Ik weet het niet zeker. Ik zal het eens droppen voor een tijdje, kijken wat er gebeurt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:41 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Ook als je visolie blijft consumeren en alleen de glucosamine dropt?
Oke ik ben al een stuk wijzer geworden dankjewel. Hoevaak train je in de week?quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:20 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Gebruik zelf niks.
Deze maand wel wat casseïne poeder gekocht, maar de bedoeling is om dat te verwerken in recepten. Denk aan een bananenbrood, cheesecake, tosti met pindakaas+chocolade en eiwitpoeder (net warme nutella) etc.
In de wintermaanden supplementeer ik Vitamine D. Dat is het enige constante wat ik gebruik qua supplementen.
En ZMA is alleen voor mensen die een zink insufficiëntie hebben anabool. Voor de rest van de bevolking zal er geen verschil zijn in de testosteron productie. Aspartaat kan ook testosteron verhogen, echter zit er niet genoeg in ZMA om dit te bewerkstelligen.
Misschien ook goed om gewoon filmpjes te spammen hier en op DBB, wat je al eerder aangaf. Lastig te beschrijven wat er mis voelt. Waar train jij?quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 01:00 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hmm, als het geen pijn doet zou het vast niet zo erg zijn. Ja, moet je even kijken, maar het beste is vaak een brede pakken. Ik pak bijv. zelf niet de maximale, maar net 1 cm voor de maximale, want anders staat er teveel druk op mijn polsen.
Dat 1ste filmpje waarbij hij hem te breed pakt en de onderarmen naar buiten wijzen is ook gewoon een kwestie van anders tucken. Als je echter veel moeite blijft hebben met benchen mag je best een keer langsdroppen @ mijn gym.
ZMAquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:50 schreef bombmannl het volgende:
Hey gasten welke supplementen gebruiken jullie?
(Vb BCAA, ZMA, glutamine, multivitamine, visolie, whey, pwo, creatine.)
Ik gebruik alleen dagelijks isolaat perfection (whey), en af en toe de pwo Unstoppable van dedicated nutrition (aanrader). Maar ben van plan BCAA (aminozuren) en ZMA (zink magnesium vitamine B) te bestellen. Maar ben benieuwd naar jullie ervaringen.
En waarom staat er anabolic op de ZMA caps pot. Is dat om het stoer te laten overkomen? Want die zooi hoef ik niet.
Misschien een beetje random vragen
DBB vind ikzelf van lage kwaliteit. Zou daar zelf niks posten. Snakey bedoelde het SS forum. Als je vids upload zorg ervoor dat je er een paar maakt en uit verschillende hoeken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 19:14 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Misschien ook goed om gewoon filmpjes te spammen hier en op DBB, wat je al eerder aangaf. Lastig te beschrijven wat er mis voelt. Waar train jij?
[..]
ZMA
Creatine
Beta-Alanine
L-Citrulline
Cafeïne
Maltodextrine (fruit punch)
Voor 't slapen gaan een caseïne shakey, omdat yoghurtkwark bah.
Die HMB stinkt hé.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 19:47 schreef Dizorn het volgende:
Whey Perfection en cheapo vitamine pilletjes van B&F. HMB krijg ik niet goed door mn strot heen dus geen zin om dat te blijven proberenWas toch niet van plan te overreachen met m'n krachttraining
zelf vermoed ik dat visolie meer helpt dan de gluco.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik weet het niet zeker. Ik zal het eens droppen voor een tijdje, kijken wat er gebeurt.
Ik zou niet weten waarom je per se highbar zou doen, maar ja, het kan.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:33 schreef Beach het volgende:
Is sheiko ook geschikt voor atg highbar?
Omdat ik parallel lowbar verschrikkelijk vindquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom je per se highbar zou doen, maar ja, het kan.
Je moet ook onder parallel.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:37 schreef Beach het volgende:
[..]
Omdat ik parallel lowbar verschrikkelijk vind
Parallel is toch genoeg bij lowbar?quote:
Ligt eraan welke federatie je in compete, maar volgens de grote natty raw (IPF) moet je onder parallel. IPF regels zijn de strengste die er zijn en imo ook de meest eerlijke.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:53 schreef Beach het volgende:
[..]
Parallel is toch genoeg bij lowbar?
En ik snap niet zoveel van dat sheiko.
Onder parallel is de bedoeling.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:53 schreef Beach het volgende:
[..]
Parallel is toch genoeg bij lowbar?
En ik snap niet zoveel van dat sheiko.
Ik gebruik visolie, creatine, whey isolaat en vitamine D. Ondanks dat ik in Australie woon en een zomer achter de rug heb waarbij ik bijna elk weekend in de zon zat heb ik te lage vit D waarden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:50 schreef bombmannl het volgende:
Hey gasten welke supplementen gebruiken jullie?
(Vb BCAA, ZMA, glutamine, multivitamine, visolie, whey, pwo, creatine.)
Er is niets bijzonders aan eiwitsupplementen dat je niet uit gewone voeding kunt halen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:59 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Als je 5x per week traint vind ik het knap dat je dat zonder eiwitsupplementen volhoud.
Dat zou zou je niet denken als je op het DBB forum kijkt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 16:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Het idee dat alle lifters een stel ADHD-macho's met het IQ van een pinda zijn is wel een beetje achterhaald...
Als je op het FOK!Forum kijkt, zou je ook denken dat de gemiddelde Nederlander een IQ van 85 heeft (op een goede dag). Internet stimuleert mensen kennelijk niet om zich intelligent te gedragen.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 02:33 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Ik gebruik visolie, creatine, whey isolaat en vitamine D. Ondanks dat ik in Australie woon en een zomer achter de rug heb waarbij ik bijna elk weekend in de zon zat heb ik te lage vit D waarden.
[..]
Er is niets bijzonders aan eiwitsupplementen dat je niet uit gewone voeding kunt halen.
[..]
Dat zou zou je niet denken als je op het DBB forum kijkt.
Goeie caloric surplus, goeie macro's en micro's, 8-10 uur slaap consistent ook in de weekenden, niet gaan lopen zuipen en drugjes doen, en dan is 5 dagen zwaar trainen met een goed gepland schema best wel te doen...quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:59 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Oke ik ben al een stuk wijzer geworden dankjewel. Hoevaak train je in de week?
Als je 5x per week traint vind ik het knap dat je dat zonder eiwitsupplementen volhoud.
Hier zit bij mij voornamelijk de angel in het weekendquote:Op woensdag 6 augustus 2014 08:50 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Goeie caloric surplus, goeie macro's en micro's, 8-10 uur slaap consistent ook in de weekenden, niet gaan lopen zuipen en drugjes doen, en dan is 5 dagen zwaar trainen met een goed gepland schema best wel te doen...
Oke ja maar dat aantal maaltijden kom ik never aan omdat ik thuis woon (19j). Dus vul ik die aan met eiwitshakes. Als ik over een maand t huis uit ga ga ik ook zo'n leefpatroon aannemen.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 08:50 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Goeie caloric surplus, goeie macro's en micro's, 8-10 uur slaap consistent ook in de weekenden, niet gaan lopen zuipen en drugjes doen, en dan is 5 dagen zwaar trainen met een goed gepland schema best wel te doen...
Hahaquote:Op woensdag 6 augustus 2014 12:45 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Oke ja maar dat aantal maaltijden kom ik never aan omdat ik thuis woon (19j). Dus vul ik die aan met eiwitshakes. Als ik over een maand t huis uit ga ga ik ook zo'n leefpatroon aannemen.
Nog ff een vraagje omdat jij echt de beast van fok ben ( ik lurk in de gym reeks ssssssssh), raad je creatine aan? En gebruik je het zelf?
En welke app raden jullie aan voor het bijhouden van je voeding? Heb een tijdje de calorienteller van fatsecret gebruikt maar ben er niet heel tevreden mee.
Kijk hier heb ik wat aan!quote:Op woensdag 6 augustus 2014 12:49 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Haha
Zorg gewoon dat je idd. je cals telt en dat je meer binnen krijgt dan je verbrand, dat is het meest belangrijke. En dat je dusdanig eet kwa timing dat jij je het meest optimale voelt tijdens het trainen. Daarna wat dextrose met een shake is volgens mij het enige wat kwa mealtiming echt belangrijk is. Myfitnesspal is een goeie app.
19 is ideaal gek. Knallen en eten en groeien :-)
Ja ik doe crea, vitD, multivit,omega369,zma probeer het gewoon of het voor jou verschil uitmaakt die creatine
En je dag beginnen met een flinke load slow carbs en proteins imho
Ik neem na m'n workout een shake met whey, dextrose en creatine, heb je alles in één keer binnen.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 13:57 schreef Dizorn het volgende:
Over creatine: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23919405
Algemeen geaccepteerd dat Creatine een effectief supplement is als het gaat om kracht. Meer gewicht tillen, meer reps, sterker in kortdurende sprints. Veel toename vetvrije massa, al is dat voornamelijk vocht (2-5kg gemiddeld).
Maar dit is redelijk nieuw: Post-workout zou het beter werken dan pre-workout. Volgens mij wordt het nog altijd verkocht als pre-workout. Ik zie de logica er iig van in dat het post-workout beter zou werken (zou een lang/saai verhaal van kunnen maken), maargoed. Dat artikel kan je volgens mij van elke pc openen, daar staat het
Ik heb nog nooit iemand horen beweren dat het als pre-workout zou werken. Ik heb altijd overal gelezen dat het niet uitmaakt wanneer je het inneemt, als je het maar regelmatig (dagelijks) inneemt zodat het altijd in je lichaam aanwezig is. Hetzelfde geldt voor beta-alanine.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 13:57 schreef Dizorn het volgende:
Over creatine: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23919405
Algemeen geaccepteerd dat Creatine een effectief supplement is als het gaat om kracht. Meer gewicht tillen, meer reps, sterker in kortdurende sprints. Veel toename vetvrije massa, al is dat voornamelijk vocht (2-5kg gemiddeld).
Maar dit is redelijk nieuw: Post-workout zou het beter werken dan pre-workout. Volgens mij wordt het nog altijd verkocht als pre-workout. Ik zie de logica er iig van in dat het post-workout beter zou werken (zou een lang/saai verhaal van kunnen maken), maargoed. Dat artikel kan je volgens mij van elke pc openen, daar staat het
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |