Omdat de militaire operaties op lagere flightlevels plaatsvinden.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:36 schreef Loekie1 het volgende:
Tot 32000 ft is het luchtruim gesloten. Dat is niet voor niks neem ik aan. Waarom niet helemaal sluiten dan?
Daarnaast willen ze natuurlijk die nieuw veroverde spullen uitproberen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:34 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zei ik al eerder, 1000ft (ongeveer 300 meter) is erg krap. Als je dan in een aftandse radar zit met een beetje afwijking kun je maar zo denken dat hij in de no-fly zone zit.
Was al gepostquote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:37 schreef Soicy het volgende:
Deze al gepost? Instagram filmpje aan boord vd vlucht.
Boeiend..?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:37 schreef Soicy het volgende:
Deze al gepost? Instagram filmpje aan boord vd vlucht.
Vorige week is er nog een vliegtuig daar uit de lucht geschoten, en er is nog nooit zo snel helderheid geweest over een vliegtuigongeluk als hier.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:37 schreef Mystikvm het volgende:
Wat bereik je er mee? Hoe vaak worden er burgervliegtuigen uit de lucht geschoten? Eens in de 30 jaar, ofzo. De kans op een gewoon vliegtuigongeluk is vele malen groter.
Omdat het nogal ver fietsen is naar bijvoorbeeld Kuala Lumpur.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:36 schreef Loekie1 het volgende:
Tot 32000 ft is het luchtruim gesloten. Dat is niet voor niks neem ik aan. Waarom niet helemaal sluiten dan?
Oh, wat staat er allemaal al vast dan?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:38 schreef Loekie1 het volgende:
Is boven S
[..]
Vorige week is er nog een vliegtuig daar uit de lucht geschoten, en er is nog nooit zo snel helderheid geweest over een vliegtuigongeluk als hier.
Het komt zo wel heel erg dichtbij.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:37 schreef Soicy het volgende:
Deze al gepost? Instagram filmpje aan boord vd vlucht.
Er zijn vliegvelden waar je liever niet wil landen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:37 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Wat bereik je er mee? Hoe vaak worden er burgervliegtuigen uit de lucht geschoten? Eens in de 30 jaar, ofzo. De kans op een gewoon vliegtuigongeluk is vele malen groter.
Toen MH370 zoek raakte was er minstens zoveel belangstelling en daar zat 1 Nederlander in?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:23 schreef Trebo het volgende:
Maar zouden we het net zo erg vinden wanneer het 173 Chinezen waren geweest?
Ja. Ook niet zo moeilijk want je ziet vier strepen in de lucht, afkomstig van die vier raketten.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:39 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Oh, wat staat er allemaal al vast dan?
Dat was mysterie, dit niet.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:39 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Toen MH370 zoek raakte was er minstens zoveel belangstelling en daar zat 1 Nederlander in?
Volkskrant.nlquote:11u39 Ton Coenen, de directeur van het Aids Fonds en Soa Aids Nederland zat ook in de neergestorte Boeing van Malaysia Airlines. Vandaag staat er een interview in Spits dat hij voor zijn vertrek naar Melbourne gaf. ‘Alle kennis is in huis om de hiv-epedemie wereldwijd te stoppen’, sprak de directeur hoopvol in het interview. ‘De vraag is niet of hiv straks te genezen is, maar wanneer.’
Als je snel bent kun je je nog aanmelden voor de zending experts die nu daar naar toe gestuurd zijn om duidelijkheid te scheppen, zo te zien ben je een enorme toevoeging.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 11:39 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Ja. Ook niet zo moeilijk want je ziet vier strepen in de lucht, afkomstig van die vier raketten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |