Of iemand wel of niet gelovig is, is geen beslissende factor in de mate van kennis hebben in een geloof.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zeg dan even wat-ie bedoelt, want ik ben niet een gelovige. Ik vind het ook onvoorstelbaar dat zo'n publiek daar naar kan luisteren. Ik word helemaal gallisch van dit soort lui. Alsof het een directe link heeft met die moordpartijen van Isis, of je wel of niet alleen met koran of hadiths of een combinatie kunt toekomen.
Ja, want het is erg vreemd dat extremisten concurrerende extremisten haten.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:56 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Hoeveel bewijs voor het obvious blijkende heb je nodig zou ik zeggen.
Misschien off topic maar wat verstaan deze mannen dan wel onder 'de jihad'? Weet jij dat toevallig? (En ja, is echte interesse).quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:55 schreef Charismatisch het volgende:
Deze man was gisteren te gast bij Nieuwsuur en heeft een paar uur geleden het volgende gepost op zijn FB-pagina (kritiek op IS vanuit jihadistische hoek is vele malen effectiever dan kritiek van sjiieten, christenen, nationalisten etc. op IS, want naar die laatste groepen wordt niet geluisterd):
Drs. Montasser AlDe'emeh:
Veel mensen vragen mijn mening over IS(IS). (Na onderzoek)
• De 'Peetvader van de jihad', Abu Muhammad al-Maqdisi zegt dat de groepering roekeloos, leugenachtig, afwijkend, ongepast, bedrieglijk, bloeddorstig, oppervlakkig en zondig is. http://goo.gl/DTgGaZ
• Dr. Munif Samara, de liaison tussen de salafi-jihadi-beweging in Jordanië en Jabhat an-Nusra in Syrië zegt dat IS(IS) gruwelijke moordpartijen begaat. http://goo.gl/Uo6k3o
• Dr. Muhammad Abu Irhayyim zegt dat IS(IS) het imago van de jihad besmeurt. http://goo.gl/I64Tgj
• Abu Qatada al-Filistini heeft IS(IS) weerlegd.
De grootste nog levende jihad-ideologen vinden IS(IS) extreem. Ook de leider van al-Qaeda, Ayman al-Zawahiri erkent het kalifaat van IS(IS) niet.
De emir van het an-Nusra front zei me onlangs nog dat IS(IS) bloeddorstig is. Als het is om bij IS(IS) te vechten, raadt hij Belgische moslims aan om thuis te blijven.
Waarom vragen jullie mijn mening nog?
Al-Maqdisi heeft het over "onstuimige jongeren zonder kennis die jihad verwarren met bomgordels en zelfmoordaanslagen". Het zijn deze onstuimige jongeren die ook in België de boel verzieken. Iedereen met een andere mening wordt uitgemaakt voor afvallige, hypocriet en verrader.
Bel zelf naar al-Maqdisi zou ik zeggen.
Jij denkt dat die tegendemonstranten allemaal ISIS-sympathisanten waren? Die gasten denken "he, wtf, een groep neo-nazi's wil in onze wijk ons komen beledigen" en gaan daarom kabaal maken. Wat was er gebeurd als er een anti-Wilders mars in Duindorp gehouden zou worden?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:58 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Het gaat niet zomaar om een ghetto maar om aanhangers van een groepering die een wereldwijd islamitisch kalifaat wil vestigen waar andersdenkenden per definitie gediscrimineerd worden. Apartheid dus.
Met dat bagetelliseren schieten we niets mee op.
Nee, hoor heb onlangs weer Karen Armstrong gelezen, dat zijn geen snippers.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:00 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Of iemand wel of niet gelovig is, is geen beslissende factor in de mate van kennis hebben in een geloof.
Wat jij doet is aan de hand van snippets aan informatie algemene zaken willen duiden. Oh denk je "oemma", leuk dat kan ik dat gebruiken in discussies, zonder de omvang of de achtergrond te kennen.
Niet allemaal maar voor een deel wel.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:02 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Jij denkt dat die tegendemonstranten allemaal ISIS-sympathisanten waren? Die gasten denken "he, wtf, een groep neo-nazi's wil in onze wijk ons komen beledigen" en gaan daarom kabaal maken. Wat was er gebeurd als er een anti-Wilders mars in Duindorp gehouden zou worden?
quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:59 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Niet genoeg, want we zien nog geen giro 222 in de commercials voorbij komen waarin moslims worden opgeroepen geld te storten aan de slachtoffers van ISIS.
Een groep neo-nazisquote:Op zondag 10 augustus 2014 22:02 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Jij denkt dat die tegendemonstranten allemaal ISIS-sympathisanten waren? Die gasten denken "he, wtf, een groep neo-nazi's wil in onze wijk ons komen beledigen" en gaan daarom kabaal maken. Wat was er gebeurd als er een anti-Wilders mars in Duindorp gehouden zou worden?
http://www.elsevier.nl/Ne(...)ilderswijk-1573219W/quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:02 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Jij denkt dat die tegendemonstranten allemaal ISIS-sympathisanten waren? Die gasten denken "he, wtf, een groep neo-nazi's wil in onze wijk ons komen beledigen" en gaan daarom kabaal maken. Wat was er gebeurd als er een anti-Wilders mars in Duindorp gehouden zou worden?
Bijvoorbeeld verzet tegen de bezetter, maar aanvallen op de kleine vredelievende niet-islamitische bevolkingsgroep de jezidi's keuren ze af.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:01 schreef Lothiriel het volgende:
Misschien off topic maar wat verstaan deze mannen dan wel onder 'de jihad'? Weet jij dat toevallig? (En ja, is echte interesse).
Hoe kijk jij eigenlijk tegen islamitische overheersing aan? Moet de wereld op termijn door een islamitische staat geregeerd worden?quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:09 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld verzet tegen de bezetter, maar aanvallen op de kleine vredelievende niet-islamitische bevolkingsgroep de jezidi's keuren ze af.
De Nederlander Dr Joas Wagemakers ging op bezoek in de gevangenis in Jordanië om met de 'peetvader van de jihad' al-Maqdisi te spreken en heeft een boek over zijn ideologie geschreven.
http://www.amazon.com/Qui(...)aqdisi/dp/110760656X
quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:07 schreef Fett het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/Ne(...)ilderswijk-1573219W/
Uit je eigen bron, 4 hele huizen...quote:De politie in Den Haag heeft woensdagavond vier woningen doorzocht op verzoek van de Belgische autoriteiten. De adressen waren naar voren gekomen in een onderzoek naar een groep jihadisten.
Goh, ben je bewust aan het liegen, of zit je echt nog in onwetendheid?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:44 schreef WorldPeaceLeader het volgende:
Islam veroordeelt terrorisme.
http://www.islamdenouncesterrorism.com/
Islam veroordeelt anti semitisme.
http://www.islamdenouncesantisemitism.com/
Er is geen dwang in de Islam.
http://www.nocompulsioninislam.com/
Speciaal ook voor de Christelijke vrienden (ja wij geloven ook in hem), Jezus komt terug.
http://www.jesuswillreturn.com/
Okee, I stand corrected on this one. Op zich interessant. Mensen maken hun eigen koran dus, een versimpelde koran, stukjes worden weggelaten, je kunt dus niet zonder de hadiths. Echter daar ligt ook een probleem, er waren opgegeven moment duizenden hadiths, in de 9de eeuw heeft men die geëdit, veel weggegooid ook, maar dat laat nog veel opening voor interpretatie over...quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Bij 2:13 uitgezet, ik ga niet naar 1 of andere koran/hadith uitlegger luisteren zeg, ik ga ook niet aan een priester/dominee/rabbijn vragen waarom het zo'n zootje is... de tering.
Leg anders even uit met je eigen woorden wat zijn punt is.
Alle grootmachten gebruiken de zandbaklanden als speeltje, zeker zo lang er iets waardevols onder de grond zit. Als het op is mogen moslims daar weer lekker doen wat ze zelf willen, dan boeit de hele regio gelukkig niets meer.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:11 schreef Zienswijze het volgende:
Welke landen zijn trouwens allemaal de beztters van moslims in de wereld?
Euh, zo'n beetje het hele midden-oosten wordt momenteel geregeerd door puppet-regimes die opkomen voor de westerse belangen in de regio. Waarom denk je dat de USA zo goedkoop olie kan halen daar? Of waarom er zo belachelijk veel Amerikaanse bases zijn...?quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Hoe kijk jij eigenlijk tegen islamitische overheersing aan? Moet de wereld op termijn door een islamitische staat geregeerd worden?
Welke landen zijn trouwens allemaal de beztters van moslims in de wereld?
4 teveel, en je zegt het zelf dat je gelooft dat er meer zitten.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:12 schreef erodome het volgende:
[..]
[..]
Uit je eigen bron, 4 hele huizen...
Nu geloof ik gelijk dat er meer zijn waar isis fans zitten daar, maar dit zegt niets over dat daar er zoveel zouden zitten.
Als we sprookjesboeken erbij gaan halen, dan moet je natuurlijk niet zo selectief zijn en alleen de kwalijke boodschappen uit de Koran halen natuurlijk....quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:12 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Goh, ben je bewust aan het liegen, of zit je echt nog in onwetendheid?
Islam veroordeelt helemaal geen terrorisme. Kijk naar Hamas en steun van de Islam.
Islam veroordeelt helemaal geen anti-semitisme. Genoeg teksten in Koran en Hadith die juist de Joden dood willen hebben.
Er is dus absoluut wel dwang in de Islam. De profeet Mohammed heeft immers later in zijn leven een andere overtuiging/profetie gekregen toen hij een leger had.
Nee, Moslims geloven niet in Jezus, Zoon van God, opgestaan van het kruis, maar gewoon in een profeet Jezus. Jawel geloven dat Jezus terugkomt, maar totaal een andere visie hebben wat Jezus komt doen.
Zo. Dat is dan wel weer een erg stevige uitspraak.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:16 schreef Yi-Long het volgende:
Iedereen die denkt dat de Arabieren/moslims onafhankelijk zijn, is knettergek.
En de Fundamentalisten zijn ook Moslims en de Moslims zijn ook Fundamentalisten, jammer joh.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:37 schreef WorldPeaceLeader het volgende:
Nogmaals, fundamentalisten zoals Taliban, Al Qaida, Isid en andere van zulke groeperingen; zij volgen niet de Koran, maar sommige nep hadith die na de dood van de profeet zijn verzonnen als zijnde dat de profeet Mohammed dat gezegd zou hebben.
In feite zijn het gebruiken waar de profeet Mohammed erg op tegen was.
Deze nep hadith (overleveringen) die niet in de Koran staan zijn ook tegenstrijdig met de Koran.
Vrouwonvriendelijkheid, agressie zijn de grootste voorbeelden.
Kortom:
FUNDAMENTALISTEN
Fundamentalisten zijn niet oprecht
Fundamentalisten zijn agressief en zondaars
Fundamentalisten zijn vrouw onvriendelijk
Fundamentalisten zijn lichamelijk niet schoon
Fundamentalisten zijn beledigend
Fundamentalisten verdienen geld door het vertellen van de Godsdienst
Fundamentalisten vinden de Koran niet genoeg
MOSLIMS
Moslims zijn uiterst vriendelijk
Moslims zijn liefdevol en medelevend
Moslims waarderen vrouwen
Moslims zijn schoon
Moslims zeggen de mooiste woorden
Moslims vertellen het geloof omwille van onze Heer
Moslims gehoorzamen alleen de Koran
Gebruiken is wat anders dan bezetten. Ook niet-moslimlanden worden door grootmachten gebruikt.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:14 schreef waht het volgende:
[..]
Alle grootmachten gebruiken de zandbaklanden als speeltje, zeker zo lang er iets waardevols onder de grond zit. Als het op is mogen moslims daar weer lekker doen wat ze zelf willen, dan boeit de hele regio gelukkig niets meer.
Oh de politie doet een onderzoek. Iedereen in die wijk is dus een jihadist!!!!!!!!!!!!!!!!!!STEMP WILDERS!quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:07 schreef Fett het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/Ne(...)ilderswijk-1573219W/
De OPEC is best een machtige organisatie als je het nog niet wist. En Amerika is daar geen lid van. Denk maar aan de oliecrisissen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 22:16 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Euh, zo'n beetje het hele midden-oosten wordt momenteel geregeerd door puppet-regimes die opkomen voor de westerse belangen in de regio. Waarom denk je dat de USA zo goedkoop olie kan halen daar? Of waarom er zo belachelijk veel Amerikaanse bases zijn...?
Egypte verkoos per ongeluk democratisch een regering die daarmee wilde breken, namelijk de moslimbroederschap, en we weten hoe het daar heel snel mee afgelopen is. Khadaffi WAS een vriend van het wisten, mompelde iets over niet meer handelen met US dollars wat betreft de olie, en boem, kogel in zijn kontje. En wie over de Palestijnen heersen, is ook overduidelijk.
Enige land dat nog niet echt om is in die regio, is Iran, maar goed, we weten allemaal wel waar we op af sturen.
Iedereen die denkt dat de Arabieren/moslims onafhankelijk zijn, is knettergek.
Nou nu doen Nederlanders nog steeds alsof de radicale islam niet bestaat. Nederlanders hebben namelijk een beperkt geheugen en zijn 9/11 op zich alweer vergeten.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:25 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Het resultaat van beleid van 20 jaar lang wegkijken, incl. van de VVD. Iedereen die een beetje geschiedenis kent weet je dat je heel erg met de radicale islam op moet passen. Maar voor 9/11 deden de Nederlanders net alsof de radicale islam niet bestond. Een volk krijgt wat het verdient.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |