Jij bent dus echt zo'n iemand waardoor ik hoop dat NL er snel uit ligt. Ga lekker korfbal kijken.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:52 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dat clubje waar Mertens heen is gegaan uit Italie, die Lukako speelt in een Oostblokland waar de verdedigers op Noren lopen te verdedigen van de kou, waar spelen Chadli en Dembele? Feleini is een zeer matige speler met oogkleppen op die de bal blind naar voren rost
Als Lukaku echt goed was, dan had hij toch allang bij de Inter Milan's, Man. United's, Atletico's en bij de PSG's van deze wereld gespeeld toch? Let nou maar op: Belgie gaat het lastig krijgen. Wel een mooi leerjaar voor ze, dat dan weer welquote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Napoli een middelmatig team vinden en denken dat Lukaku in een oostblokland speelt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Al die spelers die jij noemt spelen bij (redelijk) grote clubs in de Premier League de zwaarste competitie ter wereld. Mertens Italiaanse top.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:52 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Dat clubje waar Mertens heen is gegaan uit Italie, die Lukako speelt in een Oostblokland waar de verdedigers op Noren lopen te verdedigen van de kou, waar spelen Chadli en Dembele? Feleini is een zeer matige speler met oogkleppen op die de bal blind naar voren rost
hoe????quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:53 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Spanje is fysiek eigenlijk waardeloos, daarom doen ze alles over de grond, Belgie zou zeker wel kans maken om te winnen van Spanje.
Oh, je bent nog serieus ook.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:55 schreef JenHermes het volgende:
[..]
Als Lukaku echt goed was, dan had hij toch allang bij de Inter Milan's, Man. United's, Atletico's en bij de PSG's van deze wereld gespeeld toch? Let nou maar op: Belgie gaat het lastig krijgen. Wel een mooi leerjaar voor ze, dat dan weer wel
Ik zeg slechts dat ze kans maken, en jij zegt met 100% zekerheid te weten wat er gaat gebeuren. Gisteren verwachtte ook bijna niemand dat NL zou winnen, hoe oud ben je, 12?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:55 schreef Xaxax het volgende:
[..]
hoe????
met die aanval van belgie???hahahahahahaha
Ik geloof er echt geen fuck van...
Is een confrontatie tegen belgie mogelijk voor Nederland op dit wk...want ik wil een uitslag van 5-0 voor NEDERLAND op dit wk....
twitter:jdeguz twitterde op zaterdag 14-06-2014 om 16:03:14Team work! #spaned #brazil #wk2014 http://t.co/vLZFtCQmCV reageer retweet
ik verwachtte wel dat er kans voor nederland zou zijn omdat wij de grote 3 hebben die elk land in de wereld lastig kan maken..quote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:58 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Ik zeg slechts dat ze kans maken, en jij zegt met 100% zekerheid te weten wat er gaat gebeuren. Gisteren verwachtte ook bijna niemand dat NL zou winnen, hoe oud ben je, 12?
Ik zou het eigenlijk wel leuk vinden als we straks Brazilië - Spanje krijgen.. Dan heb je een win-win situatie.. of die paellavreters gaan eruit, of Fredsj en zijn sambamaatjesquote:Op zaterdag 14 juni 2014 15:49 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik hoop trouwens dat Chili gaat stunten tegen Spanje, zou wel erg kut zijn als ze toch doorgaan en weet ik veel hoever gaan komen.
Als Brazilië eruit dreigt te vliegen grijpt de FIFA wel in. Alles om rellen te voorkomen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 16:10 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik zou het eigenlijk wel leuk vinden als we straks Brazilië - Spanje krijgen.. Dan heb je een win-win situatie.. of die paellavreters gaan eruit, of Fredsj en zijn sambamaatjes
Daarom zou het zo mooi zijn als Argentinië wereldkampioen wordt.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 16:11 schreef DeJori het volgende:
[..]
Als Brazilië eruit dreigt te vliegen grijpt de FIFA wel in. Alles om rellen te voorkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |