Proberen te voorkomen dat je een boete of andere straf krijgt opgelegd voor een feit wat je reeds gepleegd hebt is volkomen legaal.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 13:20 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Dit is net zo goed illegaal.
quote:TS heeft een motortje en rijd hier afentoe de straat mee op en neer als hij deze weer eens gerepareerd heeft. TS doet dit volkomen legaal, hij draagt een helm beschermende kleding en heeft zelfs een rijbewijs. Ook heeft TS respect voor de maximum snelheid.
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 01:00 schreef spekbek het volgende:
[..]
nogmaals, mijn kenteken is niet leesbaar op een camera, mijn kenteken zit in mijn binnenspatbord, voor een auto achter mij prima te lezen maar voor flitspalen/camera's niet. Bespaart een hoop geld. Af en toe eens 60 pleuro boete voor slechtleesbare plaat.
carequote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:27 schreef Wespensteek het volgende:
Best grappig:
WGR / bedreiging via facebook.
[..]
[..]
kloptquote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:00 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Proberen te voorkomen dat je een boete of andere straf krijgt opgelegd voor een feit wat je reeds gepleegd hebt is volkomen legaal.
Ook vluchten voor de politie is in principe volkomen legaal. Wel kun je uiteraard straffen opgelegd krijgen voor alle overtredingen die je tijdens het vluchten begaat.
vriend had gewoon bij zijn verhaal moeten blijven: ik ben niet de persoon die jullie zoekenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 18:47 schreef No.name.for.me het volgende:
[..]
TS wat fout doen, vluchten en je vriend in de problemen brengen, dat is vriendschap.
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:03 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
vriend had gewoon bij zijn verhaal moeten blijven: ik ben niet de persoon die jullie zoeken
Die vriend zou er wel niet op vertrouwd hebben dat TS dan zijn boete ging betalen, TS schijnt niet zo betrouwbaar te zijn.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:03 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
vriend had gewoon bij zijn verhaal moeten blijven: ik ben niet de persoon die jullie zoeken
Geen naam noemen dan gaat brommert op de rollenbank.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:03 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
vriend had gewoon bij zijn verhaal moeten blijven: ik ben niet de persoon die jullie zoeken
zijn boete? de boete van die vriend? of wat?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:08 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Die vriend zou er wel niet op vertrouwd hebben dat TS dan zijn boete ging betalen, TS schijnt niet zo betrouwbaar te zijn.
De brommer van de vriend was volgens TS dusdanig opgevoerd dat de vriend moest kiezen tussen controle van de brommer of vertellen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:10 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
zijn boete? de boete van die vriend? of wat?
feit blijft dat die vriend niets strafbaarders doet door gewoon zich te beroepen op zijn grondrechten ipv zijn vriend erbij te naaien (want als ie ergens een boete voor kon krijgen, kon ie daarna ook nog wel krijgen)
quote:Later kom ik hem tegen en blijkt dat hij zich niet stil heeft kunnen houden en dat hij mijn naam door heeft moeten geven om niet op de roller te komen, wat ik overigens wel snap want met 100 op de roller is geen pretje.
het is een brommer; die gaat ALTIJD op de brommerbank, zo werkt het nou eenmaalquote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:09 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Geen naam noemen dan gaat brommert op de rollenbank.
Wie gebruikt het woord Warez nou nogquote:Op zaterdag 12 juli 2014 12:41 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Als mensen op Fok! vragen naar warez, dan zit het topic binnen 2 seconden dicht.
Als mensen op Fok! vragen naar het ontduiken van een terechte boete, dan is hij zowat een held.
Merkwaardige dubbele standaard...
Die verklaring kan de vriend zo weer intrekken omdat de naam onder druk genoemd is.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:12 schreef Wespensteek het volgende:
De brommer van de vriend was volgens TS dusdanig opgevoerd dat de vriend moest kiezen tussen controle van de brommer of vertellen.
liegen tegen een agent in functie mag gewoonquote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:15 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die verklaring kan de vriend zo weer intrekken omdat de naam onder druk genoemd is.
Je verklaring intrekken mag gewoon.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:17 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
liegen tegen een agent in functie mag gewoon
Behalve als de politie je al een stopteken gegeven heeft.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:00 schreef Ivo1985 het volgende:
Ook vluchten voor de politie is in principe volkomen legaal.
dan moet je gaan rennen, dan heb je geen voertuig om een stopteken te gevenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:25 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Behalve als de politie je al een stopteken gegeven heeft.
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:26 schreef Life2.0 het volgende:
dan moet je gaan rennen, dan heb je geen voertuig om een stopteken te geven
Je bedoelt vast een nieuwe verklaring afleggen want intrekken wordt wat lastig als de politie de verklaring al heeft. Dat verandert m.i.weinig aan de zaak van TS.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:22 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Je verklaring intrekken mag gewoon.
grondrecht of niet, het blijft verkeerd om een dergelijke actie te doen en dan proberen de gevolgen te ontlopen. Ik zal dan wel een te sterk geweten hebben of zo.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 18:48 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Hij pleegt geen fraude hij heeft een overtreding begaan en wil niet meewerken aan zijn eigen vervolging. Dat is een grondrecht.
Voor de rest is de politie in tegenstelling wat veel mensen denken NIET je vriend.
Als ze denken dat hij opgevoerd is en ze willen je daarop pakken, dan doen ze dat toch wel. Je bent echt dom als je in zo'n truc trapt.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 20:12 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
het is een brommer; die gaat ALTIJD op de brommerbank, zo werkt het nou eenmaal
Totaal nutteloos dit! Je geeft ze alleen maar de gelegenheid om je onder druk te zetten, waar je blijkbaar nogal gevoelig voor bent. Hopelijk niet zo erg als die "vriend" van je.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 12:34 schreef spekbek het volgende:
Ik denk toch dat er een groot verschil zit tussen ontkennen en niks zeggen, bij ontkennen kom je sneller in de problemen door je eigen woorden. Dus zwijgen lijkt me beter.
Ik ga er gewoon heen, als mij vragen gesteld worden vraag ik of ik ben aangehouden, zo niet geef ik geen antwoord op vragen. Komt het zo ver dat meneer mij aanhoud (wat volgensmij niet mag) heb ik zwijgrecht.
Ze hebben wel degelijk bewijs.. ze hebben het namelijk met eigen ogen gezien. Maatje is gepakt; die heeft ;m verraden. En als ie dadelijk daar zit voor verhoor en daarbij toegeeft is het balletje rond.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 00:37 schreef ibsegekw het volgende:
[..]
Precies dit inderdaad. Trieste mensen hier.. Ik had precies hetzelfde gedaan als ik kon kiezen tussen rijbewijs inleveren of gas geven..
Jij hoeft je trouwens geen zorgen meer te maken, zeker niet als je gaat ontkennen. Ze hebben geen bewijs tegen je.. Hadden ze je maar moeten pakken.
Wat maakt dat nou uit? Het hele verhaal staat erbij.. of ie nou thuis zit of niet. Ook de politie kan rekenen: 1+1=2quote:Op zaterdag 12 juli 2014 01:57 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat dus. Ik neem trouwens aan dat TS niet zo dom is om vanuit zijn eigen huis hierover te posten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |