SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh.
Op iedereens leven, anders was er nooit leven.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:04 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Neuj. De zon schijnt op mijn leven.
Werd ook wel eens tijd ja.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:54 schreef Heeinz het volgende:
Ah die autistentroep is ook eindelijk uit de OP
Hoezo?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zijn er alweer VBL-users gebanned?
NWS-topicquote:
Zijn er wel een paar bezig jaquote:Op donderdag 17 juli 2014 20:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hebben ze weer de beest uitgehangen?
quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zijn er wel een paar bezig ja
TOPSHOWquote:
Weet ik veel. Ben allang blij dat die gehandicapte debiel gebanned is. Wenste me even dood, die dakhaasquote:
Ach die gozer is toch een dikke troll.quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Weet ik veel. Ben allang blij dat die gehandicapte debiel gebanned is. Wenste me even dood, die dakhaas
wij hebben heel de dag zon gehad in spijkenisse, net nog even uurtje gelegen in de tuin, ik was nog niet bruin genoegquote:Op donderdag 17 juli 2014 17:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Lekker hoor
Ik ging vanmiddag bepakt en bezakt richting Amsterdamse Bos, ik zat er nou een kwartiertje, dikke wolkenBen na een uurtje maar weer naar huis gegaan. En NU net begint de zon te schijnen. Kutzooi.
Ik ben wel een beetje verbrand. Ook op een rare plek, ik had steeds mijn horloge om in de zon en die had ik gisteren af toen ik ging zonnen, ja dat verbrand natuurlijk op die plekquote:Op donderdag 17 juli 2014 20:59 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
wij hebben heel de dag zon gehad in spijkenisse, net nog even uurtje gelegen in de tuin, ik was nog niet bruin genoeg
?quote:Op donderdag 17 juli 2014 20:58 schreef Karina het volgende:
Waar mensen zin in hebben in deze hitte. Kolere zeg.
Lees weinig rotzooi daar, maar dat is allemaal al weggemod voor ik eraan toe kom om het te lezen denk ikquote:
Ik kijk nu ook niet meer, TdJ is er dus ik kijk datquote:Op donderdag 17 juli 2014 21:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Lees weinig rotzooi daar, maar dat is allemaal al weggemod voor ik eraan toe kom om het te lezen denk ik
TdJquote:Op donderdag 17 juli 2014 21:04 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik kijk nu ook niet meer, TdJ is er dus ik kijk dat
Ja maar dat wielrennen ertussendoor is toch afschuwelijk.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Leuk showtje toch. Zelfs als je geen wielrennen kijkt, rondemissen, Dries.
Oh nee hoor vind ik wel leuk.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar dat wielrennen ertussendoor is toch afschuwelijk.
En Dries
VBL / [Europa League 17/07/2014] Aberdeen - FC Groningen #1quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ah mooi.
Wat een volslagen idioot is dat.
Irritant gastje inderdaad.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
VBL / [Europa League 17/07/2014] Aberdeen - FC Groningen #1
Deze maakt louter kutopmerkingen: ''je moeder dit, je meoder dat''
Tot zover mijn taak van vandaag.
Die sliep vroeger al in een ADO pyjama, dat zie je zo.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Dit is de nieuwe eigenaar van ADO
[ afbeelding ]
Zonde.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik bedenk me net, die user Kun-Aguero zie ik nooit meer
Een rapper.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Vincent Patty, beter bekend als Jiggy Djé,
Ik zie een verband.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Een rapper.
Niet zo'n boeiende muziek, al heb je ze slechter
Cannibal Ox vindt dit niet leuk.quote:
Maakt me niet uit wat Suarez daarvan vindt.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Cannibal Ox vindt dit niet leuk.
dat ik wel in dat vliegtuig mocht zittenquote:
Het gaat er soms heftig aan toe op FOK!quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
dat ik wel in dat vliegtuig mocht zitten. Misschien dat hij nog wat meer oute dingen gedaan heeft dan alleen dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |