Jij zegt dat er geen samenwerking was met de nazi's. Ik ben klaar met je langspeelplaat. Het enige wat je doet is alle acties van Arabieren ontkennen of vergoeilijken en overal de Joden de schuld van geven. Hier gaan we niet uitkomen, zoek maar een ander die je kunt vermoeien met je gezwets.quote:
Mag ik je erop attenderen dat je mijn UI gebruikt?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 22:27 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
sowieso mensen die "Free Palestina" of "Free Israel" gaan zeggen als je er zelf niks mee te maken heb
Er was ook geen samenwerking, er was onderhandeling over wapenfinanciering op de toenemende immigratie en kolonisten die het land bedreigden. Maargoed dat jij blind ervoor bent dat de nazi's hoogstpersoonlijk de zionisten een staat wouden geven is grappig. en wat jij doet is excuses zoeken voor het conflict om het gedrag te rechtvaardigden van alle dingen die tijdens het conflict zijn gebeurd.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 16:06 schreef fathank het volgende:
[..]
Jij zegt dat er geen samenwerking was met de nazi's. Ik ben klaar met je langspeelplaat. Het enige wat je doet is alle acties van Arabieren ontkennen of vergoeilijken en overal de Joden de schuld van geven. Hier gaan we niet uitkomen, zoek maar een ander die je kunt vermoeien met je gezwets.
Er komen meldingen binnen van 50 doden en 200 gewonden! Dat noem je gericht schieten om te doden! Afschuwelijk.quote:'Israël zegt bestand op'
Israël heeft vrijdag het jongste bestand in de Gazastrook al na enkele uren opgezegd. Dit meldden een Israëlisch tv-station en de nieuwszender al-Arabiya
De melding komt na Israëlische beschietingen van het zuiden van de Gazastrook. Daarbij zijn zeker 25 doden zijn gevallen, volgens de Palestijnse autoriteiten. Israël reageerde naar eigen zeggen op een ernstige schendingen van het bestand door Hamas.
quote:Soon after the ceasefire started at 8am local time (05:00 GMT), an Israeli tank opened fire in the southern Rafah area, the Gaza Interior Ministry said. At least 40 people were killed in the attack, hospital officials told Reuters. That number later climbed to 50 at around midday GMT, with a further 220 wounded.
Ah, alleen wat Israëlische media melden is natuurlijk echt en betrouwbaar. Ik kijk naar de feiten: Tank schiet gericht en dood daarmee 50 en nogeens 200 gewond. De mensen staan niet om de raketten die worden afgevuurd heen. Zij zoeken meestal dekking wetend wat er aan gaat komen. Al zou Hamas het bestand hebben geschonden dit is nooit goed te praten.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 16:42 schreef HeatWave het volgende:
Valse berichtgeving, wederom, het bastand is geschonden door Hamas en die tank schoot TERUG.
Als we jouw logica hanteren: Als de Joden niks doen tegen extreem rechts Nethanyahu die maar blijft door gaan met bouwen illegale nederzettingen dan mag Palestina zichzelf verdedigen en dan moeten de burgers niet huilen als ze worden opgeblazenquote:Op vrijdag 1 augustus 2014 18:45 schreef Ixnay het volgende:
Als Palestina Hamas zn gang laat gaan en er niks tegen doet mag Israël zich gewoon verdedigen tegen Hamas en dan moet Palestina niet huilen als er gewonden vallen ze doen er zelf niks aan.
Helaas pindakaasquote:Op vrijdag 1 augustus 2014 16:08 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Mag ik je erop attenderen dat je mijn UI gebruikt?
Juist. Daar heb jij gelijk in. Die gebieden zijn van Palestina en daar moet goedkeuring van Palestina voor zijn, maakt niet uit of je joods of palestijns bent.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 19:57 schreef Medi het volgende:
[..]
Als we jouw logica hanteren: Als de Joden niks doen tegen extreem rechts Nethanyahu die maar blijft door gaan met bouwen illegale nederzettingen dan mag Palestina zichzelf verdedigen en dan moeten de burgers niet huilen als ze worden opgeblazen
Wie is aan het uitmoorden volgens jou dan? Kijk naar de feiten. Israël is aan het uitmoorden, niet Palestina. Burgers in Gazastrook kunnen niets doen tegen Hamas. Ze kunnen niets doen omdat Israel hen daar gevangen houdt en alle invoer van wapens en meeste andere goederen tegenhoudt. Hoe moeten de mensen daar in hemelsnaam iets tegen Hamas doen met lege handen? Daarnaast kan ik me ook wel voorstellen dat die mensen daar niets aan Hamas willen doen. Plaats je eens in de schoenen van een Palestijn in Gaza. Elke dag gaan er tientallen zo niet honderden onschuldige burgers dood door Israëlische aanvallen. Voor hun beeld is Hamas de enige die iets terug doet. Dan is het toch logisch dat ze De kant van Hamas kiezen? Ze worden op deze manier gebrainwashed, en Israël werkt daar gewoon aan mee. Als Israël nou ophoudt met het doden van honderden onschuldige mensen om kansloze raketten van Hamas, dan zullen de mensen in Gazastrook ook zien dat Israël hun geen kwaad wil doen, en gaan ze steeds meer tegen Hamas zijn. En als Israël nou ophoudt met maken van een grote gevangenis van Gaza, dan is het helemaal mooi.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 23:21 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Juist. Daar heb jij gelijk in. Die gebieden zijn van Palestina en daar moet goedkeuring van Palestina voor zijn, maakt niet uit of je joods of palestijns bent.
Maar ben eens eerlijk vind je bouwen en uitmoorden 2 vergelijkbare dingen?
Ja, belachelijk wat hamas die kids aandoet;quote:
Volgens mij zijn Joden een ethnische groep en geen religieuze, dus die wikipedia gaat niet (helemaal) op.quote:Op donderdag 31 juli 2014 20:26 schreef mrspoeZ het volgende:
Ben je eigenlijk nog een volk als je al 2500 jaar niet bij elkaar woont?
En jij gelooft Milstein (een zionist) in zake Hamas. Gezien je post elk vorm van bewijs mist en je nogal makkelijk in propaganda trapt (ie geen neutraal/objectief bron) kan ik bij dit foto ook plaatsen:quote:Op zondag 3 augustus 2014 19:10 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ja, belachelijk wat hamas die kids aandoet;
[ afbeelding ]
Ik doe alleen maar mee medi, ik doe alleen maar mee. Ik heb geen idee of die foto waar is, maar als ik al die propaganda plaatjes (die ook subjectief of verzonnen zijn) zie van jou e.a. dan doe ik gewoon gezellig mee.quote:Op zondag 3 augustus 2014 20:12 schreef Medi het volgende:
[..]
En jij gelooft Milstein (een zionist) in zake Hamas. Gezien je post elk vorm van bewijs mist en je nogal makkelijk in propaganda trapt (ie geen neutraal/objectief bron) kan ik bij dit foto ook plaatsen:
"Hamas hero frees kids after Israel IDF soldiers leave them to hang"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |