Good for you!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 16:33 schreef MissGump het volgende:
[..]
Daar date ik stiekem gewoon nog vrolijk mee verder
Je weet dat jen ook op andere plaatsen vrouwen kunt ontmoeten?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:34 schreef faf het volgende:
Moet heel even mijn frustratie kwijt.
Sinds een maand weer actief op Paiq, volgende situaties voorgevallen:
- Meid 20 meerdere keren mee afgesproken, bleek alleen om de seks te gaan en zei sprak 3/4x per week verschillende gasten om te neuken.
- Een andere 21 extreem kieskeurig, maargoed zei vond mij wel oke. Dus verder gechat. Zegt ze stuur eens een foto van jezelf nu. Ik trek een gekke bek voor de lol. Block. Hoe the fack.
Verder andere vrouwen welke een 6je zijn kwa inhoud en uiterlijk, gedragen alsof ze princessen zijn. Er zitten wel leuke meiden op, maar zijn dan weer niet de knapste of enige ellende meegemaakt....
Heb je gelijk in (strand, uitgaan, supermarkt, sport, werk etc.).quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:00 schreef yats het volgende:
[..]
Je weet dat jen ook op andere plaatsen vrouwen kunt ontmoeten?
Misschien ben jij wel een vijfje.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:34 schreef faf het volgende:
Moet heel even mijn frustratie kwijt.
Sinds een maand weer actief op Paiq, volgende situaties voorgevallen:
- Meid 20 meerdere keren mee afgesproken, bleek alleen om de seks te gaan en zei sprak 3/4x per week verschillende gasten om te neuken.
- Een andere 21 extreem kieskeurig, maargoed zei vond mij wel oke. Dus verder gechat. Zegt ze stuur eens een foto van jezelf nu. Ik trek een gekke bek voor de lol. Block. Hoe the fack.
Verder andere vrouwen welke een 6je zijn kwa inhoud en uiterlijk, gedragen alsof ze princessen zijn. Er zitten wel leuke meiden op, maar zijn dan weer niet de knapste of enige ellende meegemaakt....
Het is maar net wat je zoekt. Zoek je seks was dame nummer 1 prima, zoek je een relatie, ja dan kan ik me je frustratie indenken.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:11 schreef faf het volgende:
[..]
Heb je gelijk in (strand, uitgaan, supermarkt, sport, werk etc.).
Had er alleen ff de pest in, dacht steek je er tijd in en krijg je dit...
Mega veel? Lijkt me sarcasmequote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:21 schreef rhubarbje het volgende:
Niemand is perfect. Jij ook niet. Doe niet zo suf met 'zesjes' en mensen die al 'wat hebben mee gemaakt'
En 2 dingen die op niks uit draaide. Dat is wel mega veel
Nou.... Een vier kan ook nog wel. Een vijf is teveel eerquote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:12 schreef Fascination het volgende:
[..]
Misschien ben jij wel een vijfje.
Ze vroeg je om een leuke foto. Jij stuurt een gekke bek. Daar ging iets mis volgens mijquote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:29 schreef faf het volgende:
[..]
Mega veel? Lijkt me sarcasme.
Ik wil geen aannames maken of een etiket op mensen plakken, maar je begrijpt wss wel wat ik bedoel. Sommige die zich best verheven voelen op zo'n site.
Ikzelf ben verreweg van perfect! En wil mensen ook een goed gevoel geven, niet dat sommige mensen zich hoger plaatsen tegenover mij of niet eerlijk zijn.
[..]
Nou.... Een vier kan ook nog wel. Een vijf is teveel eer.
Dat moet het zijn dan, maar als ik een leuk gesprek met iemand heb, dan maakt mij het gezicht niet uit. Als ik maar kan aflezen dat diegene vol vreugde en plezier zit. Snap niet dat je dan iemand blokt zonder te zeggen doe eens normaal. Maarja ik ga er niet teveel meer aan tillen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:37 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ze vroeg je om een leuke foto. Jij stuurt een gekke bek. Daar ging iets mis volgens mij
Blocken is gewoon kinderachtig gedrag.. Fatsoen is ver te zoeken tegenwoordig, mensen slaan voor niets compleet op tilt en rammen op block knop.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:55 schreef Weissman het volgende:
Niet weten dat vrouwen geen redenen nodig hebben om je te blocken
Er is ook helemaal niks mis met biseksuele blanke dames.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:22 schreef clumsy_clown het volgende:
Beetje bi is niet bah, als het de juiste tieten zijn.
Lekker man duo penotti.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:27 schreef Weissman het volgende:
Ik heb het niet zo met getinte vrouwen. Zelfde geldt voor Aziatische dames. (no racist)
''Ik denk dat we het hierbij moeten laten. Maar veel succes verder nog!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:09 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Blocken is gewoon kinderachtig gedrag.. Fatsoen is ver te zoeken tegenwoordig, mensen slaan voor niets compleet op tilt en rammen op block knop.
Durf de confrontatie maar eens aan.. Zijn er maar weinig die dat durven.
Fair enoughquote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:57 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
''Ik denk dat we het hierbij moeten laten. Maar veel succes verder nog!
Wacht even. Waar ligt dit aan dan?
Niks persoonlijks hoor. Je bent gewoon niet zo mijn type en dat kan gebeuren. Succes verder!
Maar hoezo ben ik je type niet dan??
Nou ja, weet je, ik vind dat wat moeilijk om zo te zeggen, maar vind je gewoon niet aantrekkelijk...sorry
WEL GODVERDOMME VUILE GRIBUS HOER!!! ALSOF JIJ ER ZO LEKKER UITZIET MET JE ROBOCOP LIPPEN EN JE PEENTJESHAAR!!! JIJ TREKT VOLLE ZALEN WIL JE ZEGGEN!?!
Nou jaaa zeg!''
*block*
Gewoon een gokje hoor.
linkje?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 23:41 schreef Hungry_Joe het volgende:
ns aller El_Thijs postte daar een tijdje terug nog een mooi voorbeeld
Dit was in m'n drukke periode, dus ondanks het feit dat het geen slecht bericht is, niet gereageerd, want gewoon druk.quote:Hoi xx, alles goed?
Ik kreeg een mail van OkCupid dat wij echt een top match zijn. Daar ben ik natuurlijk wel benieuwd naar :-). Je ziet er in ieder geval leuk uit.
Hoe is het met de studie? Is het werken nog bij te houden?
Je film- en muzieksmaak spreken me erg aan. Ik kijk graag naar actie, thrillers en drama's. Op dit moment luister ik graag naar bijvoorbeeld Kensington, Krystl en Gin Wigmore.
Ik zou je graag beter willen leren kennen. Welterusten voor nu!
Hier dacht ik "mja, eigenlijk ook wel onbeleefd van me, ik zou eens wat terug moeten sturen, ook al lijkt hij me niets." Gewoon vergeten though.quote:Jammer dat je geen reactie hebt teruggestuurd. Uit nieuwsgierigheid: Heb je al teveel gesprekken of spreekt m'n profiel je gewoon niet aan? Veel plezier nog op OkCupid!
Hnngquote:Een leuke meid en altijd online... Ziet ze me gewoon niet staan :-(.
quote:Hoe kom je erbij dat ik altijd online ben? Ik heb m'n telefoon vrij vaak in de buurt en check altijd m'n notificaties, maar ben de afgelopen weken te druk geweest, en ben dat nu nog steeds, om een gesprek aan te gaan... Na je tweede berichtje dacht ik "ik moet echt eens tijd maken om er op te reageren, al is het maar uit beleefdheid", maar dat ben ik vergeten. Jammer dat je het niet daarbij gelaten hebt, dat laatste berichtje klinkt te needy en is een gigantische afknapper. Daar gaat geen enkel meisje meer op in.
Gawdquote:Oh, dat was niet zo bedoeld. Ik bedoelde het meer met een knipoog. Misschien had ik die smiley dan ook moeten gebruiken ;-). Ik zie vaak het online icoontje bij je profielfoto staan. Lekker dat je zo druk bezig bent. Alleen maar leuke dingen hoop ik? Maar goed, bedankt voor je reactie en succes met alle werkzaamheden. Mocht je eens wat meer tijd hebben, zou ik het alsnog leuk vinden om wat van je te horen. Alvast een fijn weekend!
En nu waccht ik op het volgende berichtjequote:Nu kwam ik je ook op Tinder tegen! Sorry, het gaat bijna op stalken lijken ;-). Tinder vind ik trouwens niet zo leuk...
Heb ik niet, jij ramptoerist.quote:
Ach, je bent in ieder geval gewild.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 23:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Oh, zo heb ik er ook één.
[..]
Dit was in m'n drukke periode, dus ondanks het feit dat het geen slecht bericht is, niet gereageerd, want gewoon druk.
[..]
Hier dacht ik "mja, eigenlijk ook wel onbeleefd van me, ik zou eens wat terug moeten sturen, ook al lijkt hij me niets." Gewoon vergeten though.
[..]
Hnng. Toen toch maar gereageerd.
[..]
[..]
Gawd. Laten gaan verder. Maar dat was nog niet alles!
[..]
En nu waccht ik op het volgende berichtje.
Dat sowiesoquote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:07 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Het is nooit goed, toch?![]()
Dit klopt heel erg, voor mezelf sprekend. Al leer je wel aanvoelen als het kan om het gewoon te zeggen. Dat zijn vaak ook prima mannen/vrouwen verder, gewoon nét niet en dan krijg je vaak juist een positieve reactie zoals "Tof dat je het gewoon zegt" of "Jammer maar jij ook succes verder". Vaak ook mensen die al wat langer actief aan het daten zijn.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 23:41 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ik chargeer het natuurlijk wat, maar daar heb je je reden waarom veel vrouwen het ''makkelijker'' vinden om iemand dan maar gelijk te blocken. Teveel gasten die totaal niet kunnen dealen met een afwijzing.
Ons aller El_Thijs postte daar een tijdje terug nog een mooi voorbeeld van (al zal het niet helemaal zijn bedoeling zijn geweest). Zij geeft op een nette manier aan het gesprek af te willen kappen, hij gaat doorvragen over het waarom en zij geeft daar een eerlijk antwoord op. Vervolgens begint hij zich min of meer beledigd te voelen en haar te bashen. Terwijl ze hem alleen maar een openhartig antwoord gaf waar hij zelf om vroeg.
En El_Thijs is dan iemand waar geen greintje kwaad in schuilt. Dan kun je dus nagaan wat je voor de rest zoal voor de kiezen krijgt, als vrouw die iemand afwijst. Ik snap die easy way out wel.
Valt mee, wellicht denken vrouwen dat.. Als ik voor mijzelf spreek: Genoeg die ik niet wil "gleuven" :Squote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:09 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zolang je een warme gleuf hebt, ben je dat al vrij snel.
Is dit het moment om je te DM'en en om foto's te vragen? Ik ben hier nieuw mee.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:09 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zolang je een warme gleuf hebt, ben je dat al vrij snel.
Haha echt he!quote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:10 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Valt mee, wellicht denken vrouwen dat.. Als ik voor mijzelf spreek: Genoeg die ik niet wil "gleuven" :S
Klopt als een bus! Zo ervaar ik dat ook. Al voel ik het soms niet aan en eindig ik met een stalker achter mij aanquote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:10 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Dit klopt heel erg, voor mezelf sprekend. Al leer je wel aanvoelen als het kan om het gewoon te zeggen. Dat zijn vaak ook prima mannen/vrouwen verder, gewoon nét niet en dan krijg je vaak juist een positieve reactie zoals "Tof dat je het gewoon zegt" of "Jammer maar jij ook succes verder". Vaak ook mensen die al wat langer actief aan het daten zijn.
Behalve het laatste berichtje vind ik dit ontzettend meevallen eigenlijk. Het is misschien wat standaard maar hij stuurde je best een leuk berichtje en die tweede kan ik me op zich ook nog wel voorstellen. Wat wil je dan graag ontvangen voor berichtje als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 23:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Oh, zo heb ik er ook één.
[..]
Dit was in m'n drukke periode, dus ondanks het feit dat het geen slecht bericht is, niet gereageerd, want gewoon druk.
[..]
Hier dacht ik "mja, eigenlijk ook wel onbeleefd van me, ik zou eens wat terug moeten sturen, ook al lijkt hij me niets." Gewoon vergeten though.
[..]
Hnng. Toen toch maar gereageerd.
[..]
[..]
Gawd. Laten gaan verder. Maar dat was nog niet alles!
[..]
En nu waccht ik op het volgende berichtje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |