Nee, alleen mijn rug. Muggenbult.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Heb jij ook zo'n jeuk?
Mijn hele gezicht jeukten mijn been ook.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:20 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Karma voor het afscheren van je manharen.
Ik wil je wel hebben, bezit al een kleine lazer in mijn cd speler.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik moet maar de jackpot winnen en dan al mijn haar weg laten laseren.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:20 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ja als je zo doet hoeft het al niet meer he
Hebben?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:23 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik wil je wel hebben, bezit al een kleine lazer in mijn cd speler.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:26 schreef S95Sedan het volgende:
[..]RawrSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helaas, mijn hart klopt maar voor 1.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:27 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Helpen wilde ik type, schijnbaar is mijn verlangen te groot voor je
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:26 schreef S95Sedan het volgende:
[..]Sommige mensen zijn zo goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
Ja jij bent altijdquote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:15 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Niks nieuws.
Hier is de gezelligheid zelve.
Hoiiiii
Ik word nooit uitgenodigd op meetsquote:Op vrijdag 13 juni 2014 22:07 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik heb geen prangende verlangens. Maar ik ben wel benieuwd hoe Fas in het echt is. En hoe Yats is het echt is. Want zijn stoere verhalen vind ik niet passen bij zijn enorm ouderwetse interieur toen hij in de TC zat.Ik heb overigens ook alleen dat interieur onthouden en weet niet eens meer hoe hij eruit ziet.
Oh en zeefje, want daar snap ik ook nog maar weinig van.
Wij regelen ze meestal "open" op Facebook. Ik heb niet iedereen op Facebook. Maar Faxie zou je best kunnen uitnodigen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |