We gaan ze inmaken zoals nog zélden is gebeurd. Ik moet er van hikken, dit reteslechte Duitsland is rijp voor een slachtpartij.quote:
Die feest.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 00:30 schreef lisselotte88 het volgende:
hahahahaha Duitsers en BelgenKijk die feest, terwijl het ze meer dan 90 minuten heeft gekost om te winnen van
Algerije
Bedankt. Nog nooit zo'n weinig boeiende tweet gelezen.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 00:30 schreef Gramulanion het volgende:
twitter:wol twitterde op dinsdag 01-07-2014 om 00:30:01Op Braziliaanse TV noemden ze Algerije consequent “muzelmannen”. Zit hier btw op een terras met Truus van Gaal. Die appt meer dan ze kijkt. reageer retweet
vlakbij, ongeveer 10 min fietsenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spanje nul wedstrijden gewonnen was geen verrassing?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 00:30 schreef Shreyas het volgende:
Nou nog geen enkele verrassing dit hele toernooi. Maar Chili was het dichtste bij.
amsterdam west vol met mocro's turken koerden algerijenquote:
Je FOK!t terwijl er een doelpunt valt.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 00:31 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Bedankt. Nog nooit zo'n weinig boeiende tweet gelezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |