Poll: Moet Paardlants een dagboek bijhouden in de gevangenis?quote:Op donderdag 26 juni 2014 18:43 schreef Paardlants het volgende:
Ja ja, het is dan zover hoor, vandaag gebeld door de wouten dat er 15 dagen onherroepelijke celstraf op mijn naam staat en dat het verstandig is om me een dezer dagen te melden bij het politiebureau.
Ik wist dat t er een keer van zal komen, maar had verwacht dat ik een brief zou krijgen met de dag dat ik me moet melden.
Klacht: morgen maar melden en 15 dagen brommen dankzij een Marokkaan.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:21 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ja zeker.
Middag eten (warme maaltijd) was echt top daar, iedere dag een andere verse maaltijd gehad.
Alleen het brood was karig, je kreeg maar 6 sneetjes (droog)brood per dag en moest met 105gr koffie een hele week doen en een bakje suiker waar je net 8 schepjes uit kunt halen.
quote:
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:22 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Dat is wel minder ja, wat dat betreft is het niet veel beter/slechter dan in 't gemiddelde ziekenhuis
quote:
Denk zelfs beter dan gemiddeld ziekenhuis.quote:
Echt een dagboek zal saai worden, maar zal wel een samenvatting maken van 'hoe het was'quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:23 schreef TGun het volgende:
Fijn dat je er weer bent! Kijk uit naar je dagboek!!
Wil ik graag geloven.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:23 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Denk zelfs beter dan gemiddeld ziekenhuis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:25 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Wil ik graag geloven.
Had je deze nog gezien ?Ja die had ik nog gezienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
moest lachen, maar had geen tijd meer te reageren toen![]()
edit: echter hadden wij een stapelbed.Op zaterdag 19 april 2014 15:12 schreef Frank_Drebin het volgende:
De herinnering zal voornamelijk bestaan uit het feit dat jij met het paardenvleesschandaal genoodzaakt was je naam te veranderen en verder vooral stoned bent.
Ook dikke prima!quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:24 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Echt een dagboek zal saai worden, maar zal wel een samenvatting maken van 'hoe het was'
Nicequote:Op donderdag 17 juli 2014 13:25 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ja die had ik nog gezien
moest lachen, maar had geen tijd meer te reageren toen![]()
edit: echter hadden wij een stapelbed.
Maar ben nu best knetter gaar dus weet niet of ik er vanavond nog aan ga beginnen.quote:
kk hardquote:
KUTZOOI!quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:26 schreef Toto69 het volgende:
Zo heb je bijvoorbeeld de pic van Brummetje + vriend gemist.
Ben benieuwd, naar je avonturen daar. Hoewel het wel gewoon kut zou zijn geweest. Wat ik mij vooral afvraag is of de bewakers wel een beetje vriendelijk zijn.quote:
Die bewaarders verschillen echt heel erg van elkaar, waar de een hartstikke vriendelijk is en je gewoon behandeld als een normaal burger, en de ander alleen maar probeert uit te lokken om je de iso in te krijgenquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:28 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ben benieuwd, naar je avonturen daar. Hoewel het wel gewoon kut zou zijn geweest. Wat ik mij vooral afvraag is of de bewakers wel een beetje vriendelijk zijn.
Nee heb hem (gelukkig) niet opgeslagen. Wil je ook niet.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:27 schreef Paardlants het volgende:
[..]
KUTZOOI!
Je hebt hem vast wel opgeslagen en kan hem wel DM'en toch ?
Thnx voor de tipquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:29 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Nee heb hem (gelukkig) niet opgeslagen. Wil je ook niet.
DM SonicVolcano
Ja voor in de koffie en theequote:
Een dik propje met heel kort rood haar, een bril, samen met haar lange vriend die op de foto een erectie lijkt te hebben.quote:
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:30 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Een dik propje met heel kort rood haar, een bril, samen met haar lange vriend die op de foto een erectie lijkt te hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 19 april 2014 15:12 schreef Frank_Drebin het volgende:
De herinnering zal voornamelijk bestaan uit het feit dat jij met het paardenvleesschandaal genoodzaakt was je naam te veranderen en verder vooral stoned bent.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:30 schreef Paardlants het volgende:
[..]Blondje_93 ziet er nog beter uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:29 schreef Paardlants het volgende:
en de ander alleen maar probeert uit te lokken om je de iso in te krijgen
Heeft ze fotoboek?quote:
Open dakquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Balen.
Kon je een beetje privé schijten?
Kutwijfquote:
De 2 belangrijkste dingen waren dus kut.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:33 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Open dak![]()
Maar heb gelukkig 4 dagen ook de cel voor me alleen gehad.
Jupquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
De 2 belangrijkste dingen waren dus kut.![]()
Hmm wel vervelend dat die laatste daar gewoon mogen werken. Dat zijn eigenlijk ook criminelen die onder de vermomming van de wet, hun agressie kwijt kunnen op zij die de wet niet volgde.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:29 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Die bewaarders verschillen echt heel erg van elkaar, waar de een hartstikke vriendelijk is en je gewoon behandeld als een normaal burger, en de ander alleen maar probeert uit te lokken om je de iso in te krijgen
ja idd.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:36 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Was het maar kut, dan had je er nog wat aan
Ja idd, afgekeurde politieagenten zijn hetquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:36 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Hmm wel vervelend dat die laatste daar gewoon mogen werken. Dat zijn eigenlijk ook criminelen die onder de vermomming van de wet, hun agressie kwijt kunnen op zij die de wet braken.
Wel smerig, maar ik vroeg me dat altijd af of er ook gewoon bewaarders waren die met respect zouden behandelen. Maar blijkbaar heb je dus meerdere types. Het lijkt me interessant maar wat ik me afvraag is.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:37 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ja idd, afgekeurde politieagenten zijn het
Leer lezen Frank hij moest het met een x aantal gram koffie doen en maar 6 schepjes suiker. Ook maar 6 stukken droog brood per dag.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:38 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ah, de vakantie in het all inclusive resort zit er alweer op.
Meer half pension helaasquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:38 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ah, de vakantie in het all inclusive resort zit er alweer op.
Gek genoeg was de relaxtste bewaarder een Marokkaanquote:Op donderdag 17 juli 2014 13:38 schreef Spongeboss het volgende:
maar ik vroeg me dat altijd af of er ook gewoon bewaarders waren die met respect zouden behandelen
De eerste paar dagen waren zo voorbij, veel geslapen enzo en had me er bij neergelegd.quote:
Die vrijheid mis je na 4-5 dagen wel idd, de eerste 3 dagen dat ik er zat had mijn celgenooit hasj en rookte we iedere avond 2 hasjjointjes, daarna 12 dagen niet meer geblowd en nu net 1 opgestoken en ben echt lam.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:38 schreef Spongeboss het volgende:
Opeens realiseer je je dat je vrijheid weg is, je kan geen jonko opsteken wanneer je dat wilt. Heeft het je wel een les geleerd of zo?
Ben wel erg blij dat ik weer op mijn eigen bank kan gaan zitten en mijn laptopje weer hebquote:
Als je 1 slap kopje koffie per dag zou zetten zou je misschien net 7 kopjes eruit kunnen halen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:39 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Leer lezen Frank hij moest het met een x aantal gram koffie doen en maar 6 schepjes suiker. Ook maar 6 stukken droog brood per dag.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:42 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Gek genoeg was de relaxtste bewaarder een Marokkaan
[..]
De eerste paar dagen waren zo voorbij, veel geslapen enzo en had me er bij neergelegd.
De laatste week is het zwaarste, dan weet je dat je bijna naar huis kan en is het echt aftellen
[..]
Die vrijheid mis je na 4-5 dagen wel idd, de eerste 3 dagen dat ik er zat had mijn celgenooit hasj en rookte we iedere avond 2 hasjjointjes, daarna 12 dagen niet meer geblowd en nu net 1 opgestoken en ben echt lam.
[..]
Ben wel erg blij dat ik weer op mijn eigen bank kan gaan zitten en mijn laptopje weer heb
Wel interessant. Een wijze les, hoewel het bullshit was dat je moest gaan. Maar misschien ga je nu wel wat minder laks zijn in de toekomst.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:43 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Als je 1 slap kopje koffie per dag zou zetten zou je misschien net 7 kopjes eruit kunnen halen.
Je krijgt gewoon een warme maaltijd wat de pot schaft, en je krijgt 4 plakjes beleg of een ei en een kuipje smeerkaas per dag bij je 6 sneetjes. En je krijgt 1x per week of Jam of Pindakaas.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:44 schreef Frank_Drebin het volgende:
Maar je kunt geloof ik wel zelf uitkiezen wat je eet en daarnaast heb je wel vermaak als spelcomputers en dergelijke toch? Dat heb ik begrepen althans.
Ze zullen geen spelcomputer hebben voor iedere gevangene misschien dat je 20 minuten per dag mag.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:44 schreef Frank_Drebin het volgende:
Maar je kunt geloof ik wel zelf uitkiezen wat je eet en daarnaast heb je wel vermaak als spelcomputers en dergelijke toch? Dat heb ik begrepen althans.
Lang genoeg....quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:45 schreef Hoplahopla het volgende:
15 dagen is toch haast geen straf te noemen...
Wauw. Zoveel eet ik ongeveer per dag.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:45 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Je krijgt gewoon een warme maaltijd wat de pot schaft, en je krijgt 4 plakjes beleg of een ei en een kuipje smeerkaas per dag bij je 6 sneetjes. En je krijgt 1x per week of Jam of Pindakaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |