quote:
De_Kardinaal. Op 9 april 2013 ben jij tot ons verdriet veel te vroeg overleden.
We zullen je eerlijke, soms botte, komische, wijze, droge en geïnteresseerde posts missen.
Voor altijd in ons hart, haan van ons kippenhok! Waak over deze slowchat!
Sterktequote:Op dinsdag 15 juli 2014 08:39 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik hoop vandaag of morgen de uitslag van de biopt van Zorro te krijgen.
En weer thuis? Al iets gehoord van de dierenarts?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 11:28 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik hoop vandaag weer naar huis te mogen.
Ik was gisteren al thuisquote:Op woensdag 16 juli 2014 10:15 schreef senesta het volgende:
[..]
En weer thuis? Al iets gehoord van de dierenarts?
Ik las dit vanmorgen, dat is wel een echte dierenvriend! http://www.dichtbij.nl/za(...)ampaign=Headliner.nl
Oooh dat is supergoed nieuws! Nou ja, de beste optie in ieder geval. Ik hoop dat de ontsteking snel helemaal bestreden kan worden en dat hij snel helemaal opknapt! Hoe gaat het nu met hem en met Rossi?quote:Op maandag 21 juli 2014 12:27 schreef ferrari_rood het volgende:
Voor de geïnteresseerden;
Hoi f_r,
De uitslag van Zorro is er eindelijk. Er is gelukkig alleen maar ontstekingsweefsel gevonden met bacteriën. Ronde plekken kunnen soms op meerdere plekken voorkomen. Waaruit
het ontstaat is niet bekend, soms kan infectie Fiv of Felv aanleiding zijn. Er zijn geen aanwijzingen voor neoplasie, tumorvorming. Dus dit is heel gunstig. Denk dat het
goed is op kort termijn een controle afspraak te maken bij A of M(ik ben op vakantie) om te kijken of de antibiotica doorgezet moet worden. De kiezen rond het
gebied zijn verwijderd dus dit moet op rust geven. Op zich dus allemaal goed nieuws en zeker gezien Zorro het beter doet heel fijn.
Spreek je na mijn vakantie,
ow ok. Zorro was zwart hé, anders plaats je nog maar eens een foto want kan ik ze niet uit elkaar houdenquote:
quote:Op maandag 21 juli 2014 18:39 schreef ferrari_rood het volgende:
[ link | afbeelding ]
Slechte telefoonfoto.
Lijkt op Mewbacca the Wookie catquote:Op maandag 21 juli 2014 18:39 schreef ferrari_rood het volgende:
[ link | afbeelding ]
Slechte telefoonfoto.
quote:Op dinsdag 22 juli 2014 13:36 schreef Kper_Norci het volgende:
Kan de TT veranderd worden in Toekito is weer thuis?
Ik weet niet of zorro dit als een compliment wil zien.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 13:36 schreef Kper_Norci het volgende:
Kan de TT veranderd worden in Toekito is weer thuis?
[..]
Lijkt op Mewbacca the Wookie cat
[ afbeelding ]
Hij blijft een buitenbeentje. Maar zoekt ook niet echt toenadering en eist vooral aandacht van ons.quote:Op maandag 21 juli 2014 12:56 schreef senesta het volgende:
Hij ziet er wel prachtig uit! Reageren de anderen nog hetzelfde op hem?
die anderen zijn dom, Zorro is een prachtige poezelquote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:01 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik weet niet of zorro dit als een compliment wil zien.
Hij wordt door andere al zovaak belachelijk gemaakt omdat hij verre van gelukt is. Maar hij is zo lief.
Ook geen mooi compliment.quote:
Ja gelukkig wel.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 16:07 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ook geen mooi compliment.
Is hij alweer beter te pas nu?
Ja, die is er niet meer, wel goed oud geworden.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:04 schreef Toekito het volgende:
Iemand nog gelezen van die stokoude krokodil in Blijdorp?
Ja bizar de oorlog gewoon meegemaakt hebben. Halve tuin is toen uitgemoord.quote:Op woensdag 23 juli 2014 02:28 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ja, die is er niet meer, wel goed oud geworden.
Misschien zat ie tijdens het bombardement onder waterquote:Op woensdag 23 juli 2014 04:58 schreef Toekito het volgende:
[..]
Ja bizar de oorlog gewoon meegemaakt hebben. Halve tuin is toen uitgemoord.
Geen ideequote:Op woensdag 23 juli 2014 10:15 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Misschien zat ie tijdens het bombardement onder water
http://nl.wikipedia.org/wiki/Diergaarde_Blijdorpquote:In 1940, aan het begin van de Tweede Wereldoorlog, werd de oude dierentuin op 12 mei zwaar beschadigd door bommen, twee dagen voor het grote bombardement op Rotterdam op 14 mei. Bij het grote bombardement werd de dierentuin niet getroffen. De dierentuin was toen al grotendeels verplaatst naar de huidige locatie. Tussen 1939 en 1941 werd er gebouwd op een locatie liggend tussen de spoorlijn Utrecht - Rotterdam en de Van Aerssenlaan. Bij het bombardement kwamen veel dieren om, terwijl een paar andere ontsnapten. Zo liep er een zebra door een winkelstraat en enkele zeeleeuwen zwommen in de singels van de stad.
Het ontwerp van de nieuwe dierentuin is van Sybold van Ravesteyn, waarbij traliewerk en hekken zo veel mogelijk zijn vermeden en vervangen door greppels en grachten. De verwarmde binnenverblijven en ruime leefweiden waren toentertijd uniek in de wereld. Blijdorp is een van de weinige dierentuinen die geheel is ontworpen door één architect. In april 2004 is Blijdorp daarom uitgeroepen tot Rijksmonument.
Op 7 juli 1940 werd het noordelijk gedeelte geopend en op 7 december 1940 was de nieuwe diergaarde geheel open. Van Ravesteyn had de dierentuin zo ontworpen dat er een symmetrieas door het park liep, waarop de betonnen gebouwen lagen: de Rivièrahal, de 47 meter hoge uitkijktoren, het roofdiergebouw, de grote vijver en het theehuis. Aan weerszijden van deze as lagen grote weiden voor hoefdieren als bizons en zebra's.
Als er hooligans door de stad lopen is het ook net alsof het verblijf van de gorilla's open heeft gestaan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 10:17 schreef Toekito het volgende:
[..]
Geen ideemaar hele tuin was verwoest en liepen dieren her en der los door de stad!
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Diergaarde_Blijdorp
quote:
daar laat ik me niet over uitquote:Op woensdag 23 juli 2014 16:45 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik geloof dat je aardig moet rellen voor een 6 maanden ban
quote:Op woensdag 23 juli 2014 20:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Nog mensen die naar de rouwstoet hebben gekeken?
lijkt me erg kippenvel daar op een brug!quote:Op woensdag 23 juli 2014 20:30 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Wij hebben op een brug gekeken. En ean maar vragen waar het vliegtuig bleef.
Is het ook, nu moest ik ook mijn aandacht bij mijn kinderen houden, daarom niet alles meegekregen zoals ik zou willen. Wat foto's gemaakt maar niet zoveel.quote:Op woensdag 23 juli 2014 20:53 schreef Toekito het volgende:
[..]
lijkt me erg kippenvel daar op een brug!
Nee. Hoe gaat het met de kids en poezels f_r?quote:Op woensdag 23 juli 2014 20:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Nog mensen die naar de rouwstoet hebben gekeken?
Okeay ik weet niet of ik er met zulke jonge kinderen er ook heen gegaan was eigenlijk. Veel te bang ze kwijt te raken in de massa.quote:Op woensdag 23 juli 2014 21:04 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Is het ook, nu moest ik ook mijn aandacht bij mijn kinderen houden, daarom niet alles meegekregen zoals ik zou willen. Wat foto's gemaakt maar niet zoveel.
Gebeurt niet vaak, maar ik ben gewoon trots op Nederland hoe indrukwekkend en respectvol dat was. Ben niet alleen overigens, buitenlandse media schrijven ook over een indrukwekkend geheel.quote:Op woensdag 23 juli 2014 20:13 schreef ferrari_rood het volgende:
Nog mensen die naar de rouwstoet hebben gekeken?
dat dus!quote:Op donderdag 24 juli 2014 11:04 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Gebeurt niet vaak, maar ik ben gewoon trots op Nederland hoe indrukwekkend en respectvol dat was. Ben niet alleen overigens, buitenlandse media schrijven ook over een indrukwekkend geheel.
Het is altijd maar heel tijdelijk idd, die saamhorigheid.quote:Op donderdag 24 juli 2014 11:05 schreef Toekito het volgende:
[..]
dat dus!
Maarja over 3 weken slaat het halve land elkaar weer in elkaar want voetbal
nu door het lot al best lang btw wk + MH17 al anderhalve maand.quote:Op donderdag 24 juli 2014 11:34 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Het is altijd maar heel tijdelijk idd, die saamhorigheid.
Overdrijven is ook een vak he, lieve Toek. Een paar honderd hooligans vormen nog niet het halve landquote:Op donderdag 24 juli 2014 11:05 schreef Toekito het volgende:
[..]
dat dus!
Maarja over 3 weken slaat het halve land elkaar weer in elkaar want voetbal
heb je me gemistquote:Op donderdag 24 juli 2014 11:43 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak he, lieve Toek. Een paar honderd hooligans vormen nog niet het halve land
Zoveel mensen waren er niet. De jongste zat bij d'r vader op zijn buik en de oudste was bij mij, die loopt niet weg maar toch houd ik haar wel in de gaten. Het was meer dat ze door bleef praten toen de stoet kwam. Ze moest ook wel lang wachten.quote:Op donderdag 24 juli 2014 09:16 schreef Toekito het volgende:
[..]
Okeay ik weet niet of ik er met zulke jonge kinderen er ook heen gegaan was eigenlijk. Veel te bang ze kwijt te raken in de massa.
Nope. ik heb je iedere dag gelezenquote:
quote:Op donderdag 24 juli 2014 13:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nope. ik heb je iedere dag gelezen![]()
Wij zijn er ook heel blij mee. Gisteren terug geweest. Alles goed genezen je zag er niks meer van. Hij is wel weer afgevallen. Dus hij moet wel echt aan gaan komen. En hij is pas 10 ik dacht dat hij al 11 was.quote:Op donderdag 24 juli 2014 13:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nope. ik heb je iedere dag gelezen![]()
F_r, ik lees net het geweldige nieuws van Zorro![]()
Da's wel heel ff iets anders dan 99% kans op een tumor
Oh dat is jammer, wel werk op het oog?quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:35 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Goed, tijdje werk gehad, maar dat was maar tijdelijk, nu weer thuis helaas.
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 12:12 schreef roos85 het volgende:
[..]
Oh dat is jammer, wel werk op het oog?
Ik heb vorige week nog een sollicitatie gedaan op een interessante baan, maar nog geen reactie terug gehad. Voor de rest weinig zich op snel iets nieuws, sta al wel ingeschreven bij een paar uitzendbureau's maar daar hoor je ook maar vrij weinig van helaas.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 12:38 schreef ferrari_rood het volgende:
Jammer kper. Lopen er nog sollicitaties?
Mweh net de weersvoorspelling voor onze vakantie bekeken. De eerste week alleen maar regen
Zal voor je duimenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:21 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
[..]
Ik heb vorige week nog een sollicitatie gedaan op een interessante baan, maar nog geen reactie terug gehad. Voor de rest weinig zich op snel iets nieuws, sta al wel ingeschreven bij een paar uitzendbureau's maar daar hoor je ook maar vrij weinig van helaas.
Ja, bij het inschrijven geven ze de indruk dat je binnen een paar weken aan het werk bent, maar de werkelijkheid is anders idd.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:23 schreef roos85 het volgende:
[..]
Zal voor je duimen
Uitzendbureaus doen niet veel he, als je al een interessante vacature ziet, wordt je doorverwezen naar internet
Ik vind ook dat je je UI hier moet aanpassen naar een zwart lintjequote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:25 schreef roos85 het volgende:
Zit net op de facebookpagina te kijken van een kennis, die was gisteren op stap geweest.
Krijgt ie van een wijf een bak met commentaar over zich heen omdat ie lol heeft gehad enzowant dat mag niet vanwege die vliegramp
Heel herkenbaarquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:25 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ja, bij het inschrijven geven ze de indruk dat je binnen een paar weken aan het werk bent, maar de werkelijkheid is anders idd.
Doe het zelf johquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:25 schreef Toekito het volgende:
[..]
Ik vind ook dat je je UI hier moet aanpassen naar een zwart lintje
Wat jij vindt moet je naar de politie brengen.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:25 schreef Toekito het volgende:
[..]
Ik vind ook dat je je UI hier moet aanpassen naar een zwart lintje
die brengen mij nooit wat zij vindenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:26 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Wat jij vindt moet je naar de politie brengen.
Blokkeer je hoorquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:37 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Van de week brachten ze me nog een parkeerboete, in mijn eigen straat
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:32 schreef roos85 het volgende:
[..]
Blokkeer je hoor
je hebt me al verwijderdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:37 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Van de week brachten ze me nog een parkeerboete, in mijn eigen straat
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
Zie je dat gele/goudkleurige Peugeootje staan, hier? (Bomen zijn inmiddels allemaal weg, is al een oude foto). Ik woon er nu ruim 5 jaar, en al die tijd zie ik daar auto's geparkeerd staan. Ik zet dus al jaren mijn auto op die plek weg, ook omdat ik dan vanuit de keuken nog enigszins zicht er op heb. Nu was er dus van de week een agent geweest, die van mening was dat ik mijn auto op het trottoir had geparkeerd. Maar ja, das heel leuk en aardig, maar geef dan andere auto's die zo geparkeerd staan ook een boete, maar dat gebeurt dan weer niet.quote:
Nou ja wat een belachelijke boete zegquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:53 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Zie je dat gele/goudkleurige Peugeootje staan, hier? (Bomen zijn inmiddels allemaal weg, is al een oude foto). Ik woon er nu ruim 5 jaar, en al die tijd zie ik daar auto's geparkeerd staan. Ik zet dus al jaren mijn auto op die plek weg, ook omdat ik dan vanuit de keuken nog enigszins zicht er op heb. Nu was er dus van de week een agent geweest, die van mening was dat ik mijn auto op het trottoir had geparkeerd. Maar ja, das heel leuk en aardig, maar geef dan andere auto's die zo geparkeerd staan ook een boete, maar dat gebeurt dan weer niet.
Het is hier ook in heel de wijk hetzelfde, zal nog een ander voorbeeld geven, hier. Parkeervakken naast de huizen zijn leeg, auto's staan voor de huizen, op wat schijnbaar trottoir of stoep is. Die hadden geen boete. En ik kan zo nog meerdere voorbeelden geven.
Ik was niet op de hoogte van het feit dat het als trottoir gezien werd, omdat naar mijn mening een trottoir altijd verhoogd is. Staan ook nergens bordjes dat je er niet mag parkeren. En aangezien ik dus al 5 jaar zie dat mensen hun auto parkeren o.a. waar ik mijn auto zet, maar ook bij dat andere voorbeeld, ging ik er vanuit dat je daar mocht parkeren. Beetje soort van gewoonterecht ofzo.
zal het je buurvrouw kunnen vragen ware het niet dat ze met dr vrijer ergens int land rond hangt.quote:
Zo relevant is het niet toch?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 14:37 schreef Toekito het volgende:
[..]
zal het je buurvrouw kunnen vragen ware het niet dat ze met dr vrijer ergens int land rond hangt.
Als jij niet meer boos bent nietquote:
Dat ga ik wel doen, maar moet toch eerst de boete betalen, en ik heb de acceptgiro nog niet binnen gehad. Het zal wel zo'n jong pikkie zijn geweest, vermoed ik. De laatste tijd staat er iedere week wel popo in de straat, en dan wordt er nooit wat van gezegd.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 14:19 schreef roos85 het volgende:
[..]
Nou ja wat een belachelijke boete zeg
Zo te zien sta je daar niemand in de weg.. Zeker weer iemand die moest scoren ofzo
Bezwaar ingediend?
Groot gelijkquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:06 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dat ga ik wel doen, maar moet toch eerst de boete betalen, en ik heb de acceptgiro nog niet binnen gehad. Het zal wel zo'n jong pikkie zijn geweest, vermoed ik. De laatste tijd staat er iedere week wel popo in de straat, en dan wordt er nooit wat van gezegd.
Lekker buurtje danquote:Van de week ook nog volle bak politie, gingen ze een paar huizen verderop een drugsjunk uit zijn huis trekken, die had tegen zijn Marokkaanse buurman gedreigd om de gaskraan open te draaien... En bij mijn buurman komen ze ook geregeld aan de deur
eerst bezwaar indienen. niet eerst betalen doe je dat wel dan denken ze bingo is al betaaldquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:06 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dat ga ik wel doen, maar moet toch eerst de boete betalen, en ik heb de acceptgiro nog niet binnen gehad. Het zal wel zo'n jong pikkie zijn geweest, vermoed ik. De laatste tijd staat er iedere week wel popo in de straat, en dan wordt er nooit wat van gezegd.
Van de week ook nog volle bak politie, gingen ze een paar huizen verderop een drugsjunk uit zijn huis trekken, die had tegen zijn Marokkaanse buurman gedreigd om de gaskraan open te draaien... En bij mijn buurman komen ze ook geregeld aan de deur
Ik dacht dat je eerst de boete moest betalen voordat je bezwaar in kon dienen?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:14 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
eerst bezwaar indienen. niet eerst betalen doe je dat wel dan denken ze bingo is al betaald
Beter kom je met een gepantserde wagenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:09 schreef roos85 het volgende:
[..]
Groot gelijkZal ook weer een x bedrag aan administratiekosten opstaan
Vast wel..
Dan is het helemaal vreemd dat je dan ineens een boete krijgt.
[..]
Lekker buurtje dan
Hou vanavond wel mijn auto wel op slot als ik door je dorp rijd
absoluut niet. Maar dat staat ook op je boete uitgelegd.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:19 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik dacht dat je eerst de boete moest betalen voordat je bezwaar in kon dienen?
Ok, nou ja, dan maar eerst even de acceptgiro afwachten, want ben het er niet mee eens. Alle buurtbewoners hier vinden het ook grote kolder.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:21 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
absoluut niet. Maar dat staat ook op je boete uitgelegd.
Reddingsvest en veiligheidshelm ook mee?quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:20 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Beter kom je met een gepantserde wagen
zou ik sowieso doen als je naar brabant ga.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:30 schreef roos85 het volgende:
[..]
Reddingsvest en veiligheidshelm ook mee?
Ik heb laatst ook bezwaar gemaakt en gelijk gekregen was een forse boete.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:23 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ok, nou ja, dan maar eerst even de acceptgiro afwachten, want ben het er niet mee eens. Alle buurtbewoners hier vinden het ook grote kolder.
Ik zou zoiets meenemenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:30 schreef roos85 het volgende:
[..]
Reddingsvest en veiligheidshelm ook mee?
Ik hoop ook dat ik gelijk krijg, zeker gezien het feit dat bij ons in heel de wijk zo is.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:46 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik heb laatst ook bezwaar gemaakt en gelijk gekregen was een forse boete.
Ik dacht dat vandaag al de laatste vlucht was. Hoewel... er waren nog lichamen gevonden nadat deze trein was vertrokken en er stond ook nog een hele wagon met persoonlijke bezittingen begreep ik.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 21:45 schreef ferrari_rood het volgende:
Weer een vliegtuig dat naar oekraine gaat. Hopelijk halen ze de laatste mensen op.
Wij wonen op de vliegroute ervan.
Plus 2 honden die ze nog gevonden hebben e.d.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 01:13 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik dacht dat vandaag al de laatste vlucht was. Hoewel... er waren nog lichamen gevonden nadat deze trein was vertrokken en er stond ook nog een hele wagon met persoonlijke bezittingen begreep ik.
Ik hoop dat snel alle mensen gevonden worden. En dat iedereen in Nederland is. Het blijft een zootje daar momenteel geloof ik.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 08:01 schreef ferrari_rood het volgende:
Eerste keer 44 2e keer 77 en 3e keer ook is zo'n 200. Dan moeten er nog 100 komen.
ooooh nee. sterkte!!!quote:
Ach Ferrar_rood, wat een verdriet. Dusquote:
rust zacht lieve Zorroquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:58 schreef ferrari_rood het volgende:
Hij wilde niet meer opstaan. Dus mijn ouders zijn naar de da met hem geweest. En die zei meteen hij is stervende een gezwel in zijn buik.
Waarom niet dan?quote:Op zondag 3 augustus 2014 14:08 schreef ferrari_rood het volgende:
Ergens wist ik het wel hij zag er slecht uit. Maar heel veel verdriet doet het wel. Ik ben er niet bij geweest en dat steekt.
Ja, kan ik me voorstellen. Rot is dat, eerst die hoop en dan ineens toch mis. En ja, daar wil je zelf het liefste bij zijn.quote:Op zondag 3 augustus 2014 14:08 schreef ferrari_rood het volgende:
Ergens wist ik het wel hij zag er slecht uit. Maar heel veel verdriet doet het wel. Ik ben er niet bij geweest en dat steekt.
Ik heb een optiequote:Op donderdag 7 augustus 2014 12:51 schreef Kper_Norci het volgende:
Beter, ze zijn bij de buurman zijn huis aan het leeghalen, die komt niet meer terug!Maarja, nu maar afwachten wat er voor in de plaats komt
Goed bezigquote:Op donderdag 7 augustus 2014 13:24 schreef Kper_Norci het volgende:
Vandaag trouwens ook nog een goede daad verricht. Was daarstraks even in Roosendaal, wilde betalen bij de parkeerautomaat, zat er nog een pinpas van iemand in. Die heb ik maar even naar de bank gebracht.
In het huis met die vriendelijke briefjes aan de deur?quote:Op donderdag 7 augustus 2014 12:51 schreef Kper_Norci het volgende:
Beter, ze zijn bij de buurman zijn huis aan het leeghalen, die komt niet meer terug!Maarja, nu maar afwachten wat er voor in de plaats komt
Haha, ja die inderdaad. Laatste weken was er schijnbaar een inbraakspree hier in de wijk, waar hij de hoofdverdachte van is, maar de hoofdreden dat ie nu uit zijn huis is gehaald is dat ie jaren terug een wietplantage had, en nu eindelijk heel dat proces afgelopen is waardoor de woningstichting hem er eindelijk uit kon trappen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 08:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
In het huis met die vriendelijke briefjes aan de deur?
Jemig dat daar zo lang overheen gaat zeg. Maar mooi dat je er vanaf bent. En je zou het kunnen proberen bij de woningstichting. Hoop dat je leuke buren of een buur terug krijgt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 16:32 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Haha, ja die inderdaad. Laatste weken was er schijnbaar een inbraakspree hier in de wijk, waar hij de hoofdverdachte van is, maar de hoofdreden dat ie nu uit zijn huis is gehaald is dat ie jaren terug een wietplantage had, en nu eindelijk heel dat proces afgelopen is waardoor de woningstichting hem er eindelijk uit kon trappen.
Volgende week ff naar de stichting bellen of ik niet even mee kan jureren wie er nu in komt. Uiteraard baseer ik mijn keuze dan op cupmaat.![]()
nee! Sterktequote:
Ja, het is niet bepaald snelrecht neequote:Op dinsdag 12 augustus 2014 08:18 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Jemig dat daar zo lang overheen gaat zeg. Maar mooi dat je er vanaf bent. En je zou het kunnen proberen bij de woningstichting. Hoop dat je leuke buren of een buur terug krijgt.
Ook belangrijk. Dat is altijd het nadeel van buren je kunt ze niet zelf uitzoeken. *zucht nog maar eens over die junk van hiernaast*quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 11:59 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ja, het is niet bepaald snelrecht neeMaar we zien wel wat er in komt, Momenteel is een monteur van Enexis de stroom en gas weer aan het aansluiten.
En het is natuurlijk ook voor iedereen verschillend wat voor buren ze willen. Zelf zou ik het aan de ene kant heel relaxed vinden om ook bij de buren eens over de vloer te komen, biertje drinken, barbequetje, je kent het wel, maar aan de andere kant heb je dan ook weer de "verplichting" om hun ook bij jou uit te nodigen, terwijl ik van mezelf weet dat ik daar lang niet altijd zin in heb. Heel vaak niet waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 12:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ook belangrijk. Dat is altijd het nadeel van buren je kunt ze niet zelf uitzoeken. *zucht nog maar eens over die junk van hiernaast*
Hier in de wijk doen mensen ook bbqen met elkaar enzo. Maar moet er zelf niet aan denkenquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 12:51 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
En het is natuurlijk ook voor iedereen verschillend wat voor buren ze willen. Zelf zou ik het aan de ene kant heel relaxed vinden om ook bij de buren eens over de vloer te komen, biertje drinken, barbequetje, je kent het wel, maar aan de andere kant heb je dan ook weer de "verplichting" om hun ook bij jou uit te nodigen, terwijl ik van mezelf weet dat ik daar lang niet altijd zin in heb. Heel vaak niet waarschijnlijk.
Nu sta ik af en toe op het balkon of op straat een praatje te maken met de buren, maar meer ook niet eigenlijk. Een bevriend stel van mij woont naast een heel tof Marokkaans gezin, waarvan de moeder geregeld een pannetje met heel lekker eten langs komt brengen, ook komen ze heel vaak bij elkaar over de vloer. Aan de ene kant lijkt het me superrelaxed, maar ik denk dat ik er toch te afstandelijk voor ben.
Nu moet ik er wel bij zeggen dat de wijk waarin ik woon vreselijk aan het verpauperen is.quote:
Ach, straatbbq lijkt me op zich dan nog wel chill, maar om nou de buren uit te nodigen om bij mij op het balkon te komen bbq'en, nahquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 13:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Hier in de wijk doen mensen ook bbqen met elkaar enzo. Maar moet er zelf niet aan denkenpraatje op straat zo is wel prima.
Ieder lekker zijn ding tochhoe is die wijk bij jou nu? Er is een tijd geweest dat daar nog weleens gedoe was.
Als het nou een beetje biet paupers waren had het je best geleken maar dit zijn echt niet mijn types haha.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 23:02 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ach, straatbbq lijkt me op zich dan nog wel chill, maar om nou de buren uit te nodigen om bij mij op het balkon te komen bbq'en, nah
Het is een tijdje goed gegaan hier, nu lijkt het ook wel weer wat meer te verpauperen. Zeker als de buurman ieder schuurtje af gaat. Alhoewel dat hopelijk nu ook voorbij is. Maar heb verder geen onveilig gevoel ofzo.
quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 23:30 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Balen dat het weer verpaupert. Maar wie weet krijg je weer een kei leuke buurvrouw
dan koop je nooit zelf meer suiker zeker?quote:
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 07:23 schreef Toekito het volgende:
[..]
dan koop je nooit zelf meer suiker zeker?
Ik ben met het laatste pak bezig.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 07:23 schreef Toekito het volgende:
[..]
dan koop je nooit zelf meer suiker zeker?
Oh dus ze heeft nog even om over te verhuizenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:03 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik ben met het laatste pak bezig.
Waar ik woon kent echt iedereen met honden elkaar, oooooveral staan de hele dag mensen te kletsen. Als ik die honden niet gehad had dan had ik amper contact gehad met mensen denk ik, nu kent iedereen mequote:Op dinsdag 12 augustus 2014 13:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Hier in de wijk doen mensen ook bbqen met elkaar enzo. Maar moet er zelf niet aan denkenpraatje op straat zo is wel prima.
Ieder lekker zijn ding tochhoe is die wijk bij jou nu? Er is een tijd geweest dat daar nog weleens gedoe was.
Dat kan, nogmaals dat moet iedereen zelf weten. Maar het gros van de mensen die hier wonen zijn nou niet echt mijn types. (op een kratje bier de godsganselijke dag in de voortuin)quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:12 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Waar ik woon kent echt iedereen met honden elkaar, oooooveral staan de hele dag mensen te kletsen. Als ik die honden niet gehad had dan had ik amper contact gehad met mensen denk ik, nu kent iedereen me
ik zag je vorige week nog lopenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:12 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Waar ik woon kent echt iedereen met honden elkaar, oooooveral staan de hele dag mensen te kletsen. Als ik die honden niet gehad had dan had ik amper contact gehad met mensen denk ik, nu kent iedereen me
Reed je langs in de auto?quote:
Die mensen die zo op t zicht nooit mijn type zouden lijken blijken vaak de tofste vrienden te zijn!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat kan, nogmaals dat moet iedereen zelf weten. Maar het gros van de mensen die hier wonen zijn nou niet echt mijn types. (op een kratje bier de godsganselijke dag in de voortuin)
Dat zal een hoop schelen denk ik.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:47 schreef oh-oh het volgende:
Ik woon in een echte volksbuurt en ik vind dat dus heerlijk.
Scheelt wel dat ik in mijn appartement geen geluidsoverlast of zo heb.
Die paar uur dat ik thuis ben
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:03 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik ben met het laatste pak bezig.
Dat zou ik ook heerlijk vindenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:47 schreef oh-oh het volgende:
Ik woon in een echte volksbuurt en ik vind dat dus heerlijk.
Scheelt wel dat ik in mijn appartement geen geluidsoverlast of zo heb.
Die paar uur dat ik thuis ben
Oh nee dat ben ik wel gewend, Kom zelf uit een dorp waar dat ook altijd was en waar iedereen elkaar kent. Dat vind ik wel leuk. Maar ik heb het weer over wat anders. Maakt verder niet uit. Het is gewoon geen leuke wijk meer.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:48 schreef oh-oh het volgende:
Toen ik er 14 jaar geleden net woonde moest ik daar wel echt aan wennen.
Al die mensen die je goeiedag zeiden en zomaar een praatje maakten en zo, echt, ik werd er compleet paranoia en opgefokt van
En dat moet je helemaal zelf wetenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:53 schreef oh-oh het volgende:
Oh bij mij ook dealers voor de deur en overvallen en zo. Ik kan me er allemaal niet zo druk om maken.
Die dealers groeten me ook allemaal vrolijk en vriendelijk en ik woon er echt onwijs graag. Maandagnacht liep ik nog spontaan met een buurvrouw een rondje met de honden om 00.30 langs allemaal van die donkere paadjes en zo
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
En dat moet je helemaal zelf weten
Ja als jij je eigen prettig voelt in die wijk is er geen probleem tochquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]Fucking hell, gelukkig maar hoor!
Ik niet zo.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:01 schreef oh-oh het volgende:
Nee. Maar goed, ik voel me echt overal altijd gewoon prettig.
Moet je wel even een baan regelen daar. Ik was afgelopen weekend nog op Texel, Oom van mijn vriend heeft er een mooi nieuw veulen bij. was erg leuk om iedereen weer gezien te hebben. over 2 en halve week weerquote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:06 schreef oh-oh het volgende:
Ik koop meteen een huis op Texel als ik een grote geldprijs wil maar anders blijf ik fijn zitten waar ik zit. Binnenkort al 10 jaar hypotheek zelf betaald
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Moet je wel even een baan regelen daar. Ik was afgelopen weekend nog op Texel, Oom van mijn vriend heeft er een mooi nieuw veulen bij. was erg leuk om iedereen weer gezien te hebben. over 2 en halve week weer
Dan hoop ik dat je die een keer wint.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]Alsof ik nog ga werken als ik een grote geldprijs win
![]()
Dat huis wat ik wil, daar kunnen zo een paar vakantiehuisjes bij.
Ik heb gewoon geen zin in heel veel sociaal contact met iedereen die hier in de buurt woont. Ik ben wat dat betreft toch wat meer op mezelf. Vind een praatje maken op straat heel rlxd, bbq'tje zou nog chiller zijn, maar ik heb gewoon geen zin in allemaal buurtbewoners over de vloer te krijgen.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat kan, nogmaals dat moet iedereen zelf weten. Maar het gros van de mensen die hier wonen zijn nou niet echt mijn types. (op een kratje bier de godsganselijke dag in de voortuin)
Haha ja is wel fijn idd alles gewoon weer lekker voor jezelf. Mijn buurmeisje komt weleens met Loebes spelen maar daar blijft het dan ook wel bij zeg maar. Maar zolang dat is waar jij je prettig bij voelt lekker doen. Bij elkaar de deur plat lopen is ook nergens voor nodig.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:28 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik heb gewoon geen zin in heel veel sociaal contact met iedereen die hier in de buurt woont. Ik ben wat dat betreft toch wat meer op mezelf. Vind een praatje maken op straat heel rlxd, bbq'tje zou nog chiller zijn, maar ik heb gewoon geen zin in allemaal buurtbewoners over de vloer te krijgen.
Met vrienden heb ik dat trouwens ook hoor. Ik vind het supertof als ze langs komen, gezellig enzo, maar ben ook altijd weer blij als ze dan weer weg zijn. Huisje weer voor mezelf enzo.
Bij de nieuwe buurvrouw weet ik anders wel een goede redenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:31 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Bij elkaar de deur plat lopen is ook nergens voor nodig.
Seriously? Shit, zelfs mijn ouders hebben geen sleutel van mij, en die bellen al op als ze een keer langs willen komen. Ik hou daar helemaal niet van, onaangekondigd bezoek, wie het ook mag zijn.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:33 schreef oh-oh het volgende:
Oh mijn beste vrienden hebben allemaal een sleutel en die komen ook gewoon als ze zin hebben. Met de buren en zo heb ik buiten contact, we komen heel soms bij elkaar over de vloer als ze weer een kanarie komen brengen die gevonden is of als we vlaggetjes op willen hangen voor het voetbal of zo
Mijn ouders hebben ook geen sleutel hoor, en die bellen wel, dat ze toevallig in de buurt zijn en over 5 minuten langskomenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:34 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Seriously? Shit, zelfs mijn ouders hebben geen sleutel van mij, en die bellen al op als ze een keer langs willen komen. Ik hou daar helemaal niet van, onaangekondigd bezoek, wie het ook mag zijn.
Hahahaha nee ik was in de Bieb en jij liep daar langsquote:Op woensdag 13 augustus 2014 10:31 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Reed je langs in de auto?
Niet ff lekker sociaal toeteren en zwaaien?
Haha Ik kan me wat bedenken in jouw geval jaquote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:33 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Bij de nieuwe buurvrouw weet ik anders wel een goede reden
Oh nee moet er ook niet aan denken. Een vriend heeft van ons een sleutel en onze ouders maar dat is echt voor noodgevallen en die weten ook dat ze niet onaangekondigd op de stoep hoeven te staan.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 11:34 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Seriously? Shit, zelfs mijn ouders hebben geen sleutel van mij, en die bellen al op als ze een keer langs willen komen. Ik hou daar helemaal niet van, onaangekondigd bezoek, wie het ook mag zijn.
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 12:55 schreef Kper_Norci het volgende:
Alles goed hier, met een beetje mazzel vanaf volgende week werk. Wel via het uitzendbureau, en productiewerk in ploegendienst, maar goed, tis beter dan niks.
Ploegendienst verdient meestal wel goedquote:Op woensdag 20 augustus 2014 12:55 schreef Kper_Norci het volgende:
Alles goed hier, met een beetje mazzel vanaf volgende week werk. Wel via het uitzendbureau, en productiewerk in ploegendienst, maar goed, tis beter dan niks.
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 12:55 schreef Kper_Norci het volgende:
Alles goed hier, met een beetje mazzel vanaf volgende week werk. Wel via het uitzendbureau, en productiewerk in ploegendienst, maar goed, tis beter dan niks.
Ploegendienst vooral de ochtenddienst is wel relaxed. De rest van de dag nog vrij. Ik vond het heerlijkquote:Op woensdag 20 augustus 2014 12:55 schreef Kper_Norci het volgende:
Alles goed hier, met een beetje mazzel vanaf volgende week werk. Wel via het uitzendbureau, en productiewerk in ploegendienst, maar goed, tis beter dan niks.
Ja, dat zag ik ook al, dat is wel tof.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:00 schreef Anne het volgende:
[..]
Ploegendienst verdient meestal wel goed.
Dit is de eerste keer dat ik in ploegendienst ga werken. Vooral de nacht zie ik wel een beetje tegenop eigenlijk. Weet niet echt hoe ik me daarop ga voorbereiden, en vooral ook hoe ik met dat ritme om kan gaan.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 14:52 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ploegendienst vooral de ochtenddienst is wel relaxed. De rest van de dag nog vrij. Ik vond het heerlijk
Wat fijnquote:Op woensdag 20 augustus 2014 12:55 schreef Kper_Norci het volgende:
Alles goed hier, met een beetje mazzel vanaf volgende week werk. Wel via het uitzendbureau, en productiewerk in ploegendienst, maar goed, tis beter dan niks.
Ja die nacht is wel iets waar je tegen moet kunnen. Maar daar kom je snel genoeg achterquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:08 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ja, dat zag ik ook al, dat is wel tof.
[..]
Dit is de eerste keer dat ik in ploegendienst ga werken. Vooral de nacht zie ik wel een beetje tegenop eigenlijk. Weet niet echt hoe ik me daarop ga voorbereiden, en vooral ook hoe ik met dat ritme om kan gaan.
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:03 schreef Toekito het volgende:
k ga straks eten bij een vriend die 35 geworden is.
Oh shit, nog een half jaar, dan ben ik ook 35, als het hier in de hood een beetje veilig blijft tenminstequote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:03 schreef Toekito het volgende:
k ga straks eten bij een vriend die 35 geworden is.
Is er weer wat gebeurt daar?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:48 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Oh shit, nog een half jaar, dan ben ik ook 35, als het hier in de hood een beetje veilig blijft tenminste
Kper loopt vrij rond dus is het daar onveiligquote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Is er weer wat gebeurt daar?
Paar drive-by's van de week, nigga's uit een andere wijk stonden te dealen hier, en Walter de onderbuurman is zijn methlab aan het uitbreiden. Voor de rest niet veel bijzonders.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Is er weer wat gebeurt daar?
I'm not in danger, I am the danger.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:52 schreef Toekito het volgende:
[..]
Kper loopt vrij rond dus is het daar onveilig
Gaat goed daarquote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:52 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Paar drive-by's van de week, nigga's uit een andere wijk stonden te dealen hier, en Walter de onderbuurman is zijn methlab aan het uitbreiden. Voor de rest niet veel bijzonders.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:57 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik was in de war met GTA online denk ik
gaat het weer met je na het overlijden van Zorro?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:12 schreef ferrari_rood het volgende:
oemp kper. Hoe bevalt je nieuwe werk?
Waarom katten ineens tot leven als je net gedweild hebt? Ze slapen 23uur en 59min per dag maar uitgerekend dan moeten ze er doorheen lopen.
ja hoor. Fire mist hem alleen heel erg. Ik heb er wel vrede mee hij was gewoon op.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:13 schreef sararaats het volgende:
[..]
gaat het weer met je na het overlijden van Zorro?
kan ik begrijpen. hoe gaat het met Rossi?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:14 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
ja hoor. Fire mist hem alleen heel erg. Ik heb er wel vrede mee hij was gewoon op.
Ik zou er eigenlijk afgelopen maandag een dag komen werken, alleen hadden ze problemen met een paar machines waardoor ze deze en misschien volgende week ook nog op halve kracht draaien. Dus ik hoefde nog niet te komen. Als het goed is word ik morgen gebeld voor de planning van volgende week, dus hoop ik dat ze me dan wel kunnen inplannen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:12 schreef ferrari_rood het volgende:
oemp kper. Hoe bevalt je nieuwe werk?
Waarom katten ineens tot leven als je net gedweild hebt? Ze slapen 23uur en 59min per dag maar uitgerekend dan moeten ze er doorheen lopen.
Brabantse gezelligheidquote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:52 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Paar drive-by's van de week, nigga's uit een andere wijk stonden te dealen hier, en Walter de onderbuurman is zijn methlab aan het uitbreiden. Voor de rest niet veel bijzonders.
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:57 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik was in de war met GTA online denk ik
Ik ook binnenkort, buurman is pasgeleden na jarenlang procederen toch uit zijn huis gezet. Deze week alweer een hoop busjes gezien met werklui, stucadoors en dergelijke. Ben heel benieuwd wat er in komt.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:28 schreef ferrari_rood het volgende:
Wij hebben ook weer nieuwe buren. de 4e in 2jaar tijd. Ik ben die verhuisherrie eigenlijk wel een beetje beu. Je hoort hier sowieso veel want gehorige buren. Zo op het eerste oog verwacht ik geen drugsgerelateerde zaken maar ik blijf wel alert.
Domme dealer ook die van zijn eigen product aan het snoepen is.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:32 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Heel vervelend idd van die drugslui naast je. Mijn buurman dealt ook en is altijd van het padje af. Heel vervelend. Blij als ik hier weg ben.
Ik woon in een huurwijk. Alleen mag je tegenwoordig deze huizen niet meer huren als je boven een bepaald bedrag verdient. Helaas komen er nu wel steeds meer van een bepaald soort type te wonen. Meer mensen zijn om die reden al weg gegaan. Erg jammer want het. Was zo leuk hier.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:35 schreef ferrari_rood het volgende:
Wij wonen eigenlijk in een heel normale wijk. Zonder echte criminaliteit. Daarom volgens mij ook geliefd want alles en iedereen aan het werk en niemand die het verwacht.
ben jij normaal danquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:42 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat hebben ze nu idd voor elkaar met die maximale inkomensgrens, Overlast blijft bij overlast en de doodnormale burger die geen topinkomen heeft is er de dupe van.
Ik zit niet in een huurhuis. Dus tja of ik daar normaal genoeg voor ben weet ik niet. Waarschijnlijk niet dus daarom geen huurhuis.quote:
Ja die moeten naar particulier gaan huren ofzo voor een hogere huurprijs dan het ze aan maandelijkse hypotheek last zou kosten maar een hypotheek is bijna niet te krijgen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:42 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat hebben ze nu idd voor elkaar met die maximale inkomensgrens, Overlast blijft bij overlast en de doodnormale burger die geen topinkomen heeft is er de dupe van.
ik doelde meer op dat jij als doodnormale burger zonder topinkomen blijkbaar last heb van je burenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:44 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik zit niet in een huurhuis. Dus tja of ik daar normaal genoeg voor ben weet ik niet. Waarschijnlijk niet dus daarom geen huurhuis.
Zou jij geen last hebben van drugscriminelen naast je?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:46 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik doelde meer op dat jij als doodnormale burger zonder topinkomen blijkbaar last heb van je buren
drugscriminelen? Wonen dr zat in Rotterdam. Weinig last van.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:47 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Zou jij geen last hebben van drugscriminelen naast je?
Het is een koopwoning die door de eigenaar verhuurt wordt.
Ik sluit niet uit dat ze al naast me wonen......quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:33 schreef ferrari_rood het volgende:
Jij geeft geen antwoord op mijn vraag. Er zijn er zat in NL maar wil jij ze naast je hebben wonen?
Nou ja als je onder een bus loopt op straat ben je ook dood denk ik altijd maar.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:52 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik heb er eerder ook tussen gewoond en er geen last van gehad. Maar goed dat was zonder gezin en niet direct naast ons. Ik vond het geen prettig idee dat er vuurwapens in het huis naast ons lag. Wat als er een drugsdeal mis gaat en ze komen verhaal halen. Aanbellen bij de verkeerde is zo gedaan. Ik ben gewoon ongeruster met kinderen.
Kan je niet echt vergelijken met elkaar hè. Onder een bus lopen is je eigen domme schuld, criminele buren niet echt.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou ja als je onder een bus loopt op straat ben je ook dood denk ik altijd maar.
Wat als, zo kun je jezelf echt om alles gek maken.
Amen!quote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou ja als je onder een bus loopt op straat ben je ook dood denk ik altijd maar.
Wat als, zo kun je jezelf echt om alles gek maken.
Maakte die ook heel de dag een pleurisherrie.. Ja ook 's nachts (keiharde muziek, slaande deuren, keihard geschreeuw, gebonk tegen de muren, boormachines die de muur in gaan) Stonk je eigen huis naar de wiet en nee ik heb zelf geen wiet in huis. Als je dat ook had dan is jouw tolerantiegrens een stuk hoger dan de mijne. Maar ik kan er zo langzaamaan echt niet meer tegenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:34 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb naast me een wietplantage gehad en volgens mij is mijn onderbuurman een dealer, ik heb er echt geen enkele last van moet ik zeggen.
Prijs jezelf gelukkig.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:22 schreef oh-oh het volgende:
Nope, mijn woning is heel goed geisoleerd, je hoort nooit wat.
Ik hoef nooit te stoken, dat dan weer wel![]()
Die plantage is opgerold toen er een klep van een filter stuk ging en een tyfusherrie ging maken, maar toen was de pliesie er dan ook zo bij, die herrie duurde maar een paar uur en werd gecompenseerd met een hoop leuk spectakel!
Nu jynx je het!quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:25 schreef Kper_Norci het volgende:
Ik ga niet op allerlei situaties kansberekeningen uitvoeren, maar de kans dat ik onder een bus loop acht ik toch zeer klein
Het gebeurt hier best vaak op de busbaan. Maar dan worden ze omgekegeld door de politie die er te hard op rijdtquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:25 schreef Kper_Norci het volgende:
Ik ga niet op allerlei situaties kansberekeningen uitvoeren, maar de kans dat ik onder een bus loop acht ik toch zeer klein
http://nos.nl/artikel/674(...)brabant-limburg.htmlquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:31 schreef oh-oh het volgende:
Oh nou als je niet in een stad woont zal het met de dealers en drugshuizen ook wel meevallen toch?
Yeah I know, daar woon ik ookquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:34 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/674(...)brabant-limburg.html
Ach, het zal vast per gemeente verschillen, maar hier in de omgeving (West-Brabant) zijn de laatste tijd al geregeld drugs gerelateerde zaken in het nieuws gekomen. Dumpingen van drugsafval, labs en kwekerijen die opgerold worden, noem maar op. Lijkt wel of we hier ook een Heisenberg hebben.quote:
En wat denk je van in t'heikequote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:37 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ach, het zal vast per gemeente verschillen, maar hier in de omgeving (West-Brabant) zijn de laatste tijd al geregeld drugs gerelateerde zaken in het nieuws gekomen. Dumpingen van drugsafval, labs en kwekerijen die opgerold worden, noem maar op. Lijkt wel of we hier ook een Heisenberg hebben.
Ze hadden het beter open kunnen laten nu is de overlast op straat veel groter geworden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:46 schreef Kper_Norci het volgende:
Hier in de omgeving, in Roosendaal en Bergen op Zoom, zijn de koffieshops ook al jaren gesloten, voornamelijk vanwege overlast van Belgen en Fransen die hier hun wiet kwamen halen. Dat is wel een stuk minder geworden, maar in de wat mindere wijken wordt nu dus volle bak op straat gedeald.
Dat is al eeuwen het criminele dorp van Brabantquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
En wat denk je van in t'heike
Daar is echt altijd watquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:48 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dat is al eeuwen het criminele dorp van Brabant
Slogan van zo'n café bar was ook altijd "Het Pleintje, daar gebeurt het"quote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Daar is echt altijd watweet nog goed. We moesten daar iets halen. Ons pap zo zul je zien is er zo weer een schietpartij. En wij rijden het dorp in en ja hoor weer alles afgezet vanwege een schietpartij
Aightquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:53 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Slogan van zo'n café bar was ook altijd "Het Pleintje, daar gebeurt het"
Alles voor ut jongquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
En wat denk je van in t'heike
Oh god ja.quote:
Echt hequote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh god ja.
Ook het dorp waar "Hedde gij da, dan wil ik da wok" uitgevonden is
Ik ben de laatste tijd nogal eens door Tijke gereden, echt die huizenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 15:54 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Aightik kwam altijd zo min mogelijk daar.
Haha ben je er ooit eens binnen geweest? Kunst en kitsch kan er 10 nieuwe seizoenen op draaien.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:01 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ik ben de laatste tijd nogal eens door Tijke gereden, echt die huizen![]()
Ook allemaal van die vieze blinkende dakpannen
Huizen zo groot dat ze amper tot geen plek meer voor een tuin hebben enzo. Dikke Brabus en Carlsonn getunede sterren (lees Mercedessen
) op de oprit. Rolluiken overal dicht. Ben altijd blij als ik er weer doorheen gereden ben
Ik heb er bij een paar in de klas gezeten.. Ik vind het best grappig ik ben opgegroeid aan de andere kant van de snelweg maar als die met elkaar praten is er geen touw meer aan vast te knopenquote:
Oh god ja.. Al hebben ze daar in B'hoofd ook een handje van.quote:
Dat kan je aan de buitenkant ook al zien hoorquote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Haha ben je er ooit eens binnen geweest? Kunst en kitsch kan er 10 nieuwe seizoenen op draaien.
Haha ja, Maria beelden everywherequote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:11 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dat kan je aan de buitenkant ook al zien hoorWoonwagens met verdiepingen daar.
Sorry.. Dat is op zijn Theikes.. Nou ja soort van :p maar je mist er weinig aanquote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:18 schreef ferrari_rood het volgende:
Ja he mijn Brabants is heel slecht.
Hoe was het?quote:Op donderdag 9 oktober 2014 13:21 schreef sararaats het volgende:
ik zit tegenwoordig in UTO en ben er zelf geweest.
Ik zag je avatar al, leuk!quote:Op donderdag 9 oktober 2014 13:21 schreef sararaats het volgende:
ik zit tegenwoordig in UTO en ben er zelf geweest.
hoe was dat?quote:Op donderdag 9 oktober 2014 18:06 schreef sararaats het volgende:
[..]
supergoed. ik heb m'n 'idool' ontmoet.
Dat doet altijd even pijn idd. Gaat het wel goed met hem nu?quote:Op donderdag 9 oktober 2014 17:11 schreef ferrari_rood het volgende:
Hier is fire ontdaan van bijna al zijn tanden, en zijn wij daardoor bijna failliet gegaankenonnen dat was duurder dat hij zelf bij aanschaf was. Ik een paar maanden tijd hebben wij meer dan een maandsalaris naar de da gebracht.
quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 21:10 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat doet altijd even pijn idd. Gaat het wel goed met hem nu?
Hoe lang moet hij ze nog?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Fire eet niks vreemds. We lossen hem nu op in water en spuiten het dan in zijn bek. Oplossen in kattenmelk had hij ook door. Dis dan maar zo.
Hoe gaat het nu met Fire , kan hij wel goed eten zonder zijn tanden ?quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 09:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Fire eet niks vreemds. We lossen hem nu op in water en spuiten het dan in zijn bek. Oplossen in kattenmelk had hij ook door. Dis dan maar zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |