Qua voedingsbh's was het ook meer zo van, koop eerst wat goedkope, omdat je maat inderdaad nog kan wijzigen en raadde die van de hema dus aan, maar dat die wel heel lekker zitten en mochten de borsten niet meer zoveel groeien, dan heb je ze mooi vast. Ze raadde aan van koop na 2 weken na de bevalling eventueel andere voedingsbh's, en die je dan nu hebt, zijn dan handig in de kraamtijd (maar kan mij wat schelen, draag ze nu mooi, voor dat geld, en de kans dat ze misschien nog passen straksquote:Op vrijdag 25 juli 2014 08:14 schreef Stormqueen het volgende:
Wazig, bij mij op bv-les raadden ze juist aan om echt pas 10-14 dagen na de geboorte een paar voedingsbeha's aan te schaffenaangezien je tetters nog flink wat gaan toenemen
Ik heb er daarom ook nu maar 1 (passende BH), de elke zondagochtend door een sopje wordt geslagen...
Maar voor die prijs kan het natuurlijk weinig kwaad! Maar die zullen er wel niet in formaat walrus zijn?
Snoenk, bij mij kwam het ook uit het niets, dat voelen, de dag na de SEO. Opeens is het er!
ja, voor dat geld kun je het idd niet laten!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 08:39 schreef Hilmo het volgende:
[..]
Qua voedingsbh's was het ook meer zo van, koop eerst wat goedkope, omdat je maat inderdaad nog kan wijzigen en raadde die van de hema dus aan, maar dat die wel heel lekker zitten en mochten de borsten niet meer zoveel groeien, dan heb je ze mooi vast. Ze raadde aan van koop na 2 weken na de bevalling eventueel andere voedingsbh's, en die je dan nu hebt, zijn dan handig in de kraamtijd (maar kan mij wat schelen, draag ze nu mooi, voor dat geld, en de kans dat ze misschien nog passen straks)
Formaat walrus hahaha, nee dat geloof ik niet. Mijn maat was net op het randje, het ging tot 90D helaas...
ja doe maar!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:02 schreef Stormqueen het volgende:
Jaaaaa crumpette! Fijn dat alles goed is, en een zoon
Wil je het achter je naam?
+1 Bij ons ookquote:Toen kwam ik thuis bij mijn twee poezenjongens(tuig) en bedacht me dat het echt een mannenhuis wordt hier, met mij dan.
Het is toch wel heel prettig om die eerste twee weken ook al fijne bh's te hebben ter ondersteuning e.d. Juist dan heb je best last, van tepels, stuwing. Dan is een fijnzittende, zachte en ondersteunende voedingsbh heel fijn! (Tenminste vond ik!). En aangezien de boel ook kan geen lekken is meer dan 1 bh ook fijn. En dat kan prima bij de Hema. Wat stelden ze bij de cursus dan voor voor de kraamweek?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 08:14 schreef Stormqueen het volgende:
Wazig, bij mij op bv-les raadden ze juist aan om echt pas 10-14 dagen na de geboorte een paar voedingsbeha's aan te schaffenaangezien je tetters nog flink wat gaan toenemen
Ik heb er daarom ook nu maar 1 (passende BH), de elke zondagochtend door een sopje wordt geslagen...
Ik heb voor de kraamweek van die Ah-Bra's (van de action) liggen. Geven toch iets steun, maar zijn vooral voor het op zijn plek houden van zoogcompressen. Ik heb geen grote cup.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:04 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Het is toch wel heel prettig om die eerste twee weken ook al fijne bh's te hebben ter ondersteuning e.d. Juist dan heb je best last, van tepels, stuwing. Dan is een fijnzittende, zachte en ondersteunende voedingsbh heel fijn! (Tenminste vond ik!). En aangezien de boel ook kan geen lekken is meer dan 1 bh ook fijn. En dat kan prima bij de Hema. Wat stelden ze bij de cursus dan voor voor de kraamweek?
S ging pas na 22 slapenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 08:20 schreef Phaidra het volgende:
Hier was onze van net 2 om 5.50 wakker... En hij sliep pas om 21.30. Het wordt vast een lange dag
.
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:00 schreef Crumpette het volgende:
Alles was goed! alles zag er goed en compleet en intact uit, zonder hazelipjes en open ruggetjes en dergelijken. Zij was heel tevreden over het kind en wenste ons veel geluk met onze zoon!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu alleen wel kak dat mijn moeder de pensioenado nog niet op isjullie weten het eerder dan zij haha. Maar engeland is gebeld en allemaal razend enthousiast natuurlijk. Toen kwam ik thuis bij mijn twee poezenjongens(tuig) en bedacht me dat het echt een mannenhuis wordt hier, met mij dan.
de hele dag je kind aan de tetquote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:04 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Het is toch wel heel prettig om die eerste twee weken ook al fijne bh's te hebben ter ondersteuning e.d. Juist dan heb je best last, van tepels, stuwing. Dan is een fijnzittende, zachte en ondersteunende voedingsbh heel fijn! (Tenminste vond ik!). En aangezien de boel ook kan geen lekken is meer dan 1 bh ook fijn. En dat kan prima bij de Hema. Wat stelden ze bij de cursus dan voor voor de kraamweek?
ja, ik ga inderdaad maar eens naar zoiets kijkenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 09:26 schreef Franny_G het volgende:
Oh, haha. SQ. Ja, dat is natuurlijk ook zo. Zelfs als je onder de douche gaat, hangt die baby nog aan je borst. Maar het gaat om die paar minuten tussendoor, als je borsten heel even mogen uitrusten..
Zo'n maat is inderdaad lastig. Dan zijn hemdjes misschien een idee, zoals Blue schrijft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |