Mensen doen domme dingen als ze boos zijn helaas.. het is echt laag van Johan wat hij gezegd heeft.quote:Op maandag 7 juli 2014 21:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ja, vind je het gek. Als je iemand goed kent en over zware privé zaken begint, in de openbaarheid...
Stel dat Gijp echt elke uitzending aan de pillen zit omdat ie anders instort. Dan zeg je zoiets niet, hoe dan ook. Stel dat het niet waar is... Dan is het echt een smerig gerucht om de wereld in te brengen, waar je je nooit tegen kunt verdedigen.
Als Johan onder zijn contract uit wil had hij natuurlijk gewoon kunnen stoppen. Die man heeft geen geldzorgen meer denk ik.quote:Op maandag 7 juli 2014 21:03 schreef TC03 het volgende:
Zou Johan zijn huis in de VS hebben gekocht en op deze manier onder z'n contract proberen uit te komen?
Nogmaals insgelijksquote:Op maandag 7 juli 2014 21:03 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik betaalde geld om Johannes te meeten. VI was slechts een bijkomstigheid
Ik ook stiekem en om jou weer te zien natuurlijkquote:Op maandag 7 juli 2014 21:03 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik betaalde geld om Johannes te meeten. VI was slechts een bijkomstigheid
Je zei vanmiddag nog dat je dood ging.quote:
Haat liefde verhouding in een gif.. hij slaat en hij tuit zijn lippen meteen om het goed te makenquote:
Ben ik meer dan 80 euro waard?quote:Op maandag 7 juli 2014 21:03 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik betaalde geld om Johannes te meeten. VI was slechts een bijkomstigheid
Zo voelde ik me ook. Beetje slapen hielp wel.quote:
Dit.quote:Op maandag 7 juli 2014 21:03 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Mensen doen domme dingen als ze boos zijn helaas.. het is echt laag van Johan wat hij gezegd heeft.
Als ik nu terugwissel ben je dan in de war of juist niet?quote:Op maandag 7 juli 2014 21:04 schreef Karina het volgende:
[..]
En wil je niet steeds van UI wisselen? Ik raak in de war.
Je zou inmiddels alle UI's van johannes wel moeten kennen, hij heeft geen geheimen meer voor mij.quote:Op maandag 7 juli 2014 21:04 schreef Karina het volgende:
[..]
En wil je niet steeds van UI wisselen? Ik raak in de war.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |