op andere wijze strafrechtelijk vervolgen.
Ik wil ze deporteren, ja. Dat klopt. Ik wil af van moslim-extremisten in Nederland; stuk voor stuk. Ik benadruk met klem dat ik moslim-extremisten schrijf en niet "moslims". Ik wil dat ISIS-vlag-zwaaiers, stenengooiende haatbaarden, jihadronselaars en jihadstrijders zonder pardon dit land worden uitgetrapt op het moment dat ze over meer nationaliteiten dan alleen de Nederlandse beschikken.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
het interesseert je geen hol maar en passant claim je wel dat ze zich meer marokkaan voelen. Zeg dan meteen dat je ze wil deporteren zonder allerlei fantasie eromheen. Er bestaat een samenwerkingsverband tussen de justitie afdelingen van beide landen. Dat lijkt me een prima middel om dezr figuren aan te pakken.
Gelukkig dan maar dat de echte diehards zelf al naar Syrie gaan. Hoeven we ook de complete grondwet niet om te leggen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:22 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wil ze deporteren, ja. Dat klopt. Ik wil af van moslim-extremisten in Nederland; stuk voor stuk. Ik benadruk met klem dat ik moslim-extremisten schrijf en niet "moslims". Ik wil dat ISIS-vlag-zwaaiers, stenengooiende haatbaarden, jihadronselaars en jihadstrijders zonder pardon dit land worden uitgetrapt op het moment dat ze over meer nationaliteiten dan alleen de Nederlandse beschikken.
Hoe minder moslim-extremisme in Nederland hoe beter.
Om te beginnen idiote roeptoeters als jou negeren.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 14:54 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Wat wil je er tegen doen dan?
En Nederland heeft wel iets te maken met ISIS-gedachtengoed, wil je beweren? Ik wil probleemgedrag effectief aangepakt zien, op zodanige wijze dat we er in Nederland van af zijn.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:22 schreef erodome het volgende:
[..]
Je hebt niet door hoe compleet debiel het is wat je zegt?
Marokko heeft 0 banden met isis, gewoon helemaal geen. Ze hebben helemaal niets te maken met het isis gedachtegoed, waarom zou je ze daar mee op gaan schepen?
Als je ze toch perse ergens heen wil schoppen zeg dan naar het kersverse kalifaat, is ook nog eens handiger aangezien alleen de marokkaanse isis fanboys eruit schoppen niet echt opschiet.
Maar tjee, wat een baarlijke onzin zeg...
Dus ook al deze rechts extremisten onmiddelijk strafrechtelijk vervolgen, alleen op het gedachtegoed alleen?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:19 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Daar waar dubbele nationaliteiten in het spel zijn: uitzetten naar het land in kwestie. Levenslang ongewenst vreemdeling in Nederland. Dikke doei. Degenen die maar één nationaliteit (de Nederlandse) hebben: op andere wijze strafrechtelijk vervolgen.
Ik heb daar niets op tegen. Gaat erom dat wat ze doen aantoonbaar in strijd moet zijn met de wet. Roepen dat joden dood moeten is daar een voorbeeld van. Louter fundamentalistische ideeën hebben is niet genoeg. Ik merk op dat je toonzetting aanmerkelijk genuanceerd is geworden. Mijn respect hiervoor.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:22 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wil ze deporteren, ja. Dat klopt. Ik wil af van moslim-extremisten in Nederland; stuk voor stuk. Ik benadruk met klem dat ik moslim-extremisten schrijf en niet "moslims". Ik wil dat ISIS-vlag-zwaaiers, stenengooiende haatbaarden, jihadronselaars en jihadstrijders zonder pardon dit land worden uitgetrapt op het moment dat ze over meer nationaliteiten dan alleen de Nederlandse beschikken.
Hoe minder moslim-extremisme in Nederland hoe beter.
Dit dus. Gevaarlijk precedent schep je dan. Moeten we niet willen. Iets met Voltaire en zo ..quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:25 schreef erodome het volgende:
[..]
Dus ook al deze rechts extremisten onmiddelijk strafrechtelijk vervolgen, alleen op het gedachtegoed alleen?
Jouw gedachtegoed mag ook onder de loep worden genomen en als men bepaald dat die "onnederlands" is en geweld niet schuwt wanneer dat nodig geacht wordt dan jou ook strafrechtelijk vervolgen? Alleen gedachtegoed dan he, heb het nog niet eens over daden.
Wat heeft Nederland met communistisch, mormoons of fascistisch gedachtegoed te maken? Ook allemaal maar naar Rusland, Amerika en Limburg uitzetten?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 15:25 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En Nederland heeft wel iets te maken met ISIS-gedachtengoed, wil je beweren? Ik wil probleemgedrag effectief aangepakt zien, op zodanige wijze dat we er in Nederland van af zijn.
Het staat de ISIS-fanboys uiteraard vrij om te vertrekken naar het kalifaat; dat moeten ze zelf maar regelen. Zolang we maar zorgen dat ze hun Nederlandse nationaliteit kwijt zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |