Goeie tips MM!quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 15:11 schreef MadMaster het volgende:
In de USA zijn online vaak de beste prijzen te krijgen voor overnachtingen, shows e.d.
Als je min of meer op de bonnefooi rondreist en je hebt WiFi kan je het beste 's ochtends in het hotel dat je verlaat een overnachting boeken voor de komende nacht in/bij de plaats die je wilt bezoeken.
Ben je lid van de ANWB hier dan kan je aanspraak maken op de AAA (de Amerikaanse zusterorganisatie van de ANWB) korting.
Tenslotte vind je bij elke staatsgrens een Welcome centre waar ze boekjes hebben met coupons waarin hotels vaak zeer schappelijk prijzen aanbieden voor overnachtingen op vertoon van zo'n coupon:
[ afbeelding ]
In bijna heel Amerika kun je gerust op de bonnefooi reizen. Maar Las Vegas zou ik toch zien als één van de uitzonderingen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 09:19 schreef KDZ het volgende:
Wij gaan in september op de bonnefooi die kant op. We eindigen een rondje West Amerika + Yellowstone in Las Vegas.
Welk hotel raden jullie aan om gewoon aan te kloppen met 4 man. Moet niet te duur zijn. Bij voorkeur wel op de Strip. Ik begreep eigenlijk dat al die dikke hotels allemaal helemaal niet duur zijn, klopt dit?
Je krijgt niet alleen bij Best Western korting met de AAA-/ANWB pas, vele hotels andere geven ook korting.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 18:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Goeie tips MM!Kom anders ook eens in het andere VS topic buurten?
TRV / Zuidelijk & Noordelijk California en de westkust deel 22
Wat de AAA korting betreft: hiermee kun je op alle Best Western's in Europa en de VS 10% korting krijgen. Als je dus lid bent van de ANWB dan is dat mooi meegenomen.
Ook met je ANWB-lidmaatschap kun je 20% korting krijgen op je autohuur bij Hertz
Was lekker, maar de sfeer was vrij kil toen wij er waren. Het is een vrij net restaurant, maar wij zaten er gewoon in onze vrijetijdskleding waardoor het een beetje vreemd was.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:09 schreef Saarah het volgende:
Heeft er iemand al eens gegeten in het "Steakhouse at Camelot" bij Excalibur? Via MyVegas hebben we een bon ter waarde van 50$ (en we moeten minstens voor 100$ eten en drinken).
Ik en m'n vriend houden allebei erg van een lekkere steak en op internet lazen we toch veel positieve reacties.
Ik ben benieuwd wat je ervan vindt!quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:09 schreef Saarah het volgende:
Heeft er iemand al eens gegeten in het "Steakhouse at Camelot" bij Excalibur? Via MyVegas hebben we een bon ter waarde van 50$ (en we moeten minstens voor 100$ eten en drinken).
Ik en m'n vriend houden allebei erg van een lekkere steak en op internet lazen we toch veel positieve reacties.
Lees even goed de voorwaarden voor het buffet bij Aria. Bij sommige is het tegenwoordig zo dat je minimaal een nacht in Aria (of een ander mgm-property!)moet slapen om er gebruik van te maken. Dit was eerst niet zo!quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat je ervan vindt!
Ik probeer nu voor 2 personen een buffet bij Aria te scoren maar die reward is zo populair dat het me de afgelopen 2 dagen niet gelukt is. De komende dagen maar blijven proberen! En anders maar iets anders kiezen, dit is ook nog een optie
Over een weekje zit ik in Vegas
Hopelijk is het je inmiddels al gelukt, anders moet je even kijken of je om 7am (Vegas tijd, hier is dat 3 of 4u 's middags) klaar kan zitten bij de computer, dan worden de nieuwe rewards toegevoegd.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat je ervan vindt!
Ik probeer nu voor 2 personen een buffet bij Aria te scoren maar die reward is zo populair dat het me de afgelopen 2 dagen niet gelukt is. De komende dagen maar blijven proberen! En anders maar iets anders kiezen, dit is ook nog een optie
Over een weekje zit ik in Vegas
Cali, Colombia?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:04 schreef Diconnected het volgende:
Wij gaan in oktober ook een paar dageneerst paar dagen in Cali, dan Vegas en dan weer paar dagen Cali
heb er nu al zin in!
Zit nu beetje te kijken naar hotels, wil toch asap boeken. Had wel een ok hotel gevonden, vlakbij het convention centre, maar eigenlijk wil ik in een grote keten hotel slapen voor weinagdus ben wel sites in de gaten aan het houden
Ja was in het midden vd strip, Hotel Royal heette het. Maar we willen der 16 oktober heen en dan 3 nachten blijven.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:16 schreef Lindytje het volgende:
Dicootje!! Vind je convention centre niet een beetje te ver van de strip?
Wat zijn de data dat je gaat en wat is je budget? Kan ik misschien een beetje voor je mee zoeken
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:38 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Neen helaas, Cali als in California
250 pp, per 2 of per 4 personen?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:37 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Ja was in het midden vd strip, Hotel Royal heette het. Maar we willen der 16 oktober heen en dan 3 nachten blijven.Budget 250 dollar ongeveer voor 3 nachten. Ik moet wel 2 kamers hebben want we gaan met z'n 4en en we willen niet met hun op de kamer hehe
Thanks dear
Someday...quote:
Ik ga je ff appen want zit mobielquote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:42 schreef Lindytje het volgende:
[..]
250 pp, per 2 of per 4 personen?
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:43 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Ik ga je ff appen want zit mobiel
I know, ik speel ook al een tijdjequote:Op dinsdag 19 augustus 2014 20:41 schreef Mula het volgende:
[..]
Lees even goed de voorwaarden voor het buffet bij Aria. Bij sommige is het tegenwoordig zo dat je minimaal een nacht in Aria (of een ander mgm-property!)moet slapen om er gebruik van te maken. Dit was eerst niet zo!
Ik heb inmiddels mijn plan wat gewijzigd na recensies op Tripadvisor. Daaruit blijkt dat Bellagio het beste buffet heeft en daarna Aria. Ik heb daarom nu 2 lunch buffet passen aangeschaft voor Bellagio en moet nog een paar duizend LP sparen om dat ook voor Aria te kunnen doen. Heb al wel een 2 voor 1 dinner buffet van Aria aangeschaft voor de zekerheid en probeer de laatste dagen nog even te sparenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 20:40 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Hopelijk is het je inmiddels al gelukt, anders moet je even kijken of je om 7am (Vegas tijd, hier is dat 3 of 4u 's middags) klaar kan zitten bij de computer, dan worden de nieuwe rewards toegevoegd.
Kan je niet een beetje schuiven met je data? Je zit er dan namelijk precies in het weekend en dan zijn de prijzen minimaal 3x zo hoog. Hotels als bv Excalibur, Luxor, Harrah's, Bally's of Rio heb je van zondag tm donderdag wel tussen de 25$ en 50$ per nacht (weekend minimaal 120$). En is het 250$ voor jullie 4'en 3 nachtenn of 250$ voor 2 pers 4 nachten?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:37 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Ja was in het midden vd strip, Hotel Royal heette het. Maar we willen der 16 oktober heen en dan 3 nachten blijven.Budget 250 dollar ongeveer voor 3 nachten. Ik moet wel 2 kamers hebben want we gaan met z'n 4en en we willen niet met hun op de kamer hehe
Thanks dear
Hoi!quote:Op donderdag 21 augustus 2014 16:17 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
[..]
Kan je niet een beetje schuiven met je data? Je zit er dan namelijk precies in het weekend en dan zijn de prijzen minimaal 3x zo hoog. Hotels als bv Excalibur, Luxor, Harrah's, Bally's of Rio heb je van zondag tm donderdag wel tussen de 25$ en 50$ per nacht (weekend minimaal 120$). En is het 250$ voor jullie 4'en 3 nachtenn of 250$ voor 2 pers 4 nachten?
Als je een beetje door denkt is dat wel te snappen.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 16:39 schreef Diconnected het volgende:
Enige nadeel is zie ik dat er veel hotels geen koelkast hebben, en dat snap ik niet helemaal in het midden vd woestijnmaargoed we nemen denk ik een koelbox mee die in het stopcontact kan, dus dan blijft de medicatie ook koel
Voor medicatie kun je in ongeveer elk hotel wel een gratis koelkastje voor op de kamer krijgen!quote:Op donderdag 21 augustus 2014 16:39 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Hoi!
Ja ik heb inmiddels besloten dat we doordeweeks gaan, konden prima schuiven met de planning want niks staat nog vastScheelt idd veel geld, heb nu Luxor gevonden voor 150 dollar voor 3 nachten voor 2 personen, echt bizar dat het zoveel scheelt
We zijn met 4 mensen en 2 kamers voor dus 3 nachten. Genoeg te vinden voor een leuk prijsje merk ik nu!
Enige nadeel is zie ik dat er veel hotels geen koelkast hebben, en dat snap ik niet helemaal in het midden vd woestijnmaargoed we nemen denk ik een koelbox mee die in het stopcontact kan, dus dan blijft de medicatie ook koel
Oeh, nice!! Het bellagio buffet ben ik zelf nog nooit geweest, maar vorige maand heb ik heeeeerlijk ontbeten bij het buffet van Ariaquote:Op donderdag 21 augustus 2014 13:43 schreef MaJo het volgende:
[..]
I know, ik speel ook al een tijdjeIk slaap in Aria en MGM Grand dus dat zit helemaal goed
[..]
Ik heb inmiddels mijn plan wat gewijzigd na recensies op Tripadvisor. Daaruit blijkt dat Bellagio het beste buffet heeft en daarna Aria. Ik heb daarom nu 2 lunch buffet passen aangeschaft voor Bellagio en moet nog een paar duizend LP sparen om dat ook voor Aria te kunnen doen. Heb al wel een 2 voor 1 dinner buffet van Aria aangeschaft voor de zekerheid en probeer de laatste dagen nog even te sparen
Tof! Wij zijn er ook geweest, erg mooi! Welke rim gaan jullie zien? Wij hebben de west rim gedaan. Is sterk aan te raden. Vooral de ''Skyride'' vond ik erg indrukwekkend.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:13 schreef Godshand het volgende:
De dag na mijn aankomst in Vegas een tour naar de Grand Canyon geboekt, inclusief heli vlucht...
:p
Kan nu al niet wachten
Ik ben benieuwd! Ik ga dus beiden meemakenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 12:25 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Oeh, nice!! Het bellagio buffet ben ik zelf nog nooit geweest, maar vorige maand heb ik heeeeerlijk ontbeten bij het buffet van Aria
Jullie? Ik ga alleen, maar sluit aan bij de anderen die hebben geboektquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:51 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Tof! Wij zijn er ook geweest, erg mooi! Welke rim gaan jullie zien? Wij hebben de west rim gedaan. Is sterk aan te raden. Vooral de ''Skyride'' vond ik erg indrukwekkend.
Ja is ook wel waar idd...quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 05:04 schreef Godshand het volgende:
[..]
Als je een beetje door denkt is dat wel te snappen.
Het zijn gehaaide ultra kapitalistische instellingen die hotels, dus ze willen dat jij zoveel mogelijk uitgeeft in Hun HOTEL.
Koelkastjes betekent dat klanten hun eigen zooi erin gaan gooien, al dan niet gekocht van de bijgaande supermarkt. Dat moeten ze niet hebben.
Drinken in overvloed als jij gaat gokken in hun casino hotels en anders regel je wat uit een automaat daar. Als je maar geld uitgeeft
Hoe krijg jij die koelbox mee het vliegtuig in?
Oh kijk das helemaal fijn! Mocht de koelbox niet lukken kunnen we altijd vragen om zo'n ding.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 12:24 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Voor medicatie kun je in ongeveer elk hotel wel een gratis koelkastje voor op de kamer krijgen!
Dat je je op die buffetten verheugd, terwijl je zoveel interessants gaat beleven.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 15:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd! Ik ga dus beiden meemaken
ik zeg dat ik benieuwd ben, niet dat het hetgeen is waar ik het meest naar uitkijkquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 22:36 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat je je op die buffetten verheugd, terwijl je zoveel interessants gaat beleven.
Het buffet in het Bellagio vond ik een ramp. Eerst lang in de rij staan om naar binnen te mogen en vervolgens vaak tegen lege schalen aankijken, omdat vele andere aanwezigen het liefst 3 borden van elk gerecht tegelijk mee willen nemen. De krabbenpoten zijn er wel lekker, maar die heb je daar overal.
Have fun!
quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 17:52 schreef Diconnected het volgende:
Zojuist gereserveerd bij Exalibur voor 3 nachten voor een goede prijsyaay!
Buffalo Wild Wings Bar and Grillquote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:28 schreef Godshand het volgende:
Ik vertrek over een uurtje naar Las Vegas! Ben in de lobby van JFK maar even de tijd aan het wegzuipen...
Haha daar liep ik langs ja. Maar had al gegeten...quote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:40 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Buffalo Wild Wings Bar and Grill
Haha nee, why?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:44 schreef Cracka-ass het volgende:
Veel plezier alvast. Je volgorde is in ieder geval goed.
NY na LV was mij niet zo goed bevallen de laatste keer.
Iets teveel gas gegeven waardoor ik NY maar matig vond. Daarnaast ging ik van 30 graden naar rond vriespunt. Dat was ook niet echt fantastisch.quote:
Haha, ik stap zo een oven binnen. Kijken of dat fijn isquote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:55 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Iets teveel gas gegeven waardoor ik NY maar matig vond. Daarnaast ging ik van 30 graden naar rond vriespunt. Dat was ook niet echt fantastisch.
het sliep als een wolkquote:Op woensdag 27 augustus 2014 21:49 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Geniet van je lekkere bed en de heerlijk zachte kussens![]()
Heel veel plezier in Vegasquote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:57 schreef Godshand het volgende:
[..]
Haha, ik stap zo een oven binnen. Kijken of dat fijn is
Joahhh, de Nike outlet winkel is briljant!! Ben je in North of South geweest?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 07:35 schreef MaJo het volgende:
[..]
het sliep als een wolk![]()
We zijn vanmiddag vertrokken richting Zion, maar eerst nog een outlet aangedaan waar we lekker cheap Nikes hebben gekocht![]()
Ik vond de hitte in Vegas wel meevallen trouwens!
north denk ik? Was richting Zion, ding was immens met veel goeie deals!quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:11 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Joahhh, de Nike outlet winkel is briljant!! Ben je in North of South geweest?
Veel plezier nog met de rest van je reis!
Ik mis de hitte daarquote:
Hahaha, omg!! Van de security zelf ook echtquote:Op maandag 1 september 2014 16:45 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik mis de hitte daar
Ben weer terug. Verder mis ik de VS niet zo, zeker het oppervlakkige contact met mensen aan het werk niet...
Ben je aan het flirten met wat meiden die gewoon werkten in de Stratosphere bar (dacht ik dan), komt er 1 op je af met de vraag of je wat te doen hebt. Vervolgens drukt een security gast (yup van Strato zelf!) een kaartje in je handen met "Call me, if you need her or other girls"
Een taxichauffeur in Vegas werd helemaal lyrisch over Nederland. "The people are real friendly over there!" De US is inderdaad een jungle, zoals mijnheer Rose het beschreef met zn bandje Guns 'n Roses.. Was overigens 1 van de weinige oppervlakkige contacten daar voor de oplettende lezer..
Er volgt nog wel een verslag in het alleen-reizen topic, post de link wel als het verslag er eenmaal staat
Waar ik zo als eerste op kom:quote:Op woensdag 3 september 2014 23:31 schreef domestic het volgende:
Nog 2 weken en dan is het eindelijk zover!
3 dagen voor Vegas.. wat mag ik echt niet missen?!
Downtown Vegas. Hangt een leuker sfeertje dan op de strip imo, en moet je wel een avondje naartoe.quote:Op woensdag 3 september 2014 23:31 schreef domestic het volgende:
Nog 2 weken en dan is het eindelijk zover!
3 dagen voor Vegas.. wat mag ik echt niet missen?!
is wel mooi om te zien. Je kan er ook hiken als je dat wiltquote:Op zaterdag 6 september 2014 16:04 schreef Diconnected het volgende:
Iemand ervaring met Red Rock Canyon? Ik las dat er een scenic drive is, is die aan te raden?
Het ligt eraan wat je verder gezien hebt in de buurt. Als je een rondrit door Amerika maakt zou ik het overslaan want dan heb je al veel mooiere dingen gezien.quote:Op zaterdag 6 september 2014 16:04 schreef Diconnected het volgende:
Iemand ervaring met Red Rock Canyon? Ik las dat er een scenic drive is, is die aan te raden?
We gaan 4 dagen naar Vegas en daarna gaan we rondom Ventura en Santa Barbara en Los Angeles dingen doen, dus niet echt veel roadtrippen enzo. Dus misschien is zo'n scenic drive in RRC wel tof.quote:Op zaterdag 6 september 2014 16:55 schreef koei het volgende:
[..]
Het ligt eraan wat je verder gezien hebt in de buurt. Als je een rondrit door Amerika maakt zou ik het overslaan want dan heb je al veel mooiere dingen gezien.
Wij hebben de scenic drive 's avonds na een bezoek aan Valley of Fire gedaan, en vonden het eigenlijk niet boeiend. Mijn schoonmoeder en schoonzusje waren echter niet mee naar de Valley of Fire, en vonden het wel de moeite waard. Het ligt er dus aan wat je referentiekader is. Persoonlijk vond ik het niet heel mooi of bijzonder, het zijn gewoon wat licht rode rotsen en dat is ook enkel maar het begin, maar het is wel een momentje van rust buiten de drukte van Vegas.
Lijkt me erg gaaf om te hiken daar, maar aangezien ik een knie heb die vrij instabiel is lijkt me dat geen strak planquote:Op zaterdag 6 september 2014 16:06 schreef donald_dick het volgende:
[..]
is wel mooi om te zien. Je kan er ook hiken als je dat wilt
dan zou ik bij elke stop even rondkijken en verder kijken. Vergeet niet max de schildpad te bekijken in het visitor centrum!quote:Op zaterdag 6 september 2014 16:58 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Lijkt me erg gaaf om te hiken daar, maar aangezien ik een knie heb die vrij instabiel is lijkt me dat geen strak plan
Ja, red rock is wel leuk! We hebben in juli de scenic drive gedaan, vonden we wel mooiquote:Op zaterdag 6 september 2014 16:04 schreef Diconnected het volgende:
Iemand ervaring met Red Rock Canyon? Ik las dat er een scenic drive is, is die aan te raden?
Stratosphere uitzicht, gewoon naar de lounge gaan en een biertje nemen met mooi uitzichtquote:Op woensdag 3 september 2014 23:31 schreef domestic het volgende:
Nog 2 weken en dan is het eindelijk zover!
3 dagen voor Vegas.. wat mag ik echt niet missen?!
Ik zie dat er dus meer mensen zijn die de goede deals ontdekken.quote:Op donderdag 4 september 2014 11:27 schreef Lindytje het volgende:
Waar ik zo als eerste op kom:
- De bellagio fonteinen
- The Venetian is geweldig om door te lopen
- Bij Casino Royale een michelob biertje halen voor een dollar
- Bij El Cortez roulette spelen met chips van een kwartje.
Uiteraard!! Na 3x vegas in 1,5 jaar ga je voor de dealsquote:Op woensdag 17 september 2014 15:00 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Ik zie dat er dus meer mensen zijn die de goede deals ontdekken.![]()
TIP: Mijd de clubs in het weekend en de pools ook want de prijzen ver tienvoudig zich.
Oh en stap niet in een limo bij 1 vd grote hotels!
Hangt af wat je smaak isquote:Op woensdag 24 september 2014 20:19 schreef Mormor het volgende:
Wat is een leuke plek om te stappen in Vegas voor twee 26 jarige dames? Ga er over 1,5 week heen.
Ikzelf ben wat alternatiever, maar ik denk dat we samen liever naar een hippe club gaan om te dansen en een cocktail te drinken.quote:
Stappen op sneakers zit er helaas niet in nee, als je echt naar 1 vd grote clubs wil.quote:Op donderdag 25 september 2014 12:59 schreef Mormor het volgende:
[..]
Ikzelf ben wat alternatiever, maar ik denk dat we samen liever naar een hippe club gaan om te dansen en een cocktail te drinken.
Hopelijk gaat dat ook zonder $100 per avond kwijt te zijn.
En stappen op sneakers, is voor dames zeker not done daar..?
Je bedoelt van die tenten zoals LAX waarschijnlijk. Dure tenten inderdaad, met minimal, techno en in de weekenden een hippe DJ zoals ome Armin of ome Tiesto. Sneakers zijn alleen done als ze schoon schijn en ze passen bij de rest van je outfit.quote:Op donderdag 25 september 2014 12:59 schreef Mormor het volgende:
[..]
Ikzelf ben wat alternatiever, maar ik denk dat we samen liever naar een hippe club gaan om te dansen en een cocktail te drinken.
Hopelijk gaat dat ook zonder $100 per avond kwijt te zijn.
En stappen op sneakers, is voor dames zeker not done daar..?
Meestal niet. Je bent meestal toch te gast bij een van hun resorts en je betaalt je al blauw aan de drankjes daarquote:Op donderdag 25 september 2014 16:52 schreef Mormor het volgende:
Bedankt voor jullie reacties! Ik ben heel benieuwd. We zijn er maar twee avonden dus het gaat moeilijk worden alles te zien denk ik.
Wordt er entree gevraagd bij die clubs eigenlijk?
Je kan in beide steden wel een week doorbrengen als je wilquote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:55 schreef Max-Westerman het volgende:
Ik ga in Februari naar Las Vegas![]()
Ik ben nog nooit daar geweest dus ik weet niet hoeveel dagen ik er minimaal moet rondbrengen, ik heb ook helemaal geen idee wat ik daar kan verwachten
Vantevoren ga ik nog naar San Francisco.
Momenteel heb ik 3 volle dagen San Francisco en 2 volle dagen Las Vegas op de planning staan, maar ik zit er nu aan te denken om dat om te draaien
Stratosphere zou ik niet doen als je er maar twee dagen bent, dan zou ik iets goedkoops midden op de strip boeken (Flamingo is goed betaalbaar).quote:Op zaterdag 1 november 2014 20:47 schreef Max-Westerman het volgende:
Ik denk dat ik het toch bij de normale planning ga houden en 2 volle dagen Las Vegas doe.
Hoe zit het met de veiligheid daar?
Ik las dat er op sommige plekken in de avond vervelende zwervers en hoeren rondhangen
Ik zat er ook aan te denken om een kamer te boeken bij het Stratospere, maar ik las ook weer dat het Stratosphere niet bepaald gunstig ligt.
Wij waren dit jaar in juni 1250 euro kwijt voor onze retourvlucht en 10 nachten midden op de strip (Treasure Island).quote:Op zondag 2 november 2014 23:49 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Hoeveel kost het om naar Las Vegas te gaan?
Bedankt man, jullie hebben het vast erg naar je zin gehad!quote:Op maandag 3 november 2014 05:31 schreef Cracker26 het volgende:
[..]
Wij waren dit jaar in juni 1250 euro kwijt voor onze retourvlucht en 10 nachten midden op de strip (Treasure Island).
Daar hebben we denk ik nog zeker 1500 euro uitgegeven aan uitgaan (inclusief EDC festival), excursies (tour naar de Grand Canyon inclusief skywalk en helikoptervlucht over GC ) , het huren van een auto voor 1 dag en gokken natuurlijk.
Ja, echt super naar ons zin gehad!quote:Op maandag 3 november 2014 11:55 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Bedankt man, jullie hebben het vast erg naar je zin gehad!
Een rondleiding in de Hooverdam doen. Wij hadden helaas maar een kleine rondleiding, want anders moesten we nog 2,5 of 3 uur wachten.quote:Op dinsdag 4 november 2014 12:25 schreef paulafca het volgende:
Ik vlieg zaterdag met 3 vrienden naar Sin City!Eindelijk weer na 4 jaar, het is voor mij de 3e keer.
Wij gaan een weekje, dus de tijd zal voorbij vliegen.
5 nachten MGM (3 nachten gratis via MyVegas) en de laatste 2 nachten Cosmopolitan met balkon!
Op de planning staat o.a. schieten bij Battlefield Vegas, van het uitzicht genieten op de Stratosphere Tower, een wedstrijd van de UNLV Runnin Rebels (College Basketball) bezoeken, Fremont Street, wellicht nog een bezoekje aan de finaletafel van de WSOP, en zondag naar Hardwell in de Hakkasan waar wij op de gastenlijst staan![]()
Wij hebben nog 1 dag een auto gehuurd, waarmee we een rondje Hooverdam, Lake Mead en Valley of Fire gaan maken. Voor de rest natuurlijk nog wat shoppen, vooral gokken en een klein drankje doen
Iemand verder nog mooie tips wat we absoluut niet mogen missen???
Poolparty seizoen is helaas al afgelopen, dus dat gaat hem niet worden.quote:Op dinsdag 4 november 2014 14:09 schreef Cracker26 het volgende:
[..]
Een rondleiding in de Hooverdam doen. Wij hadden helaas maar een kleine rondleiding, want anders moesten we nog 2,5 of 3 uur wachten.
De grote rondleiding schijnt heel erg leuk te zijn.
Leak Mead is echt heel erg mooi!
Wij hebben daarna nog Red rock Canyon gedaan. Was wel leuk, maar niet bijzonder.
Verder sowieso alle hotels ff langs, maar dat heb je tijdens die eerste 3 keer vast al gedaan..
Misschien een (paar) poolparty(s).
Ik twijfelde inderdaad al of er nog poolparties gegeven werden. Maar ik dacht omdat het daar altijd mooi weer is, dat het misschien wel het hele jaar door poolparties waren.quote:Op woensdag 5 november 2014 12:40 schreef paulafca het volgende:
[..]
Poolparty seizoen is helaas al afgelopen, dus dat gaat hem niet worden.
Top, ik ga even kijken voor de rondleidingen. De meeste hotels heb ik wel gezien inderdaad, maar er is wel weer wat gebouwd sinds de laatste keer dat ik er was
De temperatuur is top volgende week, 25 á 30 graden ideaal!
Ja, ik. Ik had 2 nachten geboekt in het Aria: 1 via het account van mijn vriend en 1 via mijn account. Dan gewoon bij het inchecken gevraagd om beide overnachtingen aan elkaar te koppelen en dat was geen probleem.quote:Op dinsdag 9 december 2014 17:43 schreef Max-Westerman het volgende:
Iemand al eens een kamer geboekt via myvegas?
Ik kan nu 2 nachten gratis in MGM 1 via mijn account en 1 via de account van de persoon die met mij meegaat, en dan moet ik nog 1 nacht gewoon boeken via expedia ofzo
Kunnen deze boekingen allemaal aan elkaar gelinkt worden zodat je niet van kamer hoeft te verwisselen?
Oke thnxquote:Op dinsdag 9 december 2014 18:59 schreef Saarah het volgende:
[..]
Ja, ik. Ik had 2 nachten geboekt in het Aria: 1 via het account van mijn vriend en 1 via mijn account. Dan gewoon bij het inchecken gevraagd om beide overnachtingen aan elkaar te koppelen en dat was geen probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |