Imho waarschijnlijker dan we gaan ff lekker een passagiersvliegtuig neerschietenquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Dat klinkt inderdaad als een zeer waarschijnlijk scenario.
Sterktequote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef DjinN het volgende:
Bah...net gehoord dat er een bekende van me in dat vliegtuig zat...vrouwtje van toko waar ik en mn familie zowat kind aan huis waren..
Het gebeurt nou niet bepaald om de haverklap.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Zou niet de eerste keer zijn dat ze er per ongeluk een uit de lucht schieten.
Nu ben je naar spijkers op laag water aan het zoeken.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:58 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Je kunt je afvragen in hoeverre beide partijen hun "personeel" goed in de hand hebben. Uiteindelijk hoeft er maar 1 iemand op de knop te drukken.
154 NL slachtoffers, al die mensen hebben familie vrienden en kennissen, de kans dat je iemand kent neemt dan kwadratisch toe.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef DjinN het volgende:
Bah...net gehoord dat er een bekende van me in dat vliegtuig zat...vrouwtje van toko waar ik en mn familie zowat kind aan huis waren..
Ze hebben al eens eerder een Israëlisch vliegtuig uit de lucht gehaald.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als de regering in Kiev willens en wetens een Russische airliner uit de lucht had geschoten, dan had zij direct alle westerse goodwill verspeeld. Nee, een onwaarschijnlijk scenario.
Anders lees je dat artikel even.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:58 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het verhaal blijft hetzelfde. Of het nou in de Telegraaf staat of niet. Dat is zijn reactie op dit drama. Zoals veel mensen een reactie hebben. Hij presenteert zich helemaal niet als een soort Mr. Miracle, hij vertelt zijn reactie. Lekker boeiend zeg. Maar je maakt je er totaal niet druk om.
Staan in OP?quote:
Bang, alles stuk. En dan zie je later de beelden van wat je hebt aangericht.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:54 schreef Pietverdriet het volgende:
Zit je dan met je wodkakop en je probeerd je te herinneren hoe de instructeur het nu allemaal verteld had, terwijl je commandant achter je staat te schreeuwen. Je poogt die straaljager die je maten gaat beschieten in je doelzoek systeem te krijgen, ja, je hebt een target in het systeem, raket bevestigd, locked, je vuurt, en oeps, dat doel zit wel heel hoog....
Situaties zijn niet bepaald vergelijkbaar. Omstandigheden waren compleet anders.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:59 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ze hebben al eens eerder een Israëlisch vliegtuig uit de lucht gehaald.
Dat was een Russisch vliegtuig.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:59 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ze hebben al eens eerder een Israëlisch vliegtuig uit de lucht gehaald.
Nee.quote:
Zoiets dergelijks ligt wel het meest voor de hand volgens mij.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Nu ben je naar spijkers op laag water aan het zoeken.
En dat fragment laat niet eens zien hoe Obama na deze mededeling luchtig en met een grapje de rest van de toespraak hield. Wat een verschil met Reagan zeg.quote:
Rare denkwijze heb jij.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:01 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Bron: http://nos.nl/artikel/676(...)-ik-veel-bidden.html
Bij zulke uitspraken hoop je toch gewoon dat hun vliegtuig neerstortSorry, maar je bent in Gods handen....
Dat men zonder orders zomaar even lukraak een vliegtuig gaat beschieten?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:00 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Zoiets dergelijks ligt wel het meest voor de hand volgens mij.
Kans is klein dat die vrijwillig met de Russen meevechten. Zitten wel Serviërs tussen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:01 schreef Loekie1 het volgende:
Er zitten toch ook Tsjetjenen tussen die rebellen?
Weet ik niet. CNN liet beelden zien waarop een deels brandend vliegtuig neerstortte. Niet bekend of dat dit vliegtuig was.quote:
Ik weet het want hoor net dat een collega van mij erbij zat met zijn gezin. Zag hem maandag nog, laatste dag voor zijn vakantie....quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:59 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
154 NL slachtoffers, al die mensen hebben familie vrienden en kennissen, de kans dat je iemand kent neemt dan kwadratisch toe.
Bron: Thedailymail.co.ukquote:The Kremlin said Mr Putin, whose actions in Ukraine were compared to those of Hitler by Prince Charles earlier this year, had informed President Obama of the disaster after learning of it just before a scheduled phone call between the two.
Wat begrijp je nou niet aan wat ik zeg? Hij voelt het zo, dat is zijn goed recht. Hij vertelt zijn verhaal, ook zijn goed recht. Je hoeft het allemaal niet te lezen.quote:
Het is nog maar de vraag hoe groot de invloed van Rusland nog is op die rebellen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad best kunnen. En dat de Russen geen moeite hebben met het neerhalen van een burger toestel is al eerder gebleken.
Mensen in een oorlog doen rare dingen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:01 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat men zonder orders zomaar even lukraak een vliegtuig gaat beschieten?
Deze systemen zijn niet "oud", het is nogal geavanceerd zelfsquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:57 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Bij een oud radarsysteem zie je de hoogte niet op je scherm volgens mij. Je ziet alleen een "blip".
Dat was van een filmpje van 6 juni. Was niet MAS17.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Weet ik niet. CNN liet beelden zien waarop een deels brandend vliegtuig neerstortte.
En Serven wel? Die zijn ook niet bepaald pro-Russisch.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Kans is klein dat die vrijwillig met de Russen meevechten. Zitten wel Serviërs tussen.
CNN was de 1e met die misinformatie.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:00 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Nee.
Wat betreft dat brandende toestel dat met een noodgang naar beneden stort. Dit is een filmpje van een eerder neergehaald militair toestel in Oekraïne en is door de NOS verkeerd in verband gebracht met het MH17 toestel!
Nee.. staat op YouTube en is gemaakt op 6 juni. Beetje slechte journalistiek dit van de NOS, ongelofelijk.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Weet ik niet. CNN liet beelden zien waarop een deels brandend vliegtuig neerstortte. Niet bekend of dat dit vliegtuig was.
Lolbroek, dat zijn de enige bondgenoten in Europa.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:03 schreef Dven het volgende:
[..]
En Serven wel? Die zijn ook niet bepaald pro-Russisch.
Dat al helemaal, zal zijn imago weinig goeds doen. Wat een prutser, hij had sowieso al geen tweede termijn moeten krijgen. Naast alle puinzooi verspeelt hij 't hele negerkrediet van het Witte Huis.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En dat fragment laat niet eens zien hoe Obama na deze mededeling luchtig en met een grapje de rest van de toespraak hield. Wat een verschil met Reagan zeg.
Oog viel er toevallig op en ik vind het wat ver gezocht van hem. Dat is ook mijn goed recht.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Wat begrijp je nou niet aan wat ik zeg? Hij voelt het zo, dat is zijn goed recht. Hij vertelt zijn verhaal, ook zijn goed recht. Je hoeft het allemaal niet te lezen.
Dat staat vast. Maakt het scenario niet minder onwaarschijnlijk. Zeker wanneer je over Oekrainense zijde spreekt.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Mensen in een oorlog doen rare dingen.
Da's wel slordig ja.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nee.. staat op YouTube en is gemaakt op 6 juni. Beetje slechte journalistiek dit van de NOS, ongelofelijk.
CNN is sowieso een pauperzender geworden.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:03 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
CNN was de 1e met die misinformatie.
Yo, een vliegtuig, die gaan we neerknallen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef KoosVogels het volgende:
Dat de separatisten een fout hebben gemaakt, is het meest realistische scenario.
De NOS gaf aan dat het mogelijk de MH17 was.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nee.. staat op YouTube en is gemaakt op 6 juni. Beetje slechte journalistiek dit van de NOS, ongelofelijk.
Er zijn door de jaren heen updates op uitgevoerd, maar zoals je op de link kunt lezen die je zelf postte, stammen ze uit de jaren 80.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Deze systemen zijn niet "oud", het is nogal geavanceerd zelfs
http://en.wikipedia.org/wiki/Buk_missile_system
Ik vermoed dat er inderdaad in die richting werd gedacht.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:05 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Yo, een vliegtuig, die gaan we neerknallen.
Die beelden waren van een An-26 die een paar weken geleden werd neergeschoten. Leek ook totaal niet op een 777.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Weet ik niet. CNN liet beelden zien waarop een deels brandend vliegtuig neerstortte. Niet bekend of dat dit vliegtuig was.
Wel een aantal Serviërs.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:01 schreef Loekie1 het volgende:
Er zitten toch ook Tsjetjenen tussen die rebellen?
Nvmquote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:03 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Dat was van een filmpje van 6 juni. Was niet MAS17.
Uit een zwarte doos krijg je sowieso geen data waar je iets aan gaat hebben. De plek waar het vliegtuig is neergestort en het tijdstip zijn al duidelijk. Het gaat het alleen niet vertellen wie die raket af heeft gevuurd.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:06 schreef PicoMMP het volgende:
Verontrustend dat de Russen/rebellen het onderzoek leiden en de zwarte dozen bestuderen. Ik heb zo'n gevoel dat we de waarheid nooit echt te weten zullen komen.
Dat een zwarte doos al in Moskou is, is al niet echt een fijn idee.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 10:06 schreef PicoMMP het volgende:
Verontrustend dat de Russen/rebellen het onderzoek leiden en de zwarte dozen bestuderen. Ik heb zo'n gevoel dat we de waarheid nooit echt te weten zullen komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |