quote:
Help je Cindy ook gelijk even?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:45 schreef Karina het volgende:
[..]Het werkt. Ik ga morgen bij iedereen een briefje in de brievenbus gooien. Voodoomeesteres Karina voor al uw problemen.
Ja, maar zij wil niet. Nu is dat nooit zo'n probleem, mijn wil is meestal voldoende (waar een wil is is een weg naar binnen). Maar E_O steelt haar als klant ook.quote:
Nee, neen, ik kan alleen kaartjes leggen. Voor rondpenetrerend reiki-master ben ik helaas afgekeurd.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, maar zij wil niet. Nu is dat nooit zo'n probleem, mijn wil is meestal voldoende (normaal gesproken). Maar E_O steelt haar als klant ook.
Ah. Kijk. Positief bericht! Ik zal Cindy op de hoogte brengen van onze afspraak.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:51 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Nee, neen, ik kan alleen kaartjes leggen. Voor rondpenetrerend reiki-master ben ik helaas afgekeurd.
Kan iemand Manke ook ff genezen?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:56 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Beste mensen, onze rituele inspanningen hebben gewerkt. We hebben TS aan het lachen gekregen, nadat ze zich enorm verveelde op deze prachtige zomeravond.
Zo zie je maar weer! Bent u geestelijk gedicht? De voodoopriester leidt u naar het licht!
En wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef Manke het volgende:
Liefde bij voodoo is lust/geilheid, dus tijdelijk.
Ik zou het niet weten, heb nog nooit zo'n ritueel meegemaakt. Jij wel Manke?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef Manke het volgende:
Liefde bij voodoo is lust/geilheid, dus tijdelijk.
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 19:41 schreef Scrummie het volgende:
* Voodoomeester meld zich.
Gratis.
Ik heb wel Algemene Voorwaarden:
1. Vooraf foto, van u en uw object van verlangen
2. Links of rechts doet er niet toe, u zult twee handen nodig zijn
3. Stemmen doen we met een rood potlood
4. Vervolgens zal er een uitgebreide screening komen
5. Na de screening gebeuren er dingen
6. Na de dingen hebben we cooldown momenten ingeplant
7. Het potlood word opnieuw ter handen genomen
8. Het oorspronkelijke object van verlangen doet niet meer ter zake
9. Overwonnen door de goddelijkheid van ondergetekende
10. En wij leven nog lang en gelukkig.
Indien punt 1 niet naar tevredenheid word beantwoord zal het ritueel niet plaatsvinden en word de overeenkomst eenzijdig verbroken.
Nee, maar voodoo is volgens mij demonisch, dat zijn de krachten erachter, en demonen kennen geen liefde, wel kunnen ze lust opwekken.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 21:20 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten, heb nog nooit zo'n ritueel meegemaakt. Jij wel Manke?
Zo heb ik het ook altijd begrepen . En tja al die lui die zich priester noemen, ik weet het niet hoor, maar ik zou er niets mee te maken willen hebben. Sommige krachten moet je met rust laten denk ik.quote:Op woensdag 23 juli 2014 13:03 schreef Manke het volgende:
[..]
Nee, maar voodoo is volgens mij demonisch, dat zijn de krachten erachter, en demonen kennen geen liefde, wel kunnen ze lust opwekken.
Imho
Het tijdelijke aspect wellicht.quote:
"Betrouwbaar" & "priester" in één zin. Toe maar. TS durft.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:37 schreef Lavenderr het volgende:
Zo heb ik het ook altijd begrepen . En tja al die lui die zich priester noemen, ik weet het niet hoor, maar ik zou er niets mee te maken willen hebben. Sommige krachten moet je met rust laten denk ik.
Dat en zodra de toverkunsten zijn uitgewerkt is de liefde lust voorbij.quote:Op woensdag 23 juli 2014 16:46 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Het tijdelijke aspect wellicht.
[..]
"Betrouwbaar" & "priester" in één zin. Toe maar. TS durft.
Zeker in combi met "voodoo".
... en dat voor een ritueel omtrent liefde.
Klinkt alsof TS een jongen leuk vind, die haar niet ziet staan en nu wil zij proberen hem via een ritueel, tegen zijn zin/wens in dus, alsnog te "betoveren".
Dat heeft niets met liefde te maken, maar met: bedrog, misbruik & dwang. Gebaseerd op niets dan leugens. ALS het al zou werken. De "intentie" alleen is echter al miserabel genoeg en valt absoluut als "verwerpelijk" te betitelen. (& dan druk ik me genuanceerd uit.)
Er is in dat geval nooit sprake geweest van liefde.quote:Op woensdag 23 juli 2014 16:49 schreef Lavenderr het volgende:
Dat en zodra de toverkunsten zijn uitgewerkt is de liefde voorbij.
Gecorrigeerdquote:Op woensdag 23 juli 2014 18:46 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Er is in dat geval nooit sprake geweest van liefde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |