Kuch.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:40 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Jij discussieert helemaal niet.
Jij hebt je handen voor je oren en je schreeuwt maar wat.
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:05 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Fight at pro-Israel rally started over stomping of Palestinian flag
http://www.latimes.com/lo(...)-20140714-story.html
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:47 schreef Twiitch het volgende:
Pure provocatie om daar langs te rijden met die smerige terroristenvlag.
Nog steeds geen discussie.quote:
Jij hebt geen recht van spreken.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nog steeds geen discussie.
Je vraagt om bronnen, je krijgt bronnen maar dan is het niet de goede bron. Laf.
Een gedegen en constructieve discussie zie ik hier al tijden niet meer. Als die er uberhaupt al ooit is geweest.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel. Er is nu een discussie gaande met als inzet 'die andere partij is het foutst'.
Je leeft zo erg in een waas dat je jezelf begint te geloven. En dit je al een behoorlijke tijd in topics zoals bijvoorbeeld de crisis in oekraine, syrie en israel.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:30 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Moeilijk hè gewoon discussiëren.
Waar zeik ik 'alles wat met het westen te maken' af?
Volgens mij heb je het over jezelf, ik onderbouw en discussieer gewoon itt tot jij die gewoon even komt zeiken over mij.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:56 schreef Infection het volgende:
[..]
Je leeft zo erg in een waas dat je jezelf begint te geloven. En dit je al een behoorlijke tijd in topics zoals bijvoorbeeld de crisis in oekraine, syrie en israel.
Nog nooit van Pallywood gehoord?quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:00 schreef Virus3000 het volgende:
Haha. Hamas met fake foto's:
http://bbcwatch.org/2014/(...)tography-propaganda/
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:08 schreef jamesdeen het volgende:
"Israel is een onderdrukker en bezetter!1!!"
"Hamas wil vrede"
"Bron?"
"*insert niet verifieerbaar twitterbericht*"
"*insert dode Palestijnse kinderen*"
"discussieer"quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:57 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Volgens mij heb je het over jezelf, ik onderbouw en discussieer gewoon itt tot jij die gewoon even komt zeiken over mij.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:19 schreef Infection het volgende:
[..]
"discussieer"
Het enige wat je doet is het ontkrachten van alles wat voor het westen is.
En ik ben echt niet de enige die dit opmerkt. Wat jij doet is anti-westerse propaganda verspreiden.
Daar heb ik het niet over.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:20 schreef SadPanda het volgende:
[..]![]()
Er is niks anti-westers aan Palestina steunen.
Laat me maar eens één post zien waar ik anti-westerse dingen post, één.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:23 schreef Infection het volgende:
Het gaat over de dingen die jij in het algemeen zegt in verschillende topics.
Jij kan niet lezen, nergens wordt in het nieuws beweerd dat Hamas het heeft gedaan.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:23 schreef Infection het volgende:
Overigens ontken je ook de aanval van Hamas op Israel vandaag door te doen alsof je nergens vanaf weet.
Hamas is verantwoordelijk voor alles wat in Gaza gebeurd en Israël is dat voor haar eigen grondgebied.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:24 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Laat me maar eens één post zien waar ik anti-westerse dingen post, één.
[..]
Jij kan niet lezen, nergens wordt in het nieuws beweerd dat Hamas het heeft gedaan.
Het is onzin om te zeggen dat Hamas het heeft verbroken en 'aanval van Hamas op Israel' is al helemaal onzin.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:36 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Hamas is verantwoordelijk voor alles wat in Gaza gebeurd en Israël is dat voor haar eigen grondgebied.
Wat snap je hier niet aan?
Ik heb geen zin om naar een post te zoeken, jou topicgeschiedenis zegt al genoeg.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:24 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Laat me maar eens één post zien waar ik anti-westerse dingen post, één.
[..]
Jij kan niet lezen, nergens wordt in het nieuws beweerd dat Hamas het heeft gedaan.
quote:Aanklacht in moord op Palestijnse tiener
De drie vermoedelijke moordenaars van de Palestijnse tiener Mohammed Abu Khedair zijn aangeklaagd. Volgens een mededeling van het Israëlische ministerie van Justitie gaat het om drie joodse verdachten, een 29-jarige man uit een nederzetting op de Westelijke Jordaanoever en twee 16-jarigen, die tot bekentenissen zijn overgegaan.
Twee van de aangeklaagden worden ook poging tot ontvoering ten laste gelegd. De hoofdverdachte en één van de minderjarigen hadden daags voor de moord geprobeerd een zevenjarige Palestijnse jongen te kidnappen uit de handen van zijn moeder. Alle drie worden ook beticht van het in brand steken van twee auto's en een winkel van Arabieren.
De 16-jarige Palestijn werd twee weken geleden levenloos teruggevonden in een bos bij Jeruzalem. Het zou om een vergeldingsdaad gaan voor de moord op drie Israëlische jongeren.
De moorden droegen bij aan de jongste escalatie van geweld in het Midden-Oosten.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)stijnse-tiener.dhtml
Ja klopt, posten in het Palestina en Israël, Oekraine en Syrië topic is anti-westers.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:39 schreef Infection het volgende:
Ik heb geen zin om naar een post te zoeken, jou topicgeschiedenis zegt al genoeg.
Dat laat maar zien dat je er maar weinig van weet....quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:39 schreef Infection het volgende:
Overigens is Hamas juist degene die Israel aanvalt, niet de burgers in Gaza hoor.
Hamas is de enige (zo ver ik weet) die over dit soort wapens beschikt.
Hoe durft die gore moslimhater de zaak te nuanceren. Gaza = Auschwitz 2.0! Wij zijn allemaal Palestijnen!quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:35 schreef Taxandria het volgende:
'Tragiek van de Palestijnen zit in hun gestoorde zelfbeeld'
OPINIE - Dirk Jan van Baar − 17/07/14, 10:17
http://www.volkskrant.nl/(...)orde-zelfbeeld.dhtml
opinie Hun aanhoudende slachtoffergedrag maakt het de Palestijnen onmogelijk op eigen benen te staan, schrijft Dirk Jan van Baar.
Israël ligt weer eens onder vuur. Niet alleen van raketten uit Gaza, vaste prik sinds de eenzijdige ontruiming in 2005 door Ariel Sharon, maar ook in de propagandaoorlog die in de internationale media wordt uitgevochten. Met de operatie Protective Edge tegen de terreurorganisatie Hamas, die onder de Palestijnen in de dichtbevolkte Gazastrook veel burgerslachtoffers maakt, wordt de Joodse staat weer disproportioneel gebruik van geweld verweten.
Volgens Esther Voet, directeur van het CIDI (O & D, 11 juli), kan Israël deze oorlog nooit winnen. In haar woorden klinkt wanhoop door over de berichtgeving van het conflict met de Palestijnen. Die vertwijfeling proefde ik eerder deze maand al tijdens een journalistenreis naar het Heilige Land. Israël voelt zich verkeerd begrepen, hoewel we tijdens die reis (door het CIDI georganiseerd) een keur van sprekers ontmoetten die de fouten bij de Joodse staat zelf zochten. Het is niet overdreven te stellen dat Israël aan de bezetting van de Palestijnse gebieden lijdt en die het liefst ongedaan zou maken (wat in Gaza, waar nu Hamas regeert, tot rampen leidde).
Nederzettingen
Natuurlijk zijn er ook Joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever. Wij bezochten een kolonistenfamilie van Nederlandse afkomst in Shilo, diep in bezet gebied, die bij een tweestatenoplossing zal moeten vertrekken. Die 'logica' wordt in Israël, behalve door militante groepen, breed aanvaard. Al zie ik niet in waarom een toekomstige Palestijnse staat judenrein zou moeten zijn, terwijl er in Israël anderhalf miljoen Palestijnse Arabieren wonen die burgerrechten genieten. De EU, die van Israël concessies eist, zou van de Palestijnen mogen eisen dat er (religieuze) Joden in Hebron kunnen wonen zonder voor hun leven te moeten vrezen. Zou een goede lakmoesproef zijn. Maar dat doet Europa niet. Wel gaat de EU mee met de 'narrative' van de Palestijnen dat de Israëlische bezetting de bron van alle ellende is.
Was het maar zo simpel. Ik vrees dat het veel erger is en dat de bezetting en afgrendeling van de Palestijnse gebieden zijn uitgegroeid tot een permanent noodverband voor een wond die eindeloos zweert. Hun aanhoudende slachtoffergedrag heeft het de Palestijnen onmogelijk gemaakt om nog op eigen benen te staan. Of dat wel of niet door de bezetting komt, doet er niet meer toe. Niet Israël is ziek (al moet de florerende Joodse staat uitkijken zich niet gek te laten maken), maar het zijn de Palestijnen die onder een gestoord zelfbeeld lijden en elk realiteitsbesef ontberen. Daardoor kan er geen klare wijn worden geschonken, een absolute voorwaarde voor een duurzaam vredesakkoord.
Zelfbeklag
Als er iets duidelijk werd tijdens het bezoek aan het Heilige Land, dan is dat het grote verschil in beoordelingsvermogen tussen Israëli's en Palestijnen. Alle Joden blonken uit in zelfkritiek en het vermogen om de situatie van verschillende kanten te bezien. Iedere Israëli, in de Knesset en daarbuiten, had zijn eigen vredesplan. Bij de Palestijnen was het enkel zelfbeklag. Alles was de schuld van Israël, ook bij Hanan Ashrawi, een deftige dame uit een rijke christelijke Arabische familie in Jeruzalem en sinds jaar en dag het 'redelijke gezicht' van de Palestijnen. Tijdens een gesprek in het PLO-kantoor in Ramallah vond zij het heel normaal dat haar kinderen in Amerika studeren. Tegelijk klaagde ze over het Westen en gebrek aan bewegingsvrijheid.
Het is een houding die je overal aantreft in Ramallah, waar de Fatah-elite een luxebestaan leidt en doet alsof zij nog steeds de ontberingen van de nakba uit 1948 ondergaat. Een woordvoerder sprak van 'genocide', terwijl de Palestijnse bevolking sindsdien is verzesvoudigd. Bij het graf van Yasser Arafat, martelaar van het Palestijnse volk, kreeg ik op de vraag naar zijn geboorteplaats 'Jeruzalem' (in plaats van Caïro) als antwoord. Anders dan de mythe wil, is Arafat niet vergiftigd, maar stierf hij gewoon in een Frans ziekenhuisbed. Dan hebben we het nog niet over het 'vluchtelingenkamp' al-Amari, in werkelijkheid een door de VN onderhouden woonwijk met winkels, auto's, taxi's en muurschilderingen die oproepen tot de gewapende strijd.
Het tragische is dat de Palestijnen met al hun propaganda en verdraaiingen zichzelf bij de neus nemen. Dat is minder onschuldig dan het lijkt. Respect krijg je niet, dat moet je verdienen. Niet door raketten af te schieten, maar door te laten zien dat je tot verantwoord zelfbestuur in staat bent. Daarbij kunnen de Palestijnen een voorbeeld nemen aan de Iraakse Koerden, die evenmin een eigen staat hebben, maar wél op weg zijn. Nationale onafhankelijkheid is geen natuurrecht, ook dat moet je eerst verdienen. Helaas falen de Palestijnen op dat gebied - tot schade en schande van Israël.
Dirk Jan van Baar is historicus.
Wat een uitstekend artikel.
Nou nou.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Hoe durft die gore moslimhater de zaak te nuanceren. Gaza = Auschwitz 2.0! Wij zijn allemaal Palestijnen!
twitter:PaulaSlier_RT twitterde op donderdag 17-07-2014 om 13:05:59#Hamas is denying it broke the #ceasefire today, blaming rocket attack on terrorists reageer retweet
Twitter als bron gebruiken.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:53 schreef SadPanda het volgende:
twitter:PaulaSlier_RT twitterde op donderdag 17-07-2014 om 13:05:59#Hamas is denying it broke the #ceasefire today, blaming rocket attack on terrorists reageer retweet
Soms is Twitter nuttig gezien de snelheid en dat veel gerespecteerde media wat trager blijken te zijn.quote:
Waarom toch steeds die reductiones ad absurdum.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Hoe durft die gore moslimhater de zaak te nuanceren. Gaza = Auschwitz 2.0! Wij zijn allemaal Palestijnen!
Wow indrukwekkend aantal strijdgroepen ...quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:44 schreef SadPanda het volgende:
The military wing of the Palestinian militant group Islamic Jihad said on Wednesday that the fighting in Gaza will continue
Alle groepen die strijden:
Hamas
Palestinian Islamic Jihad
Popular Resistance Committees
Popular Front for the Liberation of Palestine
Democratic Front for the Liberation of Palestine
Abdullah Azzam Brigades
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Protective_Edge
Die Paula Slier van Russia Today is ook wel redelijk gekleurt.quote:
De enige goede bronnen zijn bronnen die overeenkomen met zijn wereldbeeld.quote:Op donderdag 17 juli 2014 12:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nog steeds geen discussie.
Je vraagt om bronnen, je krijgt bronnen maar dan is het niet de goede bron. Laf.
Ze zijn beestachtig en absoluut niet te vertrouwen. Ik snap wel dat ze volkomen geïsoleerd worden gehouden. Heel erg spijtig voor de Palestijnen die wel normaal in vrede willen leven.quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:04 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Wow indrukwekkend aantal strijdgroepen ...
maar ze bakken er niet veel van hé
zorgen alleen maar voor stijgend aantal burgerslachtoffers onder zichzelf
Nee.quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:13 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
De enige goede bronnen zijn bronnen die overeenkomen met zijn wereldbeeld.
Ook zoiets inderdaad...quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:05 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Die Paula Slier van Russia Today is ook wel redelijk gekleurt.
Hamas beweert dat terroristen die mortieren hebben afgevuurd, maar ze zijn zelf een terreur-organisatie.
Klopt, maar het volgen van meerdere nieuwsmediums verruimt wel je blik.quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:16 schreef Twiitch het volgende:
RT is geen onafhankelijk nieuwsmedium.
Fox news, maar dan vanuit Rusland.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:16 schreef Twiitch het volgende:
NOS, CNN en BCC zijn geen objectief nieuwsmediums.
Fox news, maar dan vanuit NL, VS en het VK.
Iedere malloot kan iets op Twitter gooien, en voordat het geverifieerd is hebben betrouwbaardere bronnen er ook al melding van gemaakt.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:56 schreef Taxandria het volgende:
[..]
Soms is Twitter nuttig gezien de snelheid en dat veel gerespecteerde media wat trager blijken te zijn.
Dat kan, maar aan de kundige lezer de taak om de betrouwbare bronnen eruit te filteren, er zijn ook betrouwbare Twitteraccounts blijkt vaak.quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:22 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Iedere malloot kan iets op Twitter gooien, en voordat het geverifieerd is hebben betrouwbaardere bronnen er ook al melding van gemaakt.
Haha nee ik denk niet dat de Russen of Palestijnen Wikipedia aanvallen ondertussen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:06 schreef Smack10 het volgende:
Ligt Wikipedia er bij jullie ook steeds uit?
Nee, een tweet is een tweet.quote:Op donderdag 17 juli 2014 13:06 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat je reactie nergens opslaat, het gaat erom wie het getweet heeft.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 14:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, een tweet is een tweet.
Niet betrouwbaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |