SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Langere filmpjes:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overzichtsfilmpje Europese economie en samenleving - Stefan Molyneux:
Huidige situatie in Europa:
Meer partijen als UKIP in Europa:Artikel50 - Daniël van der Stoep - Nederland
Alternative fuer Deutschland - Hans-Olaf Henkel - Duitsland
Movimento Cinque Stelle - Beppe Grillo - Italië
De Finnenpartij - Timo Soini - Finland
Sverigedemokraterna - Jimmie Åkesson - Zweden
Demokraterne - Per Ørum Jørgensen - Denemarken
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nigel Farage met zijn UKIP en de andere partijen, voor Nederland Artikel50 met Daniël van der Stoep en Alexander Sassen van Elsloo, pleiten voor een vertrek van de respectievelijke landen uit de EUropese Unie.
Beginselen
1. Artikel 50 wil voorkomen dat er een "Verenigde Staten van Europa" ontstaat. Daarom moet er een bindend referendum komen om de burger hierover te laten beslissen;
2. De euro is mislukt. Artikel 50 wil dat dit onder ogen wordt gezien en Nederland goed voorbereid uit de eurozone laten stappen, voordat het te laat is;
3. Ook als Nederland in de EU blijft, dient het Europees Parlement opgedoekt te worden. Het is een applausmachine die niemand vertegenwoordigt;
4. Er dient een absolute scheiding van kerk en staat te komen in Nederland. Dit betekent afschaffing religieus onderwijs, geen subsidies etc. De staat gedraagt zich volledig neutraal ten aanzien van elke godsdienst, maar garandeert wel de godsdienstvrijheid;
5. De Nederlandse overheid dient persoonlijke vrijheden beter te waarborgen. Absolute vrijheid van meningsuiting, geen bemoeienis met internet en geen opslag van vingerafdrukken of DNA;
6. Het bestuur van Nederland moet verbeterd worden. Dit betekent het opheffen van de Eerste Kamer, een kiesdrempel van 3%, directe verkiezingen van burgemeester en Commissaris van de Koning, oprichting van een constitutioneel hof;
7. De overheid moet zich slechts richten op haar kerntaken: bescherming van burgers en het bieden van een vangnet. Dit betekent: grenzen dicht en invoering visasysteem. Minimumstraffen en een online zedendelinquentenregister. Voor de rest dient de overheid zich verre te houden van bemoeienis me het leven van mensen en het financieren van talloze nutteloze projecten (rookverbod, windmolenparken, ontwikkelingshulp etc.) Hierdoor kunnen de belastingen omlaag en kunnen burgers zelf beslissen waar het geld heen gaat.
8. Nederland dient alle verdragen waar zij aan gebonden is opnieuw te bekijken en zo nodig op te zeggen. Ontwikkelingshulp dient te worden afgeschaft, behoudens noodhulp. Defensie dient te hervormen tot één krijgsonderdeel met als focus het Nederlandse grondgebied.
Verkiezingsfilmpje:
Alternative für Deutschland:
Bediscussieer hier de politieke consequenties en voors en tegens van de keuze de EU te verlaten.
• Hoofdpunten uit het UKIP-programma
• Mission Statement van Artikel50
======================================================================
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
Mensen als Wilders, daar moet je niet op reageren en tegen ageren, die moet je gewoon laten rennen, komen dan vanzelf een muur tegen waar ze tegenaan lopen.quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:58 schreef arjan1112 het volgende:
Wilders heeft op het verkeerde paard gewed
Hij had nooit met Le Pen in zee moeten gaan
quote:Op donderdag 19 juni 2014 08:56 schreef arjan1112 het volgende:
NEW EFD GROUP FORMED IN THE EUROPEAN PARLIAMENT. “WE WILL BE THE PEOPLES’ VOICE” SAYS UKIP LEADER NIGEL FARAGE
A New EFD Group has been formed in the European Parliament, currently comprising of 7 national delegations and 48 MEPs.
UKIP Leader and EFD Group President Nigel Farage said: “I am very proud to have formed this Group with other MEPs and we undertake to be the peoples’ voice.
"We will be on the front-line working for the restoration of freedom, national democracy and prosperity across Europe. Expect us to fight the good fight to take back control of our countries' destinies.
"We have struggled against much political opposition to form this group and I am sure it will operate very well. Now it is formed I expect other delegations to join soon.”
Beppe Grillo of Italy's Five Star Movement said that: "It is a great victory for direct democracy."
The Group will meet in Brussels on the afternoon of Tuesday 24th June and is comprised of MEPs from:
---------------------
UKIP, Italy’s Five Star Movement, Lithuania’s Order and Justice Party, the Sweden Democrats, the Free Citizen’s Party of the Czech Republic, the Latvian Farmers’ Union and an Independent MEP from France.
bron ukip.org
Bazenactie van Farage, zeker als het nu Wilders en FN niet lukt een fractie te vormen!quote:Eurosceptische partijen verenigen zich, mogelijk 'doodsteek' voor Wilders
Het is de grootste winnaar van de Europese verkiezingen in Groot-Brittannië, de eurokritische partij UKIP van Nigel Farage, toch gelukt om voldoende gelijkgestemden te vinden voor een fractie in het Europees Parlement. Farage wist zes andere partijen aan zich te binden. De fractie, genaamd Europa van Democratie en Vrijheid, telt 48 zetels, zo maakte Farage zelf bekend.
Eerder deze week leek het erop dat de vorming van een EU-fractie lastig zou worden, na het opstappen van de Nederlandse Europarlementariër en SGP'er Bas Belder. Maar de Brit wist de Italiaanse partij van Beppe Grillo aan zich te binden, evenals een Zweedse, Letse, Tsjechische en Litouwse partij. Daarnaast stapt één Franse Europarlementariër van het Front National over naar deze fractie.
Voor het Front National en de PVV van Geert Wilders is de vorming van deze fractie mogelijk de doodsteek. Samen met het Belgische Vlaams Belang, het Oostenrijkse FPÖ en de Italiaanse Lega Nord zoeken ze nog twee partijen om zich bij te voegen. Er lopen gesprekken met de Poolse partij Kongres Nowej Prawicy (Congres van Nieuw Rechts). Daarnaast hoopten ze de Litouwers, die nu zich hebben aangesloten bij Farage, te overtuigen.
Als fractie kun je in het EU-parlement meer invloed uitoefenen en is er ook meer geld beschikbaar. Om een fractie te vormen in het Europees Parlement zijn minimaal 25 zetels uit zeven verschillende EU-landen nodig. Voor 25 juni moet de fractievorming zijn afgerond, vóór de eerste vergadersessie in Straatsburg begin juli.
Zozo, 48 zetels. Toe maar.quote:Op donderdag 19 juni 2014 10:29 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
[..]
Bazenactie van Farage, zeker als het nu Wilders en FN niet lukt een fractie te vormen!
http://www.volkskrant.nl/(...)k-voor-Wilders.dhtml
Ach die Poolse partij, dan kunnen Jobbik en de Gouden Dageraad er ook nog wel bij.quote:Op donderdag 19 juni 2014 12:35 schreef Nielsch het volgende:
Arme Geertjuh. Nigel Farage weet alle enigszins fatsoenlijke anti-europa partijen aan zich te binden en de GBL moet het doen met de homohatende, vrouwenhatende en jodenhatende rest. Man man man, wat een freakshow van een fractie zal dat worden zeg. Maar goed, dat past op zich mooi bij de moslimhatende PVV. Kwartet, zeg maar.
Het NPD-partijprogramma is volgens mij eigenlijk nog behoorlijk gematigd vergeleken bij dat van Wilders en z'n vriendjes.quote:Op donderdag 19 juni 2014 20:04 schreef JimmyDean het volgende:
Wilders kan de NPD er wel bijhalen, sowieso van het zelfde slag als hem.
Obvious trollpost is obvious.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 00:03 schreef Igen het volgende:
[..]
Het NPD-partijprogramma is volgens mij eigenlijk nog behoorlijk gematigd vergeleken bij dat van Wilders en z'n vriendjes.
Als je afgaat op het beperkte verhaal wat de NL-wiki biedt valt het inderdaad mee vergeleken met wat de PVV roept. Zin om langer te zoeken had ik niet.quote:
Nigel Farage geeft zijn fout toetwitter:Nigel_Farage twitterde op zondag 08-03-2015 om 13:39:29Apologies to the British media. I said last year 50,000 Romanians/Bulgarians would register to work in the UK. It's actually 187,370. Wow. reageer retweet
Ik heb geen werkweek, maar vergald is de week zeker niet. Heerlijk, Farage weer bezig te zien.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:00 schreef KoosVogels het volgende:
Mijn werkweek is niet vergald, beste Mata. En ik snap ook niet dergelijk nieuws de werkweek kan vergallen van iemand die aan de andere kant van de wereld woont, maar goed.
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb geen werkweek, maar vergald is de week zeker niet. Heerlijk, Farage weer bezig te zien.
De erkenning van Somaliland.
quote:Tel daarbij op de Eurolines-bussen vol ISIS-terroristen die vanuit Athene naar Amsterdam, Londen, Parijs en Berlijn komen, en dan hebben we uw maandag deze werkweek alweer genoeg vergald.
Ja, helaas kunnen we die EUpsychopaten in een "democratie" niet gewoon zoals het hoort op een rijtje langs de greppel zetten, maar is het cabaret van Farage het enige eloquente antwoord dat ons gegund wordt. Het is zinloos, want de Kaisertjes drukken hun willetjes gewoon door, maar dan in ieder geval met goeie verbale tegenstand.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:05 schreef hpeopjes het volgende:
Wat een baas is die man toch. Geweldig weer.
Het doet me vreugd u zo opgewekt te zien. Een kinderhand is snel gevuld, zo blijkt maar weer.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:14 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, helaas kunnen we die EUpsychopaten in een "democratie" niet gewoon zoals het hoort op een rijtje langs de greppel zetten, maar is het cabaret van Farage het enige eloquente antwoord dat ons gegund wordt. Het is zinloos, want de Kaisertjes drukken hun willetjes gewoon door, maar dan in ieder geval met goeie verbale tegenstand.
Welnee, ik maak me gewoon geen illusies.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:24 schreef Reya het volgende:
[..]
Het doet me vreugd u zo opgewekt te zien. Een kinderhand is snel gevuld, zo blijkt maar weer.
Ah, onze antisemitische vriend Grillo.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:57 schreef El_Matador het volgende:
Beppe is ook op dreef. Meer, meer, meer!
Welja, dit kun je vast onderbouwen?quote:
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welja, dit kun je vast onderbouwen?
quote:ROME—Comic Beppe Grillo’s populist tirades were seen as a benign outlet for popular anger in the days his protest movement was a sideshow in Italian politics. Now that he’s one of Italy’s most powerful figures, his views are coming under greater scrutiny — and a history of anti-Semitic statements has started to raise concern outside the country.
Grillo’s 5-Star Movement captured a quarter of the votes in last month’s national elections, making him the kingmaker in a ballot that left none of the mainstream parties in control of Parliament. Given that political clout, foreign observers have expressed alarm over comments Grillo has made about a Jewish lobby controlling information, about Jewish Hollywood producers out to get actor Mel Gibson and about how he finds Israel “frightening.”
Bron
quote:Politician Beppe Grillo has refused to apologize to Italy’s Jewish community after the press dubbed him an anti-Semite for publishing an adapted version of Holocaust survivor Primo Levi’s classic ‘If this is a man’.
Bron
quote:Beppe Grillo: Top Italian Elected Powerbroker Says”Jews & Israel Frighten Me;” As Muslim Pop Grows, Italy Tolerates
Bron
quote:Grillo’s Facebook page and weblog is full of anti-Jewish attacks from Grillo’s readers, fans and supporters: “Israel is like Nazi Germany”, “I hope that someone will use any means to stop this killer state”, “The Jews are God’s cursed people”, “Zyklon B for you, peace and justice in Palestine”, “the Israeli leaders are monsters”, “Hamas is much better than all the Zionist governments.”
When not launching insults at Israel and Jews, Grillo tends to defend those who do. Of Mel Gibson he has said: “Israel is scary, her behavior is irresponsible.I said it. And I’m not drunk. I’m just scared for my children. Israel is behind the United States or the United States is behind Israel, which is the cause and which the effect?”
Bron
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:08 schreef El_Matador het volgende:
“Israel is like Nazi Germany”, “I hope that someone will use any means to stop this killer state”Dit zeg ik al 40-45 jaar.
De beste man slaat nogal door in z'n denken, heb ik het idee.quote:“The Jews are God’s cursed people”
Heb je een video waar hij dit soort dingen live zegt? Hoernalisten schrijven zoveel, dat weet je.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:09 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
[..]
De beste man slaat nogal door in z'n denken, heb ik het idee.
Een aanhoudende stroom berichten is uiteraard uit de duim gezogen door kwaadwillende journalisten.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:15 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Heb je een video waar hij dit soort dingen live zegt? Hoernalisten schrijven zoveel, dat weet je.
Koos zal deze cursus verzorgen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:28 schreef waht het volgende:
Alle journalisten moeten jaarlijks een cursus 'liegen om het internet te trollen' volgen.
Maar het klopt niet. Dus je zit al vrij lang fout.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:08 schreef El_Matador het volgende:
“Israel is like Nazi Germany”, “I hope that someone will use any means to stop this killer state”Dit zeg ik al 40-45 jaar.
Het Lebensraum zoekende Herrenvolk dat de Palestijnen naar Allah bombardeert, ze als tweederangsburgers behandelt en kinderen wegbombardeert, neuh, klopt niks van.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:29 schreef waht het volgende:
[..]
Maar het klopt niet. Dus je zit al vrij lang fout.
Soort zoekt soort natuurlijk.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ah, onze antisemitische vriend Grillo.
Je weet ze wel uit te kiezen, Mata.
Cocaïne?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het Lebensraum zoekende Herrenvolk dat de Palestijnen naar Allah bombardeert, ze als tweederangsburgers behandelt en kinderen wegbombardeert, neuh, klopt niks van.
Niet nodig, waht.quote:
Weer in een manische bui Mata?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het Lebensraum zoekende Herrenvolk dat de Palestijnen naar Allah bombardeert, ze als tweederangsburgers behandelt en kinderen wegbombardeert, neuh, klopt niks van.
Dat zijn een paar knappe volzinnen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welnee, ik maak me gewoon geen illusies.
Dat jij actief meewerkt aan de grootste Europese criminele organisatie sinds de NSDAP is niet tegen te houden. Dat de Europese volkeren als melkkoeien en voetvegen gebruikt worden, zal noch ik noch geachte heer Farage kunnen veranderen.
De sodomiserende sociopathen waar jij jouw loonstrookje van krijgt zijn niet te stoppen. Maar dan maar beter goed aanpakken, hun leugens en ranzige gedrag blootleggen, zodat de diverse volkeren van Europa weten waar ze aan toe zijn.
Die taak zal vervuld blijven worden.
Farage is politiek wel een beetje klaar. Goed, kneusjes mogen ook praten, daar niet van.quote:
Komop die Farage is een simpele populist. Weinig beleefds of intelligents aan.quote:Op donderdag 19 maart 2015 19:26 schreef 729Sinistra het volgende:
250.000x intelligenter, beleefder en hoogopgeleide dan die Gentse Toscane-fraudeur en ex-premier van een onbeduidend landje met het gebit van een stinkende muskusrat. U kent hem vast wel. De grootste populist van het E.P....
[ afbeelding ]
quote:
Of hij ziet gewoon in dat Israël haar macht, of beter de macht van Israël en de 'westerse' wereld, misbruikt? Ik vind het meer verwonderend dat niet meer mensen dat inzien. Jezelf verdedigen is 1, de ander aanvallen en de ander zijn grond al decennialang bezetten (je weet wel, dat stuk grond waar o.a. veel soja wordt gekweekt wat wij kopen) is een geheel ander verhaal.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:33 schreef waht het volgende:
Geeft niet hoor, verder ben je wel een toffe peer.
Een populist kan niet intelligent zijn?quote:Op donderdag 19 maart 2015 19:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Komop die Farage is een simpele populist. Weinig beleefds of intelligents aan.
Nee, maar sommige journalisten hebben wel de neiging om iemands woorden nogal vrij te parafraseren zodat het net wat lekkerder verkoopt. Koppen vedraaien zodat ze net wat sensationeler zijn vinden ze ook leuk.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Een aanhoudende stroom berichten is uiteraard uit de duim gezogen door kwaadwillende journalisten.
Dat is inderdaad de meest logische verklaring.
Aiaiai, Verhofstadt heeft een les in democratie en vrijheid van meningsuiting nodig van uitegerekend Schulz. Dat is niet best.quote:
Het grote verschil tussen Pechtold en Verhofstadt: Pechtold heeft nog iets menselijks, gevoel voor humor (droge humor) en zo. Pechtold is natuurlijk vooral een populist, het is geen toeval dat hij juist 'succesvol' werd op het moment dat hij zo lekker kon ageren tegen die andere grote populist in het parlement. En dan stellen sommige mensen dat de SP populistisch is terwijl de VVD als partij nog populistischer en D66 en de PVV de grootste populisten hebben.quote:Op donderdag 19 maart 2015 21:19 schreef hpeopjes het volgende:
Wat een onvoorstelbare mongool is die Verhofstadt toch ook. Een soort Pechtold in het kwadraat, en die is al erg.
Bah.
Aha, maar natuurlijk.quote:Op donderdag 19 maart 2015 20:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee, maar sommige journalisten hebben wel de neiging om iemands woorden nogal vrij te parafraseren zodat het net wat lekkerder verkoopt. Koppen vedraaien zodat ze net wat sensationeler zijn vinden ze ook leuk.
In Nederland heeft de Telegraaf daar bijvoorbeeld sterk een handje van.
En maar klagen hoe spilziek EU-mensen zijn ( is wel waar )quote:Ms Atkinson, who was due to fight the Folkestone and Hythe seat at the General Election, arranged and paid for a £950 'women's lunch' at a seafront restaurant attended by dozens of UKIP activists.
But a secret video appears to show one of her aides returning this week to meet with the manager.
Following a lengthy discussion the video shows Ms Atkinson's aide accepting an invoice for £3,150 - more than three times the correct amount.
The aide appears to suggest Ms Atkinson could use use the inflated receipt to claim extra money back on her Brussels expenses account.
The aide told the manager: "The idea is we overcharge them slightly, because that's the way of repatriating (the money)."
Een krant die probeert om extra abonnementen te verkopen door aan te kondigen dat je kan lezen met wie Bram Moszkowicz op vakantie is indien je een abonnement koopt ontstijgt niet het niveau van de tabloids. Hell, sommige tabloids halen een hoger niveau. Over de Telegraaf haar gewoonte om koppen te verikrachten is in het verleden al meer dan genoeg gezegd, hiermee heeft dit rioolblad een nieuwe diepte bereikt.quote:Op zaterdag 21 maart 2015 13:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aha, maar natuurlijk.
Lekker makkelijk.
Dus omdat de Telegraaf zuigt, zullen de artikelen die ik hierboven aanhaalde ook wel onzin zijn?quote:Op zaterdag 21 maart 2015 15:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een krant die probeert om extra abonnementen te verkopen door aan te kondigen dat je kan lezen met wie Bram Moszkowicz op vakantie is indien je een abonnement koopt ontstijgt niet het niveau van de tabloids. Hell, sommige tabloids halen een hoger niveau. Over de Telegraaf haar gewoonte om koppen te verikrachten is in het verleden al meer dan genoeg gezegd, hiermee heeft dit rioolblad een nieuwe diepte bereikt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |