SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.V: Mag ik hier elk plaatje wat ik maar wil posten?
A: Natuurlijk mag dat! Zolang het maar niet tegen de regels van FOK! in gaat (zoals tetten en pikkies).
Houd er wel rekening mee dat sommige users ook FOK!ken op het werk. Je kunt plaatjes altijd in een spoiler zetten.
Klik hier voor alle statistieken van dit topic
Bij elk nieuw deel zou het leuk zijn om de originele OP mee te posten. Deze vind je hier.
Plaatje
Bij elk nieuw topic mag er een plaatje worden gepost
#FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination #FreeFascination#FreeFascination
Brains, looks, humor. Het is een wonder dat de zwaartekracht nog vat op mij heeft, iemand die weinig minder is dan ik zou niet met beide benen op de grond kunnen blijven.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De bescheiden Mr.Bigstar is op momenten niet zo bescheiden, maar wat wil je met een lichaam zoals dat van jou. Perfectie in zijn puurste vorm en nog hersenen ook
Een deur maak je van de buitenkant open. Als hij in de kast zou zitten had hij dus niks aan een sleutel.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef richolio het volgende:
Ik wilde als TT 'JanCees hier is de sleutel van je kast'
Ik maak mij dan ook oprecht zorgen.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Brains, looks, humor. Het is een wonder dat de zwaartekracht nog vat op mij heeft, iemand die weinig minder is dan ik zou niet met beide benen op de grond kunnen blijven.
okquote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef richolio het volgende:
Ik wilde als TT 'JanCees hier is de sleutel van je kast'
Dat is sowieso het allerbeste.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:29 schreef Ezell het volgende:
[..]
nooit vreemdgaan
altijd samen
en ze leven lang en gelukkig
Nee.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef Fok-it het volgende:
Etsu is een aandachtshoer was passender geweest
nasi = lekkerquote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef Fok-it het volgende:
Etsu is een aandachtshoer was passender geweest
Sommige deuren kan je ook van de binnenkant openmaken. Dan schuif ik de sleutel onder de deur door. Dat kan toch prima?quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Een deur maak je van de buitenkant open. Als hij in de kast zou zitten had hij dus niks aan een sleutel.
Dat is ook een prima keuze inderdaad.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
nasi = lekker
had mij voor de hand liggend geleken
Niks mis mee.quote:
Wellicht. Al zou het jou in deze wel behoorlijk gay maken.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef richolio het volgende:
[..]
Sommige deuren kan je ook van de binnenkant openmaken. Dan schuif ik de sleutel onder de deur door. Dat kan toch prima?
Ik merkte dat ook Mortaxx hier last van had, daarom probeerde ik mijn hoofd op zijn schouder te leggen om er zeker van te zijn dat hij niet weg zou zweven.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:34 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Een deur maak je van de buitenkant open. Als hij in de kast zou zitten had hij dus niks aan een sleutel.
[..]
Ik maak mij dan ook oprecht zorgen.
Ditquote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef Amarantha het volgende:
NasiPeking eend
Foe yong hai
Babi pangang
Chinese tomatensoep
Eendenborstquote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef Amarantha het volgende:
NasiPeking eend
Foe yong hai
Babi pangang
Chinese tomatensoep
Hoezo?quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wellicht. Al zou het jou in deze wel behoorlijk gay maken.
Ze zeuren idd wel een beetje zegquote:Op donderdag 3 juli 2014 22:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Niks mis mee.
Maar die wijven gaan allemaal naar de keurslager elke dag vast rijke kerels.
En vervolgens vreten ze tzatziki uit een plastic bakje omdat ze te lui zijn om zelf wat te fabriceren.
2 topics, vrij kinderachtig maar ik had bier op!quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:32 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Haha serieus?
Wat had je gedaan dan?Al die huismoeders boos op je natuurlijk haha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |