'En als je geen Nederlands kunt kun je lekker de pot op'.quote:
volgens somda is het de 7608. heb jij dan de nummertjes van de afzonderlijk bakken?quote:Op donderdag 26 juni 2014 08:48 schreef b2py het volgende:
[..]
Welke van de vier?
Gheghe, nummertjes.
Meer bij OVmagazinequote:DB-concurrent HKX stopt met intercityverbinding
De private spoorwegonderneming Hamburg-Köln Express stopt met intercitytreinen rijden. Het is de concurrent van Deutsche Bahn niet gelukt om zwarte cijfers te schrijven.
Klopt en volgens mij nu ook gedeeltelijk van SNCFquote:
50% ook direct!quote:Op donderdag 26 juni 2014 10:17 schreef Jhovall het volgende:
[..]
Klopt en volgens mij nu ook gedeeltelijk van SNCF
Ik zie hetquote:Op donderdag 26 juni 2014 10:20 schreef b2py het volgende:
[..]
50% ook direct!
http://www.eurailscout.co(...)any-strukton_nl.html
Vergeten naar te kijken *amateur*quote:Op donderdag 26 juni 2014 08:48 schreef b2py het volgende:
[..]
Welke van de vier?
Gheghe, nummertjes.
Gewoon een randomgenerator witte-ruis laten produceren en dit optellen bij het meetsignaal.quote:Op donderdag 26 juni 2014 10:24 schreef Jhovall het volgende:
[..]
Ik zie het, nadeel van die Fransen is dat ze echt alles in het Frans hebben en aangezien ze geen engels kunnen, leidt dit tot verwarring. En ze hebben verouderde meettreinen, waaraan ze gewend zijn. (Waardoor wij onze signalen 'slechter' moeten maken zodat hij op de Mauzin lijkt....)
Nee, bepaalde soorten filters met een specifieke respons over de data heen gooien.quote:Op donderdag 26 juni 2014 11:45 schreef Duvel het volgende:
[..]
Gewoon een randomgenerator witte-ruis laten produceren en dit optellen bij het meetsignaal.
Ik ben geen fan van filteren in meetsignalen. Vaak introduceren ze troep in je signaal, vooral bij stappen. Maar dat weet jij waarschijnlijk beter dan ik.quote:Op donderdag 26 juni 2014 11:46 schreef Jhovall het volgende:
[..]
Nee, bepaalde soorten filters met een specifieke respons over de data heen gooien.
Klopt helemaal. Maar filteren is vaak wel nodig. Een trein heeft namelijk afhankelijk van de snelheid meer of minder last van bepaalde golven in het spoor.quote:Op donderdag 26 juni 2014 11:56 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van filteren in meetsignalen. Vaak introduceren ze troep in je signaal, vooral bij stappen. Maar dat weet jij waarschijnlijk beter dan ik.
Ah, eruit geconcurreerd door de bus. Wat dat betreft is er ook wel veel veranderd met de liberalisering van het busverkeer per 2013. Sindsdien is alle Fernverkehr volledig open-access, zowel trein als bus.quote:
Is die meuk al onderweg naar me?quote:Op donderdag 26 juni 2014 12:08 schreef Yreal het volgende:
Deze virm schomelt zo hard dat mijn koffie bijna uit mijn beker klotst
quote:Op donderdag 26 juni 2014 12:50 schreef greavy het volgende:
Volgens DeRedactie.be gaan de Belgen weer staken, van zondag 29 juni 22u tm maandag 30 juni 22u.
quote:24-uursstaking op Belgisch spoor
donderdag 26 jun 2014, 13:53 (Update: 26-06-14, 13:59)
Tussen zondagavond 22.00 uur en maandagavond 22.00 uur rijden er in België geen treinen vanwege een staking. De werknemers van het spoorbedrijf NMBS zijn ontevreden over de toekomstplannen van hun werkgever. De socialistische spoorvakbond heeft tot de staking opgeroepen.
De bond is zich ervan bewust dat de staking voor treinreizigers op een slecht moment komt. Voor veel Belgen begint dit weekend de vakantie en er zijn een aantal grote festivals. Ook voor Nederlandse treinreizigers zal de hinder naar verwachting groot zijn.
Geen vakantie
De werknemers zeggen dat ze geen vakantie kunnen opnemen omdat er te weinig personeel is. Ze eisen dat het spoorbedrijf meer mensen aanneemt. Ook kunnen ze zich niet vinden in het nieuwe vervoersplan van de NBMS, dat in december wordt ingevoerd.
De socialistische spoorvakbond en NMBS onderhandelen al een half jaar. Volgens de vakbond zijn de partijen nog niks opgeschoten.
Als ze 11 en 12 juli maar niet gaan staken vind ik alles bestquote:Op donderdag 26 juni 2014 12:50 schreef greavy het volgende:
Volgens DeRedactie.be gaan de Belgen weer staken, van zondag 29 juni 22u tm maandag 30 juni 22u.
Die papieren kortingskaartjes voor de ov studentenkaart zijn al sinds 2012 niet meer toegestaan.quote:Op donderdag 26 juni 2014 14:31 schreef Etsu het volgende:
Hoi, ik heb een vraagje.
Ik heb studentenweekendOV maar ik ga soms met de eerste klas en dan koop ik zo'n eerste klas-treinkaartje (met 40% korting).
Echter gaan de papieren kaartjes binnenkort uit de schappen, dus ik vraag me af hoe ik dan alsnog met de 1ste klas kan reizen?
Heb al aan een conducteur gevraagd, die wist het niet en toen heb ik gevraagd aan een informatiebalie op Groningen CS, ze wisten het ook niet
Als ik bij zo'n automaatding incheck, dan staat er wel een optie 'Klasse', maar dat is dan eenmalig ¤25 zoveel voor 1 dag. Maakt niet uit waarheen. Dat is toch raar? Er zit wel een wereld van verschil in de prijzen tussen Groningen - Assen en Groningen - Maastricht.
Iemand?
Ik vind dat raarquote:Op donderdag 26 juni 2014 14:36 schreef Viezze het volgende:
Zie hier;
http://www.ns.nl/reiziger(...)es/overgang-2-1.html
Je zal dus inderdaad 25 euro moeten betalen, behalve als je buiten de spits of in het weekend reist.
Dat heb ik nooit geweten. Heb tientallen conducteurs gehad en ze hebben echt nooit moeilijk over gedaan. Waarom niet eigenlijk, als het toch zwartrijden is?quote:Op donderdag 26 juni 2014 14:40 schreef MTL het volgende:
[..]
Die papieren kortingskaartjes voor de ov studentenkaart zijn al sinds 2012 niet meer toegestaan.
Geen enkele conducteur zal er een probleem van maken, maar officieel rijd je zwart als je daarmee eerste klas gaat zitten.
De enige manier om legaal met de studentenkaart eerste klas te reizen in inderdaad met de klassewissel mogelijkheid bij de automaat à 25 Euro door de week of 10 Euro in het weekend. Die overgangskaartjes voor buiten de spits gelden niet icm de studentenkaart.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |