Inderdaad, je hebt stenen in de meer en je hebt het fundament en ik ben de bouwsteen des levens. Ik bewandel alleen een ander pad, maar ik ben het zo zat dat mensen - onterecht - op mij neerkijkenquote:Op maandag 21 juli 2014 13:32 schreef Spongeboss het volgende:
Terechte klacht ik hoop dat je hierover heen komt goeie man. Het is harde leven als je niet gewoon een steen in de muur bent zoals al de rest.
begrijpelijk man komt helemaal goed ooit pakken ze wel in, als ze zelf beseffen dat hun leven ook geen sprookje is en ze beter een andere weg hadden kunnen pakken. Opdat je het nooit vergeet, het meest bewandelde pad is geen kunst, en het makkelijkste.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:34 schreef Kiid het volgende:
[..]
Inderdaad, je hebt stenen in de meer en je hebt het fundament en ik ben de bouwsteen des levens. Ik bewandel alleen een ander pad, maar ik ben het zo zat dat mensen - onterecht - op mij neerkijken
Ik dank jou voor jouw wijze woorden, spongeboss. Dat geeft de burger weer moet zullen we maar zeggenquote:Op maandag 21 juli 2014 13:35 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
begrijpelijk man komt helemaal goed ooit pakken ze wel in, als ze zelf beseffen dat hun leven ook geen sprookje is en ze beter een andere weg hadden kunnen pakken. Opdat je het nooit vergeet, het meest bewandelde pad is geen kunst, en het makkelijkste.
Link?quote:
Komt goed hou moed.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:36 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik dank jou voor jouw wijze woorden, spongeboss. Dat geeft de burger weer moet zullen we maar zeggen
dmquote:
Geen geschikte baan? Het lijkt me dat in jouw situatie elke baan geschikt is......quote:Op maandag 21 juli 2014 13:29 schreef Kiid het volgende:
Nu zit ik werkloos thuis bij mijn moeder omdat ik geen geschikte baan kan vinden.
Maar er is toch nergens een handboek/handleiding waarin staat dat je tegen je 25e al op jezelf moet wonen, een vast inkomen en ander gespuis (vriendin & kinderen). Gemiddeld worden 'we' iets van 75 á 80 jaar en ik zit dus nog amper op een derde van mijn leven. Tijd genoegquote:Op maandag 21 juli 2014 13:41 schreef Klokov het volgende:
Roddelen, pesten, e.d. zijn tekenen van onzekerheid. Ik zou me er niet teveel van aantrekken. Dat wil noet zeggen dat het niet raadzaam is om goed over je toekomst na te denken.
Het lachen zou jou snel vergaan als je ook maar 1 dag in mijn schoenen zou lopenquote:
Oh je mag wel ruilen, ben benieuwd.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:46 schreef Kiid het volgende:
[..]
Het lachen zou jou snel vergaan als je ook maar 1 dag in mijn schoenen zou lopen. Enige wat een vrouw hoeft te kunnen is zichzelf aantoonbaar maken en zich beschikbaar stellen en de rest komt vanzelf aanwaaien.
Met geschikte baan bedoel ik meer een gepast salaris. Ik begrijp dat ik door het gebrek aan opleidingen/diploma's dat ik niet de hoofdprijs zal vangen, maar als je ziet wat ze bijvoorbeeld verdienen bij de Macdonald's dan haak ik al snel af. Zelfs als facilities manager daar krijg je maar 1400 euro bruto, laat staan wat je krijgt als burgerflipper.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:43 schreef Devion het volgende:
Hoewel het in en intriest is dat iemand dit durft te flikken vraag ik me toch 1 ding af.
[..]
Geen geschikte baan? Het lijkt me dat in jouw situatie elke baan geschikt is......
Dat is een normale vergoeding voor ongeschoold werk. Heb bij de Mac gewerkt toen ik 15 was. Kreeg 2,32 euro per uur. DAT IS WEINIG.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:50 schreef Kiid het volgende:
[..]
Met geschikte baan bedoel ik meer een gepast salaris. Ik begrijp dat ik door het gebrek aan opleidingen/diploma's dat ik niet de hoofdprijs zal vangen, maar als je ziet wat ze bijvoorbeeld verdienen bij de Macdonald's dan haak ik al snel af. Zelfs facilities manager daar krijg je maar 1400 euro bruto
Je kan het gat altijd opvullen met: 'werkzaam geweest als zelfstandig ondernemer'. Geen haan die ernaar kraait, maar ik ga niet op bijstand niveau werkzaamheden doen. Ik heb echt wel meer in mijn mars dan dat, maar ik heb gewoon wat tegenslagen gehad, that's all.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:52 schreef Devion het volgende:
[..]
Dat is een normale vergoeding voor ongeschoold werk. Heb bij de Mac gewerkt toen ik 15 was. Kreeg 2,32 euro per uur. DAT IS WEINIG.
Daarnaast hoe groter het gat op je CV, hoe minder kans je hebt om ooit werk te krijgen waar je meer verdient.
Als je voor de wet volwassen bent dan ben je toch ook volwassen? Stel ik zou een meisje van 14 raken omdat ze volwassen op mij overkomt, dan ben ik toch ook gewoon strafbaar? Dus ik hoef niet volwassen te worden, maar ik ben het al.quote:
Gedraag je ook volwassen dan.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:06 schreef Kiid het volgende:
[..]
Als je voor de wet volwassen bent dan ben je toch ook volwassen? Stel ik zou een meisje van 14 raken omdat ze volwassen op mij overkomt, dan ben ik toch ook gewoon strafbaar? Dus ik hoef niet volwassen te worden, maar ik ben het al.
Wij vrouwen hebben zo'n handboek, het is eigenlijk geheim, maar ik vertrouw erop dat je het niet verder vertelt, TS.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:43 schreef Kiid het volgende:
[..]
Maar er is toch nergens een handboek/handleiding waarin staat dat je tegen je 25e al op jezelf moet wonen, een vast inkomen en ander gespuis (vriendin & kinderen). Gemiddeld worden 'we' iets van 75 á 80 jaar en ik zit dus nog amper op een derde van mijn leven. Tijd genoeg
Het is geen 'excuss' (neem aan dat je excuus bedoelde?), maar gewoon een legitieme reden. Ik geef mij zelf altijd nog de schuld van de scheiding. Weet je wel niet hoe ingrijpend dat is op iemand van 15?quote:Op maandag 21 juli 2014 14:08 schreef Deetch het volgende:
Dus jij hebt er voor gekozen om de niet verwerkte scheiding van je ouders te gebruiken als excuss om je opleiding niet af te maken en nu werkloos thuis te zitten? Goeie keuze, jij komt er wel![]()
Misschien moet je jezelf toch eens een schop onder kont geven om dat onverwerkte leed te gaan verwerken, je zult merken dat de harde buitenwereld er dan ineens een stuk interessanter uit ziet.
Ik heb je een dm gestuurd.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:11 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Wij vrouwen hebben zo'n handboek, het is eigenlijk geheim, maar ik vertrouw erop dat je het niet verder vertelt, TS.
Nu even de ovenschotel klaar maken voor als mijn wel werkende vriendje straks thuis komt.. hij voldoet wel aan alle punten
Ja maar daar kun je wel aan werken. Een nieuw opleiding volgen is niet de oplossing voor je achterliggende probleem. Het niet verwerken van een scheiding kun je altijd later nog doen, dat "trauma" is geen vaststaand gegeven. Ik zou zeggen gun jezelf die stap ipv door te blijven modderen.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:14 schreef Kiid het volgende:
[..]
Het is geen 'excuss' (neem aan dat je excuus bedoelde?), maar gewoon een legitieme reden. Ik geef mij zelf altijd nog de schuld van de scheiding. Weet je wel niet hoe ingrijpend dat is op iemand van 15?
Ik ben echt weer van plan om de draad weer op te pakken door een nieuwe opleiding te beginnen. Alleen door al deze nare gebeurtenissen heb ik nog maar weinig zelfvertrouwen over en ben ik bij voorbaat al bang te falen. Maar goed, ik ga het wel proberen in ieder geval.
Het lost misschien niet het mentale aspect op, maar als ik mijn mbo opleiding heb afgerond dan stel ik tenminste weer wat voor. Dan kan ik ook gewoon gesprekken aangaan met wildvreemden zonder te vrezen dat ze vragen naar mijn werk/toekomstperspectief.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:24 schreef Deetch het volgende:
[..]
Ja maar daar kun je wel aan werken. een nieuw opleiding volgen is niet de oplossing voor je achterliggende probleem. Het niet verwerken van een scheiding kun je altijd later nog doen dat is geen vaststaand gegeven. Ik zou zeggen gun jezelf die stap ipv door te blijven modderen.
Dat is allemaal symptoom bestrijding. Ik snap wel dat je huiverig bent om de diepte in te gaan maar als je de kern aanpakt hebben de uitwassen ook geen wortel meer.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:26 schreef Kiid het volgende:
[..]
Het lost misschien niet het mentale aspect op, maar als ik mijn mbo opleiding heb afgerond dan stel ik tenminste weer wat voor. Dan kan ik ook gewoon gesprekken aangaan met wildvreemden zonder te vrezen dat ze vragen naar mijn werk/toekomstperspectief.
Gekregen van Dannyquote:
Dat klinkt ingewikkeldquote:Op maandag 21 juli 2014 14:27 schreef Deetch het volgende:
[..]
Dat is allemaal symptoom bestrijding. Ik snap wel dat je huiverig bent om de diepte in te gaan maar als je de kern aanpakt hebben de uitwassen ook geen wortel meer.
Nog eens proberen:quote:
En wat stel je dan voor?quote:Op maandag 21 juli 2014 14:57 schreef Deetch het volgende:
[..]
Nog eens proberen:
Omdat je je schuldig voelt over de scheiding van je ouders heb je last van faalangst en een laag zelfvertrouwen. Dit porbeer je op te lossen door een opleiding te gaan doen. Je probeert dus een gevolg (het lage zelfvertrouwen) op te lossen ipv de oorzaak (scheidingstoestanden)
Als je het probleem van de onverwerkte scheiding eerst aanpakt zul je zien dat je lage zelfvertrouwn al een stuk beter wordt en zul je meer kans hebben die opleiding te halen.
Het halen van de opleiding zal niet het probleem oplossen van die scheiding.
Zie het als volgt: in plaats van de rook weg te blazen maak je het vuur uit. Dat zorgt ervoor dat de rook ook niet meer terugkomt en jij niet steeds hoeft te proberen de rook weg te blazen.
Duidelijker?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |