Die seperatisten zijn in mijn optiek heel gevaarlijk, licht ontvlambaar en zullen de aanwezigheid van Nederlandse strijdkrachten niet in dank afnemen, en gaan om niks provoceren is mijn verwachting.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:00 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Maar wat vind jij er van? Is dit een handige zet of kan dit al snel uit de hand lopen, want de seperatisten zullen er geen probleem van maken om grondtroepen en helicopters aan te vallen.
het is immers "hun" grondgebied wat "aangevallen/bezet" word?
Het schijnt dat het gaat gebeuren ism. Australische commando's.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:04 schreef JayDeeNow het volgende:
[..]
Die seperatisten zijn in mijn optiek heel gevaarlijk, licht ontvlambaar en zullen de aanwezigheid van Nederlandse strijdkrachten niet in dank afnemen, en gaan om niks provoceren is mijn verwachting.
Er zijn kozakken bij betrokken, wat het voor mij nog linker maakt.
Toch moeten de Nederlandse diensten veilig kunnen werken, en als het nodig is, is het nodig.
Ben benieuwd wat er besloten gaat worden.
Er zijn meerdere dingen gaande wat ik begrepen heb.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:05 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Het schijnt dat het gaat gebeuren ism. Australische commando's.
Afijn, ga werken. Nog een prettige dag toegewenst.
Ah okee, ik dacht dat je dat FB stukje bedoelde.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 16:54 schreef JayDeeNow het volgende:
[..]
Het ging over de tweet van de generaal.
no problem.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ah okee, ik dacht dat je dat FB stukje bedoelde.
Maare het zijn beide generaals (de Kruif en Geerts).
Ze zijn iig nu al aan het blaaskaken:quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:04 schreef JayDeeNow het volgende:
[..]
Die seperatisten zijn in mijn optiek heel gevaarlijk, licht ontvlambaar en zullen de aanwezigheid van Nederlandse strijdkrachten niet in dank afnemen, en gaan om niks provoceren is mijn verwachting.
Er zijn kozakken bij betrokken, wat het voor mij nog linker maakt.
Toch moeten de Nederlandse diensten veilig kunnen werken, en als het nodig is, is het nodig.
Ben benieuwd wat er besloten gaat worden.
ADquote:'Separatisten: politiemissie wordt Derde Wereldoorlog'
Pro-Russische separatisten waarschuwen dat de komst van een VN-politiemissie naar de plek van het gecrashte vliegtuig in Oekraïne verstrekkende gevolgen zal hebben. 'Dat wordt de Derde Wereldoorlog,' verklaarde een van hen vandaag volgens RTL Nieuws-correspondent Jeroen Akkermans.
De gewapende rebel deed zijn verklaring niet voor de camera maar pas nadat die was uitgezet, zegt Akkermans in zijn verslag vanuit het rampgebied. 'Als die internationale troepenmacht daadwerkelijk komt dan breekt hier de pleuris uit. Dat wordt Wereldoorlog Drie,' zo tekende de RTL-correspondent op uit de mond van de separatist.
VN-missie
Nederland, Australië en Oekraïne zijn druk bezig met het voorbereiden van een resolutie voor een VN-politiemissie naar de crashplek van het Malaysia Airlines-toestel. Die resolutie zou nog deze week moeten worden voorgelegd aan de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties. Minister van Buitenlandse Zaken Frans Timmermans en zijn Australische ambtsgenoot Julie Bishop spraken vandaag in Kiev met de Oekraïnse regering over het onderzoek op de rampplek.
Volgens de Nederlandse bewindsman is er nog een lange weg te gaan maar moet al het mogelijke gedaan worden om te zorgen dat er geen stoffelijke resten achterblijven in het 25 vierkante kilometer grote gebied.
Overdracht onderzoek
De formele overdracht aan Nederland van het onderzoek op de crashplek is vanmiddag om vier uur getekend in Kiev.
Volgens Julie Bishop heeft Australië al experts klaarstaan voor de politiemissie. Daarmee doelt ze op de ongeveer 50 politiemensen die zijn of worden overgeheveld naar Londen, informatie die eerder vandaag werd bekendgemaakt door de Australische premier Tony Abbott.
Ik hoop oprecht dat de regering heel goed nadenkt voordat ze met de seperatisten de kachel aan gaan maken, vooral die kozakken baren me ergens wel zorgen.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:27 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze zijn iig nu al aan het blaaskaken:
[..]
AD
Ik heb ook nog weinig concreets gehoord maar ik zit atm ook niet zo dicht bij het vuur, we gaan het vanzelf wel horen.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:31 schreef JayDeeNow het volgende:
[..]
Ik hoop oprecht dat de regering heel goed nadenkt voordat ze met de seperatisten de kachel aan gaan maken, vooral die kozakken baren me ergens wel zorgen.
Dit conflict gaat niet leiden tot WW3, maar extra voorzichtigheid is geboden.
Ben benieuwd wat men gaat besluiten, ik hoor veel om me heen maar er is op dit moment nog niets concreet bekend bij mij.
Als Rusland net buiten de zeegrenzen van de VS zowel aan de Oost als Westkust een gigantische vloot had geparkeerd en in Cuba extra troepen zou stationeren om de boel daar te verdedigen dan zou de VS extremer reageren.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 14:47 schreef KoosVogels het volgende:
Poetin is ook helemaal de weg kwijt. Paranoïde mongool.
Die man is gaan twitteren om meer in contact te komen met het volk om defensie wat meer in de schijnwerpers te zetten. Helaas is 90% van zijn volgers collega en de overige 10% vooral journalist. Als baas mag je best je collega's een compliment geven als een onverwachte mobilisatie zelfs op het slechtst mogelijke moment lukt. Bij een burgerbaan gebeurd dat ook als iets is gelukt.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 16:56 schreef agter het volgende:
[..]
Dan nog is zo'n tweet lichtelijk overdreven, vind je zelf niet?
Derde wereldoorlog zal het nooit worden, maar zonder risico,s is dit allemaal ook niet.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:27 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze zijn iig nu al aan het blaaskaken:
[..]
AD
VS is ook een maf land.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:52 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Als Rusland net buiten de zeegrenzen van de VS zowel aan de Oost als Westkust een gigantische vloot had geparkeerd en in Cuba extra troepen zou stationeren om de boel daar te verdedigen dan zou de VS extremer reageren.
Ze zijn aan beide kanten dan ook totaal gestoord. Met wereldvernietigende wapens! jippie...quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
VS is ook een maf land.
Maar er is geen invasie ophanden. We willen hoogstens wat militairen droppen om de onderzoekers te beveiligen.
Precies.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 17:58 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Die man is gaan twitteren om meer in contact te komen met het volk om defensie wat meer in de schijnwerpers te zetten. Helaas is 90% van zijn volgers collega en de overige 10% vooral journalist. Als baas mag je best je collega's een compliment geven als een onverwachte mobilisatie zelfs op het slechtst mogelijke moment lukt. Bij een burgerbaan gebeurd dat ook als iets is gelukt.
Sabels ratelenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:51 schreef theunderdog het volgende:
Waarom moeten er eigenlijk troepen heen om te helpen zoeken naar lichamen?
Het gaat toch goed zoals dat nu gaat?
Waarom zouden wij een oorlog willen met Rusland?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Sabels ratelen
Zo ontstaan oorlogen
Het gaat niet goed want ze worden tegengewerkt.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:51 schreef theunderdog het volgende:
Waarom moeten er eigenlijk troepen heen om te helpen zoeken naar lichamen?
Het gaat toch goed zoals dat nu gaat?
Uh? waarin precies?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:54 schreef Automatisch het volgende:
[..]
Het gaat niet goed want ze worden tegengewerkt.
Het zou wel een onverwachte wending zijn als van alle landen Nederland Rusland een oorlog in zou provoceren...quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Sabels ratelen
Zo ontstaan oorlogen
Omdat er bijvoorbeeld helemaal niks te merken is van het staakt-het-vuren en Rusland momenteel veel wapens de grens naar Oekranie over stuurt volgens CNN nu. Het is dus niet veilig.quote:
Je kan moeilijk van ze verwachten dat er een staakt het vuren komt.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:58 schreef Automatisch het volgende:
[..]
Omdat er bijvoorbeeld helemaal niks te merken is van het staakt-het-vuren,
http://www.volkskrant.nl/(...)-van-te-merken.dhtml
Zodra ik Marechaussee roep moet gij deze kreet luid herhalen, met de klewang over het hoofd zwaaien en als dollen op de Atjehers instormen.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Sabels ratelen
Zo ontstaan oorlogen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |