arm, arm kind.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 13:40 schreef djkoelkast het volgende:
Dat programma heeft elke PJR-fan natuurlijk al lang gezien
Maargoed, er is weer nieuws.Dat wordt tapentwitter:PetrusJanRens twitterde op donderdag 07-08-2014 om 13:33:21Vanavond is Djelisa voor het eerst te zien op de camera bij RTL Boulevard! reageer retweet
Wat mooi, als je werk je hobby is. Dus niet voor het geld, maar om het communiceren met de medemens. *stil*quote:Op donderdag 7 augustus 2014 13:42 schreef Ole het volgende:
Zo biedt hij zichzelf aan als presentator via zijn facebook- en twitterpagina voor (last minute) feestjes en partijtjes en staat hij daarnaast op de markt. 'Virginia doet dit als hobby samen met een vriendin, het is ontzettend leuk om met mensen te communiceren.'.
op de camera nog welquote:Op donderdag 7 augustus 2014 13:40 schreef djkoelkast het volgende:
Dat programma heeft elke PJR-fan natuurlijk al lang gezien
Maargoed, er is weer nieuws.Dat wordt tapentwitter:PetrusJanRens twitterde op donderdag 07-08-2014 om 13:33:21Vanavond is Djelisa voor het eerst te zien op de camera bij RTL Boulevard! reageer retweet
Het mooie is dat mensen bij hun hobby de belastingdienst ook vaak vergeten.... maar de belastingdienst houdt ook van hobby'squote:Op donderdag 7 augustus 2014 14:19 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Wat mooi, als je werk je hobby is. Dus niet voor het geld, maar om het communiceren met de medemens. *stil*
Reclames napratenquote:Op donderdag 7 augustus 2014 16:49 schreef HenkieVdV het volgende:
Rijmelarij van het niveau lik m'n vestje.
denk niet dat golden earring en ali b. zich achteraf pas laten betalen, dus dat zit er idd niet inquote:Peter Jan Rens laat vriendin niet zomaar gaan
"We zijn wel een apart stel", aldus Peter Jan Rens over zijn relatie met zijn vriendin Virginia van Eck. Een paar weken geleden werd bekend dat ze uit elkaar waren, maar de twee hebben het weer bijgelegd.
Dat zegt de presentator tegen RTL Boulevard.
Begin juni werd Djelisa, de baby van het stel, geboren. Ruim een maand later leek het gezin uit elkaar te vallen toen de presentator via Facebook liet weten dat de relatie voorbij was, iets dat door Van Eck werd bevestigd. "Ik hou van haar en van Djelisa", zegt Rens nu. "Trouwens, als ze weggaat hou ik haar toch wel tegen."
"We gaan op Peters verjaardag trouwen, op 10 oktober", vertelt Van Eck in het interview. "Ik wilde eigenlijk een concert geven", zegt Rens.
"Voor iedereen die mij op Facebook volgt en aardige dingen zegt, een party geven met bands, zoals de Golden Earring en Ali B. Dat lijkt mij leuk, maar het zit er niet in dat dat doorgaat."
Van Eck: "Dat doet-ie maar een volgende keer!"
Van 19 zoals hij zelf zegt.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:11 schreef superniger het volgende:
'Dat doe ik bij mijn volgende vrouw.'
Vind ik nogal rigoreus, om dat kind met ductape te belagen.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 13:40 schreef djkoelkast het volgende:
Dat programma heeft elke PJR-fan natuurlijk al lang gezien
Maargoed, er is weer nieuws.Dat wordt tapentwitter:PetrusJanRens twitterde op donderdag 07-08-2014 om 13:33:21Vanavond is Djelisa voor het eerst te zien op de camera bij RTL Boulevard! reageer retweet
Ja, hahahquote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:12 schreef Cynix ® het volgende:
Hij denkt over een jaar financieel weer helemaal de oude te zijn.
Al voegde Virginia er fijntjes aan toe: "Ja, dat zei je vorig jaar ook".
Hij laat haar kennelijk niet zomaar gaan (en de breuk was dus wel degelijk een breuk), zou me niets verbazen als Virginia nu zo dwars gaat doen dat hij zelf wel gaat....quote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:12 schreef Cynix ® het volgende:
Hij denkt over een jaar financieel weer helemaal de oude te zijn.
Al voegde Virginia er fijntjes aan toe: "Ja, dat zei je vorig jaar ook".
Dat was zo akelig om te zien.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:28 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ja, hahah.
Trouwens, dat kinderhoofdje werd vrijwel nooit echt ondersteund,. Hele tijd dat hoofd naar achter geknakt.
Zou het kunnen zijn dat wanneer ze gaan trouwen en daarna weer scheiden zij de helft van zijn schulden overneemt?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:49 schreef Cynix ® het volgende:
Tsja, voor z'n geld hoeft ze in ieder geval niet te blijven.
En dan met winegums strooien in plaats van rijst en zo?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:22 schreef JaneDoe het volgende:
waarschijnlijk hopen ze op een gesponsord huwelijk ofzo
ben je 21 jaar oud heb je een schoonmoeder van in de 90...quote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:45 schreef djkoelkast het volgende:
Moeder Peter Jan Rens huilt om slechte pers
maar...nvmquote:Ook wat betreft eventueel volgend nieuws is de 42 jaar jongere verloofde van Rens kort. "Als we uit elkaar gaan, zetten we dat zelf wel op Facebook. Dan weet je het zeker."
Nou, overnemen zou ik het niet noemen, maar kans is wel dat ze na een scheiding ieder hoofdelijk aansprakelijk zijn, dus als hij hem weer smeert naar een of ander ver land, zit zij hier met al zijn gebakken peren, en Djeliesa.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 19:58 schreef Deckard het volgende:
[..]
Zou het kunnen zijn dat wanneer ze gaan trouwen en daarna weer scheiden zij de helft van zijn schulden overneemt?
die kan ze dan gewoon weer bij dr moeder kwijtquote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
dus als hij hem weer smeert naar een of ander ver land, zit zij hier met al zijn gebakken peren, en Djeliesa.
Heeft ie dat ook niet zelf uitgelokt?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:45 schreef djkoelkast het volgende:
Moeder Peter Jan Rens huilt om slechte pers
Als ik mama Rens was zou ik flink janken om mijn eigen zoonquote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:45 schreef djkoelkast het volgende:
Moeder Peter Jan Rens huilt om slechte pers
quote:Peter Jan Rens
6 hours ago
Deed ik Djelisa in bad
Liet zij iets floepen uit haar gat.
Het was niet drijvend hard maar verspreidde zich door het nat.
Vervolgens baby uit bad en met andere hand schoon water laten lopen in het bad.
Ik legde haar terug in het verse nat waar ze vervolgens deel twee van de poep-saga in losgelaten had.
Ach gattegat. Drie maal is scheepsrecht ook in het baby bad.
Nu ligt ze als een dauwdruppel zo fris en heeft net alweer 150 cc met boertje gehad. Als papa heb het ook gehad en ga baby-poepgeurend onder de douche en niet in bad.
vind het stiekem wel grappigquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 23:57 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
als dit t zelfde intellectuele niveau is dat we straks in dat boekje kunnen vinden weet ik genoeg
Wat genant.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 23:57 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
als dit t zelfde intellectuele niveau is dat we straks in dat boekje kunnen vinden weet ik genoeg
ik mis nog wel lieve schat en natte kat in deze rijmelarij woorden.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:04 schreef Copycat het volgende:
Rijmelarij van een vierjarige.
Bad
Gat
Nat
Had
Kenjenagaan hoe laag het creatieve vermogen van deze engnek is.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:10 schreef Basp1 het volgende:
ik mis nog wel lieve schat en natte kat in deze rijmelarij woorden.
ingeschat rijmt niet op woordenschatquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Kenjenagaan hoe laag het creatieve vermogen van deze engnek is.
Niet dat ik het hoger had ingeschat
Want PJR heeft een beperkte woordenschat
Ik denk dat dat feit ook aan zijn carrière vrat
Misschien kan hij nog voorlichter worden in Bagdad.
Ik hoop echt dat ze niet voor die tijd met hem getrouwd is.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:24 schreef alors het volgende:
Net even dat Boulevard stukje gezien. Wat een gefreakt stelDie blijven echt niet nog een jaar samen.
Onze generatie krijgt schaamrood op de kaken als de ouders de babyfoto's erbij halen als je een relatie hebt. Bij de nieuwe generatie hoef je alleen maar op de facebook te kijken van de ouders (die ze natuurlijk niet hebben afgesloten). Het is voor de kleine Rens te hopen dat Facebook dan niet meer bestaatquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 23:57 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
als dit t zelfde intellectuele niveau is dat we straks in dat boekje kunnen vinden weet ik genoeg
hij is vorige week toch geopereerd aan die bult in zn nek? waarom zit die er dan nogquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:24 schreef alors het volgende:
Net even dat Boulevard stukje gezien. Wat een gefreakt stelDie blijven echt niet nog een jaar samen.
Opnames zijn waarschijnlijk daarvoor gemaaktquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:43 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
hij is vorige week toch geopereerd aan die bult in zn nek? waarom zit die er dan nog nder edz
volgens hem zelf toch niet?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:44 schreef Maraca het volgende:
[..]
Opnames zijn waarschijnlijk daarvoor gemaakt
Oh, dan heb ik daarover heen gelezen.quote:
Idd... Ja maar hij doet echt niksquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:49 schreef JaneDoe het volgende:
en waarom die hond die baby in dr gezichtje laten likken?
nah ja, t stond op vurgien dr facebook dus feitelijk heeft hij dan niet gelogenquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:51 schreef Leandra het volgende:
Dat zou wel tekenend zijn voor een pathologische leugenaar trouwens, het ene moment aandacht zoeken voor je operatie, en een week later geïnterviewd worden en nog steeds datgene hebben waarvoor je geopereerd zou worden.
True, misschien heeft hij ook wel tegen haar gelogen, dagje weg en een enorm bedrag meegenomen (want niet verzekerd natuurlijk).quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:56 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
nah ja, t stond op vurgien dr facebook dus feitelijk heeft hij dan niet gelogen
Gezien de manier hoe ze beiden het kind vasthouden is het nog een wonder dat het leeft.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:49 schreef JaneDoe het volgende:
en waarom die hond die baby in dr gezichtje laten likken?
Nu is ze idd iemand met een pittig rood kapsel van een 50-jarige.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 19:21 schreef girlnextdoor. het volgende:
Ik vind Virgien er beter uitzien met dat korte kapsel. Nou ja, in ieder geval beter dan met die tokkie-krullen die ze eerst had.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |