Ik ben hoogstens eens ontbloot bovenlichaam tegen gekomen. En dat zelfs zelden. Misschien ligt het aan Rotterdamquote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik word er een beetje simpel van, elke keer dat ik op tinder zit komt er wel weer een erectie langs. Zouden er echt vrouwen zijn die alleen daar op af gaan?
Hm. Vast wel..
Allicht, anders zouden ze er niet op staan. Als er markt voor is, zogezegd.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik word er een beetje simpel van, elke keer dat ik op tinder zit komt er wel weer een erectie langs. Zouden er echt vrouwen zijn die alleen daar op af gaan?
Hm. Vast wel..
Ik denk dat er nagenoeg geen markt voor is. Maar weten zij veel. Het moet ooit lukken immers.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:15 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Allicht, anders zouden ze er niet op staan. Als er markt voor is, zogezegd.
Het alom bekende "de aanhouder wint".quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:16 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Ik denk dat er nagenoeg geen markt voor is. Maar weten zij veel. Het moet ooit lukken immers.
Meh, als ze allemaal een kop hebben als die knul en dus tinder de enige kans op pussy biedt, is het nog steeds treurig.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:18 schreef Weissman het volgende:
Conclusie: Alle mannen uit Rotterdam hebben een grote
Nou, was weer gezellig!quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:23 schreef ook_gek het volgende:
toch vind ik het wel humor
Ik ben dan ook wel echt benieuwd of ze echt weten te scoren.
Mensen was weer gezellig, ik ben weer weg. Ben weer een beetje op de hoogte.
Dat bepaal ik zelf wel.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 14:31 schreef ook_gek het volgende:
Tuut tuut zeg, doe jij anders even rustig zeg.
Veel plezier dan maar.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 16:03 schreef Hungry_Joe het volgende:
Vrijdag weer een date. En verderop in het weekend nog eentje. Of twee. Ik weet nog niet met welke ik ga samenwonen.
Agreed, al is het met seks over het algemeen leukerquote:Op dinsdag 8 juli 2014 16:52 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ook zonder sex kan je "succes" hebben met je "dates".
Zie case tijnbrein.
En overigens heb ik niks tegen filmpjes met je dates, maar post ze dan ergens anders zoals Faxie
Tinder is toch alleen om seks te vinden?quote:Op dinsdag 8 juli 2014 17:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik word er een beetje simpel van, elke keer dat ik op tinder zit komt er wel weer een erectie langs. Zouden er echt vrouwen zijn die alleen daar op af gaan?
Hm. Vast wel..
Jij komt ook uit Rotterdam?quote:Op dinsdag 8 juli 2014 18:39 schreef rhubarbje het volgende:
Ha! Die kerel in zijn onderbroek had ik ook
Nee maar blijkbaar valt het wel binnen mijn afstandsdingetjequote:
Niemand heeft het makkelijkerquote:Op woensdag 9 juli 2014 09:06 schreef -Splash- het volgende:
Mannen hebben het ook niet makkelijk op Tinder heur.
Het gaat vrouwen ook maar om 1 ding.quote:Op woensdag 9 juli 2014 09:11 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Niemand heeft het makkelijker
Maar ze liken wel m'n 'moment'
Begrijpelijkquote:Op woensdag 9 juli 2014 09:33 schreef -Splash- het volgende:
Het gaat vrouwen ook maar om 1 ding.(allemaal!
)
https://www.dropbox.com/s/fnccgs9wwhxr17h/wp_ss_20140708_0001.png
Duidelijke troll is overduidelijk.quote:Op woensdag 9 juli 2014 09:33 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Het gaat vrouwen ook maar om 1 ding.(allemaal!
)
https://www.dropbox.com/s/fnccgs9wwhxr17h/wp_ss_20140708_0001.png
1337 paint skills zijn van mij hoor..quote:
Hier nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
WK dates/meets.quote:
Hahaquote:Op woensdag 9 juli 2014 12:36 schreef Godshand het volgende:
[..]
WK dates/meets.
Je voelt de bui al hangen vanavond en wil je een schouder om het verlies van Nederland bij uit te huilen? :p
[weissmodus]quote:
Thxsquote:
Een vriend van mij is ooit benaderd op Parship door een vrouw met de vraag of hij spermadonor wilde zijn. Ideale plek daarvoor, zo'n overdreven dure datingsite als Parshipquote:
Lukt dat die verwachtingen temperen? Over het algemeen wordt het dan toch een dovende vlammetje?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 14:03 schreef Hungry_Joe het volgende:
Hekel aan, maar zometeen maar eens even wat verwachtingen temperen.
Zou zoiets ook niet door laten duren idd, het kan alleen maar pijnlijk worden dan.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 15:07 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Lukt dat die verwachtingen temperen? Over het algemeen wordt het dan toch een dovende vlammetje?
Klinkt een beetje alsof ze prettig verrast was door de date en daarom zo heftig enthousiast reageert. Maar kan natuurlijk anders zijn. Top dat je het wel gewoon hebt gezegd, zouden meer mensen moeten doen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 18:10 schreef Hungry_Joe het volgende:
En het werd ook een heel pijnlijk gesprek nadat ik aangaf niet hetzelfde te voelen. Ze bleef zich maar uitputten in hoe jammer ze het vond en dat ze het dan liever hier en nu afkapte omdat het leuk-leuk gevoel later vast niet alsnog zou komen bij me (waar ze gelijk in heeft).
Ongelofelijk lieve vrouw ook. Dat maakt het op een of andere manier nog erger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |