hoe heet die palm? Ik heb hem op kantoor staan. Wij noemen hem de springplant omdat hij zijn zaad nog wel eens wil wegwerpen...quote:Op maandag 14 juli 2014 16:41 schreef Twieki het volgende:
Vandaag de familie palm maar eens een dagje buiten gezet.
[ afbeelding ]
Zijn dan wel kamerplanten, maar iemand enig idee hoe ie heet? Heb hem al 18 jaar.
Ja, dat is dus de vraag. Dat weet ik ook niet.quote:Op maandag 14 juli 2014 19:35 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
hoe heet die palm? Ik heb hem op kantoor staan. Wij noemen hem de springplant omdat hij zijn zaad nog wel eens wil wegwerpen...
Dat vraag ik me ook al heel lang af. Het was nog niet bij me opgekomen, dat het een palm is. Maar onder palm laat hij zich ook niet vinden.quote:Op maandag 14 juli 2014 16:41 schreef Twieki het volgende:
Vandaag de familie palm maar eens een dagje buiten gezet.
[ afbeelding ]
Zijn dan wel kamerplanten, maar iemand enig idee hoe ie heet? Heb hem al 18 jaar.
Ik dénk dat het een palm is. De onderste bladeren vergelen en vallen dan af, bovenin komen dan weer nieuwe bladeren. Dat is kenmerkend voor palmen.quote:Op maandag 14 juli 2014 23:49 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook al heel lang af. Het was nog niet bij me opgekomen, dat het een palm is. Maar onder palm laat hij zich ook niet vinden.
Ik ben ook iemand die liever buiten werkt, lekker in het zonnetje. De familie palm is dan ook, naast een makkelijke Zamioculcas, de enige plant die ik heb. Maar juist omdat deze plant zo makkelijk uit zaad is op te kweken, is het een leuke kamerplant.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:41 schreef Gwywen het volgende:
Als je mijn kamerplanten en mijn tuinplanten vergelijkt zou je denken dat ze door twee verschillende mensen verzorgd worden... Kamerplanten
zijn echt niet mijn ding...allemaal kwijnend
oik!quote:Op maandag 28 juli 2014 17:59 schreef Bluezz het volgende:
Hallo Oostindischekersvanvorigjaar![]()
[ afbeelding ]
o, wat leuk! Dat hebben ze bij mij nog nooit gedaan, ik moest altijd opnieuw zaaien.quote:Op maandag 28 juli 2014 20:55 schreef Bluezz het volgende:
Ja zichzelf uitgezaaid. Op meerdere plekken in de tuin
ik heb bij een tuincentrum een echte rode zonnehoed gezien. Ze bestaan dus wel. Ik kan alleen vanaf mobiel geen foto uploaden, doe ik later wel even.quote:
Het ziet er niet uit als scabiosa , misschien is het beter te zien als je de hele plant fotografeert , vooralsnog heb ik geen flauw benulquote:Op woensdag 6 augustus 2014 17:42 schreef Gwywen het volgende:
Wat leuk zo'n geheim paadje, AH!
Ik heb ook een paadje gemaakt in mijn tuin waarvan je helemaal niet kunt zien waar 't naartoe gaat, een tuin mag best wat verrassingen hebben vind je ook niet?
Een andersoortige verrassing was er laatst in de vorm van een nieuwe bloem, weet iemand wat het is? Scabiosa?
[ afbeelding ]
Hij is nogal ijl en er staat flink wat groen omheen dus ik weet niet of dat op een foto overkomt. Hij staat net als grasklokje in een soort rozet van sprietige groene blaadjes, en daaruit groeien lange kale stelen met deze bloemen (ong. 5 cm doorsnee).quote:Op donderdag 7 augustus 2014 11:25 schreef rac het volgende:
[..]
Het ziet er niet uit als scabiosa , misschien is het beter te zien als je de hele plant fotografeert , vooralsnog heb ik geen flauw benul
Rozemarijn kun je heel goed snoeien kwam ik gisteren achter. Die van mij werd erg hoog en was zo'n beetje een meter in doorsnee. Ik ben onderaan aan de buitenkant begonnen, dan blijft hij wel mooi rond maar domweg minder wijd. En dan de bovenkant.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 16:52 schreef Sunnythesun het volgende:
Net me even kwaad gemaakt in de tuin. Na 3 weken vakantie was het best een leuk oerwoud gewordenMoet er nog wel eens door voor wat secuurder onkruid wieden/zevenblad bestrijden. Ik heb nu vooral uitgebloeide bloemen weg gehaald (o.a. van de vlinderstruik), de lavendel gesnoeid, paar struikjes iets bij gesnoeid, stokrozen opgebonden en ook de rozemarijn bij elkaar gebonden, die valt erg wijd uit.
Heeft iemand een idee trouwens hoe ik mijn ooievaarsbekken in toom kan houden? In de vorige tuinconfiguratie waren het gewoon mooie volle pollen, nu schieten de uitlopers alle kanten op en worden ze erg lang. Kan dat komen doordat ze te krap staan bijvoorbeeld?
quote:Op zondag 10 augustus 2014 11:44 schreef Seven. het volgende:
[..]
Rozemarijn kun je heel goed snoeien kwam ik gisteren achter. Die van mij werd erg hoog en was zo'n beetje een meter in doorsnee. Ik ben onderaan aan de buitenkant begonnen, dan blijft hij wel mooi rond maar domweg minder wijd. En dan de bovenkant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |