Ja maar ik volg dezelfde livestream als jij, met 20 minuten vertraging.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:31 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja die stream is niet live volgens zaktabak.
Boeie, is toch een kutband.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:31 schreef probeer het volgende:
Zou toch wat zijn als ze Metallica aflassen ...
Alsof het om de broeken gaatquote:Op maandag 9 juni 2014 20:31 schreef anti-loper het volgende:
[..]
ahhaa mavi jeans
die broeken zijn zo lelijk
quote:
Lijkt me fantastisch om te horen tijdens het neerkomende noodweer.quote:
neen mijn baard is veel toffer dan die van hemquote:Op maandag 9 juni 2014 20:31 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Alsof het om de broeken gaat![]()
u jelly m8
Heb ze een tijd terug op Pukkelpop gezien, vond er geen zak aan.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:32 schreef probeer het volgende:
[..]
Lijkt me fantastisch om te horen tijdens het neerkomende noodweer.
Sowieso hebben ze nepster kapot gemaakt die klojo'squote:Op maandag 9 juni 2014 20:32 schreef deadprez het volgende:
Wat een achterlijke bandnaam eigenlijk voor een metalband, Metallica.Nooit zo over nagedacht.
quote:Op maandag 9 juni 2014 20:32 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Da's wel goed nummer. Maar vooral tof filmpje vind ik.
Zijn sowieso doorgedraaide kapitalisten.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:33 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Sowieso hebben ze nepster kapot gemaakt die klojo's.
aaaaawh kjoetquote:Op maandag 9 juni 2014 20:33 schreef sperzieboontjes het volgende:
Vannacht schrokken de kittens van het onweer.
Amerikanenquote:Op maandag 9 juni 2014 20:33 schreef deadprez het volgende:
[..]
Zijn sowieso doorgedraaide kapitalisten.
Ik ook. Vond het erg tof. Dit jaar weer (PP dan)quote:Op maandag 9 juni 2014 20:33 schreef deadprez het volgende:
[..]
Heb ze een tijd terug op Pukkelpop gezien, vond er geen zak aan.
Jij ook dat jaar dat ze ergens op de helft van de show ofzo opeens het podium afliepen?quote:Op maandag 9 juni 2014 20:34 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik ook. Vond het erg tof. Dit jaar weer (PP dan)
Er is eentje die heel erg al gewend is aan mensen en ze piept steeds voor mijn ben en dan valt ze op de deken in slaap.quote:
ahwwquote:Op maandag 9 juni 2014 20:34 schreef sperzieboontjes het volgende:
[..]
Er is eentje die heel erg al gewend is aan mensen en ze piept steeds voor mijn ben en dan valt ze op de deken in slaap.
mag ik haar een keer ontmoetenquote:Op maandag 9 juni 2014 20:34 schreef sperzieboontjes het volgende:
[..]
Er is eentje die heel erg al gewend is aan mensen en ze piept steeds voor mijn ben en dan valt ze op de deken in slaap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |