Daar ben ik het wel mee eens...quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:16 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik vind het ontstellend dom. Dit soort foto's stoppen ook niet bij de grens.
Onafhankelijke organisaties niet tegenhouden misschien?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:17 schreef chroestjov het volgende:
Ze zijn het gewoon bij elkaar aan het zoeken, opruimen en prepareren voor transport en dat in een oorlogsgebied.
Wat moeten ze volgens sommige hier nog meer doen dan? Kaarsjes neerzetten bij elk stukje lijk dat gevonden wordt?
Begin jij? Houdoe hè.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Voor meer daadkracht. Er liggen verdomme landgenoten daar te ontbinden.
Ok man. Jij weet het vast.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:18 schreef Falco het volgende:
[..]
El Matador zit lekker doorgesnoven in Colombia te zeiken op van alles en kaapt ondertussen de OP met allerlei irrelevante shizzle. Laat hem maar lekker.
Alsof idd een kruisje slaan ze gelijk van alle blaam zuivert?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:17 schreef S95Sedan het volgende:
Dat van geenstijl is niet echt smaakvol, echter ben ik van mening dat er al 2 dagen vergooid is door dat gezeik met die rebellen en ik zie rutte nou niet echt met de vuist op tafel slaan wat dat betreft
Snap ook niet waarom ze nabestaanden naar die rampplek midden in een oorlogszone willen gaan brengen. (Ja verwerking etc) doet echter niet af aan dat dat gewoon niet slim is.
[..]
Leuk dat hij een kruisje slaat, neemt niet weg dat ze de boel lopen te belemmeren daar.
Alsof dat kruisje slaan wat uitmaakt. Doet er niks aan af dat met z'n poten aan spullen zit waar 'ie vanaf had moeten blijven en dat hij media-aandacht trekt over lijken.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:15 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik denk dat het ermee te maken heeft dat iedereen (of de meesten) van de seperatisten nu 'de absolute dader' hebben gemaakt, en het is makkelijker (en misschien zelf wel 'fijn') om op ze te kankeren.
Gister met die foto van het aapje bijvoorbeeld. De halve wereld over de zeik om een foto. Maar die foto liet niet zien dat die man daarna een kruisje sloeg.
De haat is enorm.
Dat zeg ik dan ook niet. Je leest niet wat er staat. Je ventileert namelijk niet alleen je mening, je poneert stellingen en komt tot bepaalde conclusies. En ja, het is dom om dat laatste te doen zonder enige onderbouwing of kennis van de feiten.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:10 schreef WRH het volgende:
[..]
oh excuus, ik had mij even niet gerealiseerd dat enkel mensen die dezelfde mening als jijzelf hebben kunnen nadenken en dat jij natuurlijk de enige bent die het volledig bij hetrechte eind heeft en heel erg goed weet hoe alles in elkaar steekt. daarom zit jij natuurlijk nu bij de VN en ben je druk bezig met dit politiek correct te regelen. oh wacht,...
Deze bedoeld hij denk ik http://www.dumpert.nl/med(...)sh_site_beelden.htmlquote:
Dus hij wou het misbruiken om wat goodwill te kweken en dat is nu de verkeerde kant opgeslagen. Die spullen behoren niet tot hem daar zou hij vanaf moeten blijven.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:15 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik denk dat het ermee te maken heeft dat iedereen (of de meesten) van de seperatisten nu 'de absolute dader' hebben gemaakt, en het is makkelijker (en misschien zelf wel 'fijn') om op ze te kankeren.
Gister met die foto van het aapje bijvoorbeeld. De halve wereld over de zeik om een foto. Maar die foto liet niet zien dat die man daarna een kruisje sloeg.
De haat is enorm.
En ondetussen hielpen ze de hele familie Bin Laden vanuit Amerika te komen met het vliegtuig..quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:01 schreef nikk het volgende:
Sterker nog, ze zochten zelfs de diplomatieke oplossing door te vragen naar de uitlevering van Bin Laden aan de Taliban.
Het is gewoon compleet terecht dat die 'mensen die daar in dat gebied de boel tegenwerken' dat gezeik over hun heen krijgen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:18 schreef Messina het volgende:
[..]
En dat praat ik nergens goed.
Het is oorlog. That's it.
Wat heb jij dan georganiseerd? Schaapje.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ah, jij wacht af tot anderen gaan. Een schaapje.
Dat weet jij, dat weet ik, maar weten zij dat ook?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:18 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Het is echter extreem belangrijk dat alle stukken met grootste zorg door specialisten worden ingepakt en vervoerd. Uit brokstukken kan je informatie halen als een stel boeren alles in een container dumpen is de informatie die je eruit kan halen niet meer betrouwbaar.
Terwijl diezelfde media zegt: Hou dat eens omhoog... Nu dat... Dat aapje, ja, houd omhoog.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:19 schreef Igen het volgende:
[..]
Alsof dat kruisje slaan wat uitmaakt. Doet er niks aan af dat met z'n poten aan spullen zit waar 'ie vanaf had moeten blijven en dat hij media-aandacht trekt over lijken.
En dan? Invasie?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:18 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Voor meer daadkracht. Er liggen verdomme landgenoten daar te ontbinden.
Ik heb geen behoefte aan een demonstratie. Jij kennelijk wel. Maar zit liever laf achter je pc te foeteren op de hele wereld. Tsja. Kom op, organiseer. Sta op, bel medestanders, loop ergens naar toe... Of hou je bek. Met dat domme gebral. Als er iemand zit af te wachten ben jij het wel.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ah, jij wacht af tot anderen gaan. Een schaapje.
Vrijheid van meningsuiting, niemand hoeft zijn bek te houden.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:22 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ik heb geen behoefte aan een demonstratie. Jij kennelijk wel. Maar zit liever laf achter je pc te foeteren op de hele wereld. Tsja. Kom op, organiseer. Sta op, bel medestanders, loop ergens naar toe... Of hou je bek. Met dat domme gebral. Als er iemand zit af te wachten ben jij het wel.
16:21 uurquote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:22 schreef remlof het volgende:
Passagierslijst is officieel vrijgegeven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://nos.nl/liveblog/67(...)ie.html#update-40439One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
Dat is geen excuus, als je het niet weet dien je er met je klauwen vanaf te blijven.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:22 schreef Messina het volgende:
[..]
Dat weet jij, dat weet ik, maar weten zij dat ook?
Toegevoegd aan OP, dank!quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:22 schreef remlof het volgende:
Passagierslijst is officieel vrijgegeven.
http://www.malaysiaairlin(...)0CREW%20MANIFEST.pdf
Neuh, maar zou beter zijn als een hoop dat wel deden.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:23 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Vrijheid van meningsuiting, niemand hoeft zijn bek te houden.
Ook weer een typische uitspraak van iemand ie niet verder dan zijn zolderkamer kan voorstellen. Die mensen weten niet beter, die hebben nog zonder enige bescherming zand zitten scheppen in de krater van Chernobyl.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:21 schreef S95Sedan het volgende:
Oorlog of niet, het is gewoon walgelijk. Bewijst maar weer hoe sommige mensen gewoon niet sporen wat dat betreft.
Klopt. Maar een welgemeend advies uitbrengen mag dan dus ookquote:Op zaterdag 19 juli 2014 16:23 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Vrijheid van meningsuiting, niemand hoeft zijn bek te houden.
Nee, alleen een convooi om de onderzoekers te beschermen. Indien men de onderzoekers hindert of beschiet, schiet je terug, alleen ter verdediging dus.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |