En dan staat de bevolking daar ineens achter Oekrane? het ligt vrees ik wat ingewikkelder.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat 'losgeslagen zootje' is het probleem niet. Die worden - as we speak - in de pan gehakt door het Oekraense leger.
Merendeels wel lijkt het.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:55 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
En dan staat de bevolking daar ineens achter Oekrane? het ligt vrees ik wat ingewikkelder.
Ik zie het volk daar anders ook niet massaal die separatisten steunen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:55 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
En dan staat de bevolking daar ineens achter Oekrane? het ligt vrees ik wat ingewikkelder.
twitter:nazaninemoshiri twitterde op donderdag 24-07-2014 om 14:57:05Real heavy shelling now. Grad missiles. #donetsk http://t.co/lkRe8KGvG4 reageer retweet
Die vallen tussen wal en schip, kiezen tussen 2 kwaden.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:57 schreef Taxandria het volgende:
[..]
Ik zie het volk daar anders ook niet massaal die separatisten steunen.
punt 3 slaat natuurlijk nergens op.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:03 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dit hele plan is onnozel. Het ligt vlak boven een brandhaard aan de grens. Het behoort tot het inwendige van het terrein van de rebellen. Je kan daar alleen heengaan als
1. je denkt zoveel meer te kunnen dan het oekrainse leger (ik ben superman) of
2. je wilt meer bodybags of
3. je wilt met blauwhelmen Srebrenica naspelen.
Denk ik ook. Putin zal natuurlijk een enorme facepalm hebben gemaakt toen hij hoorde van Mh17.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:52 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Het is nog maar de vraag hoeveel invloed hij heeft op dat losgeslagen zootje.
Niets van gehoord als alleen dat ze vandaag bij elkaar zouden komen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:05 schreef meth1745 het volgende:
Al iets geweten over die noodzitting van de Duma?
twitter:MiddleEast_BRK twitterde op donderdag 24-07-2014 om 14:15:29#UnbelievableFootage The Russian army destroys an Ukrainian T-64 (and many more) in #Marinovka from #Russian_soil!!! http://t.co/cSXcK5tmtq reageer retweet
Natuurlijk probeert ie nog te redden wat er nog over is van die mannen maar hij heeft al lang in de gaten dat dit een lastig verhaal gaat worden.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:05 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Denk ik ook. Putin zal natuurlijk een enorme facepalm hebben gemaakt toen hij hoorde van Mh17.
Lees dat bericht boven je nog eens. Volgens mij kan het echt alle kanten op.quote:Op donderdag 24 juli 2014 14:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat 'losgeslagen zootje' is het probleem niet. Die worden - as we speak - in de pan gehakt door het Oekraense leger.
Krijg gelijk zin om Red Alert te gaan spelen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:09 schreef Perrin het volgende:
(voor wie niet weet wat grad-raketten zijn)
Blauwhelmen stuur je niet naar een oorlogsgebied. Dat is de les van Joegoslavie. De NAVO kun je daarheen sturen.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:01 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
punt 3 slaat natuurlijk nergens op.
De grenzen staan wijd open en je kunt werkelijk van alles kopen daar, het lijkt Belgi welquote:Op donderdag 24 juli 2014 15:10 schreef PLAE@ het volgende:
Ik zie steeds meer tanks aan de seperatistische kant terwijl er geen tankbrigade is overgelopen en die fabriek bij Charkov ook niet in handen van seperatisten is geweest. Hoe komen ze dan volgens Rusland aan die tanks?
"Hitler is out the way!"quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:10 schreef Happel het volgende:
[..]
Krijg gelijk zin om Red Alert te gaan spelen.
En iedereen heeft daar groot rijbewijs, vandaar.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:13 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
De grenzen staan wijd open en je kunt werkelijk van alles kopen daar, het lijkt Belgi wel
Vind je het vreemd?quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:13 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
De grenzen staan wijd open en je kunt werkelijk van alles kopen daar, het lijkt Belgi wel
Veel vrachtwagens rijden hier.quote:Op donderdag 24 juli 2014 15:16 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
En iedereen heeft daar groot rijbewijs, vandaar.
Dat is gelukkig precies hetzelfde.quote:
Je haalt echt dingen door elkaar. Er was in die tijd een CP voor de hele Sovjet-Unie (de CPSU) en verschillende CP's voor de verschillende republieken, zoals de CPRF voor Rusland en CPU voor Oekrane. Jij stelt nu de Sovjet-Unie gelijk met Rusland. In werkelijkheid zijn er ook gewoon tal van communisten uit de Oekrane zelf en is er geen overkoepelende partij meer. Ongetwijfeld zal er flink wat solidariteit zijn met de noorderburen, maar ik waag te betwijfelen of de Oekraense communisten echt fan zijn van Poetin. Hun kameraden in Rusland zijn dat niet bepaald, gezien hun recente (vrij kansloze) push om de macht van de president in te perken.quote:Op donderdag 24 juli 2014 12:08 schreef deelnemer het volgende:
[..]
De CP wordt beschouwd als de voortzetting van de CP van de Sovjet Unie naar de onafhankelijkheid in 1991.
[..]
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |