Aladin Sane heb ik net geluisterd. Prima album. "Heroes" ken ik matig - maar de titeltrack is wel een van mijn favoriete nummers ooitquote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:54 schreef DO2 het volgende:
En dan gaan we gemakshalve nog voorbij aan prachtige albums als The Man Who Sold the World,
Heroes en A Lad Insane Aladdin Sane.
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 15:00 schreef Norrage het volgende:
En dan lacht ie me uit om Weezer. Wat is dat ook al weer? Hebben die ooit een hit gehad?
quote:
Precies. Ik ken ook wel heel veel van hem natuurlijk. Stond thuis ook veel aan. Maar echt zelf hele albums ontdekken heb ik nog niet gedaan. Tot nu dan.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:58 schreef DO2 het volgende:
Het is dus niet zozeer dat je geen fan bent van 'm, maar eerder dat je 'm nog moet ontdekken.
quote:
Ik vind het gewoon te gelikt. Alles is 100% afgeproduceerd. Geen enkel randjequote:Op zaterdag 12 juli 2014 16:02 schreef kciR het volgende:
Ik haak toch nog even in op Jungle. Ik vind het een prima album. Al zijn de eerder uitgebrachte nummers wel de beste, maar die heb ik natuurlijk ook al veel vaker gedraaid. Dus het kan nog bijtrekken. Julia en Smoking Pixels (al is die maar 1.47) hebben bijvoorbeeld eenzelfde potentie.
Probleem is dat het album eind 2013/ begin 2014 had moeten uitkomen. Bam! Een album met alleen maar goede nummers. Niet zoals nu een stapel hits, aangevuld met (toch ook wel goede) nummers... Weg impact of verrassingseffect.
Norrage, ging jij daar nou 5 december heen in deHelling? Of alleen je blogmaat?
Is toch één van de bekendste (mainstream) indierock bands.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 17:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
En trouwens... 9 top-tien hits in de Alternative hitlijst in Amerika.
Een van de leukste muziekvideo's ooit.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:37 schreef Felagund het volgende:
Al luister ik er nu nog zelden naar. Meest geluisterde album is volgens Last.FM het rode album, o.a. met de ´hit´ pork and beans.
Klinkt vet.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:26 schreef Norrage het volgende:
Ja...Rotterdam is toch een beetje ver weg, al kon ik gelukkig met iemand meerijden
Wel chill festival zeg, zelfs gewoon een sushi bar met lopende band
Jup, wel een fijn album weer. Al vind ik Perfect Darkness stukken beter.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:28 schreef Felagund het volgende:
Nieuwe Fink:
https://rateyourmusic.com/release/album/fink_f1/hard_believer/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |