Behalve dat ze wel door gaan incasseren van mijn bankrekening tot oktober.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 07:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zij annuleren toch het contract? Is verder hun probleem.
Best knap dat ze geld willen incasseren van een (door hun) geannuleerd contract. Bel ze nog eens een keertje zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 07:59 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Behalve dat ze wel door gaan incasseren van mijn bankrekening tot oktober.
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 07:53 schreef b4kl4p het volgende:
Hallo!
TS is onlangs verhuisd en wilde van de week telfort internet mee verhuizen.
Zegt die braddie van het veel te dure callcenter: "ja de nieuwe bewoner van het oude adres heeft internet aangevraagd dus uw contract wordt geannuleerd dus ik kan uw internet niet verhuizen, u heeft alleen wel een jaarcontract tot oktober en moet blijven betalen".
Wel was het mogelijk om een nieuw jaarcontract af te sluiten, maar dat wil ik niet want er ligt hier glasvezel en dat hebben ze bij telfort niet.
Nu heb ik gevraagd of ze het niet gewoon zo willen laten en die 4 maanden willen schrappen. Maar dat willen ze dus niet, ik moet betalen of een nieuw contract afsluiten. Dit terwijl zij zomaar mijn contract annuleren waardoor ik dus niet voor 20 euro mijn bestaande internet kan meeverhuizen.
Kan dit zomaar? Ik denk eraan gewoon alles vanaf juni te gaan storneren.
Dank
Zou je denken. Uiteindelijk verliest TS en zal hij toch moeten betalen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 07:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zij annuleren toch het contract? Is verder hun probleem.
Ze doen het op dezelfde manier als dat je zelf je contract cancelt terwijl je jaarcontract nog loopt, je moet daar zelf voor opdraaien.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:00 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Best knap dat ze geld willen incasseren van een geannuleerd contract. Bel ze nog eens een keertje zou ik zeggen.
Gewoon storneren als het zover komt. Uiteindelijk rolt het conflict bij iemand van Telfort binnen die er wel iets van snapt.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:01 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Ze doen het op dezelfde manier als dat je zelf je contract cancelt terwijl je jaarcontract nog loopt, je moet daar zelf voor opdraaien.
Ja dat blijkbaar wel, neemt niet weg dat zij mijn contract cancelen en ik dat prima vind maar niet dat jaar door ga betalen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:05 schreef Lienekien het volgende:
Ben je niet gewoon te laat met verhuizen van je aansluiting?
Ik denk dat je hier eens mee moet gaan schermen inderdaad. Want waarom zou je contract niet mee kunnen verhuizen voor die 4 maanden? Dan kun je opzeggen per einde contractdatum en vervolgens een nieuw contract aangaan met de glasvezelboer.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:04 schreef Nenaunir het volgende:
Volgens de algemene voorwaarden:
Artikel 13 - Verhuizing Klant
13.1 - Onder verhuizing wordt verstaan het wijzigen van het woonadres van de Klant of het adres
waar de dienst Telfort beschikbaar is.
13.2 - De Klant dient de verhuizing tijdig, maar in elk geval binnen 14 dagen, te melden op de
wijze zoals aangegeven op de Website.
13.4 - Indien Telfort niet dezelfde of een vergelijkbare dienst op de nieuwe locatie levert, dan zijn
de Klant en Telfort met inachtneming van één maand, gerechtigd tot opzegging.
13.5 - Telfort is gerechtigd om de aan de verhuizing en/of opzegging als bedoeld in 13.4
redelijkerwijs verbonden kosten in rekening te brengen. De hoogte van de kosten wordt op de
Website bekend gemaakt.
Zoals ik het lees zou je contract mee over moeten kunnen verhuizen mits op je nieuwe adres dezelfde diensten van Telfort aanwezig zijn. Anders mag volgens 13.4 zowel telfort als de klant de diensten opzeggen.
De vraag is alleen hoe de wisselwerking tussen deze bepaling en het feit dat het jaarcontract nog 4 maanden te lopen heeft.
1. 13.4 is een uitzondering op die regel.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:20 schreef Lienekien het volgende:
Is het niet zo dat je het eerste jaarcontract niet tussentijds kunt opzeggen?
En dat.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:29 schreef Rewimo het volgende:
Dat jouw contract niet mee kan verhuizen omdat de nieuwe bewoner al heeft aangevraagd is natuurlijk flauwekul.
Dan verhuizen ze 'm toch over 15 dagen. Problem solved.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:30 schreef Lienekien het volgende:
Ik vermoed dus dat 13.2 nog een probleem kan blijken.
Telfort kan de dienst wel leveren op het nieuwe adres, alleen is TS te laat met doorgeven van zijn verhuizing.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:30 schreef r_one het volgende:
[..]
1. 13.4 is een uitzondering op die regel.
2. TS zegt niet op, Telfort zegt op.
Zie mijn vorige post.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Telfort kan de dienst wel leveren op het nieuwe adres, alleen is TS te laat met doorgeven van zijn verhuizing.
Een contract wat al is opgezegd, valt niet op te zeggen.quote:TS is ook van betalen tot oktober af als hij nu zou opzeggen, maar dat kan niet bij een jaarcontract (algemene voorwaarden).
Dus dat moeten doorgeven binnen 14 dagen heeft verder geen consequenties? Staat er dus voor niks? Ok.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:32 schreef r_one het volgende:
[..]
Dan verhuizen ze 'm toch over 15 dagen. Problem solved.
De vraag is: 14 dagen voordat wát?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dus dat moeten doorgeven binnen 14 dagen heeft verder geen consequenties? Staat er dus voor niks? Ok.
Welke verhuizing? De fysieke verhuizing van TS + inboedel of de verhuizing van de contractuele Telfort diensten?quote:
De fysieke verhuizing.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:43 schreef r_one het volgende:
[..]
Welke verhuizing? De fysieke verhuizing van TS + inboedel of de verhuizing van de contractuele Telfort diensten?
Wat gaat Telfort dat aan?quote:
quote:
Ik vermoed 14 voordat je aansluiting wil op je nieuwe adres. Wanneer je fysiek verhuist maakt toch geen bal uit? Maar dat ze een week of 2 nodig hebben om de verhuizing bij Telfort zelf te regelen lijkt me niet onlogisch.quote:
Dat vermoeden had ik ook (sterker: ik weet het wel zeker). Ik zie de belemmering dan ook niet. TS moet dus gewoon nakoming van de overeenkomst eisen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:54 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik vermoed 14 voordat je aansluiting wil op je nieuwe adres. Wanneer je fysiek verhuist maakt toch geen bal uit? Maar dat ze een week of 2 nodig hebben om de verhuizing bij Telfort zelf te regelen lijkt me niet onlogisch.
Onder doorbetalen kom je waarschijnlijk niet uit. Maar dan moet Telfort dus wel gewoon leveren op het nieuwe adres.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:03 schreef r_one het volgende:
Dat vermoeden had ik ook (sterker: ik weet het wel zeker). Ik zie de belemmering dan ook niet. TS moet dus gewoon nakoming van de overeenkomst eisen.
TS wil ook wel gewoon doorbetalen, tot oktober. Maar niet als Telfort hem de dienst opzegt per juni en daarmee contractbreuk pleegt.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:07 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Onder doorbetalen kom je waarschijnlijk niet uit. Maar dan moet Telfort dus wel gewoon leveren op het nieuwe adres.
Het verschil met mijn situatie is dat op mijn oude adres een nieuwe bewoner is ingetrokken, deze heeft internet aangevraagd. Omdat mijn internet nog op het oude adres staat en ze geen dubbel internet kunnen leveren hebben ze mijn contract gecanceld.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:53 schreef CherryOnTop het volgende:
Ik heb m´n verhuizing ook een keer een week te laat doorgegeven, was geen probleem alleen had ik toen een week geen internet en tv op het nieuwe adres.
TS had waarschijnlijk gewoon iemand aan de lijn die het te lastig vond om de stappen in z´n script te volgen.
Ja, ik snap het probleemquote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:09 schreef r_one het volgende:
TS wil ook wel gewoon doorbetalen, tot oktober. Maar niet als Telfort hem de dienst opzegt per juni en daarmee contractbreuk pleegt.
Zelfs dat niet.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:16 schreef Rewimo het volgende:
Hooguit 1 maand zoals dat in hun eigen voorwaarden staat.
Dat is hun probleem, daar heb jij geen boodschap aan.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:15 schreef b4kl4p het volgende:
... deze heeft internet aangevraagd. Omdat mijn internet nog op het oude adres staat en ze geen dubbel internet kunnen leveren hebben ze mijn contract gecanceld.
[..]
Verhuizen voor 20 euro nu niet meer mogelijk,
Kom telfort met artikel 13.2quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:29 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik denk dat je hier eens mee moet gaan schermen inderdaad. Want waarom zou je contract niet mee kunnen verhuizen voor die 4 maanden? Dan kun je opzeggen per einde contractdatum en vervolgens een nieuw contract aangaan met de glasvezelboer.
Dat jouw contract niet mee kan verhuizen omdat de nieuwe bewoner al heeft aangevraagd is natuurlijk flauwekul.
Wat je vergeet is dat telfort jouw een brief had moeten sturen waarin stond "iemand anders heeft een abbo op jouw adres aangevraagd hierdoor komt jouw abbo te vervallen klopt dit niet dan svp binnen 7 dagen bericht"quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:15 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Het verschil met mijn situatie is dat op mijn oude adres een nieuwe bewoner is ingetrokken, deze heeft internet aangevraagd. Omdat mijn internet nog op het oude adres staat en ze geen dubbel internet kunnen leveren hebben ze mijn contract gecanceld.
Omdat ik een jaarcontract heb, en inderdaad niet tussentijds kan opzeggen, laten ze dat gewoon doorlopen; zonder internet te leveren.
Verhuizen voor 20 euro nu niet meer mogelijk, en dat betekent dat ik een nieuw jaarcontract moet afsluiten. Wat ik niet wil omdat ik glasvezel wil, en dat leveren ze hier niet.
Het probleem is dus dat zij mijn contract cancelen en mij een nieuw jaarcontract willen opdringen. Anders moet ik maar betalen tot oktober zonder dat ze internet leveren.
Dit komt wel vaker voor.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:53 schreef CherryOnTop het volgende:
Ik heb m´n verhuizing ook een keer een week te laat doorgegeven, was geen probleem alleen had ik toen een week geen internet en tv op het nieuwe adres.
TS had waarschijnlijk gewoon iemand aan de lijn die het te lastig vond om de stappen in z´n script te volgen.
De relevantie hiervan ontgaat mij. Telfort beëindigt jouw contract, dus ben jij niet verplicht de laatste vier maanden te betalen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 07:53 schreef b4kl4p het volgende:
Hallo!
TS is onlangs verhuisd en wilde van de week telfort internet mee verhuizen.
Zegt die braddie van het veel te dure callcenter: "ja de nieuwe bewoner van het oude adres heeft internet aangevraagd dus uw contract wordt geannuleerd dus ik kan uw internet niet verhuizen, u heeft alleen wel een jaarcontract tot oktober en moet blijven betalen".
Wel was het mogelijk om een nieuw jaarcontract af te sluiten, maar dat wil ik niet want er ligt hier glasvezel en dat hebben ze bij telfort niet.
Nu heb ik gevraagd of ze het niet gewoon zo willen laten en die 4 maanden willen schrappen. Maar dat willen ze dus niet, ik moet betalen of een nieuw contract afsluiten. Dit terwijl zij zomaar mijn contract annuleren waardoor ik dus niet voor 20 euro mijn bestaande internet kan meeverhuizen.
Kan dit zomaar? Ik denk eraan gewoon alles vanaf juni te gaan storneren.
Dank
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:21 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat is hun probleem, daar heb jij geen boodschap aan.
Dit heeft als enige reden dat ze in het systeem blijkbaar geen abbo kunnen aanmaken voor die laatste maanden. Dat is dus helemaal hun probleem.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 09:15 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Het probleem is dus dat zij mijn contract cancelen en mij een nieuw jaarcontract willen opdringen. Anders moet ik maar betalen tot oktober zonder dat ze internet leveren.
naar welk adres?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 10:15 schreef Fraymenkahn het volgende:
[..]
Wat je vergeet is dat telfort jouw een brief had moeten sturen waarin stond "iemand anders heeft een abbo op jouw adres aangevraagd hierdoor komt jouw abbo te vervallen klopt dit niet dan svp binnen 7 dagen bericht"
Toch blijf ik het raar vinden.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:45 schreef tombolafan het volgende:
[..]
naar welk adres?
Hoe lang geleden ben je dan verhuisd ts? Want ik zie hier alleen gesteggel over hoe lang vóór de verhuizing je t moet aangeven, maar ik lees 'binnen 14 dagen' als 'uiterlijk 14 dagen na de verhuizing.
Als je dus langer dan 14 dagen geleden verhuisd bent (belangrijker; als de nieuwe bewoners er al minstens 14 dagen wonen) dan vrees ik dat Telfort in zn recht staat als de bovengenoemde punten in je contract staan...
Zoiets staat er helemaal niet duidelijk in.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:45 schreef tombolafan het volgende:
[..]
naar welk adres?
Hoe lang geleden ben je dan verhuisd ts? Want ik zie hier alleen gesteggel over hoe lang vóór de verhuizing je t moet aangeven, maar ik lees 'binnen 14 dagen' als 'uiterlijk 14 dagen na de verhuizing.
Als je dus langer dan 14 dagen geleden verhuisd bent (belangrijker; als de nieuwe bewoners er al minstens 14 dagen wonen) dan vrees ik dat Telfort in zn recht staat als de bovengenoemde punten in je contract staan...
ik ben het er ook niet mee eens maar ik denk dat Telfort in zn recht staat zeg maar...quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:49 schreef hottentot het volgende:
[..]
Toch blijf ik het raar vinden.
Zij zeggen zelf op, en TS moet betalen. Sterker nog nu krijgen ze dubbel geld voor hetzelfde pand.
Van mij konden ze echt helemaal het dak op.
Artikel 13 - Verhuizing Klantquote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:51 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Zoiets staat er helemaal niet duidelijk in.
Ik zou het normaal vinden als ze niet tijdig kunnen verhuizen door late berichtgeving dat TS pech heeft en bijvoorbeeld nog een maand moet betalen voor het oude adres voordat het op zijn nieuwe adres werkt. Maar zij besluiten zelf om het contract met TS open te breken, en daar zou TS voor mogen betalen. Nee no way, dat ik dit zou doen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:52 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ik ben het er ook niet mee eens maar ik denk dat Telfort in zn recht staat zeg maar...
En nou ja ik vind t op zn minst slordig laat van ts
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |