Als ik alle voors en tegens bekijk met alle scenario's dan kom ik ook uit op dit verhaal.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 16:30 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ik denk dat er heel veel scenario's zijn die allemaal kunnen, we weten gewoon te weinig.
Maar als ik er één moet kiezen kom ik toch op het misdrijf uit.
Een getuige gaf aan dat ze moe waren en terug naar hun kamer wilden en toch gingen ze daarna die trail op. {Even een klein stukje om te kijken?}
Het was al laat en de duisternis valt daar snel {Het lijkt aannemelijk dat ze dat wisten}
Waarom zijn ze dan doorgelopen? Iemand tegengekomen? Of meerdere personen? Stel dat dat zo is, 1 of 2 mannen bijvoorbeeld, locals, die hebben hen na een gezellig gesprekje aangeboden hen via een shortcut terug te brengen, of aangeboden bij hen thuis te eten oid. {Toch gaaf als je in contact komt met een echte local, een indiaan bijvoorbeeld, en ze nodigen je bij hen thuis uit? Een once-in-a-lifetime-event}. Uitrusten nabij de rivier, tas op de struik gezet gewoon omdat vasthouden als je uitrust niet nodig is, eventueel al wat ongemakkelijk voelen omdat er 'iets' niet lijkt te kloppen, de tocht langer is dan die persoon of personen hadden gezegd.. Dan een verkrachting gevolgd door moord om hen het zwijgen op te leggen. {Daarbij richting de echte rivierbedding, weg van de rugzak gesleept?} Spullen door dader/daders achtergelaten om geen verdenkingen op hen te laten richten. Doel was ook de seks, niet de spullen.
Indien ze naar de oever zijn gesleept kunnen de lichamen bij het stijgen van de rivier een paar dagen later meegesleept zijn maar wel of niet, uiteindelijk door één of meerdere grote aaseters gevonden, aan stukken gescheurd en verspreid. 30 km verderop resten vinden is bij grote katachtigen niet uitzonderlijk.
Maar ook dit stikt gewoon van de aannames en vraagtekens. Het kan maar hoeft niet zo gebeurd te zijn natuurlijk.
Punt in dit verhaal waar enkelen over vallen; "welke verkrachter gaat op de loer liggen in de jungle", vind ik geen valide punt omdat ook verkrachters nogal eens gewoon een geboden kans grijpen en helemaal niet 'op de loer' hebben gelegen.
Als er werkelijk niets op terug te vinden is, dan zou je er wel aan gaan denken ja. Maargoed, John van den Heuvel claimt dat uit de foto's blijkt dat ze iig nog een paar dagen hebben rondgezworven. Als dat zo is, is een misdrijf weer niet zo aannemelijk. Helaas weet niemand waar John zich op baseert...quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:02 schreef jackie12 het volgende:
En als toevoeging: als er NIETS op de camera/telefoon staat waar het wachten nog op is dan versterkt voor mij het vermoeden alleen maar meer dat het om een misdrijf gaat en niet om iets anders
Ik wil niet te gruwelijke details gaan geven..quote:Op vrijdag 27 juni 2014 16:38 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Lijkt mij ook dat ze die kleding gewoon niet opeten en dat helemaal het gebied in de broek moeilijk te bereiken is voor dieren ( helemaal als dat broekje van spijkerstof is ).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wilde zwijnen...quote:Op vrijdag 27 juni 2014 16:46 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Dat ga ik ook nooit zeggenFuck, zelfs in een Nederlands bos rondlopen in de nacht is al dom. Hier kan je hooguit een keer je enkel breken als je niet ziet waar je loopt, daar is het net een stuk erger.
Zeker een mogelijkheid ja. De meest simpele verklaring eigenlijk. Maargoed, ook het misdrijf valt niet uit te sluiten. En zo zijn we weer terug bij afquote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:12 schreef vencodark het volgende:
Zouden die meiden überhaupt wel doorgehad hebben dat het al zo laat was inmiddels? Gezellig praten, lachen, omgeving bewonderen. Dan let je wellicht totaal niet op de tijd. En tijdens de tocht niet gekeken of ze wel op de route bleven. Vervolgens ineens afvragen waar ze eigenlijk zijn, misschien al donkerder aan het worden en besluiten terug te lopen.
Hop, beseffen dat ze de weg kwijt zijn en pogingen de weg te zoeken mislukken waardoor zenjuist dieper in de jungle terecht komen.
Het enige dat dit tegenspreekt is die verklaring dat ze eerst een andere trail hadden genomen waar ze na 45 minuten (ik heb ook 15 minuten gelezen) al moe van terug kwamen en ze naar hun kamer wilden. Als ze na zo'n korte wandeling al zo moe zijn, dan is doorlopen op een andere trail niet logisch, zelfs niet als er veel te zien is of ze gezellig aan het kletsen zijn, toch?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:12 schreef vencodark het volgende:
Zouden die meiden überhaupt wel doorgehad hebben dat het al zo laat was inmiddels? Gezellig praten, lachen, omgeving bewonderen. Dan let je wellicht totaal niet op de tijd. En tijdens de tocht niet gekeken of ze wel op de route bleven. Vervolgens ineens afvragen waar ze eigenlijk zijn, misschien al donkerder aan het worden en besluiten terug te lopen.
Hop, beseffen dat ze de weg kwijt zijn en pogingen de weg te zoeken mislukken waardoor zenjuist dieper in de jungle terecht komen.
Dan kan een smoesje uit beleefdheid geweest zijn. De persoon die dat heeft verklaard, had hen namelijk die andere trail geadviseerd. Dan is het een beetje lullig om te zeggen: sorry, geen reet aan. Ik kan me voorstellen dat ze gezegd hebben: leuk, maar we zijn nu moe en gaan naar huis. Terwijl ze ondertussen nog steeds hun zinnen gezet hadden op de Pianista (God mag weten waarom).quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:35 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Het enige dat dit tegenspreekt is die verklaring dat ze eerst een andere trail hadden genomen waar ze na 45 minuten (ik heb ook 15 minuten gelezen) al moe van terug kwamen en ze naar hun kamer wilden. Als ze na zo'n korte wandeling al zo moe zijn, dan is doorlopen op een andere trail niet logisch, zelfs niet als er veel te zien is of ze gezellig aan het kletsen zijn, toch?
Op die tweede trail zijn zij om 15:30 gezien. Om 18:30 werd het donker/schemer. Dan zouden ze, heel grof gezegd, 3 uur de tijd hebben gehad, nog korter door de bocht: 1,5 uur de trail opgelopen moeten zijn. Waarom zó ver doorlopen als ze op die andere trail na 45 minuten (heen én terug samen) al moe waren? Dát is zo vreemd...
Je vergeet de factor "paniek", die bij sommige vrouwen de overhand kan krijgen en tot volstrekt irrationeel handelen leidt.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:53 schreef El_Matador het volgende:
verdwalen kan altijd, maar kent logica.
Opgegeten. Grote roofdieren heten het hele lichaam, sowieso alle ingewanden, hersenen, spieren, enz. Maar ook voedzame beenmerg. De botten worden dus opengekraakt, verpulverd.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:56 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Waarom hebben ze niet een gehele skelet gevonden en enkel een paar botten?
Gracias. Op je vragen:quote:
Die rivier heeft een enorme kracht, zeker na zware regenbuien. Neemt makkelijk lichamen/gebroken lichamen of lichaamsdelen mee.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:56 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Waarom hebben ze niet een gehele skelet gevonden en enkel een paar botten?
Dat is nog zo iets waar jij je krampachtig aan vast houdt maar de bronnen spreken over "nabij de rivier" en niet over "in de rivier" of "in de rivierbedding".quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:53 schreef El_Matador het volgende:
• die resten zijn in de rivierbedding gevonden
Het is dus bekend de meiden niét gebeld hebben? Heb dit nog nergens gelezen in het nieuws, waaruit hebben ze dit opgemaakt?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 14:47 schreef StaceySinger het volgende: De meisjes schijnen niet geprobeerd hebben te bellen.
Gemiddeld 80 mensen per dag op die trail alleen al las ik ergens.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:55 schreef jackie12 het volgende:
2 De pianiste trail is zo te lezen een route die behoorlijk vaak bewandeld wordt, Is het ook bekend of er op de plek waar de rugzak is aangetroffen er in de dagen na de verdwijning ook andere mensen
De Nederlandstalige bronnen of de originele bronnen? Vertaalfouten zijn zo gemaakt.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:02 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dat is nog zo iets waar jij je krampachtig aan vast houdt maar de bronnen spreken over "nabij de rivier" en niet over "in de rivier" of "in de rivierbedding".
Dat is je door diverse users al meerdere malen gezegd en toch blijf je dat negeren.
Op geen enkel beeldmateriaal is ook een rivier of een rivierbedding te zien bij de vindplaats. Sterker nog; op het beeld materiaal van de vindplaats van de lichaamsresten zie je duidelijk een heuvel van een meter of drie hoger dan waar de fotograaf staat.
Ik heb het besproken met een Spaanse ex-collega van mij en hij zegt dat die vertaling klopt; nabij/in het gebied van, niet in/naast.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De Nederlandstalige bronnen of de originele bronnen?
Zie het kaartje wat RTL postte, daar staat het aangegeven. Het is in de rivierbedding op de kruising van de Culubré met de Changuinola. Waar dat precies is in die rivierbedding is onduidelijk.
Waar zijn de originele beelden waar hij dat op baseert?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:12 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ik heb het besproken met een Spaanse ex-collega van mij en hij zegt dat die vertaling klopt; nabij/in het gebied van, niet in/naast.
Nee, ongerelateerd; illegale gouddelvers.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:12 schreef Jezus9 het volgende:
Ook zoiets wat achteraf niet bekend is geworden: een paar topics eerder hier sprak iemand erover dat een paar mannen waren opgepakt, nooit meer wat van gehoord. Bleek dit een broodje aap achteraf?
Helemaal mee eens.quote:Jammer dat Peter R. de Vries is gestopt met z'n programma, die zou wel van wanten weten en écht tot de bodem gaan. Ik blijf Peter de beste misdaadverslaggever aller tijden vinden.
Inderdaad. Hij houdt zich momenteel bezig met de vermissing van Henry de Vries, ben bang hij deze zaak niet gaat onderzoeken.quote:
3. Volgens JvdH komen er geregeld mensen en is het toch wat raar dat ze niemand tegen het lijf zijn gelopen toen ze daar ronddoolden. Ik ben even kwijt of het inheemse dorpje nou een paar km onder de vindplaats van de rugzak lag of een paar km onder de vindplaats van een van de schoenen.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:55 schreef jackie12 het volgende:
vraagjes maar weer,
1 zijn er gevallen bekend in van de afgelopen jaren waar mensen zijn aangevallen door wilde dieren in dit stuk van Panama ?
2 De pianiste trail is zo te lezen een route die behoorlijk vaak bewandeld wordt, Is het ook bekend of er op de plek waar de rugzak is aangetroffen er in de dagen na de verdwijning ook andere mensen geweest zijn?
3 hoe "druk" is het uberhaupt langs deze rivier. Komen er ook vaak inheemse mensen of heel sporadisch
Bar weinig?? Ik vind het nog knap dat ze dit uberhaupt gevonden hebben. In 2,5 maand bij een meermalen overstromende rivier is het toch logisch dat de delen gefragmenteerd over het gebied liggen?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:19 schreef Injetta het volgende:
Ik ben benieuwd of ze nog andere delen van hun botten en kleding zullen vinden. Ik vind het nog maar bar weinig van 2 meisjes.
1 voet van de 4
1 heupbeen van de 4
2 schoenen
Waar is de rest? schedels, overige botten...
shirtjes, broeken, ondergoed.
Dat laatste. Dat is die stuwdam.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:30 schreef Marrije het volgende:
Ik ben even kwijt of het inheemse dorpje nou een paar km onder de vindplaats van de rugzak lag of een paar km onder de vindplaats van een van de schoenen.
"dicht in de buurt", hoe ver bedoel je dat?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:31 schreef jackie12 het volgende:
ik heb het al een keer eerder gevraagd maar nog geen antwoord op gehad. Is er dicht in de buurt van de rugzak ook ergens een hoge waterval?
Je bedoelt Peter R de Vries, de man die de moord op Kennedy en de verdwijning van Natalee Holloway heeft opgelost?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:12 schreef Jezus9 het volgende:
Jammer dat Peter R. de Vries is gestopt met z'n programma, die zou wel van wanten weten en écht tot de bodem gaan. Ik blijf Peter de beste misdaadverslaggever aller tijden vinden.
Zit hard op te denken hoe ze dan wel een ongeluk kunnen hebben gehad. Uitgegleden bij het oversteken van de rivier, mee in de stroomversnelling en te pletter vallen van een waterval.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
"dicht in de buurt", hoe ver bedoel je dat?
Er zijn veel watervallen daar, hoe "hoog" moet ie zijn?
Waar wil je naartoe met je vraag?
die de onschuld van de parkmoord in Rotterdam heeft bewezen, Joram een schuldbekentenis heeft laten doen in een auto, de puutense moordzaak warm heeft gehouden. Idd DIE Peter R de Vriesquote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:34 schreef Astasha het volgende:
[..]
Je bedoelt Peter R de Vries, de man die de moord op Kennedy en de verdwijning van Natalee Holloway heeft opgelost?
![]()
![]()
![]()
Peter R de Vries![]()
Dat was de eerste theorie over die rugzak; meegesleept door de rivier.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:35 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Zit hard op te denken hoe ze dan wel een ongeluk kunnen hebben gehad. Uitgegleden bij het oversteken van de rivier, mee in de stroomversnelling en te pletter vallen van een waterval.
Maar ja dan klopt de rugzak weer niet...
Zelfs de aller, aller beste op aarde kunnen niet álle zaken oplossen, hij heeft wel degelijk veel goed werk verricht (Puttense moordzaak, hij zat goed bij die moord in Venray, moeder van Holloway naar de waarheid geholpen) het echter gerechtelijk oplossen, daarvoor heb je bewijs voor nodig, al ben je de beste op aarde dat ligt gewoon vaak wat gecompliceerder, alsnog heeft hij vaak de waarheid achterhaald bleek achteraf, keihard gevochten en zich eindeloos verdiept in dossiers.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:34 schreef Astasha het volgende: Je bedoelt Peter R de Vries, de man die de moord op Kennedy en de verdwijning van Natalee Holloway heeft opgelost? : ' ) Peter R de Vries : ' )
Een vakman die dag en nacht doorwerkt om zaken rond te krijgen en BEWEZEN heeft daar goed in te zijn versus een of andere paranormaal die nog nooit iets bewezen heeft maar naieve kijkers makkelijk om de tuin leidt.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:36 schreef Kaugummi het volgende:
Peter R de vries![]()
En dan zeggen ze hier dat,dat paranormale programma van wat ik zei een paar topics terug in scene gezet is.
![]()
![]()
![]()
![]()
Hun hebben ook een zaak opgelost van een meisje/vrouw hoorquote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Een vakman die dag en nacht doorwerkt om zaken rond te krijgen en BEWEZEN heeft daar goed in te zijn versus een of andere paranormaal die nog nooit iets bewezen heeft maar naieve kijkers makkelijk om de tuin leidt.
Inderdaad:
![]()
![]()
![]()
![]()
"hun hebben"quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:39 schreef Kaugummi het volgende:
[..]
Hun hebben ook een zaak opgelost van een meisje/vrouw hoor![]()
Ik heb geen zin die aflevering op te zoeken want er zijn er zoveel.
Denk ik niet, soms werden lijken nog jaren later terug in water gevonden, ook in tropische klimaten.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:39 schreef jackie12 het volgende: Als die meiden in de rivier terecht zijn gekomen kan het dan ook niet heel goed mogelijk zijn dat ze in 2 1/2 maand tijd opgepeuzeld zijn door de vissen?
Ik neem niet aan dat ze 2,5 maand precies in de rivier (het stromende gedeelte dus) gelegen hebben, maar ja, vissen zullen er ook zitten. Geen piranha's trouwens, die komen voor in Zuid-Amerika en in veel rustiger water.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:39 schreef jackie12 het volgende:
we hebben het constant over aaseters op het land. Als die meiden in de rivier terecht zijn gekomen kan het dan ook niet heel goed mogelijk zijn dat ze in 2 1/2 maand tijd opgepeuzeld zijn door de vissen?
quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
"hun hebben"
Ze hebben 1 zaak opgelost? Ja? En die was nooit opgelost zonder die "zieners"?
Je zit in dit topic over paranormale boeven te praten.
WAAROM HEBBEN ZIJ LISANNE EN KRIS DAN NIET GEVONDEN?
En hoeveel zaken heeft Peter R. de Vries al opgelost?? Daar heb je je antwoord.
Hun zijn geen zieners hun communiceren of proberen het met een apparaat wat met whitenoise/radio signalen geeft. EN met die aflevering die ik bedoel heeft die vrouw woorden gezegd over hoe ze vermoord was etc. en HUN zijn 3 personen.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
"hun hebben"
Ze hebben 1 zaak opgelost? Ja? En die was nooit opgelost zonder die "zieners"?
Je zit in dit topic over paranormale boeven te praten.
WAAROM HEBBEN ZIJ LISANNE EN KRIS DAN NIET GEVONDEN?
En hoeveel zaken heeft Peter R. de Vries al opgelost?? Daar heb je je antwoord.
Welk gebied en in de bovenloop (1e plaatje, zie hoe ruig) of benedenloop (kalm stromend water)?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:45 schreef Jezus9 het volgende:
Ik heb trouwens die rivieren eens bekeken op foto's en filmpjes en ik vind de 'immense kracht' waar overal over gepraat word enorm meevallen, het was die dag overigens ook nog eens goed weer. Er zijn daar tal aan mensen gaan zwemmen, nooit iemand omgekomen. Ook blijken de ongelukken in dat gebied reuze mee te vallen las ik van een inwoner.
"hun zijn". Echt, hoe kom je erop. Zij zijn en Zij hebben.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:46 schreef Kaugummi het volgende:
[..]
[..]
Hun zijn geen zieners hun communiceren of proberen het met een apparaat wat met whitenoise/radio signalen geeft. EN met die aflevering die ik bedoel heeft die vrouw woorden gezegd over hoe ze vermoord was etc.
Mijn ervaring is dat smartphones een belachelijk slechte batterij hadden en ze daar 's avonds niets meer aan hadden. Maar misschien hadden ze een extra goede batterij in hun iPhone en Samsung Galaxy, dat kan.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:47 schreef Perico het volgende:
Een kompas van een smartphone werkt zelfstandig, dus ook in vliegtuigmodus.
Een paar blikken erop en je kunt steeds eenzelfde richting aanhouden, met enig overleg.
Zo hoef je echt niet te verdwalen, zeker niet als je maar 5 kilometer van Boquete af bent, bij twijfels over de route.
quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:50 schreef Jezus9 het volgende:
Over dat verdwalen... ze hadden route-kaarten bij zich!
Welke "daders"?quote:Geen kaart teruggevonden weliswaar maar die kan er door die daders uitgehaald zijn want dan zou een verdwaal-scenario al aannemelijker lijken.
Het is toch aardig dunbevolkt daar. En veel valleien van al die armen van de Changuinola die volstromen en weer zakken.quote:
Dat is dan ook vreemd en uitgebreid aan bod geweest in dit topic.quote:toch vreemd als poema's daar zo op de loer liggen...
Ik zit daar ook wel op te wachten eigelijk !quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:12 schreef Jezus9 het volgende:
Ook zoiets wat achteraf niet bekend is geworden: een paar topics eerder hier sprak iemand erover dat een paar mannen waren opgepakt, nooit meer wat van gehoord. Bleek dit een broodje aap achteraf?
Jammer dat Peter R. de Vries is gestopt met z'n programma, die zou wel van wanten weten en écht tot de bodem gaan. Ik blijf Peter de beste misdaadverslaggever aller tijden vinden.
Dank, ik ben trouwens geen jungle-expert ofzo. Wel geoloog met veel veldervaring.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:56 schreef jackie12 het volgende:
Matador van ons allen geef je veruit de meeste informatie dmv kaarten en geef je opzich ook hele goede analyses over de jungle en andere dingen. Chapeau! echt waar
Ja, juist door die rugzak. Ik ga uit van de data en probeer daar een scenario van te maken. Daarom kan ik ook geen misdrijf zien omdat ik er geen aanwijzingen voor zie.quote:Jij bent van mening dat de meiden slecht voorbereid toch aan de trail zijn begonnen en verdwaald zijn en zelfs al in de eerste nacht zijn overleden door een ongeluk.
Ben je het wel met me eens dat ze , als ze ongeluk hebben gehad, dat dat dan gebeurd moet zijn bij de vindplaats van de rugzak? En aan wat voor een ongeluk zit je dan te denken dat ze alle 2 sterven?
Je roept de hele tijd dingen, maar komt maar niet met bronnen. Dan is het makkelijk speculeren natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:56 schreef Jezus9 het volgende:
Er zitten ook drugskartels in dat gebied, die willen geen pottenkijkers.
ok, duidelijk, dank jequote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:32 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat laatste. Dat is die stuwdam.
In de "buurt" van de rugzak staan alleen losse huisjes waar inheemsen wonen.
Iets van 3,2-3,5 km tot de eerste vondsten vanaf Punta Blanca (zie kaartje in de spoiler in de OP).quote:
Verschilt voor iedereen lijkt me.quote:
dat waar ze die taallessen gevolgd hebben, in boca, dat is een plaatsje op een eiland toch? Dat ligt, op een kaartje te zien (als ik me goed herinner) in dezelfde rivier als waar ze langs gelopen zijn. Alleen dan verder noord. Misschien dachten ze door stroomafwaarts te lopen dat ze daar uit zouden komen...?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 19:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Iets van 3,2-3,5 km tot de eerste vondsten vanaf Punta Blanca (zie kaartje in de spoiler in de OP).
De rugzak lag iets van 30-35 km (of meer; langs de rivier) stroomopwaarts, en dat was weer ~6 km (hemelsbreed) na de bergpas/top van 1850 m.
Ja, maar dat is veel verder weg. Die Changuinola mondt inderdaad uit niet ver van de Bocas del Toro (eilanden).quote:Op vrijdag 27 juni 2014 19:17 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat waar zedietaallessen gevolgdhebben, in boca, dat is een plaatsje op een eiland toch? Dat ligt, op een kaartje te zien (als ik me goed herinner) in dezelfde rivier als waar ze langs gelopen zijn. Alleen dan verder noord. Misschien dachten ze door stroomafwaarts te lopen dat ze daar uit zouden komen...?
't is ook wel interessant.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 19:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Verschilt voor iedereen lijkt me.
Ik vind het interessant die puzzel op proberen te lossen, al zijn de stukjes wel erg klein en ver uit elkaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |