Het wordt steeds treuriger.quote:"We komen op voor ons werk en voor onze collega's, ook voor degenen die willen werken. 1 miljoen achterstallige dagen lijkt me toch een reden om op te komen."
Nogal ja, want als ik het zo lees dan kwamen ze helemaal niet op voor hun collega's, maar waren ze alleen maar uit op maximalisatie van de ellendequote:
Wat een neukfoutenquote:Op maandag 30 juni 2014 21:32 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:StationschefBMO twitterde op maandag 30-06-2014 om 21:25:57Getuigenis uit A’pen Centraal over sabotage treinen, blokkeren sporen en intimideren personeel.Foto via @jantograaf http://t.co/eN6HnCTASg reageer retweet
Niet dat je dat een spoorbond ooit uit kan leggen, maar het idee is dat je degene waarmee je een arbeidsconflict hebt raakt. Niet het publiek tenzij je heel heel zeker bent dat je niet binnen no time de publieke opinie tegen je hebt.quote:Op maandag 30 juni 2014 10:58 schreef b2py het volgende:
Dat is juist het idee van staken, publiek treffen en daardoor de tegenwerkende partij sneller overstag te laten gaan.
Precies. Nekschot met dat klerevolk. Een grap is leuk maar er zijn grenzen. En die zijn al heel lang geleden overschreden.quote:Op maandag 30 juni 2014 21:32 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:StationschefBMO twitterde op maandag 30-06-2014 om 21:25:57Getuigenis uit A’pen Centraal over sabotage treinen, blokkeren sporen en intimideren personeel.Foto via @jantograaf http://t.co/eN6HnCTASg reageer retweet
Ja waar waren ze dan?quote:Op maandag 30 juni 2014 22:19 schreef ReisT het volgende:
De traktatie van vanmorgen:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
"Handig om te weten!"quote:
Van HGBTFquote:Wettelijk is het zelfs verboden seinhuizen te bezetten(wet van 1963 op vitale sektoren) en andzerzijds verbiedt het strafwetboek de bezetting van de sporen! Maar zolang de vakbonden geen rechtspersoonlijkheid hebben moet ge elke staker individueel gaan vervolgen......! Onder druk van onze politici gaat niemand de politie willen opdragen tussenbeide te komen! Kl..land
Het is allemaal weer zo systeemautistisch ingericht. Er is dus een kaartautomaat voor OV-chipkaarthouders, en een kaartautomaat voor NS. Kan ik bij die automaat voor chipkaarthouders ook terecht voor producten van de RET? Nee, zeker niet. En bij die met NS-logo kan ik zeker niet terecht om mijn OV-chipkaart op te laden? Oh, toch wel.quote:Op maandag 30 juni 2014 22:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
"Handig om te weten!"![]()
![]()
Die lui kunnen beter tweedehands auto's gaan verkopen of zo
Ja, want als ik wat uit de ENE automaat nodig heb en ik sta voor een ANDERE. Dan staat er natuurlijk niet een ENE naast. Nee die staat aan de andere kant van de stationshal. Misschien. Of op het perron. achter de poortjes.quote:Op maandag 30 juni 2014 22:39 schreef James1988 het volgende:
zorg er gewoon voor dat alle automaten hetzelfde kunnen doen...
ja, wij kunnen zo veel van mening zijn, het maakt allemaal geen kut uitquote:Op maandag 30 juni 2014 23:07 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Voorts zijn wij van mening dat er een einde moet komen aan de bio-industrie.
Ik ben voor.quote:Op maandag 30 juni 2014 23:15 schreef dennistd het volgende:
Ik ben van mening dat de vaste bezoekers van het treinentopic een gratis NS jaarkaart 1e klas moeten krijgen
Boooohquote:Op maandag 30 juni 2014 23:17 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik ben voor.
Of een lifetime InterRail-pass, lijkt me ook wel geinig
Amenquote:Op maandag 30 juni 2014 23:04 schreef Duvel het volgende:
Overigens blijf ik van mening dat de OV-chipkaart verwoest moet worden.
En dat is uiteindelijk ook gelukt.quote:Op maandag 30 juni 2014 23:09 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam mag ook
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Anne op 01-07-2014 08:06:15 ]
Dat is een naar begin van de dag. Ik drink een biertje, vrij van alle trein(ellende) voor de komende 17 uur.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 05:47 schreef _serial_ het volgende:
Door het oneindige gepruts met deuren van de SGM sprinter van 5.38 van Dordrecht meteen al +30 te pakken doordat ik m'n overstap op Rotterdam CS niet ga halen (was 5 minuten)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |