Zijn er hier mensen die indertijd geld hebben uitgeleend via Boober.nl? Ik begrijp dat het op de fles is gegaan maar vraag mij af hoe de uiteindelijke afwikkeling is gegaan, c.q. nog iets van je geld terug gezien? Er was begrijp ik toch 1,65 miljoen euro uitgeleend.quote:Op woensdag 23 juli 2014 13:53 schreef BartNH het volgende:
WGR / BOOBER Fan topic (investeerders kant)
Dit is inderdaad een goede vraag. Ik ben zelf nooit op de hoogte geweest van het bestaan van Boober dus ik weet niet hoe het in zijn werk is gegaan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:44 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Zijn er hier mensen die indertijd geld hebben uitgeleend via Boober.nl? Ik begrijp dat het op de fles is gegaan maar vraag mij af hoe de uiteindelijke afwikkeling is gegaan, c.q. nog iets van je geld terug gezien? Er was begrijp ik toch 1,65 miljoen euro uitgeleend.
Ja, ze hebben uitstekende designers in dienst. Er is ook heel goed over nagedacht wat ze er wel en vooral wat ze er niet opzetten.quote:Op woensdag 23 juli 2014 23:55 schreef Spaardertje het volgende:
Hele mooie site dat Bondora. Ik ga er morgen mee aan de slag.
Pff geen goed teken als dit representatief is voor hun bedrijfsvoeringquote:Op donderdag 24 juli 2014 11:13 schreef athlonkmf het volgende:
Zo. Ik nomineer het nieuwste project http://www.geldvoorelkaar(...)project.aspx?id=7218 tot "Het project met de meest summiere omschrijving"....
Horeca + belachelijk lage omzet + matige rente = wegblijven!quote:Op donderdag 24 juli 2014 11:13 schreef athlonkmf het volgende:
Zo. Ik nomineer het nieuwste project http://www.geldvoorelkaar(...)project.aspx?id=7218 tot "Het project met de meest summiere omschrijving"....
Dhm. Wat is een normale omzet voor horeca dan?quote:Op donderdag 24 juli 2014 16:43 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Horeca + belachelijk lage omzet + matige rente = wegblijven!
Maar toch is een kort en veilig project voor een lagere rente helemaal niet verkeerd.quote:Op woensdag 23 juli 2014 00:15 schreef crowd_funder het volgende:
Ik zit op 7,89% gemiddeld. Ik heb 2 projecten van 10% een aantal van 9% maar ik heb er ook 1 van 4%, 1 van 5% en 1 van 6%.
Omdat ik ook wat hogere rentes heb wordt dit wel mooi gecompenseerd. Gemiddeld percentage vind ik niet het allerbelangrijkste, projecten waar ik vertrouwen in heb en wat goed voelt, dat vind ik het belangrijkste. Al zal ik nu niet snel een 4% of 5% meer doen(was lager risico, ik was nog niet zolang bezig met crowdfunding, en die projecten voelden wel goed). Maar ik zou het niet "heel erg" vinden als m'n gemiddelde 7,89% zou dalen naar 7,3% bijvoorbeeld. Ik heb wel als richtlijn om boven de 7% te blijven.
Dus zelfs met een paar lagere percentages is het toch heel goed mogelijk om gemiddeld boven de 7% uit te komen.
Daar ben ik het helemaal mee eens. Bij een geprognotiseerde omzet van 175k en een marge van bijvoorbeeld 70% heb je maar 122, 5 k om al je kosten te dekken. 122, 5 voor huur personeelskosten en tegenvallers lijkt mij erg weinig. Een rating van 5 geeft volgens mij ook aan dat meer dan 85% van de terugbetaalcapaciteit wordt gebruikt.quote:Op donderdag 24 juli 2014 16:43 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Horeca + belachelijk lage omzet + matige rente = wegblijven!
Dat komt meer door het lage leenbedrag, de BBB-rating en de gemiddelde rente van 8%. Veel mensen kijken niet eens naar het verhaal soms.quote:Op donderdag 24 juli 2014 21:48 schreef Mynheer007 het volgende:
[..]
Maar ondanks dit alles zit het project al over de 40%..
iquote:Op donderdag 24 juli 2014 11:13 schreef athlonkmf het volgende:
Zo. Ik nomineer het nieuwste project http://www.geldvoorelkaar(...)project.aspx?id=7218 tot "Het project met de meest summiere omschrijving"....
Ook hier zie je regelmatig de wens voorbijkomen om automatisch te kunnen herinvesteren. Dan kijk je dus helemaal niet meer naar een verhaal.quote:Op donderdag 24 juli 2014 22:20 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Dat komt meer door het lage leenbedrag, de BBB-rating en de gemiddelde rente van 8%. Veel mensen kijken niet eens naar het verhaal soms.
Het achterliggende verhaal blijft een belangrijke factor. Dat sommigen dat niet lezen begrijp ik ook niet. Het kan natuurlijk wel zijn dat de interpretatie bij verschillende mensen anders is. Wat ik niet interessant of een te groot risico vind kan een ander wel interessant of een acceptabel risico vinden.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 10:11 schreef BartNH het volgende:
[..]
Ook hier zie je regelmatig de wens voorbijkomen om automatisch te kunnen herinvesteren. Dan kijk je dus helemaal niet meer naar een verhaal.
quote:Op vrijdag 25 juli 2014 10:11 schreef BartNH het volgende:
[..]
Ook hier zie je regelmatig de wens voorbijkomen om automatisch te kunnen herinvesteren. Dan kijk je dus helemaal niet meer naar een verhaal.
Ik begrijp dat wel hoor. De verhalen zijn toch altijd te summier om iets te betekenen. Je krijgt immers nooit het volledige financiële plaatje. Dus je moet maar uitgaan van de expertise van GVE (ratings dus). Dat is dan ook de kracht van GVE denk ik.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 11:42 schreef fingie het volgende:
[..]
Het achterliggende verhaal blijft een belangrijke factor. Dat sommigen dat niet lezen begrijp ik ook niet. Het kan natuurlijk wel zijn dat de interpretatie bij verschillende mensen anders is. Wat ik niet interessant of een te groot risico vind kan een ander wel interessant of een acceptabel risico vinden.
En 80% kan denk ik ook niet veel met al die extra informatie en jaarrekeningen en de hele riedel, dat doe je al je 10K er in gaat stoppen niet voor 500 euroquote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:24 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
[..]
Ik begrijp dat wel hoor. De verhalen zijn toch altijd te summier om iets te betekenen. Je krijgt immers nooit het volledige financiële plaatje. Dus je moet maar uitgaan van de expertise van GVE (ratings dus). Dat is dan ook de kracht van GVE denk ik.
Als iedereen het volledige plaatje moet doornemen, dan zal een project veel te lang duren voordat het vol komt. En dan heb je nog met privacygevoelige informatie te maken natuurlijk.
Mee eens maar bij dit project (7218) was de informatie wel heel summier. Overigens is hij bijna vol (93%). Ik laat hem maar even aan mij voorbij gaan.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 13:54 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
En 80% kan denk ik ook niet veel met al die extra informatie en jaarrekeningen en de hele riedel, dat doe je al je 10K er in gaat stoppen niet voor 500 euro
Hou ons a.u.b. op de hoogte!quote:Op zaterdag 26 juli 2014 00:46 schreef Crazy Harry het volgende:
Train Fever, een spel gefinancieerd door middel van Gambitious is nu beschikbaar voor pre-order, dus nu begint het echt voor Gambitious en volgens mij voor crowdfunding investeren in games in het algemeen.
Ik ben benieuwd of het de geprojecteerde opbrengsten gaat opleveren.
Je maakt ons wel erg nieuwsgierigquote:Op maandag 28 juli 2014 19:44 schreef Horsemen het volgende:
Ik heb een vraagje, zijn hier mensen die toevallig ook hebben meegedaan met het project van GvE nr. 7298 (Telecombinatie Leerdam)? Ik heb hier de schuldbekentenis van binnen gekregen en er valt mij iets op aan de handtekeningen. Als hier mensen zijn die ook met dit project meedoen zouden die hier dan even naar kunnen kijken of hun hieraan ook iets vreemds zien? Voor de duidelijkheid, het betreft een eenmanszaak van iemand die alleenstaand is.
Het gaat hier om 2,5 ton!! Ik zit eraan te denken om er maar uit te stappen, zo belangrijk is het blijkbaar allemaal niet.quote:Geachte heer/mevrouw .....,
Hierbij willen we u informeren dat het contract van de kredietnemer van het project StudentStay (7244) later naar u toegestuurd zal worden. De kredietnemer verblijft tot 4 augustus op een vakantieadres waarvandaan de afhandeling van het contract en de registratie van de machtiging niet geregeld kan worden. Wanneer de kredietnemer terug is, zullen de zaken zo snel mogelijk in orde gemaakt worden.
Iemand is een week weg, vik ind dat niet zo dramatisch. Je weet dat je in een kleine onderneming staptquote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:32 schreef leolinedance het volgende:
What the fuck is dit nou weer. Project 7244 StudentStay:
15 juli 2014 Lening volgeboekt
16 juli 2014 Lening opnieuw gepubliceerd
16 juli 2014 Lening volgeboekt
16 juli 2014 Lening opnieuw gepubliceerd
16 juli 2014 Lening volgeboekt
29 juli 2014 De volgende mail ontvangen:
[..]
Het gaat hier om 2,5 ton!! Ik zit eraan te denken om er maar uit te stappen, zo belangrijk is het blijkbaar allemaal niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |