Ik zie het niet? Je hebt een nieuwe TOBO zonder numpad?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:21 schreef Verbal het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik dat hierboven uitgelegd?
V.
Ja noemen ze ten-keyless. Is vooral voor mensen die of het numpad nooit gebruiken of ze willen gewoon dat het er zo minimalistisch uitziet. Sommige zeggen ook dat het ergonomisch beter is maar dat weet ik niet.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:24 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik zie het niet? Je hebt een nieuwe TOBO zonder numpad?
Oh, ijdelheid. Daar doe ik niet aan tijdens het nerden achter de computerquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:27 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Ja noemen ze ten-keyless. Is vooral voor mensen die of het numpad nooit gebruiken of ze willen gewoon dat het er zo minimalistisch uitziet.
Ik kan geen rationele verklaring vinden waarom dat zonder numpad het geval zou zijn maar soit.quote:Sommige zeggen ook dat het ergonomisch beter is maar dat weet ik niet.
Yep. Was bij het bestellen zo gefocussed op de juiste switches met de juiste led-kleur, dat ik niet lette op het aantal toetsen. Was me ook niet bewust dat er een numpadloze versie van was. En ze kosten ook allemaal nog eens hetzelfde, vandaar dat het me extra niet opviel. Maar als het toch hetzelfd kost, wil ik die 17 toetsen (want ja, het zijn er dus geen 10) er ook wel bij. Zeker omdat het volledige tobo er nog een paar handige app-knopjes bij heeft, die deze niet heeft.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:24 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik zie het niet? Je hebt een nieuwe TOBO zonder numpad?
Duidelijk. Ik zou zelf, gaming toetsenbord of niet, ook niet een toetsenbord nemen dat specifiek -minder- toetsen heeft. Terugsturen dusquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:37 schreef Verbal het volgende:
[..]
Yep. Was bij het bestellen zo gefocussed op de juiste switches met de juiste led-kleur, dat ik niet lette op het aantal toetsen. Was me ook niet bewust dat er een numpadloze versie van was. En ze kosten ook allemaal nog eens hetzelfde, vandaar dat het me extra niet opviel. Maar als het toch hetzelfd kost, wil ik die 17 toetsen (want ja, het zijn er dus geen 10) er ook wel bij. Zeker omdat het volledige tobo er nog een paar handige app-knopjes bij heeft, die deze niet heeft.
Dus.
V.
wat ik heb begrepen is dat je het typdeel van je toetsenbord dan wat meer in het midden kan hebben en dat je muis dan niet nog verder naar rechts hoeft. Magoed, geen last van. En ik vind het numpad toch wel dermate handig dat ik. als ik anderhalve meier neerleg voor een toetsenbord, dat er wel bij moet zitten.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:29 schreef ems. het volgende:
Ik kan geen rationele verklaring vinden waarom dat zonder numpad het geval zou zijn maar soit.
Ja, het zag er ook vrij gehandicapt uitquote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:39 schreef ems. het volgende:
[..]
Duidelijk. Ik zou zelf, gaming toetsenbord of niet, ook niet een toetsenbord nemen dat specifiek -minder- toetsen heeft. Terugsturen dus
Neequote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:45 schreef Quotidien het volgende:
Heeft dit effect op de performance/graphics etc?
Van mij mag best gaming apparatuur hier ook besproken worden.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:42 schreef Verbal het volgende:
Magoed, nu weer terug naar SteamSorry voor het afdwalen.
V.
GUnboundquote:Op maandag 14 juli 2014 23:22 schreef mschol het volgende:
[..]
de art style doet mij denken aan gunbound
[ afbeelding ]
OK, top!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 17:46 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Van mij mag best gaming apparatuur hier ook besproken worden.
Sowieso zie ik deze reeks meer als een reeks waar je gewoon over gaming in het algemeen kunt praten.quote:
Voor die 9 dollar was die al zeker de moeite waard. 20 campagin levels met 20 nightmare versies van die levels en nog eens 10 speciale puzzle levels. Daarna kan je ook nog los onlinequote:Op maandag 14 juli 2014 23:20 schreef Drxx het volgende:
[..]
Prima spelletje voor een Indie Bundle, die vast en zeker een keer komt.
Ik zit ook al 10 jaar met hetzelfde ranzige HP toentsenbord.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:42 schreef ems. het volgende:
Ik zelf heb trouwens 2x zo'n duur G15-achtig toetsenbord gehad maar een paar drankjes eroverheen later toch weer teruggevallen op mijn 20 jaar oude standaard toetsenbord.
Die trouwens nog lekker klikkety-klakkety doet ook
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
die van mn werk doen het primaquote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:40 schreef gniffie het volgende:
[..]
Ik zit ook al 10 jaar met hetzelfde ranzige HP toentsenbord.
Morgen. Lig nu lekker in mijn nest een filmpje te kijkenquote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Pics van al jullie smerige toetsenborden? Toetsen waarvan de letters WASD helemaal vervaagd zijn
Groot gelijk om hem dan inderdaad te retourneren. Meteen voor mezelf een goede tip om op te letten bij het zoeken naar een mechanisch toetsenbord. Ik heb namelijk de numpad nodig tijdens het gamen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 16:37 schreef Verbal het volgende:
[..]
Yep. Was bij het bestellen zo gefocussed op de juiste switches met de juiste led-kleur, dat ik niet lette op het aantal toetsen. Was me ook niet bewust dat er een numpadloze versie van was. En ze kosten ook allemaal nog eens hetzelfde, vandaar dat het me extra niet opviel. Maar als het toch hetzelfd kost, wil ik die 17 toetsen (want ja, het zijn er dus geen 10) er ook wel bij. Zeker omdat het volledige tobo er nog een paar handige app-knopjes bij heeft, die deze niet heeft.
Dus.
V.
Ga je handen wassen joh.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Pics van al jullie smerige toetsenborden? Toetsen waarvan de letters WASD helemaal vervaagd zijn
Heb wel interessequote:Op woensdag 16 juli 2014 08:56 schreef Verbal het volgende:
Niesl heeft niet gereageerd, dus voor iedereen: iemand geïnteresseerd in de voucher voor World of Warplanes?
Je krijgt er een vliegtuig voor (Supermarine), een hangar slot, 600 gold en 7 dagen premium.
Lamaweten.
V.
Geef de producenten eens ongelijk, ik zou het ook doen als ik hun wasquote:
Ik ben daar te principieel voor. Maar toegegeven, mijn principes hebben mij nog nooit financieel voordeel gegeven.quote:Op woensdag 16 juli 2014 09:44 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Geef de producenten eens ongelijk, ik zou het ook doen als ik hun was
Preciesquote:Op woensdag 16 juli 2014 09:53 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ik ben daar te principieel voor. Maar toegegeven, mijn principes hebben mij nog nooit financieel voordeel gegeven.
V.
Dat sowieso. Ik doe dan ook niet aan early accessquote:Op woensdag 16 juli 2014 09:56 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Precies(niet dat ik voor jouw principes kan spreken).
Maar het blijft heel simpel; al het spul wordt massaal gekocht. Daar kun je wel over blijven bitchen, maar als er geen markt voor was was heel het DLC gebeuren allang weer verdwenen.
Het geklaag is er al sinds de Horse-Armor DLC van Oblivion (en dat was terecht), maar het is alleen maar groter geworden.
Early Access? Het is eigenlijk hetzelfde als de Beta-access die je bij veel Kickstarter-projecten krijgt. Maar je moet wel goed beseffen waar je in stapt als je het doet
Inderdaad. De consument heeft blijkbaar nooit enige verantwoordelijkheid als het over zoiets gaat. Gamebedrijven zijn bedrijven, geen liefdadigheidsorganisaties.quote:Op woensdag 16 juli 2014 09:44 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Geef de producenten eens ongelijk, ik zou het ook doen als ik hun was
Alleen aan, of speel je ook?quote:Op woensdag 16 juli 2014 11:47 schreef AntiChrist7 het volgende:
Op het moment staat papers please aan om de cards te verdienen en dan te verkopen :p
Thanks V.quote:
Gewoon op menu voldoende, of moet je ook echt in-game?quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:10 schreef AntiChrist7 het volgende:
[..]
Gewoon aanstaan, heb er al zo'n 15u in, dan droppen de kaarten ook.
Volgens mij is het spel opstarten al voldoende.quote:Op woensdag 16 juli 2014 16:19 schreef Verbal het volgende:
[..]
Gewoon op menu voldoende, of moet je ook echt in-game?
V.
Dat had ik dus ook!quote:Op woensdag 16 juli 2014 16:12 schreef JimmyJames het volgende:
Ik heb > 30 uur in Spelunky zitten en ik ontdek net het bestaan van The Worm![]()
http://spelunky.wikia.com/wiki/The_Worm
FTL is briljant inderdaad, zo vaak op pauze gedrukt en dan echt minutenlang twijfelen over wat ik hetbeste als volgende actie kan doen: toch proberen het vijandelijke schip op te blazen, toch wegrennen, toch proberen te boarden met m'n overgebleven crewleden. Zo vetquote:Op woensdag 16 juli 2014 17:04 schreef The_Substitute het volgende:
Voor mij is FTL nu één van m'n favoriete spellen geworden. Tof dat na tientallen uren spelen er nog steeds nieuwe dingen gebeuren. (En ik heb de Advanced Content nog niet eens aangeraakt.)
Net bijvoorbeeld, je hebt wel eens dat je bij een buoy komt en je wordt aangehouden door een Engi-schip, die zegt dat er zich een virus bevindt op jouw schip. En dat ze je dus uit voorzorg moeten vernietigen om te zorgen dat het zich niet verder verspreidt.
Als je dus een Engi in je crew hebt, heb je een extra optie om hem te laten communiceren met het Engi-schip, maar dan valt je crewlid ten prooi aan dat virus; hij lost op. Dat Engi-schip merkt dat en opent dus het vuur.
Mocht je 't winnen, krijg je ineens een extra scherm dat meldt dat je crewlid zich ineens weer 'hervormt'. Blijkt het dat virus te zijn, dat veel heeft geleerd en bereidt is je te helpen. Erg tof, want al z'n stats staan op 't hoogst haalbare.
Screenshot
Die rating op metacritic valt me eigenlijk een beetje tegen. Ik vind dit echt een spel waarvan je zou kunnen zeggen dat het 'perfect' is. Alles wat je er op tegen zou kunnen hebben, zou onder persoonlijke smaak vallen.quote:Op woensdag 16 juli 2014 17:07 schreef SpankmasterC het volgende:
FTL is briljant inderdaad, zo vaak op pauze gedrukt en dan echt minutenlang twijfelen over wat ik hetbeste als volgende actie kan doen: toch proberen het vijandelijke schip op te blazen, toch wegrennen, toch proberen te boarden met m'n overgebleven crewleden. Zo vetEn inderdaad al die random events (al heb ik die jij nu vertelt pas meegemaakt toen ik AE-content aan had gezet), zo'n heerlijkheerlijkheerlijk spel! En die muziek!!
Op dat punt ben ik gelukkig (nog) niet.quote:Op woensdag 16 juli 2014 17:10 schreef JimmyJames het volgende:
Ik was er na bijna 100 uur speeltijd, het vrijspelen van bijna alle schepen, en het uitspelen van de game op de normale moeilijkheidsgraad wel een beetje klaar mee
Oh dit was me nog geeneens opgevallen, maar nu je het zo zegt: ze spelen vals!!quote:Op woensdag 16 juli 2014 17:36 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Of dat wapens van tegenstanders altijd meerdere doelen kunnen raken, terwijl je jouw wapens maar op 1 punt kan richten. Erg irritant bij vijanden met een Burst Laser III.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |