quote:Op dinsdag 29 juli 2014 12:36 schreef DroogDok het volgende:
Als er maar weer minimaal 1 inzit die er goed uitziet in bikini
Ben ik niet met je eens, ook de (semi)-BN'ers die nu meedoen zijn normale mensen die reageren en gedragen zich hetzelfde als onbekende mensen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 13:26 schreef Astasha het volgende:
ER met "bekende" nederlanders is geen hol aan. Met onbekende mensen was het veel leuker.
Ik krijg altijd het gevoel dat het aandachtsjunkies zijn en puur meedoen om hun "carriere" een boost te geven.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 13:29 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens, ook de (semi)-BN'ers die nu meedoen zijn normale mensen die reageren en gedragen zich hetzelfde als onbekende mensen.
Zou kunnen, kijkplezier is er niet minder om.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 13:34 schreef Astasha het volgende:
[..]
Ik krijg altijd het gevoel dat het aandachtsjunkies zijn en puur meedoen om hun "carriere" een boost te geven.
Please geen Ferryquote:Op dinsdag 29 juli 2014 13:34 schreef reddevil1408 het volgende:
Een gokje beide mannen: Manuel Broekman, Ferry Doedens, Kay Nambiar, Leo Alkemade, Gers Pardoel, Vjeze Fur,Loek Peters.
Een gokje voor de vrouwen: Leona Phillipo, Anouk Maas, Lobke Berkhout, Krystl Pullens, Lonne van Roosendaal, Ancillia Tillia, Coosje Smid
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |