lichte hoofdpijn hierquote:Op zondag 29 juni 2014 16:12 schreef darkmond het volgende:
M'n maag begint nu voor de eerste keer vandaag een beetje te knorren
Dat zijn ook mijn favorietenquote:Op zondag 29 juni 2014 15:59 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Ik haal ieder jaar de Iraanse dadels. Ze smaken veel voller dan die uit de super. OMNOMNOMNOM
Waar haal je die, er is een handelsverbod met Iran namelijkquote:Op zondag 29 juni 2014 15:59 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Ik haal ieder jaar de Iraanse dadels. Ze smaken veel voller dan die uit de super. OMNOMNOMNOM
Tsja... alleen de echte G's kunnen aan de echte dope komen.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:01 schreef Che_ het volgende:
[..]
Waar haal je die, er is een handelsverbod met Iran namelijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Whatever I was looking for was always you."Rumi
quote:Op zondag 29 juni 2014 17:04 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Tsja... alleen de echte G's kunnen aan de echte dope komen.
Irakese dadels schijnen de beste te zijn ter wereld. Maar dat kunnen ook geruchten zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kom testen. Je hebt van die hele goedkope in de supermarkt maar die zijn zo smakeloos en hard.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:05 schreef Che_ het volgende:
[..]
Irakese dadels schijnen de beste te zijn ter wereld. Maar dat kunnen ook geruchten zijn
Supermarktquote:Op zondag 29 juni 2014 17:05 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Kom testen. Je hebt van die hele goedkope in de supermarkt maar die zijn zo smakeloos en hard.
Altijd als ik die koop denk ik "dadelsquote:Op zondag 29 juni 2014 17:05 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Kom testen. Je hebt van die hele goedkope in de supermarkt maar die zijn zo smakeloos en hard.
Ik ga vanavond mijn nachos en dip missen bij de wedstrijd.quote:
Dit wil ik graag bevestigen.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:05 schreef Che_ het volgende:
[..]
Irakese dadels schijnen de beste te zijn ter wereld. Maar dat kunnen ook geruchten zijn
Haters gaan haten. Die van mn mama zien er mooier uut.quote:Op zondag 29 juni 2014 15:44 schreef Peunage het volgende:
[..]
En dit valt wel tegen hoor. Dat je Kleechah niet meteen herkent
Heb wel ooit zamzam gedronken? Telt dat?quote:Op zondag 29 juni 2014 17:15 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Heb je zamzam water en ammoniak?
Aleen als je vanavond voor me zal koken.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:19 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Heb wel ooit zamzam gedronken? Telt dat?
Like srsly; ik ben het verzorgende type. Met alle plezier.quote:Op zondag 29 juni 2014 17:21 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Aleen als je vanavond voor me zal koken.
Doe walnoten er inquote:Op zondag 29 juni 2014 17:09 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Altijd als ik die koop denk ik "dadels", maar na 1 dadel is dat gevoel weer over.
waar woonde je ook al weerquote:Op zondag 29 juni 2014 17:22 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Like srsly; ik ben het verzorgende type. Met alle plezier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |