Stug doorposten als El_matador terwijl je WEET dat men niet op je zit te wachten. Ja, dat is toch echt anders.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:36 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Breng ik 298 onschuldige mensen in gevaar met een verblijf in een "gevaarlijk" land?
Stug doorvliegen als je WEET dat er net al 2 vliegtuigen zijn neergschoten, ja dat is toch echt anders.
Het is dan ook wel warm zeg. De mussen vallen van het dak.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:37 schreef Caland het volgende:
[..]
De vierdaagse is eerder gestart vandaag vanwege de hitte.
Seriously?quote:
Ja een barrel roll. Jij snapt het.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:29 schreef Loekie1 het volgende:
Een signaal dat er een object nadert, lijkt me toch niet zo ingewikkeld. Dan kan het vliegtuig een zijwaartse beweging maken.
Het één sluit het andere niet uitquote:
Meer mensen geidentificeerd, dodental Nederlanders nu 189. Nog 4 onbekend.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:37 schreef Leafeon672 het volgende:
Is er de afgelopen 12 uur nog iets nieuws ontdekt/gebeurd?
We dachten al dat je in het vliegtuig zat!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:38 schreef El_Matador het volgende:
Gisteren werd op TV (CNN of BBC) gesteld dat tot 31k voet een noflyzone gold en het vliegtuig daarom op 33k ging vliegen. Op basis daarvan redeneer ik. ik zuig het niet uit mijn duim.
Ik weet wie het is maar ik snap niet wat hij nou allemaal bazelt.quote:
Ja, omdat op veel lagere hoogtes gevechtshandelingen kunnen zijn.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:38 schreef El_Matador het volgende:
Gisteren werd op TV (CNN of BBC) gesteld dat tot 31k voet een noflyzone gold en het vliegtuig daarom op 33k ging vliegen. Op basis daarvan redeneer ik. ik zuig het niet uit mijn duim.
Op basis daarvan kun je wel concluderen dat de eerder neergeschoten vliegtuigen ruim onder de 31.000 voet zullen hebben gevlogen en niet met BUK-raketten neer zijn gehaald.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:38 schreef El_Matador het volgende:
Gisteren werd op TV (CNN of BBC) gesteld dat tot 31k voet een noflyzone gold en het vliegtuig daarom op 33k ging vliegen. Op basis daarvan redeneer ik. ik zuig het niet uit mijn duim.
gewoon de harde waarheid.quote:
Dekt de lading wel, als van Gaal daar had gezeten hadden er klappen gevallen. Wat een dom volkquote:
DIe zijn ook neergehaald met portable AA. Meeste helis en jets vlogen niet hoger dan 6 km of waren nog aan het opstijgen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:39 schreef Igen het volgende:
[..]
Op basis daarvan kun je wel concluderen dat de eerder neergeschoten vliegtuigen ruim onder de 31.000 voet zullen hebben gevlogen en niet met BUK-raketten neer zijn gehaald.
Nee, dat is precies het punt. Hoger gaan vliegen is helemaal niet veiliger. Eromheen vliegen, zoals Qantas doet, wel.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Vlogen die neergeschoten vliegtuigen dan ook zo hoog?
189?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:39 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Meer mensen geidentificeerd, dodental Nederlanders nu 189. Nog 4 onbekend.
Sommige namen bekend geworden, oa 1e kamer lid Witteveen en Aids-onderzoeker Joep Lange
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |