ah, wat fijn om te horen Razz, super! En nu lekker slapenquote:Op donderdag 24 juli 2014 21:59 schreef Razztwizzle het volgende:
Alles in ordegelukkig toch een goede hartslag, genoeg beweging en het vruchtwater was ook in orde. Ze ligt mooi met haar hoofdje beneden, nog niet ingedaald.
Excuse me als ik nu even instort. Blijkbaar toch erg gestresst vandaag.
Bedankt voor alle lieve posts, fijn topic is dit toch!
Babymoon!quote:Op donderdag 24 juli 2014 21:09 schreef Crumpette het volgende:
[..]
nouja, tuurlijk wel. Werk en geld gaan hand in hand, niet? Zo niet doen we iets verkeerd. Maar, goed, niks gezegd dan.
heel iets anders, bij het engelse familiebezoek volgende maand om The Bump te showen, hebben we net ook een paar dagen in cornwall geboektbabymoon!
hoe ga jij 12 uur rijden naar dolfinarium?quote:Op donderdag 24 juli 2014 21:58 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Was jij met 32 weken nog 12 uur in de auto gaan zitten?
Oh crap, ìk las weer over het dolfinarium heen...quote:Op donderdag 24 juli 2014 22:00 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
hoe ga jij 12 uur rijden naar dolfinarium?t sneeuwuitje zou ik niet meer redden, maar ik zou t idd afwachten...
quote:wOp donderdag 24 juli 2014 21:34 schreef Risu het volgende:
Waaah kijk nou, ik sta erin. Nu is het echt
als je wil kan je daar best 12 uur over doen..quote:Op donderdag 24 juli 2014 22:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Oh crap, ìk las weer over het dolfinarium heen...
Fijn! Gelukkig! (Niet het instort gedeelte)quote:Op donderdag 24 juli 2014 21:59 schreef Razztwizzle het volgende:
Alles in ordegelukkig toch een goede hartslag, genoeg beweging en het vruchtwater was ook in orde. Ze ligt mooi met haar hoofdje beneden, nog niet ingedaald.
Excuse me als ik nu even instort. Blijkbaar toch erg gestresst vandaag.
Bedankt voor alle lieve posts, fijn topic is dit toch!
Gelukkig! Nu idd lekker op de bank / in bed ploffenquote:Op donderdag 24 juli 2014 21:59 schreef Razztwizzle het volgende:
Alles in ordegelukkig toch een goede hartslag, genoeg beweging en het vruchtwater was ook in orde. Ze ligt mooi met haar hoofdje beneden, nog niet ingedaald.
Excuse me als ik nu even instort. Blijkbaar toch erg gestresst vandaag.
Bedankt voor alle lieve posts, fijn topic is dit toch!
Die van mij wou laatst ook likkenquote:Op donderdag 24 juli 2014 22:41 schreef krijgerrtje het volgende:
Opluchting, razz, fijn!ik vind 't ook lastig, want ben nu ver van huis en als ik de baby dan even niet genoeg voel... Wat dan? Hopelijk is ze morgen weer lekker druk bezig
![]()
Ennnn jompel, want lektettenZe doen het!
en verklaart waarom kat steeds aan m'n boobs zit te snuffelen enzo
gmtaquote:Op donderdag 24 juli 2014 22:53 schreef Crumpette het volgende:
daar komen dus al die dromen vandaan!
indalen!quote:Op donderdag 24 juli 2014 22:37 schreef Amsel het volgende:
Wat fijn dat alles goed is Razz!
Ik voel af en toe steken in m'n liezen. Als dat maar geen voorbode is van beenweeënZal wel niks zijn hoor, ik ben van plan om pas ergens in week 41 spontaan te gaan bevallen
Ik had geen AS, en moest bij zulke waarnemingen gelijk bellen... Zeker met deze termijn in de zwangerschap!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 02:22 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
en die kleine beweegt een stuk minder!
Ik ben van week 35 tot 37 met mijn ouders mee naar Zwitserland geweest op 'wintersport' en ik vond het heerlijk. Lekker door de sneeuw wandelen, en het kon ook makkelijkquote:Op donderdag 24 juli 2014 21:22 schreef Malteser het volgende:
Heerlijk Crumpette!!
Voorspellende-gave-vraagje: met Kerst staat een wintersportvakantie gepland met schoonouders. Dat ik met 32 weken niet meer kan skiën lijkt me duidelijk. Maar ik kan toch, mits ik me goed voel, wel mee naar Oostenrijk? Of is dat naïef?
Mijn gedachte: als ik me goed voel, kan het best. Bovendien worden in Oostenrijk ook baby's geboren.
Mijn moeder vroeg heel overtuigend: "De wintersport met Kerst laat je nu toch wel achterwege?! Zo ver weg nog met 32 weken..."
Mijn reactie: "Laten we niet op de zaken vooruit lopen en eerst maar eens de 32 weken halen. Als ik me goed genoeg voel tegen die tijd, zie ik geen bezwaren."
Maar nu ben ik dus diep in conclaaf met mezelf. Wil er niet te makkelijk over denken, want ik besef me wel degelijk dat er voors en tegens zijn en dat niet iedere zwangerschap hiep hoi leuk is maar is mijn gedachtegang heel gek?
Misschien denk ik er over een paar maanden ook heel anders over.... Maar tot zover een klein kijkje in mijn hersenspinsels.
niet overheen gelezen hoor, ik ben als het voor mezelf niet ernstig is niet zo vocaal. Maar bekken begint op te spelen. Denk wel dat ik ga, wil heel graag, maar dat is voor mij dit jaar denk ik het laatste veel loop uitjequote:Op donderdag 24 juli 2014 21:57 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
waarom zou je niet gaan? ( heb k ws overheen gelezen)
Discussie was eigenlijk al gesloten dusquote:Op donderdag 24 juli 2014 23:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
Razz, fijn dat alles goed bleek! Nu eerst even lekker bijkomen.
Over werken, ik zou er niet aan moeten denken om niet aan het werk te zijn. Ik ga straks drie dagen werken, maar wel met de kanttekening dat de vier die ik nu werk in de praktijk eigenlijk altijd vijf zijn. Op alleen het salaris van mijn vriend zouden we het ook niet redden. (Ik vraag me dan ook altijd af wat die kerels van anderen verdienen bij wie dat wel kan..)
Een knipper voor Risu, super!!
DNd, dat zou ik echt tegen die tijd bekijken. Ik ben nu goed 24 weken zwanger maar vind de vakantie best wel zwaar.. Al ging Florence in de herkansing vandaag best goed! Hoera voor heel veel bankjes in het museum en happy hormones door babykleertjes die we gekocht hebben doen ook veel goeds.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Razz wat fijn dat alles goed was!
Hoeveel kleertjes heb je geshopt in florance Dad? Pic?![]()
Hoe laat begint de echo marathon?Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
helemaal vergeten je gisteren te feliciteren met je proefschrift!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 06:55 schreef marel88 het volgende:
Meld!
Balen van het moeilijk slapen GM. Ik heb een uitslaapprobleem en ze is 3
Veel succes/ plezier!quote:Op vrijdag 25 juli 2014 07:36 schreef Crumpette het volgende:
[..]
om 8 uur! ik stuiter al vanaf 5
ik voel me zo'n kind soms
Jij had laatst je eerste kleine plopjes toch?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 07:46 schreef snoenk het volgende:
En net dacht ik heel blij dat ik baby voelde. Niet schoppen maar aan 1 kant een hele harde buik maar ik moest gewoon naar de wc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |