Pest die jongens eens niet zo.quote:
weer netjes terug in de fles gedaanquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:08 schreef -Engel- het volgende:
[..]
En alles opgedronken? Of heb je nog wat bewaard?
Pesten? ik probeer Tijn, te "motiveren".quote:
Ik wil je wel heet genoeg makenquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:09 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Ik heb het er nog niet heet genoeg voor
Dat komt nog wel een keerquote:
Zomer of winter, ik slaap altijd met een boxershort aan. Dat heeft niets met preutsheid te maken overigens, het interesseert me namelijk niet zoveel als anderen me naakt zien. Ik vind dat gewoon fijner slapen omdat mijn lul dan niet alle kanten op rolt.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:08 schreef complicate het volgende:
[..]
Ah ok. In de zomer slaap ik soweiso bloot.
Tsja...... ik krijg aankleedneigingen als 'n kerel raar gaat doenquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:08 schreef aeque het volgende:
Was wel een goede vraag trouwens, nu ik erover nadenken heb ik ook al meerdere keren meegemaakt dat het naakte lichaam ineens niet meer gezien mocht worden.
Wat is raar dan?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:10 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Tsja...... ik krijg aankleedneigingen als 'n kerel raar gaat doen
quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:08 schreef aeque het volgende:
Was wel een goede vraag trouwens, nu ik erover nadenken heb ik ook al meerdere keren meegemaakt dat het naakte lichaam ineens niet meer gezien mocht worden.
I say to much infoquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:10 schreef yats het volgende:
[..]
Zomer of winter, ik slaap altijd met een boxershort aan. Dat heeft niets met preutsheid te maken overigens, het interesseert me namelijk niet zoveel als anderen me naakt zien. Ik vind dat gewoon fijner slapen omdat mijn lul dan niet alle kanten op rolt.
Sounds goodquote:
Euh goed voor je lul.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:10 schreef yats het volgende:
[..]
Zomer of winter, ik slaap altijd met een boxershort aan. Dat heeft niets met preutsheid te maken overigens, het interesseert me namelijk niet zoveel als anderen me naakt zien. Ik vind dat gewoon fijner slapen omdat mijn lul dan niet alle kanten op rolt.
Dat ie gaat staren ofzo.... in plaats van lekker tegen mij aan gaan liggen enzo.... en sommige opmerkingen zijn ook wel funest.... (en nee die hoeven niet eens dan gemaakt te zijnquote:
Naakt is leukerquote:
Slapen?quote:
Laat haar niet lang wachten. lolquequote:
Sorryquote:
Ja ok, maar ergens zit dat dan ook wel tussen je oren. Dat staren geef ik je wel gelijk in, dat is gewoon raar.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:12 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Dat ie gaat staren ofzo.... in plaats van lekker tegen mij aan gaan liggen enzo.... en sommige opmerkingen zijn ook wel funest.... (en nee die hoeven niet eens dan gemaakt te zijn)
Ja vertel mij watquote:
Working on itquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:12 schreef complicate het volgende:
[..]
Laat haar niet lang wachten. lolque
Slapen en in huis lopen.quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |