Misschien, maar ik denk dat ik meer last heb van sociale angststoornis. Maar dat agorafobie kan ik ook wel een beetje hebben, misschien in samenwerking met.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:16 schreef teknomist het volgende:
Volgens mij heb je last van agorafobie. Ik zou snel eens naar de huisarts gaan.
Praktische tip: http://www.ah.nl/appie?ns(...)name=albert&ns_fee=0
Het is echt, anders had ik het wel in ONZ geplaatst.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:19 schreef CruisinDen het volgende:
Geen idee of dit echt is maar moet hier gepost hebben en '' geplaatst hebben.
OT: Je bent hier he-le-maal op je plek. Wat dacht je er van om elke week op dezelfde dag naar de supermarkt te gaan + nog een keer met iemand samen? Zal niet zo lang duren voordat je het geen probleem meer vind.
Denk ik.
Mijn moeder neemt mij niet serieus, ze denkt dat ik angsten en dwangneurose verzin.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:19 schreef Fera het volgende:
Heb je wel eens met iemand gepraat hierover? Met je moeder bijvoorbeeld?
Ik hoop het. Ik heb al een lange tijd last van dit soort angsten en mijn dwangstoornis heb ik al jaaaarennn.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:19 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Hey TS! Hier had ik toen ik jouw leeftijd had, ook ontzettend veel last van! Toen ik een bijbaantje kreeg was ik in het begin ook erg angstig. Maar dit verdween geleidelijk aan. Ergo: Het komt wel goed met je.
Ik ben bang om naar de huisarts te gaan...quote:Op zondag 6 juli 2014 21:23 schreef Fok-it het volgende:
Je kan buiten je ouders om ook naar je huisarts overigens.
Dus dat ze je niet zouden geloven hoeft in principe geen probleem te zijn.
Dat is jammer. Misschien dan toch naar de huisarts gaan? Gewoon uitleggen waar je last van hebt en dat je er heel erg mee zit. Misschien dat je door middel van therapie hier bovenop kunt komen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:20 schreef Fylax het volgende:
[..]
Mijn moeder neemt mij niet serieus, ze denkt dat ik angsten en dwangneurose verzin.
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:24 schreef Fera het volgende:
[..]
Dat is jammer. Misschien dan toch naar de huisarts gaan? Gewoon uitleggen waar je last van hebt en dat je er heel erg mee zit. Misschien dat je door middel van therapie hier bovenop kunt komen.Het is nogal een belemmering als je dit je hele leven zou blijven houden.
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:23 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik ben bang om naar de huisarts te gaan...
Ah ok praat erover met je huisarts.quote:
Edit; waarom ben je bang om naar de huisarts te gaan?quote:
Je huisarts doet je niksquote:
Zou het helpen als er iemand met je meeging?quote:
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:25 schreef complicate het volgende:
[..]
Edit; waarom ben je bang om naar de huisarts te gaan?
Misschien denkt de huisarts ook wel dat ik het verzin...quote:Op zondag 6 juli 2014 21:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je huisarts doet je niksGaat je gewoon wat vragen stellen en als je een verwijzing wilt geeft hij je een verwijzing.
Dat is iets vervelends waar je doorheen moet bijten. Maar je wordt er uiteindelijk alleen beter van.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:28 schreef Fylax het volgende:
[..]
[..]
Misschien denkt de huisarts ook wel dat ik het verzin...
Weet je, ik zou best wel van mijn sociale angst af willen, maar daarbij heb ik ook nog dwangstoornis, en als ik daarmee naar de psycholoog of weet ik hoe dat heet ga, moet ik juist de dingen doen die ik van mijn dwang niet mag doen, of andersom.
Ik zag het bij dat programma levenslang met dwang, daar mogen ze niet doen wat ze juist met hun dwang wel doen. En dat wil ik niet... want dan gebeurt er wat..
Het is zijn plicht om je wel serieus te nemen dus daar zou ik me geen zorgen om maken.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:28 schreef Fylax het volgende:
[..]
[..]
Misschien denkt de huisarts ook wel dat ik het verzin...
Weet je, ik zou best wel van mijn sociale angst af willen, maar daarbij heb ik ook nog dwangstoornis, en als ik daarmee naar de psycholoog of weet ik hoe dat heet ga, moet ik juist de dingen doen die ik van mijn dwang niet mag doen, of andersom.
Ik zag het bij dat programma levenslang met dwang, daar mogen ze niet doen wat ze juist met hun dwang wel doen. En dat wil ik niet... want dan gebeurt er wat..
Nee hoor, dat zal jouw huisarts niet denken, ze zal je passende advies geven en je waarschijnlijk verwijzen naar een soort therapie dat op jou van toepassing is.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:28 schreef Fylax het volgende:
[..]
[..]
Misschien denkt de huisarts ook wel dat ik het verzin...
Weet je, ik zou best wel van mijn sociale angst af willen, maar daarbij heb ik ook nog dwangstoornis, en als ik daarmee naar de psycholoog of weet ik hoe dat heet ga, moet ik juist de dingen doen die ik van mijn dwang niet mag doen, of andersom.
Ik zag het bij dat programma levenslang met dwang, daar mogen ze niet doen wat ze juist met hun dwang wel doen. En dat wil ik niet... want dan gebeurt er wat..
Kan misschien wel...quote:Op zondag 6 juli 2014 21:27 schreef Fera het volgende:
TS, je hebt toch een vriendin? Kan zij niet met je meegaan?
Het is een grote stap, dat begrijp ik heel goed. Maar soms moet je grote stappen maken. En iemand bij je hebben die je daarin steunt is alleen maar fijn, toch?quote:
Wat gek dat er dan toch huisartsen zijn die dat geen fuck kan schelen...quote:Op zondag 6 juli 2014 21:30 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is zijn plicht om je wel serieus te nemen dus daar zou ik me geen zorgen om maken.
Je kiest zelf waarmee je wel of niet geholpen wilt worden. Al kan ik je adviseren om je toch te laten helpen met die dwang, als je er echt last van hebt. Nogmaals: het hoeft niet. Dat bepaal je immers zelf, niemand kan dat forceren.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:36 schreef Fylax het volgende:
Maarja zoals ik al zei, van mijn sociale angst wil ik graag af.
Alleen niet van mijn dwang...
Overal zijn uitzonderingenquote:Op zondag 6 juli 2014 21:37 schreef Brummetje2.0 het volgende:
[..]
Wat gek dat er dan toch huisartsen zijn die dat geen fuck kan schelen...
Dit voegt weinig toe aan dit topic. Het lijkt me beter om TS hierin niet te ontmoedigen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:37 schreef Brummetje2.0 het volgende:
[..]
Wat gek dat er dan toch huisartsen zijn die dat geen fuck kan schelen...
Hmm ja okee..quote:Op zondag 6 juli 2014 21:37 schreef Fera het volgende:
[..]
Je kiest zelf waarmee je wel of niet geholpen wilt worden. Al kan ik je adviseren om je toch te laten helpen met die dwang, als je er echt last van hebt. Nogmaals: het hoeft niet. Dat bepaal je immers zelf, niemand kan dat forceren.
Eerste stap is naar jouw huisarts stappen en tweede stap is waarschijnlijk therapie. Het is al héél goed dat je het inziet, nu nog omzetten in actie om ervan af te komen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:36 schreef Fylax het volgende:
Maarja zoals ik al zei, van mijn sociale angst wil ik graag af.
Alleen niet van mijn dwang...
Dat is hoogst waarschijnlijk de dwangstoornis die spreekt. Dat is vrij normaal, als je daar last van hebt. Maar als je je laat helpen kom je ook van dat idee af als het goed is.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:40 schreef Fylax het volgende:
[..]
Hmm ja okee..
Want als ik mijn dwanghandelingen niet doe (of ik doe dingen die ik wel moet doen wat ik niet mag doen) gebeurt er iets ergs... Teminste, dat zegt iets in mij. Ik weet dat het onzin is, maar toch ben ik er heel bang voor en blijf ik mijn dwanghandelingen doen.
Maarja, zelfde verhaal als met mijn andere angsten, mijn moeder neemt me niet serieus
Ja klopt. Ik wil het liefste niet met mijn dwang 'geholpen' worden, omdat er dan dus wat ergs gebeurt, ookal ben ik er de hele dag mee bezig.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:41 schreef Fera het volgende:
[..]
Dat is hoogst waarschijnlijk de dwangstoornis die spreekt. Dat is vrij normaal, als je daar last van hebt. Maar als je je laat helpen kom je ook van dat idee af als het goed is.
Je kan ook zonder je moeder naar de huisarts gaan. Hij zal haar ook niet inlichten als je dat niet wil.
Nee. Een gewoon consult bij de huisarts wordt vergoed door je verzekering. Daar merkt niemand iets van. Therapie is wellicht een andere zaak. Ik weet niet precies hoe dat zit omdat je minderjarig bent en het sowieso via je ouders gaat. Maar dat is van later zorg. Als je huisarts inderdaad het vermoeden heeft dat er iets met je is, heb je ook meer om je moeder te kunnen overtuigen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:43 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja klopt. Ik wil het liefste niet met mijn dwang 'geholpen' worden, omdat er dan dus wat ergs gebeurt, ookal ben ik er de hele dag mee bezig.
Ja, dat zou kunnen... Maar naar de dokter gaan kost toch geld dus dan ziet m'n moeder het toch wel?
Hmm, ja daar heb je gelijk inquote:Op zondag 6 juli 2014 21:45 schreef Fera het volgende:
[..]
Nee. Een gewoon consult bij de huisarts wordt vergoed door je verzekering. Daar merkt niemand iets van. Therapie is wellicht een andere zaak. Ik weet niet precies hoe dat zit omdat je minderjarig bent en het sowieso via je ouders gaat. Maar dat is van later zorg. Als je huisarts inderdaad het vermoeden heeft dat er iets met je is, heb je ook meer om je moeder te kunnen overtuigen.
Succes in ieder geval. Ik hoop dat je hier iets mee doet. Je bent nu nog jong. Hoe eerder je geholpen wordt, hoe beter. Als volwassene hier last van hebben is nog veel vervelender.quote:
Je kan desnoods gewoon al naar de huisarts gaan, ze zal wel weten hoe ze jou verder kan helpen, nu even geen zorg maken om hoe je het gaat betalen, spreek er eerst over met jouw huisarts, dat zou al een groot stap zijn.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:43 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja klopt. Ik wil het liefste niet met mijn dwang 'geholpen' worden, omdat er dan dus wat ergs gebeurt, ookal ben ik er de hele dag mee bezig.
Ja, dat zou kunnen... Maar naar de dokter gaan kost toch geld dus dan ziet m'n moeder het toch wel?
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Succes in ieder geval. Ik hoop dat je hier iets mee doet. Je bent nu nog jong. Hoe eerder je geholpen wordt, hoe beter. Als volwassene hier last van hebben is nog veel vervelender.
Okee, dankjewel.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:48 schreef complicate het volgende:
[..]
Je kan desnoods gewoon al naar de huisarts gaan, ze zal wel weten hoe ze jou verder kan helpen, nu even geen zorg maken om hoe je het gaat betalen, spreek er eerst over met jouw huisarts, dat zou al een groot stap zijn.
Veel succes.quote:
Ja. Ik loop de hele dag bang door de school heen, als iemand mij aankijkt krijg ik een rilling over mijn lichaam en begint mijn hart te kloppen. En nog erger is dat als iemand mijn naam noemt...quote:
Als je niet naar de huisarts durft is het misschien wel makkelijk om eerst met een vertrouwenspersoon op school te praten. Mijn vriend is wat ouder dan jij (23) en heeft ook last van een dwangstoornis/sociale stoornis en ik herken heel erg wat je beschrijft bij hem is alleen de dwang erger dan het sociale stukje. Het is echt te behandelen, en je leven wordt er een stuk leuker van maar je moet zelf de eerste stap zetten.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:54 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja. Ik loop de hele dag bang door de school heen, als iemand mij aankijkt krijg ik een rilling over mijn lichaam en begint mijn hart te kloppen. En nog erger is dat als iemand mijn naam noemt...
Bij mij is de dwang ook erger. Maar ik vertrouw niemand op school, ik ben al vaak genaaid (haha grappig) op school en anderen ook die dachten dat de mensen te vertrouwen waren.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:58 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Als je niet naar de huisarts durft is het misschien wel makkelijk om eerst met een vertrouwenspersoon op school te praten. Mijn vriend is wat ouder dan jij (23) en heeft ook last van een dwangstoornis/sociale stoornis en ik herken heel erg wat je beschrijft bij hem is alleen de dwang erger dan het sociale stukje. Het is echt te behandelen, en je leven wordt er een stuk leuker van maar je moet zelf de eerste stap zetten.
Wat is volgens jou naaien?quote:Op zondag 6 juli 2014 22:00 schreef Fylax het volgende:
[..]
Bij mij is de dwang ook erger. Maar ik vertrouw niemand op school, ik ben al vaak genaaid (haha grappig) op school en anderen ook die dachten dat de mensen te vertrouwen waren.
ergo?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:19 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Hey TS! Hier had ik toen ik jouw leeftijd had, ook ontzettend veel last van! Toen ik een bijbaantje kreeg was ik in het begin ook erg angstig. Maar dit verdween geleidelijk aan. Ergo: Het komt wel goed met je.
Je hebt een vriendin maar je durft niet naar de supermarkt te gaan (je huilt er zelfs van) ?quote:
Als je echt angsten hebt in combinatie met een dwangstoornis, dan zal dat hoogstwaarschijnlijk niet vanzelf over gaan. Ben je op dit moment onder behandeling?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:23 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik hoop het. Ik heb al een lange tijd last van dit soort angsten en mijn dwangstoornis heb ik al jaaaarennn.
Linkje dan tenminste?quote:Op zondag 6 juli 2014 23:53 schreef SadPanda het volgende:
Duidelijk troll topic dit gezien zijn post in US.
Dan geloof je 't niet.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:43 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Je hebt een vriendin maar je durft niet naar de supermarkt te gaan (je huilt er zelfs van) ?
Daar gaat de geloofwaardigheid van het topic. Onmogelijke combinatie.
Nee geen troll, 't is geen ONZ.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:53 schreef SadPanda het volgende:
Duidelijk troll topic dit gezien zijn post in US.
Nee, ben ik niet. Durf ik niet.quote:Op zondag 6 juli 2014 23:53 schreef Seven. het volgende:
[..]
Als je echt angsten hebt in combinatie met een dwangstoornis, dan zal dat hoogstwaarschijnlijk niet vanzelf over gaan. Ben je op dit moment onder behandeling?
Oja, want een forum kan je ook echt vergelijken met het echte leven.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:17 schreef Steinerized het volgende:
Ja hoor TS. En vervolgens wel posten op een forum waar meer mensen aanwezig zijn dan in een gemiddelde supermarkt.
Wat is daar precies mee dan, dat het TS een troll maakt?quote:
Ja dus.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:18 schreef Fylax het volgende:
[..]
Oja, want een forum kan je ook echt vergelijken met het echte leven.
Vaker boodschappen ga ik echt niet doen, ik word gek van al die mensen..quote:Op maandag 7 juli 2014 00:19 schreef appelepent het volgende:
Ow, als het dan geen troll is... Doe vaker boodschappen, of ga zoals hier al gezegt is naar je huisarts.
Wel naar voor je dat je ouders je niet serieus nemen.
Dat hij een (knappe) vriendin heeft en hoe TS er zelf uit ziet.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:19 schreef Euribob het volgende:
[..]
Wat is daar precies mee dan, dat het TS een troll maakt?
Dus hoe iemand er uit ziet bepaald of je een angststoornis heb ja of nee?quote:Op maandag 7 juli 2014 00:21 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat hij een (knappe) vriendin heeft en hoe TS er zelf uit ziet.
Je mag alleen een psychische stoornis hebben als je geen vriendin of vrienden hebt en lelijk bent? Goh.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:21 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat hij een (knappe) vriendin heeft en hoe TS er zelf uit ziet.
SP is niet zo slim denk ik.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:23 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je mag alleen een psychische stoornis hebben als je geen vriendin of vrienden hebt en lelijk bent? Goh.
Jij mag je mening weer geven als je naar de huisarts bent geweest.quote:
Oh.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:27 schreef Euribob het volgende:
[..]
Jij mag je mening weer geven als je naar de huisarts bent geweest.
Neuh maar dit is zeer onwaarschijnlijk.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:23 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je mag alleen een psychische stoornis hebben als je geen vriendin of vrienden hebt en lelijk bent? Goh.
Dan geloof je t niet, het is wel zo.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:31 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Neuh maar dit is zeer onwaarschijnlijk.
Kan me de lol van een troll als deze niet voorstellen. Dus zelfs als TS een troll is is er iets goed mis en moet ie naar de huisarts.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:31 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Neuh maar dit is zeer onwaarschijnlijk.
TS is geen trollquote:Op maandag 7 juli 2014 00:34 schreef Euribob het volgende:
[..]
Kan me de lol van een troll als deze niet voorstellen. Dus zelfs als TS een troll is is er iets goed mis en moet ie naar de huisarts.
Hey, bedankt voor het tipje van het boek. Eventjes kijken zometeen waar ik dat kan lezen.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:42 schreef Nezhi het volgende:
Misschien helpt dit voor je dwangstoornis (OCD misschien). Werd mij aangeraden door mijn psycholoog (waar ik naartoe ging voor andere dingen compleet ongerelateerd), heb het zelf niet gelezen. Het is een boekje en het heet 'Het duiveltje van de geest' en gaat over dwanghandelingen en dwanggedachtes.
Ik had dezelfde dwanghandelingen, 500x kijken of de deur op slot zit, angstige gedachtes en allerlei rampscenario's verzinnen als iemand kon binnenkomen, maar er is nooit wat gebeurd. Bij mij ging het grotendeels weg toen ik meer zelfvertrouwen kreeg en op mezelf ging wonen. Werd ineens een week strontziek, kon niet eens goed genoeg functioneren om mijn dwanghandelingen te verrichten en toen bleek dat er toch niets ergs gebeurde als ik het niet deed
Verder, hoe lang denk jij aan specifieke andere mensen als je op straat rondloopt, en dan vooral vreemden? Volgens mij herinner je niet eens meer wie je bent tegengekomenen zij denken ws ook niet aan jou
Aha oke!quote:Op maandag 7 juli 2014 01:24 schreef Nezhi het volgende:
Controleren en continu maken van rampscenario's, en soms erg aggressieve foute gedachten maar daar deed ik nooit wat mee. Dat laatste heb ik soms nog wel, vooral bij harde irritante geluiden of drukte.
Dat laatste herken ik een klein beetje, niet in die vorm, maar ik heb altijd het gevoel dat er iemand achter me aan zit als ik alleen loop in een stille plek waardoor ik teringhard ren naar waar ik moet zijn... tenzij er veel mensen om me heen zijn waardoor er niet echt iets kan gebeuren
Duh, op het internet durft iedereen alles.quote:Op maandag 7 juli 2014 02:21 schreef 0108daniel het volgende:
Jezus ts....
Op het forum durf je wel alles te zeggen en vragen maar een leuk meisje aan de kassa durf je niet eens aan te komen...
Tevens zit je zoveel dingen te vragen/vertellen en er is zovaak al aangegeven dat je naar de dokter moet maar ook dat doe je niet.
Je bent bijzonder eigenwijs en op deze manier word het natuurlijk alleen maar erger en erger.
Zie net dat je in me andere topic heb gepost dat ik lelijk ben....quote:Op maandag 7 juli 2014 02:23 schreef Fylax het volgende:
[..]
Duh, op het internet durft iedereen alles.
Daarbij is er in dit topic pas vaak gezegd dat ik naar de dokter moet, waarop ik antwoord "Ja denk dat ik dat maar binnenkort moet ga doen"
Dus voor wat je reactie?
Ach man, je plaatst in KLB. Dan kan je onserieuze oneliners verwachten.quote:Op maandag 7 juli 2014 02:25 schreef 0108daniel het volgende:
[..]
Zie net dat je in me andere topic heb gepost dat ik lelijk ben....
Je heb angst om naar de supermarkt te gaan maar wel stiekem mensen uitschelden op internet?
Van uitstel komt afstel.
P.S. Ik heb je postgeschiedenis even bekeken en ik zie dat je ook aan het trollen ben in ONZ met supermarkten.
Denk dat mensen je niet echt meer serieus zullen nemen op deze manier.
Hmm.. Misschien komt het omdat ik dom ben maar ik snap deze post niet zo.quote:Op maandag 7 juli 2014 02:10 schreef Florentius het volgende:
Mr Monk, misschien een serie voor je om te kijken. Deze winter download gekeken.
Heb niet dwangmatige dingen behalve als ik acute dopamine vergiftiging heb. Bij teveel speed had ik dat. Schijnt vrij normaal te zijn in dat geval, las in een medical journal dat dat 85% treft bij die conditie. Ik begrijp de hinder ervan, je zit in een gevangenis waar je aandacht iedere keer weer terug omgebogen word terug naar de obsessie. Heel irritant.
Ik had iedere keer bij een flashback naar zijn tijd met Trudy Monk een verwerkings momentje mbt verlies 18 jarige relatie. Meer tranen gelaten in 2 weken als de rest van mijn leven bij elkaar, LOL.
Monk zou ook het idee van een psychiater bezoeken minder beladen voor je kunnen maken.
Volgens mij wel goed om gewoon eens even een paar consultjes te doen, kan geen kwaad.
Hij gaat, wilt en durft juist niet naar de huisarts.quote:Op maandag 7 juli 2014 02:55 schreef Nezhi het volgende:
Heb je trouwens een onplezierig thuis? (Bijv. je moeder die zegt dat je het verzint). Dat maakte mijn 'symptomen' echt enorm veel erger.
Ga zeker naar de huisarts, het valt wel mee en zij kunnen je doorsturen naar mensen die je goed kunnen helpen. Zonder die dwang heb je echt enorm veel vrijheid en kun je veel meer tijd besteden aan jezelf ontwikkelen en leuke dingen doen. In mijn geval kon ik ook meer slapen want ik kon nooit slapen als ik bijv. mijn wekker moest zetten. Vertel anders tegen iemand dat je naar de huisarts moet en dat ze je mee moeten sleuren.
Ik heb het heel fijn thuis, alleen het stukje dat mijn moeder denkt dat ik het verzin laat me alleen onzekerder voelen en niet naar de dokter durven..quote:Op maandag 7 juli 2014 02:55 schreef Nezhi het volgende:
Heb je trouwens een onplezierig thuis? (Bijv. je moeder die zegt dat je het verzint). Dat maakte mijn 'symptomen' echt enorm veel erger.
Ga zeker naar de huisarts, het valt wel mee en zij kunnen je doorsturen naar mensen die je goed kunnen helpen. Zonder die dwang heb je echt enorm veel vrijheid en kun je veel meer tijd besteden aan jezelf ontwikkelen en leuke dingen doen. In mijn geval kon ik ook meer slapen want ik kon nooit slapen als ik bijv. mijn wekker moest zetten. Vertel anders tegen iemand dat je naar de huisarts moet en dat ze je mee moeten sleuren.
Iets zegt me dat je heel erg beschermd bent opgevoed. Daar ontsnap je niet zo maar aan. Zodra je buiten de deur bent, raak jij de controle over jouw wel en wee kwijt, en daar kun je moeilijk mee om gaan.quote:Op maandag 7 juli 2014 01:51 schreef Fylax het volgende:
[..]
Aha oke!
Ik heb eigenlijk van alles wat. Zoals het controleren van heel 't huis, deuren, sloten, alle kamers checken of er iemand is, kijken of alles uit staat en niet op stand-by,
Verder nog dat alles goed moet staan, op een goeie plek en recht.
Heb heel veel met cijfers. Ik heb goeie en slechte getallen en vooral met de tijden heb ik dat als een tijd bij elkaar opgeteld een slechr getal is, mag ik niet gaan slapen/iets anders doen.
Ik zeg ook altijd tegen iedereen Slaaplekker tot morgen/straks omdat ik bang ben dat diegene er anders niet meer is ofzo. (Vroeger had ik dat in de vorm van dat als ik ging slapen tegen mijn vader zei Ik ga niet dromen en jij?"
Als iemand iets zegt over dood of iets gaat gebeuren, klop ik snel vier keer op een tafel, of mezelf en sluit ik mijn ogen en schud ik met mijn hoofd omdat ik bang ben dat het anders gebeurd. (Dit had ik vroeger in de vorm van dat ik in mezelf zij "bek houden, er gaat niets ergs gebeuren"
Ik heb ook ritueeltjes, vooral als ik naar bed ga en als ik ga slapen. Zijn allemaal verschillende dingen die ik moet doen en zeggen. (Dit had ik vroeger trouwens ook)
Verder heb ik nog smetvrees, ik check of alle lepels vorken borden goed zijn. Of alles wel schoon is en vieze dingen raak ik niet aan. De zee ga ik ook niet in en ook niet in van die meertjes ofzo.
Er zou vast nog wel meer zijn maar dan kan ik er op dit moment ff niet op komen.
En dan komen nog al die gedachtes zoals bijvoorbeeld dat er wat ergs gebeurt enzo.
Gewoon de spullen bestellen die je nodig hebt en dan de overige 80 euro vol maken met kinder bueno'squote:Op zondag 6 juli 2014 21:18 schreef Fylax het volgende:
Je kan alleen bestellen via AH als je voor 80 euro besteld ofzo, ik hoefde maar een paar spullen te halen.
Is goed!quote:Op maandag 7 juli 2014 07:36 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Iets zegt me dat je heel erg beschermd bent opgevoed. Daar ontsnap je niet zo maar aan. Zodra je buiten de deur bent, raak jij de controle over jouw wel en wee kwijt, en daar kun je moeilijk mee om gaan.
Maar 99% van de mensen heeft er totaal geen probleem mee, buiten zijn, dus zo moeilijk kan het niet zijn.
Kleine stapjes, TS. Loop eens door een winkelcentrum heen, neem alles eens goed in je op. Veel oefenen helpt.
hahaquote:Op maandag 7 juli 2014 07:40 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Gewoon de spullen bestellen die je nodig hebt en dan de overige 80 euro vol maken met kinder bueno's
Oh, ik zal het aan mijn vriend gaan vertellen, en m'n koffer vast pakken.quote:Op maandag 7 juli 2014 00:31 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Neuh maar dit is zeer onwaarschijnlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |