pff ja heb ik ook ooit eens gelezen dat hij inderdaad een groot gezin heeft....quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 18:32 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ja die dijt ook weer lekker uit. Las ook dat bill 6 zoons heeft
Ja toen ik zo die beelden zag gisteren met stephanie vond ik het ook ineens jammerquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 18:35 schreef sherezade het volgende:
[..]
pff ja heb ik ook ooit eens gelezen dat hij inderdaad een groot gezin heeft....
Vind het wel jammer dat nu op korte termijn Stephanie de serie gaat verlaten.... krijg nu al een brok
in mijn keel als ik kijk.
Ik hoop niet dat het nu een ''Logan show'' gaat worden aangezien niet meer veel van de Forresters overblijft
Dat wist ik niet.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 18:23 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Katie was toch echt zwanger blijkbaar, ik lees net ergens dat Will wordt gespeeld door haar echte zoon
Waar lees jij dat?quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 18:32 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Ja die dijt ook weer lekker uit. Las ook dat bill 6 zoons heeft
quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 18:35 schreef sherezade het volgende:
[..]
pff ja heb ik ook ooit eens gelezen dat hij inderdaad een groot gezin heeft....
Vind het wel jammer dat nu op korte termijn Stephanie de serie gaat verlaten.... krijg nu al een brok
in mijn keel als ik kijk.
Ik hoop niet dat het nu een ''Logan show'' gaat worden aangezien niet meer veel van de Forresters overblijft
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jackie en Nick zijn hier een tijdje niet meer te zien. Stephanie heeft iedereen een uitnodiging gegeven voor een feestje. Best wel triest zie je hoe ze vroeger met haar tegenspelers speelde. Ik vrees niet lang😪quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 02:19 schreef piepie het volgende:
Weet iemand hoe lang we Stephanie nog zien, ... gaat ze heel snel dood al?
Wel een groot gemis als zij weg is zeg, pff.
Ik snap ook niet waarom Jackie en Nick er ineens uit zijn. Ben in september 2 weken op vakantie geweest en misschien heb ik toen iets gemist?
Oké, bedankt voor je reactie. Waren Jackie en Nick er gewoon ineens uit of was er een reden voor?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 14:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Jackie en Nick zijn hier een tijdje niet meer te zien. Stephanie heeft iedereen een uitnodiging gegeven voor een feestje. Best wel triest zie je hoe ze vroeger met haar tegenspelers speelde. Ik vrees niet lang😪
Massimo Marone Ridge is de zoon van Massimo en Stephanie.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 18:04 schreef vencodark het volgende:
Heeft Stephanie trouwens ooit met iemand anders een relatie gehad dan met Eric?
In mijn ogen gewoon uit..quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 17:50 schreef piepie het volgende:
Oké, bedankt voor je reactie. Waren Jackie en Nick er gewoon ineens uit of was er een reden voor?
Ze heeft ook een relatie gehad met een vrouwquote:Op zaterdag 18 oktober 2014 18:04 schreef vencodark het volgende:
Heeft Stephanie trouwens ooit met iemand anders een relatie gehad dan met Eric?
Ohja! Die ken ik wel.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 19:07 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Massimo Marone Ridge is de zoon van Massimo en Stephanie.
Ridge en Nick zijn half broers... Massimo is ook de vader van Nick maar dan met Jacky😀quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 03:26 schreef vencodark het volgende:
Ohja! Die ken ik wel.
Maar Marone...is dat weer familie van Nick?
In het echt ook😊Volgens mij met Caroline Spencer in de serie..quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 02:18 schreef maryen65 het volgende:
Ze heeft ook een relatie gehad met een vrouw
Ja dat dacht ik al. Lekker ingewikkeld weer. Bijna niemand is gewoon normaal broer en zus hè.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:29 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ridge en Nick zijn half broers... Massimo is ook de vader van Nick maar dan met Jacky😀
Nee dat geloof ik ook nietquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:07 schreef vencodark het volgende:
Ja dat dacht ik al. Lekker ingewikkeld weer. Bijna niemand is gewoon normaal broer en zus hè.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:30 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
In het echt ook😊Volgens mij met Caroline Spencer in de serie..
Uit een Telegraaf-artikel uit 2006 (en elders heb ik er ook ondersteuning voor gevonden, zoals hier en hier): "Verder is het een publiek maar onbespreekbaar geheim dat Susan Flannery samenwoont met actrice Joanna Johnson." Die relatie ging schijnbaar vrij gauw uit.quote:
In de serie heeft ze geen lesbische relatie gehad met CS. Volgens mij heeft ze een fling gehad met die dakloze vrouw. Stephanie was volgens mij toen haar geheugen kwijt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 11:30 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
In het echt ook😊Volgens mij met Caroline Spencer in de serie..
Ik interpreteerde die opmerking als: in het echt heeft Susan Flannery een relatie gehad met de vrouw die Caroline Spencer in de serie speelde.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:27 schreef maryen65 het volgende:
[..]
In de serie heeft ze geen lesbische relatie gehad met CS. Volgens mij heeft ze een fling gehad met die dakloze vrouw. Stephanie was volgens mij toen haar geheugen kwijt.
Ja ik ookquote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:28 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik interpreteerde die opmerking als: in het echt heeft Susan Flannery een relatie gehad met de vrouw die Caroline Spencer in de serie speelde.
Ja kan ook, dan heb ik het verkeerd gelezen. Maar volgens mij zijn die 2 gewoon vriendenquote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:28 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik interpreteerde die opmerking als: in het echt heeft Susan Flannery een relatie gehad met de vrouw die Caroline Spencer in de serie speelde.
Zie mijn posting daarboven.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:36 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Ja kan ook, dan heb ik het verkeerd gelezen. Maar volgens mij zijn die 2 gewoon vrienden
Waarom kan jij dat niet voorstellen dat ze toen zo uitzag? Ze is nu over de zeventig. En de foto dateert van 27 jaar geleden.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:23 schreef Claudia_x het volgende:
Uit een Telegraaf-artikel uit 2006 (en elders heb ik er ook ondersteuning voor gevonden, zoals hier en hier): "Verder is het een publiek maar onbespreekbaar geheim dat Susan Flannery samenwoont met actrice Joanna Johnson." Die relatie ging schijnbaar vrij gauw uit.
En voor de gein een foto uit 1987 (volgens deze bron - ik kan me nauwelijks voorstellen dat Susan Flannery er toen nog zo uitzag!):
[ afbeelding ]
Ik denk omdat ik de Bold al m'n hele leven (passief) volg - ik ben van 1980 - en ik me niet kan herinneren dat ze er ooit zo uitzag in de serie.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:14 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Waarom kan jij dat niet voorstellen dat ze toen zo uitzag? Ze is nu over de zeventig. En de foto dateert van 27 jaar geleden.
Dat is wat anders😊ik ben van 1957 en ik kan me nog vaag herinneren .quote:Op woensdag 22 oktober 2014 11:22 schreef Claudia_x het volgende:
Ik denk omdat ik de Bold al m'n hele leven (passief) volg - ik ben van 1980 - en ik me niet kan herinneren dat ze er ooit zo uitzag in de serie.
Ik vind Heather een zielige rol spelen als Katie.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 12:31 schreef DjinN het volgende:
Staat ze tegen een kraan te kwéken waahahha ik ga stuk hier
off-topic: Zelfde verhaal met die vrouw van Anton Bouwhuis in GTST.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:03 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik vind Heather een zielige rol spelen als Katie.
Daar kijk ik nooit naar GTST.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:54 schreef LWD-Godius het volgende:
off-topic: Zelfde verhaal met die vrouw van Anton Bouwhuis in GTST.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:15 schreef kissaa het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 13:32 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:18 schreef kissaa het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 09:59 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]misschien komt er dan eindelijk een acteur die wel kan acteren en de rol van Ridge goed neer kan zettenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.... en huiver mee
Personages komen personages gaan, bij het afscheid van Stefanie van haar familie biggelde bij mij een traan.... trek dit soort scenes gewoon niet... ook al is het soap... bleef snotteren....quote:Op maandag 27 oktober 2014 16:58 schreef vencodark het volgende:
Wel zielige afleveringen hoor, dat vaarwel van Stefanie. Topactrice maar ik mistte de boze Stefanie wel hoor. Nu was ze zo vriendelijk de laatste jaren.
Jammer dat Ridge niet bij die aflevering kon zijn. Had toch een complete afsluiting geweest. Nu is het toch raar dat haar zoon, bij wie ze zoveel betrokken was, nu niet bij haar afscheid was.
Anyway, ik kwam dit op YouTube tegen.![]()
Ik ook. Maar dat heb ik ook al bij films.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 00:09 schreef Giggio het volgende:
[..]
Personages komen personages gaan, bij het afscheid van Stefanie van haar familie biggelde bij mij een traan.... trek dit soort scenes gewoon niet... ook al is het soap... bleef snotteren....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoeft niks meer toe te voegen!quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:12 schreef miep63 het volgende:
Dit was super emotioneel met Brooke. Ik ga Stephanie echt missen. Meer dan ok ooit had gedacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |