Onzin. Het moet geen Formule Ford worden.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:07 schreef Radegast het volgende:
[..]
Die vuile luchtproblemen moet je oplossen door de shape van de auto's radicaal te veranderen.
Hij duwde hem er moedwillig af.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:04 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet alleen Hamilton. Zolang je voor ligt, mag je je eigen lijn bepalen, zolang je de andrr er masr niet moedwillig afduwt. Was hetzelfde als bij Raikkonen Bottas.
Klopt, koste hem niet veel tijd maar wel een stuk 5 posities. Maar hij zat uberhaupt in die situatie door de SC-bandenwissel combinatie.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:04 schreef opreis het volgende:
[..]
Vettel had die pirouette niet moeten maken
Lijkt me erg sterk want Rosberg moest al flink hard in de remmen om de SC voor te laten.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:08 schreef Nymphetic13 het volgende:
[..]
Alonso zat volgens Sky nog voor de entry en had naar binnen gekunt.
Ik snap niet hoe ze het doen. Zoveel potentie en dan dit weer.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:10 schreef Nattekat het volgende:
En Williams
2e, vlak achter Ricciardo, en dan nog 5e finishen op 30 seconden achterstand
Nee, hij nam een wijde lijn. Er was geen abrupte beweging naar buiten. Daar zit een verschil tussen.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij duwde hem er moedwillig af.
[..]
Klopt, koste hem niet veel tijd maar wel een stuk 5 posities. Maar hij zat uberhaupt in die situatie door de SC-bandenwissel combinatie.
Als je dat eerlijk wil doen moet je de regel invoeren dat iedereen eerst de finishlijn moet passeren onder SC voordat er gewisseld mag worden.
Bottas had heel veel pech tijdens de 1ste safety car. En Massa stond op een andere strategie dan Ricciardo Heeft in laatste stint 10sec verloren doordat ie achter Botas kwam en aan het vechten was met Raikkonenquote:Op zondag 27 juli 2014 16:10 schreef Nattekat het volgende:
En Williams
2e, vlak achter Ricciardo, en dan nog 5e finishen op 30 seconden achterstand
Ze namen een gok met de harde banden, wat op dat moment niet eens zo gek leek.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:10 schreef Nattekat het volgende:
En Williams
2e, vlak achter Ricciardo, en dan nog 5e finishen op 30 seconden achterstand
Abrupt staat niet in de regels volgens mij. Dat deed Raikkonen overigens wel bij Vettel. Was Vettel trouwens niet een keer voor zoiets gestraft op Imola?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:12 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Nee, hij nam een wijde lijn. Er was geen abrupte beweging naar buiten. Daar zit een verschil tussen.
Maar hierover verschillen we al vaker van mening. Dus weinig nut om er vrrder over te blijven discussiëren.
Je loopt een paar jaar achter.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:13 schreef Breaker.Faker het volgende:
Na lange tijd een race tot het einde gekeken.
Als DRS er niet was geweest had deze race toch anders uit gezien de rijders moeten dan werken om in te halen. En was Ricciardo waarschijnlijk geen eerste geworden.
Maar verder was het wel een leuke race alleen jammer van de kunstmatige inhaal actie's met behulp van DRS. Dat maakt de formule1 minder leuk om.
Het is geen toeval. Ric is gewoon een beter coureur met het huidige materiaal. Vettel is te verwend geweest met EBD en de Renault V8. Net als dat Raikkonen met het huidige materiaal niet overweg kanquote:Op zondag 27 juli 2014 16:22 schreef Jigzoz het volgende:
Het werd maar weer eens duidelijk wat een extreem goede coureur Alonso is. Ferrari moet er heel zuinig op zijn.
Dat Vettel-gebeuren wordt nu wel een beetje gênant inmiddels. Een paar keer achter je teamgenoot eindigen kan natuurlijk door de omstandigheden komen, maar nu gebeurt het wel heel vaak. Hoe lang gaan we dat nog toeval noemen?
Is ook geen toeval, het is al vaker gezegd dat Vettel zijn rijstijl minder goed aan de auto kan aanpassen dan Ricciardo dat kan.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:22 schreef Jigzoz het volgende:
Dat Vettel-gebeuren wordt nu wel een beetje gênant inmiddels. Een paar keer achter je teamgenoot eindigen kan natuurlijk door de omstandigheden komen, maar nu gebeurt het wel heel vaak. Hoe lang gaan we dat nog toeval noemen?
Dat Bottas pech had is me duidelijk, maar ze hebben het zwaar verpest met Massa. Bij Sky zeiden ze dat de degredatie bij hard en zacht bijna gelijk was, ik zat dan ook met verbazing te kijken naar de LT.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:12 schreef Nymphetic13 het volgende:
[..]
Bottas had heel veel pech tijdens de 1ste safety car. En Massa stond op een andere strategie dan Ricciardo Heeft in laatste stint 10sec verloren doordat ie achter Botas kwam en aan het vechten was met Raikkonen
Het stuurt wel alle theorietjes van Weltschmerz in de war.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:25 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Is ook geen toeval, het is al vaker gezegd dat Vettel zijn rijstijl minder goed aan de auto kan aanpassen dan Ricciardo dat kan.
Toeval is het zeker niet, maar Ricciardo heeft op dit moment alle mazzel en kapitaliseert daar ook op. Vettel zit een beetje in een negatieve spiraal, hij lijkt het ook al opgegeven te hebben dit seizoen.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:22 schreef Jigzoz het volgende:
Het werd maar weer eens duidelijk wat een extreem goede coureur Alonso is. Ferrari moet er heel zuinig op zijn.
Dat Vettel-gebeuren wordt nu wel een beetje gênant inmiddels. Een paar keer achter je teamgenoot eindigen kan natuurlijk door de omstandigheden komen, maar nu gebeurt het wel heel vaak. Hoe lang gaan we dat nog toeval noemen?
Ik ben het met je eens dat Vettel in een negatieve spiraal zit. Maar waar heeft Ricciardo alle mazzel over het hele seizoen gezien? Hij had iets van geluk met de SC. Maar ik snap nogsteeds niet waarom Bottas, Vettel en Alonso niet direct naar binnen gingen. Ze kwamen net de ener laatste bocht uit toen de borden SC aan warenquote:Op zondag 27 juli 2014 16:30 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Toeval is het zeker niet, maar Ricciardo heeft op dit moment alle mazzel en kapitaliseert daar ook op. Vettel zit een beetje in een negatieve spiraal, hij lijkt het ook al opgegeven te hebben dit seizoen.
Ik verwacht hem in 2015 gewoon weer vooraan elke race, als Renault tenminste een beetje een fatsoenlijke motor bouwt.
Zo slecht is die motor niet meer, gezien de laatste paar races. Lotus en Caterham hebben allebei een draak van een auto, maar STR en RBR laten er toch regelmatig leuke dingen mee zien.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:30 schreef Fir3fly het volgende:
Ik verwacht hem in 2015 gewoon weer vooraan elke race, als Renault tenminste een beetje een fatsoenlijke motor bouwt.
Wie zegt dat?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Alonso was oud en uitgerangeerd he jongens?![]()
![]()
De motor is nog steeds exact hetzelfde, die is bevroren.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:34 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Zo slecht is die motor niet meer, gezien de laatste paar races. Lotus en Caterham hebben allebei een draak van een auto, maar STR en RBR laten er toch regelmatig leuke dingen mee zien.
Ja de Hardware wel ja. Maar de software niet. En laat die nou net zo belangrijk zijnquote:Op zondag 27 juli 2014 16:39 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
De motor is nog steeds exact hetzelfde, die is bevroren.
Daar heb je gelijk in. Maar Mercedes zit ook niet stil natuurlijk. Als de banden gelijk zijn heeft Mercedes nog steeds een enorm voordeel.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:40 schreef Nymphetic13 het volgende:
[..]
Ja de Hardware wel ja. Maar de software niet. En laat die nou net zo belangrijk zijn
Alle theorietjes? Er is eigenlijk maar één theorie, en die is dat de snelste coureurs sneller zijn dan de gemiddeld snelle coureurs, en dus hun teamgenoot structureel verslaan op snelheid wanneer die nooit bijzondere snelheid heeft laten zien.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:29 schreef k_man het volgende:
[..]
Het stuurt wel alle theorietjes van Weltschmerz in de war.
Ricciardo sneller dan Vettel. Ricciardo was bij Toro Rosso ongeveer gelijkwaardig aan Vergne. Vergne is nu over het algemeen minder snel dan Kvyat. Kortom: rookie Kvyat is sneller dan viervoudig wereldkampioen Vettel.
Dit is toch totaal geen reactie op mijn post?quote:Op zondag 27 juli 2014 17:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Alle theorietjes? Er is eigenlijk maar één theorie, en die is dat de snelste coureurs sneller zijn dan de gemiddeld snelle coureurs, en dus hun teamgenoot structureel verslaan op snelheid wanneer die nooit bijzondere snelheid heeft laten zien.
Nu kunnen veel factoren dat beeld scheef trekken, als Raikkonen Heidfeld niet te snel af was, Massa niet te snel af was in een kampioensauto, en Grosjean niet te snel af was in een eveneens uitstekende auto, dan is het nogal dwaas om te veronderstellen dat Raikkonen een hele snelle coureur is die Alonso het vuur aan de schenen gaat leggen. Ingewikkelder dan dat is het niet.
Maar Raikkonen werd door McLaren gekocht om Schumacher uit te dagen, en maakte niet de indruk zich heel veel voor iets anders dan het racen zelf te interesseren, dus moest hij wel supersnel zijn..... Tja.
Je had het toch over mijn "theorietjes"?quote:Op zondag 27 juli 2014 17:19 schreef k_man het volgende:
[..]
Dit is toch totaal geen reactie op mijn post?
Ja, over Vettel. Niet over Raikkonen.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je had het toch over mijn "theorietjes"?
Met een seconde ertussen?quote:Op zondag 27 juli 2014 17:31 schreef Fir3fly het volgende:
Grappig overigens dat niemand lijkt te klagen over het feit dat Hamilton team orders negeerde.
Ik herinner me Maleisië 2013 nog goed...
Ach kom, niemand zou in zijn positie z'n teamgenootje er zomaar voorbij laten. Eén van de twee wordt hoogstwaarschijnlijk kampioen, dus je bent knettergek als je je directe concurrent gaat helpen.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:31 schreef Fir3fly het volgende:
Grappig overigens dat niemand lijkt te klagen over het feit dat Hamilton team orders negeerde.
Ik herinner me Maleisië 2013 nog goed...
Dat is met vuile luchtquote:
Wat was mijn theorie over Vettel dan?quote:
Want Hamilton.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:31 schreef Fir3fly het volgende:
Grappig overigens dat niemand lijkt te klagen over het feit dat Hamilton team orders negeerde.
Ik herinner me Maleisië 2013 nog goed...
Ik weet niet meer wie wat geschreven heeft, maar er waren hier een aantal die zeker wisten dat Raikkonen het heel goed ging doen tov Alonso, omdat mijn theorie daaromtrent onzin was, en er allerlei verklaringen waren waarom Massa na het vertrek van Schumacher ineens een stuk sneller was geworden en zo Raikkonen partij kon geven, om daarna toch niet volledig te herstellen van die veer tegen zijn hoofd, waardoor hij het tegen Alonso behoorlijk af moest leggen.quote:Op zondag 27 juli 2014 18:03 schreef k_man het volgende:
[..]
Leuk hè, een beetje trollen af en toe?
Ik ga het niet voor je herhalen.
Dat gold ook in 2013.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:35 schreef k_man het volgende:
[..]
Ach kom, niemand zou in zijn positie z'n teamgenootje er zomaar voorbij laten. Eén van de twee wordt hoogstwaarschijnlijk kampioen, dus je bent knettergek als je je directe concurrent gaat helpen.
Ik heb geen flauw idee waarom je steeds wilt doorgaan op Raikkonen. Ik ben geen fan van Raikkonen en ik heb die naam helemaal niet genoemd. Kennelijk wil je heel graag vermijden dat we het over Vettel hebben, waar jij zo'n fanboy van bent?quote:Op zondag 27 juli 2014 18:10 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik weet niet meer wie wat geschreven heeft, maar er waren hier een aantal die zeker wisten dat Raikkonen het heel goed ging doen tov Alonso, omdat mijn theorie daaromtrent onzin was, en er allerlei verklaringen waren waarom Massa na het vertrek van Schumacher ineens een stuk sneller was geworden en zo Raikkonen partij kon geven, om daarna toch niet volledig te herstellen van die veer tegen zijn hoofd, waardoor hij het tegen Alonso behoorlijk af moest leggen.
Ik durf in dit stadium van het seizoen al wel vast te stellen dat die mensen er lelijk naast zaten met hun fanboysmoesjes. Blijkbaar was jij daar ook een van en ben je nu gefrustreerd over je eigen onbegrip van de sport, en begin je wild om je heen te slaan met niet erg coherente verhalen.
quote:Op zondag 27 juli 2014 17:17 schreef Nattekat het volgende:
Als Rosberg Hamilton had ingehaald, was Rosberg 2e geworden...
Ditquote:Op zondag 27 juli 2014 17:35 schreef k_man het volgende:
[..]
Ach kom, niemand zou in zijn positie z'n teamgenootje er zomaar voorbij laten. Eén van de twee wordt hoogstwaarschijnlijk kampioen, dus je bent knettergek als je je directe concurrent gaat helpen.
Ik wil het best over Vettel hebben. Maar jij begon over mijn blijkbaar heel wilde theorie dat snelle coureurs sneller zijn dan niet zo snelle coureurs, en op basis daarvan kon ik met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zeggen dat Alonso Raikkonen veel te snel af zou blijken wanneer ze in dezelfde auto plaatsnemen. Theorie bevestigd dus, de fanboyonzin over de snelle Raikkonen als zodanig te kijk gezet door het seizoensverloop tot nu toe.quote:Op zondag 27 juli 2014 18:33 schreef k_man het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee waarom je steeds wilt doorgaan op Raikkonen. Ik ben geen fan van Raikkonen en ik heb die naam helemaal niet genoemd. Kennelijk wil je heel graag vermijden dat we het over Vettel hebben, waar jij zo'n fanboy van bent?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |