Thanks! Ik heb er zin en vertrouwen in, zeker na de laatste 3 oefenpotjes. Zag er sterk uit.quote:Op zondag 27 juli 2014 22:39 schreef DeLachendeVierde het volgende:
Succes jongens dit seizoen, het is jullie gegund
Dank u!quote:Op zondag 27 juli 2014 22:39 schreef DeLachendeVierde het volgende:
Succes jongens dit seizoen, het is jullie gegund
quote:
Zat te twijfelen tussen huilend publiek of spelers.... Vond dit confronterend genoegquote:Op dinsdag 29 juli 2014 09:29 schreef Kruitdampje het volgende:
Vind alleen het eerste plaatje nogal confronterend...![]()
Het gifje blijft geweldig
Dubbel gevoel over zijn vertrek. Qua kosten is het verhaal compleet logisch, maar had hem graag in de JL zien spelen. Hij had er (zeker) 20+ gemaakt. Maar ja, als de speler zelf niet wil....quote:Op maandag 4 augustus 2014 14:10 schreef Gijscoman het volgende:
Higdon heeft getekend bij Chesterfield:
https://twitter.com/SUFC_tweets/status/496264428850249728/photo/1
Het is maar een rare zaak rondom Pálsson. Geeft weer aan graag te blijven bij N.E.C., maar dat hij daar niet overgaat. Ook wilde hij bij de afscheidswedstrijd van Gentenaar zijn, maar mocht niet, zo klonk het. Lijkt alsof N.E.C. hem op een niet zo'n nette wijze probeert te dumpen.
Afscheidswedstrijd Gentenaar was overigens bijzonder vermakelijk! Op naar de eerste overwinning tegen Eindhoven! Geen eenvoudige tegenstander, maar moeten we kunnen winnen!
Higdon is een garantie voor doelpunten...helemaal in de eerste divisie.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 14:01 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Dubbel gevoel over zijn vertrek. Qua kosten is het verhaal compleet logisch, maar had hem graag in de JL zien spelen. Hij had er (zeker) 20+ gemaakt. Maar ja, als de speler zelf niet wil....
Owja Gijs(coman) je hebt een pb.
Van Rijswijk is nog steeds een expert in kansen missenquote:Op maandag 4 augustus 2014 14:10 schreef Gijscoman het volgende:
Higdon heeft getekend bij Chesterfield:
https://twitter.com/SUFC_tweets/status/496264428850249728/photo/1
Het is maar een rare zaak rondom Pálsson. Geeft weer aan graag te blijven bij N.E.C., maar dat hij daar niet overgaat. Ook wilde hij bij de afscheidswedstrijd van Gentenaar zijn, maar mocht niet, zo klonk het. Lijkt alsof N.E.C. hem op een niet zo'n nette wijze probeert te dumpen.
Afscheidswedstrijd Gentenaar was overigens bijzonder vermakelijk! Op naar de eerste overwinning tegen Eindhoven! Geen eenvoudige tegenstander, maar moeten we kunnen winnen!
Doet NEC niet slecht. Meen gehoord te hebben dat de meeste dure spelers van Roda JC, gratis weg mochten.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:33 schreef Gijscoman het volgende:
Rieks waarschijnlijk naar Göteborg. In Zweden is de transferdeadline 11 augustus al, dus dat maakt dat de onderhandelingspositie voor N.E.C. beter is. Kan dus nog wel wat opleveren.
quote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:37 schreef mrstylo het volgende:
[ afbeelding ]
Koerdische NEC supporter
Misschien door die iranier? Of is deze shirt veel ouder?quote:
Wel het uitshirt van vorig jaar; maar Irak en Iran liggen elkaar niet zo goed.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 17:00 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Misschien door die iranier? Of is deze shirt veel ouder?
die zag ik ook al jaquote:Op donderdag 7 augustus 2014 15:37 schreef mrstylo het volgende:
[ afbeelding ]
Koerdische NEC supporter
Met business seats zelfs de 5750 meen ikquote:Op donderdag 7 augustus 2014 20:26 schreef Mark het volgende:
Schijnbaar zijn we de 5000 verkochte seizoenskaarten gepasseerd
Bron: Foxsportsquote:Victor Palsson van N.E.C. naar Helsingborgs IF
Victor Palsson verlaat N.E.C. en gaat spelen voor de Zweedse club Helsingborgs IF. Dat melden de Nijmegenaren op hun officiële website.
De IJslandse middenvelder Palsson speelde sinds augustus 2012 in het Goffertstadion. In het totaal kwam hij 55 wedstrijden uit voor N.E.C. Palsson stond nog tot en met 30 juni 2016 onder contract.
quote:Op donderdag 7 augustus 2014 22:53 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Met business seats zelfs de 5750 meen ik
twitter:ellenvaneldik twitterde op vrijdag 08-08-2014 om 11:40:48#NECNijmegen incl. business staan we vandaag op 6.227 verkochte seizoenkaarten. reageer retweet
Blij dat Palsson weg is, onruststoker. Wel jammer is dat Rieks echt nagenoeg rond is met Göteborg. Dat is wel een verlies maar ik denk financieel gezien wel noodzakelijk. Als Conboy en Nielsen nog weg gaan dan zijn we wel klaar wat betreft uitgaande transfers denk ik.quote:
Ik ook. Ook grote klasse van onze businesspartners en sponser. Van de 800 hebben 750 gewoon verlengdquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 15:44 schreef BasNijmegen het volgende:
Over de 6.000!![]()
Soms ben ik wel trots op m'n cluppie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb er ook zin in!quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 19:05 schreef depsycholoog het volgende:
ik heb wel weer zin in zondag, ik woon bijna naast het stadion. Van mij mag het wel weer beginnen.
Dat heb ik al van heel veel mensen gehoord. Als NEC bij de winterstop bovenin echt meedoet kunnen er nog wel eens duizenden extra seizoenskaarten verkocht worden.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 08:47 schreef depsycholoog het volgende:
Nee geen seizoenskaart, ik hoef niet naar iedere wedstrijd en dan is losse kaartjes goedkoper. Heb er wel over nagedacht dit seizoen, misschien na de eerste helft?
niet per se als ze bovenin meedoen hoor, maar als ik merk dat ik vaak genoeg ga om een seizoenskaart te laten lonen dan ga ik. Daarnaast krijg ik (zeker nu) weinig mensen geënthousiasmeerd om naar NEC te gaan kijken, en in je eentje gaan is ook zo wat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:00 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat heb ik al van heel veel mensen gehoord. Als NEC bij de winterstop bovenin echt meedoet kunnen er nog wel eens duizenden extra seizoenskaarten verkocht worden.
'Duizenden' lijkt me wat overdreven, maar er zullen er wel meer worden verkocht idd.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 10:00 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat heb ik al van heel veel mensen gehoord. Als NEC bij de winterstop bovenin echt meedoet kunnen er nog wel eens duizenden extra seizoenskaarten verkocht worden.
Ik vind het allemaal best meevallen. Jammer dat het groen mist, maar nu wel in de stadskleuren. En na 4 thuiswedstrijden wel in normale shirts!quote:
Dan hoop ik dat de foto zeer matig is, want ik zie toch echt zwart met roze.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 11:58 schreef Gijscoman het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal best meevallen. Jammer dat het groen mist, maar nu wel in de stadskleuren. En na 4 thuiswedstrijden wel in normale shirts!
Ook het rood op het N.E.C.-logo van het shirt ziet er roze uit.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 15:26 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat de foto zeer matig is, want ik zie toch echt zwart met roze.
Is nu idd bevestigdquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 15:30 schreef larry91 het volgende:
Wel jammer is dat Rieks echt nagenoeg rond is met Göteborg. Dat is wel een verlies maar ik denk financieel gezien wel noodzakelijk.
We gaven niet veel weg, maar we wisten (tot aan de rode kaart) maar bar weinig te creëren.quote:Op zondag 10 augustus 2014 16:55 schreef larry91 het volgende:
Makkelijke pot. Had 6-1 moeten worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |