Ja, kan het me ook niet voorstellen. Maar Louis zei het toch andersquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:35 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Kan me het niet voorstellen, Blind en Janmaat zullen een stuk hoger spelen verwacht ik.
Louis zei laatst ook dat het verschil in de praktijk niet veel uitmaakt, Blind iets doorschuiven en Sneijder iets verder naar voren en je hebt meer 4-3-3.quote:
Jeroen Grueterquote:
Ik ben benieuwd, zou wel logischer zijnquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:36 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Louis zei laatst ook dat het verschil in de praktijk niet veel uitmaakt, Blind iets doorschuiven en Sneijder iets verder naar voren en je hebt meer 4-3-3.
De Guz moest teveel verdedigen tegen Spanje, en dat is juist wat hij niet moet doen. Hij moet opbouwen en aanvallend meehelpen, dat kan tegen Australië.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:37 schreef tompsv18 het volgende:
Ik had De Guzman er wel uit gehaald, die speelde echt heel matig tegen Spanje.
Kan een keer gebeuren toch, je kunt hem altijd nog wisselen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:37 schreef tompsv18 het volgende:
Ik had De Guzman er wel uit gehaald, die speelde echt heel matig tegen Spanje.
Ja maar Wijnaldum en Clasie stelt ook niks voor. Gewoon een zwak bezette positie helaas. Wat zou het geweldig zijn als Strootman er gewoon bij was.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:37 schreef tompsv18 het volgende:
Ik had De Guzman er wel uit gehaald, die speelde echt heel matig tegen Spanje.
Eens.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:37 schreef tompsv18 het volgende:
Ik had De Guzman er wel uit gehaald, die speelde echt heel matig tegen Spanje.
Hopen dat hij een gele kaart krijgt, dan is hij er in ieder geval niet bij tegen Chiliquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:38 schreef alors het volgende:
[..]
Kan een keer gebeuren toch, je kunt hem altijd nog wisselen.
Hopen dat jij een ban krijgt. Dan hebben we geen last meer van dit soort posts.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:38 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hopen dat hij een gele kaart krijgt, dan is hij er in ieder geval niet bij tegen Chili
Gewoon een foto toch?quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:41 schreef Guanabana het volgende:
[..]
geloof je toch niet als ik het zeg.
helaas, moet na de wedstrijd weg, dus ik hou het bij een pilsje eerste helft, en een pilsje in de 2de helft, en dan daarna weer als ik terug komquote:
Vrouwen kunnen prima bier drinkenquote:
Liever niet zelfs, bierdrinkende vrouwen, prima. Lekker makkelijk ook.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:41 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Wat moet ik dan zuipen, zoete witte wijn?
Nope, zelfde elf namen, aldus Louis tegen Jackquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:41 schreef Nober het volgende:
Misschien 4-5-1?
Cillessen
Janmaat, Vlaar, De Vrij, Blind
Robben, Wijnaldum, De Jong, Sneijder, Lens
Van Persie
HOHOHOOOOOOOOOOOOOOquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:39 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Hopen dat jij een ban krijgt. Dan hebben we geen last meer van dit soort posts.
quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:41 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Wat moet ik dan zuipen, zoete witte wijn?
Alles beter dan vrouwen die bier drinken.quote:
quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:43 schreef Ajacied422 het volgende:
@FIFAWorldCup: #NED: Cillessen, Vlaar, De Vrij, Martins Indi, Blind, De Jong, Janmaat, De Guzman, Van Persie (c), Sneijder, Robben
En dan heel ordinair boeren. Laat dat gewoon aan de mannen over.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:43 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
[..]
Alles beter dan vrouwen die bier drinken.
Erg manquote:Op woensdag 18 juni 2014 16:43 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
[..]
Alles beter dan vrouwen die bier drinken.
Dan zal Blind wel op het middenveld staan? De Guzmán was wel slecht tegen Spanje.quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:43 schreef Ajacied422 het volgende:
@FIFAWorldCup: #NED: Cillessen, Vlaar, De Vrij, Martins Indi, Blind, De Jong, Janmaat, De Guzman, Van Persie (c), Sneijder, Robben
quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan zal Blind wel op het middenveld staan? De Guzmán was wel slecht tegen Spanje.
Huh?quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan zal Blind wel op het middenveld staan? De Guzmán was wel slecht tegen Spanje.
Serieus?quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan zal Blind wel op het middenveld staan? De Guzmán was wel slecht tegen Spanje.
Van Gaal ging toch zijn systeem aanpassen aan de tegenstander en niet alle wedstrijden 3-5-2 spelen?quote:
Ehm nee, gewoon weer 5-3-2quote:Op woensdag 18 juni 2014 16:46 schreef Nober het volgende:
[..]
Van Gaal ging toch zijn systeem aanpassen aan de tegenstander en niet alle wedstrijden 3-5-2 spelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |