dat dacht ook dus. De terugweg versperd. Maar hoe?quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:43 schreef sommeltje het volgende:
[..]
Tenzij er iets is gebeurd waardoor je niet meer diezelfde weg terug durft te lopen??
Dan ga je juist naar het licht (beneden) en niet verder de duisternis in (boven).quote:De schemering?
Dat dacht ik dus een paar topics terug als mogelijkheid. Maar: die beesten komen niet in de buurt van toeristen juist. In de buurt van Boquete zal je weinig grote katten zien lijkt me. Zelfs Feliciano heeft nog nooit een poema gezien (las ik ergens, geen bron bij de hand nu).quote:Een panter/grote katachtige door struikgewas??
Ja, dat moet wel. Als ze niemand zijn tegengekomen die ze overgehaald heeft een andere route te nemen...quote:Niet dat ze toen aangevallen zijn, maar het idee dat je aangevallen kunt worden heeft ze misschien in paniek gebracht???
De rugzak met beider spullen erin doet me vermoeden dat ze bij elkaar waren toen ze omkwamen, maar meer dan een vermoeden is het niet.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:49 schreef JoeDank het volgende:
Kunnen we wat zeggen over of ze samen gestorven zijn.
Nee, dat kunnen we niet... er is maar beperkte info naar buiten gekomen. 99% van wat hier wordt geopperd is pure speculatie.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:49 schreef JoeDank het volgende:
Kunnen we wat zeggen over of ze samen gestorven zijn. Ik bedoel, als er niets is gebeurd anders dan verdwalen lijkt het me niet logisch dat beiden tegelijkertijd bezwijken. Het verhaal van Jvdh lijkt te duiden dat dit het geval is.
Oh? Dat is niet in de rugzak gevonden toch? Zouden ze het meegenomen hebben of stond het op hun kamer?quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:16 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ze hadden daar bij een apotheek veel spray gekocht las ik ergens
Maar zo'n echte inheemse indiaan die misschien wel meer in die jungle daar leeft maakt gebruik van die spullen het geld?quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
In de eerste OPs stond een link naar de protesten in Panama, onderaan.
Ja, die inheemsen staan gemengd tegenover toeristen. Dat is hier ook zo. Al hoor je niet massaal verhalen van inheemsen die toeristen vermoorden.
De rugzak, die staat daar ergens in het bos, hoe rijm je dat met een misdrijf?
Nou niet puur. De OP is met name zo opgezet om de feiten te scheiden van de verhalen/speculaties.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, dat kunnen we niet... er is maar beperkte info naar buiten gekomen. 99% van wat hier wordt geopperd is pure speculatie.
Iemand die kwaad wil, wil kwaad. En die laat zo'n buitenkansje echt niet liggen hoor. Verkoop die dure spullen en begraaf/verbrand de rugzak en niemand die erachter komt.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:55 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Maar zo'n echte inheemse indiaan die misschien wel meer in die jungle daar leeft maakt gebruik van die spullen het geld?
Vlak voor hun verdwijning in Panama hebben de vermiste vrouwen Kris en Lisanne een grote lading aan anti-muggenspul gekocht in een apotheek.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:54 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Oh? Dat is niet in de rugzak gevonden toch? Zouden ze het meegenomen hebben of stond het op hun kamer?
Die Oliva de Kam zag ze rond/net na 16.00 uur...quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Lijkt me dat de duisternis ze eerder overvalt dan de verdwaling.
Ze waren om ~14:30-15:00 bij het begin van de El Pianista. Die duurt een uur of 3 met gids als je doorloopt. Dat deden de meiden absoluut niet.
Het jammere is dat we niet weten waar precies die Oliva de Kam de meiden heeft gezien (en gewaarschuwd), maar kan me niet voorstellen dat het ver op het pad is, maar juist onderaan, die vrouw zal niet dagelijks trails lopen lijkt me.
Ik schat dat ze er 4 uur over zouden doen die trail te lopen (ongetraind, geen gids, slecht gekleed). Dan is het dus op de helft al donker, zeker in het dichte bos en met de vulkaan die de zon afschermt.
De data is niet volledig en zeer beperkt.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nou niet puur. De OP is met name zo opgezet om de feiten te scheiden van de verhalen/speculaties.
Speculeren op basis van data (nu mogelijk) is natuurlijk anders dan op basis van "alles is nog mogelijk" (eerste weken).
Dank.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:56 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Vlak voor hun verdwijning in Panama hebben de vermiste vrouwen Kris en Lisanne een grote lading aan anti-muggenspul gekocht in een apotheek.
Bewakingsbeelden
Vermiste Lisanne Froon en Kris Kremers gezien in apotheek
http://www.deondernemer.n(...)ien-in-apotheek.html
Dat is per definitie.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De data is niet volledig en zeer beperkt.
Lisanne en Kris kochten 'erg veel' anti-muskietenspulquote:
Het is bij deze zaak helaas onvermijdelijk maar AD tracht ik zoveel mogelijk te beperken eigenlijk. Telegraaf net zo, Daily Mail komt de OP niet eens in.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:58 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Lisanne en Kris kochten 'erg veel' anti-muskietenspul
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)elden-apotheek.dhtml
Hoeft niet, kan wel.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:56 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Iemand die kwaad wil, wil kwaad. En die laat zo'n buitenkansje echt niet liggen hoor. Verkoop die dure spullen en begraaf/verbrand de rugzak en niemand die erachter komt.
De kans dat iemand die kwaad wil een prachtige rugzak laat staan, is zo klein en bizar dat ik denk dat die verwaarloosbaar klein is.quote:
ja ok maar die flesjes zaten niet in de tas en ik zie ze ook niet op de foto's v/h kamertjequote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is bij deze zaak helaas onvermijdelijk maar AD tracht ik zoveel mogelijk te beperken eigenlijk. Telegraaf net zo, Daily Mail komt de OP niet eens in.
Dat is dus vaag. Zouden ze nog een tas bij zich gehad hebben?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:05 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ja ok maar die flesjes zaten niet in de tas en ik zie ze ook niet op de foto's v/h kamertje
quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:55 schreef anonymoussie het volgende:
[..]
Maar zo'n echte inheemse indiaan die misschien wel meer in die jungle daar leeft maakt gebruik van die spullen en het geld?
Verder kan het bij een misdrijf als afleidingsmanoeuvre dienen of wilden ze zich niet aan die spullen branden. Misdrijf is niet altijd diefstal of beroving toch?
Ik hou de optie van een misdrijf nog open.
Misschien was t geen standaard latino...quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De kans dat iemand die kwaad wil een prachtige rugzak laat staan, is zo klein en bizar dat ik denk dat die verwaarloosbaar klein is.
Leer mij latino's kennen die ongestraft telefoontjes kunnen jatten.
tja ze hebben het over " erg veel anti-muskietenspul" - zijn dat 2 flesjes of 5 ?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is dus vaag. Zouden ze nog een tas bij zich gehad hebben?
Ik heb het wel een beetje gehad met je arrogantie. Alsof jij bepaalt wat wel en wat niet in de OP komt.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Daily Mail komt de OP niet eens in.
Le_Dictatorquote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:08 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik heb het wel een beetje gehad met je arrogantie. Alsof jij bepaalt wat wel en wat niet in de OP komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |