SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Speciale Bewoners: T-REX, Utokat & Knijntje (die het haasje is)![]()
![]()
Standaard POLL's in de spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De nominatie- en eliminatie data van juni:
DI 10-6 Nominatie.
WO 11-6 Entree 2 nieuwe bewoners.
ZO 15-6 Exit 1 nieuwe bewoner.
MA 16-6 Exit 1 genomineerde.
Hier kun je de agenda vinden: UTO / Utopia AgendaIk doe niet aan bijgeloof, dat brengt ongeluk.
Het is Ruud toch.... Ruud is synoniem met "kost geld"quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:42 schreef LekkerSimpel het volgende:
Is het een domme vraag, waarom Ruud dat goeie hout aan het verkloten is?
welk filmpje?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:43 schreef renevanlaaren het volgende:
zit het filmpje van lot te kijken me bloed gaat koken van dat wijf![]()
Ergerlijk trekje van Emil vind ik dat. Iedereen moet huilen en boos worden want dat is menselijk. Niet iedereen heeft die behoefte.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:50 schreef Mylene het volgende:
Emil gaat met Joey praten omdat hij zich kennelijk niet uit.
Ja, en het 'boeit hem niet' als de buitenwereld hen niet leuk vindt. Boeit hem niet??? Hij doet de hele dag niets anders dan in de camera kijken of hij wel gefilmd wordt en zich afvragen hoe hij in de polls ligt.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:50 schreef Dotteke het volgende:
Ruud denkt nog steeds dat Billy een van de populairste inwoners is
Ruud denkt ook dat die populair is met zijn grappen en grollenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:50 schreef Dotteke het volgende:
Ruud denkt nog steeds dat Billy een van de populairste inwoners is
Dat boeit Ruud ZOVEELquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, en het 'boeit hem niet' als de buitenwereld hen niet leuk vindt. Boeit hem niet??? Hij doet de hele dag niets anders dan in de camera kijken of hij wel gefilmd wordt en zich afvragen hoe hij in de polls ligt.
Wordt gewoon steeds duidelijker dat Emil gewoon de veelbesproken 'sturing' is. Niets meer en niets minder. Die arrogante kwast zal er derhalve wel tot minimaal november in blijven.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, en het 'boeit hem niet' als de buitenwereld hen niet leuk vindt. Boeit hem niet??? Hij doet de hele dag niets anders dan in de camera kijken of hij wel gefilmd wordt en zich afvragen hoe hij in de polls ligt.
Als je het maar vaak genoeg zegt wordt het vanzelf waarquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef Persefoneia het volgende:
En dan ook nog Ruud die zegt dat ze een van de populairste inwoners is.
Je kan twitteren of je vind dat Kroes een duet opneemt met Isa, en dan moet je dat retweeten, komt van Utopia zelf.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef gereed het volgende:
Schande dat het optreden van Isa en Wolter niet in de tv uitzending kwam, zijn ze bang voor teveel credits voor Isa? dat zal toch niet
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:53 schreef Ransjih het volgende:
wil niet luisteren en doet niet zoveel zegt emil over joey
wat is emil enorm aan het manipuleren de laatst 2 weken, hij is te slim mensen niet te doorzien dus hij
klets inderdaad onzin uit zijn nek
jammer, ik had emil hoog zitten tot een week of 2 geleden
Die komt niet ver nee!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Dat boeit Ruud ZOVEEL. Die gaat hieraan ten onder als hij hieruit is. Aan de alcohol en de drugs
. Want niets opdrachten voor televisieprogramma's en fans. En héééél veel kritiek op internet.
Volgens mij wou hij met Ron praten.…of ben ik nou gek ?☺quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ergerlijk trekje van Emil vind ik dat. Iedereen moet huilen en boos worden want dat is menselijk. Niet iedereen heeft die behoefte.
Ik had het over Ruud...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef RodeVos het volgende:
[..]
Wordt gewoon steeds duidelijker dat Emil gewoon de veelbesproken 'sturing' is. Niets meer en niets minder. Die arrogante kwast zal er derhalve wel tot minimaal november in blijven.
Het lijntje met 'achter' en Emil is heel kort. Dat is een ding wat wel zeker is ja.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef RodeVos het volgende:
[..]
Wordt gewoon steeds duidelijker dat Emil gewoon de veelbesproken 'sturing' is. Niets meer en niets minder. Die arrogante kwast zal er derhalve wel tot minimaal november in blijven.
oké, dank je wel. Ik vind het alleen zo jammer, dat de tv kijker het niet mee krijgtquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:53 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Je kan twitteren of je vind dat Kroes een duet opneemt met Isa, en dan moet je dat retweeten, komt van Utopai zelf
[ afbeelding ]
Ik zag ergens een reactie van die Kroes voorbij komen dat hij graag een duet wil opnemen maar dat het maar de vraag was omdat er ook andere factoren meespelen. Het zal me niets verbazen dat JdM weer geld ruikt en hardball speelt. Erg triest, want als uitgerekend dat niet uitgezonden is kan dat echt niet per ongeluk zijn. Gezien de views em reacties staan ze alleen maar voor lul zo.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef gereed het volgende:
Schande dat het optreden van Isa en Wolter niet in de tv uitzending kwam, zijn ze bang voor teveel credits voor Isa? dat zal toch niet
Ah. My bad. Maar ik blijf wel bij het standpuntquote:
Die vrouw ziet er uit als 40quote:
Geen idee, maar ik weet wel dat hij iedereen altijd binnenstebuiten wil keren en mensen die niet huilen of boos worden niet vertrouwt. Hij zegt dan dat het allemaal heel menselijk is, alsof je een robot bent als je meer zoals Aike bent.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:54 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Volgens mij wou hij met Ron praten.…of ben ik nou gek ?☺
Begin me meer en meer aan hem te storen, bemoeit zich overal mee, denkt alles beter te wetenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef RodeVos het volgende:
[..]
Wordt gewoon steeds duidelijker dat Emil gewoon de veelbesproken 'sturing' is. Niets meer en niets minder. Die arrogante kwast zal er derhalve wel tot minimaal november in blijven.
Dat Moderaten van 'm begint idd wel irritant te wordenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:54 schreef Rica het volgende:
[..]
Het lijntje met 'achter' en Emil is heel kort. Dat is een ding wat wel zeker is ja.
Joey doet niks als president. Hij heeft wat dingen uitgedacht en krijgt niemand mee, maar niemand vraagt hem iets. Lekker makkelijk zo. En nu met Lotje meelullen. Emil is definitief exit en zit in groep Lot/'roddel'. Joey zegt nu nee tegen een idee en dat wordt hem aangerekend. Toen Gio meteen Ja riep op alles was ie verkeerd bezig.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:51 schreef LekkerSimpel het volgende:
Wat is het toch een vreselijk opdringerig mannetje die arrogante anabolenjunk.
Hij dramt nog meer in 5 minuten, dan dat Rienk tijdens zijn hele verblijf heeft gedaan.
Ja,daar ben ik het helemaal mee eens,soms is het zelfs ZO doorzichtig.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:54 schreef Rica het volgende:
[..]
Het lijntje met 'achter' en Emil is heel kort. Dat is een ding wat wel zeker is ja.
Ja, dit is pure moedwil, onbegrijpelijk wat hier de bedoeling van isquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:55 schreef rico80 het volgende:
[..]
Ik zag ergens een reactie van die Kroes voorbij komen dat hij graag een duet wil opnemen maar dat het maar de vraag was omdat er ook andere factoren meespelen. Het zal me niets verbazen dat JdM weer geld ruikt en hardball speelt. Erg triest, want als uitgerekend dat niet uitgezonden is kan dat echt niet per ongeluk zijn. Gezien de views em reacties staan ze alleen maar voor lul zo.
Ik stoor me aan het feit dat hij er dan ingooit dat hij een academicus is. Terwijl hij bijvoorbeeld wel degelijk taalfouten maakt. Goed hoor, maar niet iedere intelligente persoon is ook hoogopgeleid. Sterker nog, mijn favoriete intellectuelen hebben soms niet eens een middelbare school-diploma.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:55 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Begin me meer en meer aan hem te storen, bemoeit zich overal mee, denkt alles beter te weten
Emil handelt uit eigen belang.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:53 schreef Ransjih het volgende:
wil niet luisteren en doet niet zoveel zegt emil over joey
wat is emil enorm aan het manipuleren de laatst 2 weken, hij is te slim mensen niet te doorzien dus hij
klets inderdaad onzin uit zijn nek
jammer, ik had emil hoog zitten tot een week of 2 geleden
Ja de wijsneus die alles goed ziet. Niet dus.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:55 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dat Moderaten van 'm begint idd wel irritant te worden
Precies, en dan heeft hij commentaar op Ruud, dat die zijn kuiten niet traint.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef RobbieRonald het volgende:
Vergeten kuitjes te trainen.
[ afbeelding ]
Dan komen ze stemmen te kortquote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:58 schreef aimbotguru het volgende:
Die 2 smeerlappen stemmen alleen maar uit rancune,"als hij op mij stemt,dan stem ik op hem"
Ja, zelf schijnt hij geen vuur meer te mogen maken las ik van de week.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:00 schreef Ransjih het volgende:
ruud nadrukkelijk steeds in de buurt van rienk, ook daar weer goodwill kweken
Het hielp ook niet dat hij `gered werd door John`quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:57 schreef Boca_Raton het volgende:
Jammer dat Ruud zó uit de verf gekomen is. In het begin vond ik 'm echt sympathiek en bijzonder. Maar hij heeft zich ontpopt tot een dubieus iemand. En met Billy erbij is het helemaal fout gegaan. Die gaat de boeken in als Ransaap.
Tja. De stemronde komt er aan.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Jibba het volgende:
Val hier net binnen. Zie ik Ruud nu met Rienk praten. Dat ging ie toch niet meer doen?
Of hebben ze het eerder vandaag alweer goed gemaakt?
Zoiets verwacht je van een kind van 7.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Grunge. het volgende:
Ik vond het ook zo lelijk van Ruud dat hij gisteren toen hij boos op Rienk was zei dat hij de zwaan die Rienk voor hem gemaakt heeft stuk zou gooien.
De stemming komt er aan. Ze lopen allebei al de hele dag te likken en te slijmen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Jibba het volgende:
Val hier net binnen. Zie ik Ruud nu met Rienk praten. Dat ging ie toch niet meer doen?
Of hebben ze het eerder vandaag alweer goed gemaakt?
Dus haar zangcarriere is al monddood gemaakt voor deze überhaupt begonnen is.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:58 schreef Scherzo het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op vrijdag 6 juni 2014 20:55 schreef rico80 het volgende:
[..]
In die knevel contracten staan alle mitsen en maren plus alle rechten, die bij de Mol liggen...
Als er iets verdiend kan worden, ook na vertrek van bewoners liggen alle rechten bij JdM...
Z'n enkels gaan geruisloos over in z'n billen..............quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:52 schreef RobbieRonald het volgende:
Vergeten kuitjes te trainen.
[ afbeelding ]
Helpt inderdaad niet nee.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Urb het volgende:
[..]
Het hielp ook niet dat hij `gered werd door John`
Nu denken ze dat ze alles kunnen maken, wat wellicht ook nog zo is!
Dan komt de ware Ruud naar boven,een,zoals hij zelf vaak zegt,met een KORT londjequote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Grunge. het volgende:
Ik vond het ook zo lelijk van Ruud dat hij gisteren toen hij boos op Rienk was zei dat hij de zwaan die Rienk voor hem gemaakt heeft stuk zou gooien.
Een echte narcist heeft geen partner, maar een aanbidder.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Ruud is óf een narcist, of hij heeft veel narcistische trekken. Eén van de twee. Maar moet je eens zien hoe moeilijk je zo iemand herkent. Het is dat we hem zo vaak zien nu en z'n acties en reacties zien. Anders dachten we nog steeds: toffe gozer!
Maar een echte narcist maakt z'n partner kapot. En dat is voor buitenstaanders bijna niet waar te nemen.
Ruud is enorm rancuneus. Merk je elkaar keer als hij kritiek krijgt. Hij is een hele nare man. Ik denk, dat zijn moeder hem altijd de hemel in heeft geprezen en dat hij nooit met kritiek om heeft leren gaan.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Grunge. het volgende:
Ik vond het ook zo lelijk van Ruud dat hij gisteren toen hij boos op Rienk was zei dat hij de zwaan die Rienk voor hem gemaakt heeft stuk zou gooien.
nee niet uitgepraat, rienk moets maar naar hem toekomenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Jibba het volgende:
Val hier net binnen. Zie ik Ruud nu met Rienk praten. Dat ging ie toch niet meer doen?
Of hebben ze het eerder vandaag alweer goed gemaakt?
Hij heeft narcistische trekken, dat sowieso. Ik vermoed(!) dat hij is opgegroeid als een prinsje. Dat hij nog thuis woont zegt ook al wat, toch? Hij krijgt waarschijnlijk elke dag zijn natje en zijn droogje en is een grappige lieverdquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Ruud is óf een narcist, of hij heeft veel narcistische trekken. Eén van de twee. Maar moet je eens zien hoe moeilijk je zo iemand herkent. Het is dat we hem zo vaak zien nu en z'n acties en reacties zien. Anders dachten we nog steeds: toffe gozer!
Maar een echte narcist maakt z'n partner kapot. En dat is voor buitenstaanders bijna niet waar te nemen.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef mazaru het volgende:
[..]
Een echte narcist heeft geen partner, maar een aanbidder.
Ik weet het. Heel, heel naar.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Ruud is enorm rancuneus. Merk je elkaar keer als hij kritiek krijgt. Hij is een hele nare man. Ik denk, dat zijn moeder hem altijd de hemel in heeft geprezen en dat hij nooit met kritiek om heeft leren gaan.
Ja wat zijn dit echt, kniebuigingen? Als het squats moeten voorstellen kan hij beter wat gewichten pakken en iig op zijn hielen blijven staanquote:
In eerste instantie zeker ja.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef mazaru het volgende:
[..]
Een echte narcist heeft geen partner, maar een aanbidder.
Hij heeft hele nare rotgrapjes met Billy uitgehaald hoor, maar nu hij steeds meer merkt, dat zij ook voordeel oplevert houdt hij zich wat in. Het laatst was die grap, toen hij vastgebonden was. Toen deed hij ook met die grap mee om Billy te fucken. Het is en blijft een engerd.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Ruud is óf een narcist, of hij heeft veel narcistische trekken. Eén van de twee. Maar moet je eens zien hoe moeilijk je zo iemand herkent. Het is dat we hem zo vaak zien nu en z'n acties en reacties zien. Anders dachten we nog steeds: toffe gozer!
Maar een echte narcist maakt z'n partner kapot. En dat is voor buitenstaanders bijna niet waar te nemen.
Nee hoor schat, NIET BOOS ZIJN, je hoeft geen beugeltje, die hazetandjes staan je prima!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:04 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Hij heeft narcistische trekken, dat sowieso. Ik vermoed(!) dat hij is opgegroeid als een prinsje. Dat hij nog thuis woont zegt ook al wat, toch? Hij krijgt waarschijnlijk elke dag zijn natje en zijn droogje en is een grappige lieverd.
Ja, dat zou je denken. Maar volgens mij worden narcisten juist gekweekt door ernstige verwaarlozing. 'Als niemand van me houdt, dan ga ik van mezelf houden'. Zoiets.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:04 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Hij heeft narcistische trekken, dat sowieso. Ik vermoed(!) dat hij is opgegroeid als een prinsje. Dat hij nog thuis woont zegt ook al wat, toch? Hij krijgt waarschijnlijk elke dag zijn natje en zijn droogje en is een grappige lieverd.
Ruud is met een charmeoffensief bezig vandaag,zelfs bij Isa...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef Ransjih het volgende:
[..]
nee niet uitgepraat, rienk moets maar naar hem toekomen
Dat zoiets überhaupt in hem ópkomt na zo'n ruzietje. Dat zegt veel over hem zelf. Maar dat wisten we eigenlijk al wel, want bijna al zijn 'grappen' gaan ten koste van iemand.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:01 schreef Grunge. het volgende:
Ik vond het ook zo lelijk van Ruud dat hij gisteren toen hij boos op Rienk was zei dat hij de zwaan die Rienk voor hem gemaakt heeft stuk zou gooien.
Echt om te kotsen die gozer.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:07 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Ruud is met een charmeoffensief bezig vandaag,zelfs bij Isa...
Ruud ziet Billy echt niet als partner, maar als noodzakelijk kwaad en af en toe handig voor seks.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef mazaru het volgende:
[..]
Een echte narcist heeft geen partner, maar een aanbidder.
Biologisch verantwoord meer CO2 in de lucht brengen.. het is al tientallen jaren te koud voor de tijd van het jaarquote:
Ik las laatst een artikel over dat veel ouders ook bang zijn om kritiek op hun kinderen te geven omdat die dan buitenproportioneel boos kunnen reageren, of zelfs agressief. Kinderen die opgegroeid zijn als prinsjes en prinsesjes dus. Vooral bij jongens is dit een probleem. Ruud is ook duidelijk niet gewend om op de blaren te zitten nadat hij iets fout heeft gedaan. Gisteren zei al heel snel: "Ik heb toch sorry gezegd, wat willen jullie nu nog meer? Jullie maken het groter dan het is." Hij draaide het toen dus zelfs omquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:06 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Nee hoor schat, NIET BOOS ZIJN, je hoeft geen beugeltje, die hazetandjes staan je prima!
En dat heeft hij. Billy vind al zijn daden leuk en prijst hem constant de hemel in. Zo dom zo dom. En daarna klagen, dat ze nooit echte aandacht van hem krijgt en dat ze zich zo alleen voelt. Dat wordt nog wat als zij met deze relatie doorgaan na Utopia.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:03 schreef mazaru het volgende:
[..]
Een echte narcist heeft geen partner, maar een aanbidder.
Wat doet hij eigenlijk voor háár? Niets. Hij gooit wat kruimeltjes 'ik hou van jou's naar d'r toe om d'r stil te houden. Maar stimuleert hij haar met wat zij leuk vindt? Wat geeft hij op voor haar? Hij neemt alleen, hij geeft niet. Als zij zegt: "Ik vind je zo knap!", zegt hij "Ja, dat vind ik ook" terug. Er is geen enkele gelijkwaardigheid. Hij voedt haar niet, hij neemt van haar. Hij neemt alleen maar.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:05 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Hij heeft hele nare rotgrapjes met Billy uitgehaald hoor, maar nu hij steeds meer merkt, dat zij ook voordeel oplevert houdt hij zich wat in. Het laatst was die grap, toen hij vastgebonden was. Toen deed hij ook met die grap mee om Billy te fucken. Het is en blijft een engerd.
Ik denk dat als we de eerdere Ruud zouden zien, die oude beelden, we nu de nare Ruud daarin zouden herkennen. Bij mij begon het toen Ruud in bed bleef liggen nadat hij de tractor had begraven, hij weigerde te helpen die mee uit te graven.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:07 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat zoiets überhaupt in hem ópkomt na zo'n ruzietje. Dat zegt veel over hem zelf. Maar dat wisten we eigenlijk al wel, want bijna al zijn 'grappen' gaan ten koste van iemand.
Wij weten dat Ruud en zijn vieze snol bewust een charme-offensiefje zijn begonnen. Maar de andere inwoners zullen dat toch ook wel door hebben? En niet ineens denken: goh, ze vallen eigenlijk toch wel mee, laten we Marije er maar uitstemmen...
Al zal het wel op het laatste neerkomen. Als er een makkelijke weg is dan wordt die meestal wel gekozen.
Is in scene gezetquote:
Ho ho hij voedt haar verse purkies en tarrels he.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:09 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hij voedt haar niet, hij neemt van haar. Hij neemt alleen maar.
Billy vindt zichzelf juist niets waard. Dat straalt overal doorheen, ook als ze zichzelf complimenten geeft. Die vindt zichzelf echt niet geweldig hoor.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Jibba het volgende:
[..]
Echt om te kotsen die gozer.
Zeker weten narcistische trekken.
Maar die heeft Billy ook trouwens.
Volgens mij ging Ruud Rienk met het vuur helpen. Meer niet. Tenslotte zijn vuur en Ruud onlosmakelijk van elkaar. Dat daar toevallig een Rienk staat, maakt die dombo niets uit. Zelf mag hij nl geen vuur meer maken.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:05 schreef Jibba het volgende:
[..]
Niks anders verwacht.
Maar wie ging naar wie?
Echt prachtig, heb het filmpje gezien, mooi en warm gezongen, zoals ik Isa graag hoor!quote:
Dat bedoel ik. Billy aanbidt Ruudquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Ruud ziet Billy echt niet als partner, maar als noodzakelijk kwaad en af en toe handig voor seks.
fotoquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:12 schreef Pearlbitch het volgende:
Even OT:
Mijn nichtje en haar vriend hebben vandaag een katje uit het asiel gehaald. Heel leuk beestje, wel met een enorme vraatzucht, dat hadden ze in het asiel al gezegd. Het is weliswaar een kater (geweest), maar ze hebben 'm toch Lotje genoemd
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:12 schreef Pearlbitch het volgende:
Even OT:
Mijn nichtje en haar vriend hebben vandaag een katje uit het asiel gehaald. Heel leuk beestje, wel met een enorme vraatzucht, dat hadden ze in het asiel al gezegd. Het is weliswaar een kater (geweest), maar ze hebben 'm toch Lotje genoemd
Dit is mooi, prachtigquote:
Dus dat!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik las laatst een artikel over dat veel ouders ook bang zijn om kritiek op hun kinderen te geven omdat die dan buitenproportioneel boos kunnen reageren, of zelfs agressief. Kinderen die opgegroeid zijn als prinsjes en prinsesjes dus. Vooral bij jongens is dit een probleem. Ruud is ook duidelijk niet gewend om op de blaren te zitten nadat hij iets fout heeft gedaan. Gisteren zei al heel snel: "Ik heb toch sorry gezegd, wat willen jullie nu nog meer? Jullie maken het groter dan het is." Hij draaide het toen dus zelfs om.
Ik heb zelfs speciaal mijn twitter account die al in de prullenbak lag gereactiveerd om te kunnen retweeten.quote:
Die gaat me toch in een diep gat vallen als Ruud haar laat vallen... Zou haast medelijden krijgen.quote:
Ruud is er erg goed in om de boel om te draaien,hij zit de boel te verzieken en gedraagt zich vervolgens als het slachtoffer van de groepquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik las laatst een artikel over dat veel ouders ook bang zijn om kritiek op hun kinderen te geven omdat die dan buitenproportioneel boos kunnen reageren, of zelfs agressief. Kinderen die opgegroeid zijn als prinsjes en prinsesjes dus. Vooral bij jongens is dit een probleem. Ruud is ook duidelijk niet gewend om op de blaren te zitten nadat hij iets fout heeft gedaan. Gisteren zei al heel snel: "Ik heb toch sorry gezegd, wat willen jullie nu nog meer? Jullie maken het groter dan het is." Hij draaide het toen dus zelfs om.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:12 schreef Pearlbitch het volgende:
Even OT:
Mijn nichtje en haar vriend hebben vandaag een katje uit het asiel gehaald. Heel leuk beestje, wel met een enorme vraatzucht, dat hadden ze in het asiel al gezegd. Het is weliswaar een kater (geweest), maar ze hebben 'm toch Lotje genoemd
Nou, als het tegenzit dan roept ze nog wel eens dat ze onzeker is. Maar dat zijn narcisten vaak ook in de basis. Verder hemelt ze zichzelf doorgaans nogal op en rekent zich capaciteiten toe die ze helemaal niet heeft. Ook verwacht ze een 'speciale' behandeling omdat ze kunstenares is en ADHD heeft. Geen narcist in hart en nieren zoals Ruud maar toch zeker trekken ervan en nog een paar andere persoonlijkheidsstoornisjes waardoor haar narcisme misschien minder opvalt.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:11 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Billy vindt zichzelf juist niets waard. Dat straalt overal doorheen, ook als ze zichzelf complimenten geeft. Die vindt zichzelf echt niet geweldig hoor.
Ik ga wel ff vragenquote:
Je vergeet het hokje. Ik zeg niet dat alles gescript is, maar het stemmen wel. Zelfs jij kan daar toch niet omheen?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:07 schreef Gert het volgende:
Dat zoiets überhaupt in hem ópkomt na zo'n ruzietje. Dat zegt veel over hem zelf. Maar dat wisten we eigenlijk al wel, want bijna al zijn 'grappen' gaan ten koste van iemand.
Wij weten dat Ruud en zijn vieze snol bewust een charme-offensiefje zijn begonnen. Maar de andere inwoners zullen dat toch ook wel door hebben? En niet ineens denken: goh, ze vallen eigenlijk toch wel mee, laten we Marije er maar uitstemmen...
Al zal het wel op het laatste neerkomen. Als er een makkelijke weg is dan wordt die meestal wel gekozen.
Rimmen?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef Grunge. het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Ruud Billy wel oprecht leuk vindt nu en met haar wil zijn en blijven. Simpelweg omdat zij alles leuk vindt wat hij doet en zegt en met complimenten strooit. Zoals gezegd: ze aanbidt hem. En daarbij doet ze alles voor hem, seksueel. Dingen die hij nooit met anderen heeft gedaan (anaal) en zelfs dingen die de meeste mensen nooit van hun leven doen (rimmen).
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:12 schreef Pearlbitch het volgende:
Even OT:
Mijn nichtje en haar vriend hebben vandaag een katje uit het asiel gehaald. Heel leuk beestje, wel met een enorme vraatzucht, dat hadden ze in het asiel al gezegd. Het is weliswaar een kater (geweest), maar ze hebben 'm toch Lotje genoemd
Ik blijf erbij, dat zijn moeder hem veel te veel heeft ontzien. Zo ging ze ook met hem om toen zij in het huis was. Geen kritiek op haar jochie. Anders wordt hij boos en dat wil mama niet.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik las laatst een artikel over dat veel ouders ook bang zijn om kritiek op hun kinderen te geven omdat die dan buitenproportioneel boos kunnen reageren, of zelfs agressief. Kinderen die opgegroeid zijn als prinsjes en prinsesjes dus. Vooral bij jongens is dit een probleem. Ruud is ook duidelijk niet gewend om op de blaren te zitten nadat hij iets fout heeft gedaan. Gisteren zei al heel snel: "Ik heb toch sorry gezegd, wat willen jullie nu nog meer? Jullie maken het groter dan het is." Hij draaide het toen dus zelfs om.
Hij pikt geen kritiek. Hij wil alleen maar leuk gevonden worden. Een 'sorry' van Ruud stelt niets voor. Hij meent het niet. Sterker nog: hij is kwaad dat ie zoiets moet zeggen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Ruud is er erg goed in om de boel om te draaien,hij zit de boel te verzieken en gedraagt zich vervolgens als het slachtoffer van de groep
Mmm doe jij maar bij mij, lekker diep met je tong in mijn anuss ow jaaaquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:16 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Doe jij maar bij Billy als ze uit Utopia komt
Buiten de poort gaat dat een drama worden.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef Grunge. het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Ruud Billy wel oprecht leuk vindt nu en met haar wil zijn en blijven. Simpelweg omdat zij alles leuk vindt wat hij doet en zegt en met complimenten strooit. Zoals gezegd: ze aanbidt hem. En daarbij doet ze alles voor hem, seksueel. Dingen die hij nooit met anderen heeft gedaan (anaal) en zelfs dingen die de meeste mensen nooit van hun leven doen (rimmen).
is ie weer aan het zuigen ? zeau jaloers is hij op billy hequote:
Klopt. Ik heb vanaf het begin al medelijden met die griet. Ze heeft het totaal niet door. Zij neemt gewoon de rol van zijn moeder over met dat verschil, dat zij ook nog haar doos aan hem leent.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:09 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Wat doet hij eigenlijk voor háár? Niets. Hij gooit wat kruimeltjes 'ik hou van jou's naar d'r toe om d'r stil te houden. Maar stimuleert hij haar met wat zij leuk vindt? Wat geeft hij op voor haar? Hij neemt alleen, hij geeft niet. Als zij zegt: "Ik vind je zo knap!", zegt hij "Ja, dat vind ik ook" terug. Er is geen enkele gelijkwaardigheid. Hij voedt haar niet, hij neemt van haar. Hij neemt alleen maar.
juist. je begint al met jonge kinderen dat er "oorzaak en gevolg" is; eerst denken en dan doen en zo kan ik nog wel even doorgaan. maar ja, wie ben ik.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:08 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik las laatst een artikel over dat veel ouders ook bang zijn om kritiek op hun kinderen te geven omdat die dan buitenproportioneel boos kunnen reageren, of zelfs agressief. Kinderen die opgegroeid zijn als prinsjes en prinsesjes dus. Vooral bij jongens is dit een probleem. Ruud is ook duidelijk niet gewend om op de blaren te zitten nadat hij iets fout heeft gedaan. Gisteren zei al heel snel: "Ik heb toch sorry gezegd, wat willen jullie nu nog meer? Jullie maken het groter dan het is." Hij draaide het toen dus zelfs om.
Je komt net op tijd, het gaat over rimmenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Pavement het volgende:
[..]
is ie weer aan het zuigen ? zeau jaloers is hij op billy he
Precies! Voor Billy 10 anderen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Buiten de poort gaat dat een drama worden.
Ruud zal geen seconde van haar zijde mogen wijken. Nu kan hij nergens heen maar 'buiten' zal hij toch ook een keer zijn eigen ding willen doen.
Kan me niet voorstellen dat de relatie dan nog lang stand houdt.
Baffen.quote:
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Joezi het volgende:
[..]
Mmm doe jij maar bij mij, lekker diep met je tong in mijn anuss ow jaaa
Purkies is bekend, maar wat zijn tarrels?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:11 schreef rico80 het volgende:
[..]
Ho ho hij voedt haar verse purkies en tarrels he.
bij mij begon het op dag 1 toen ze thuis nog even de kist mochten vullen. hij liet hem vullen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:10 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik denk dat als we de eerdere Ruud zouden zien, die oude beelden, we nu de nare Ruud daarin zouden herkennen. Bij mij begon het toen Ruud in bed bleef liggen nadat hij de tractor had begraven, hij weigerde te helpen die mee uit te graven.
En ja, ik ben ook bang dat het op het laatste neerkomt. Ik mag toch echt hopen dat Nico, Rienk en Isa zich niet hebben laten omlullen.
als de aarsloch goed is gespoeldquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Joezi het volgende:
[..]
Je komt net op tijd, het gaat over rimmen
Tja, dan krijgen we wéér die discussie. Mijn standpunt is bekend: de redactie stuurt de stemming wanneer men dat nodig vindt, en dat is lang niet altijd maar soms wel.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:15 schreef beequeen het volgende:
[..]
Je vergeet het hokje. Ik zeg niet dat alles gescript is, maar het stemmen wel. Zelfs jij kan daar toch niet omheen?
Daar is ze zelf nog altijd bij. Ik heb geen medelijden met haar.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb vanaf het begin al medelijden met die griet. Ze heeft het totaal niet door. Zij neemt gewoon de rol van zijn moeder over met dat verschil, dat zij ook nog haar doos aan hem leent.
Het is wat ze wil. Zo kan ze zichzelf vergeten. Het is net als bij een verslaving: jezelf willen vergeten.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:17 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb vanaf het begin al medelijden met die griet. Ze heeft het totaal niet door.
toch zei aike vanavond ook : stemmen maakt niks uit, we moeten tv makenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Tja, dan krijgen we wéér die discussie. Mijn standpunt is bekend: de redactie stuurt de stemming wanneer men dat nodig vindt, en dat is lang niet altijd maar soms wel.
Nou. Soms juist wel. Ik denk inderdaad dat Billy ook dezelfde trekjes heeft als Ruud. Daarom trekken die 2 elkaar aan. Alleen is zij te naief om door te hebben, dat alle aandacht naar Ruud moet en dat hij alle aandacht die zij krijgt ook naar zich toe trekt. Let maar op. Als Billy in beeld is, komt hij er ook elke keer bij staan.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:11 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Billy vindt zichzelf juist niets waard. Dat straalt overal doorheen, ook als ze zichzelf complimenten geeft. Die vindt zichzelf echt niet geweldig hoor.
Mwah, ik vind het altijd boffen als ik niet hoef te baffen.quote:
Ik bespeur een GK-scenarioquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Ransjih het volgende:
[..]
toch zei aike vanavond ook : stemmen maakt niks uit, we moeten tv maken
nog steeds de oeroude traditie van schijten over scripten zoals het blokje kaas met mosterd.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Tja, dan krijgen we wéér die discussie. Mijn standpunt is bekend: de redactie stuurt de stemming wanneer men dat nodig vindt, en dat is lang niet altijd maar soms wel.
Dit is geen vlees maar vis. Talapia. Dat is al ranzig genoeg van zichzelf maar ze weet het nog net iets erger te maken.quote:
dus jij doet ook niet aan beffen pijpen zoenen rukken en vingeren ? saai heurquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:20 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Nee, het is gewoon bedoeld om te poepen of scheten te laten, net zoals God het heeft bedoeld![]()
Kontkruimels. Niet al te best.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:18 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Purkies is bekend, maar wat zijn tarrels?
Kutvis.. een gratenbak is hetquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:20 schreef rico80 het volgende:
[..]
Dit is geen vlees maar vis. Talapia. Dat is al ranzig genoeg van zichzelf maar ze weet het nog net iets erger te maken.
Ruud is toch ook heel klein?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:18 schreef Grunge. het volgende:
Ruud denkt ook dat allerlei vrouwen buiten hem willen. Nou ja, schuimpjes, misschien... En heel vroeger, toen we 'm nog sympathiek vonden, wilden ook leuke meisjes hem
. Nu niemand meer me dunkt
. Qua leuke meisjes.
dat denkt lot ook.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:18 schreef Grunge. het volgende:
Ruud denkt ook dat allerlei vrouwen buiten hem willen. Nou ja, schuimpjes, misschien... En heel vroeger, toen we 'm nog sympathiek vonden, wilden ook leuke meisjes hem
. Nu niemand meer me dunkt
. Qua leuke meisjes.
ik hou ook van anaal en geloof me ben echt wel hetero, homoseksualiteit heeft totaal niks met anale sex te makenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:22 schreef aimbotguru het volgende:
Vaak zit ik er aan te denken,dat Ruud misschien eigenlijk homoseksueel is,zijn obsessie voor het anaal sexen
Een onderbroek toch? Die kan ze zelf ook maken als ze twee juten postzakken bij post.nl bestelt.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:20 schreef Grunge. het volgende:
Charlotte moet TWEEHONDERD EURO hebben? Daar koop ik een megagrote doos van bij de H&M. Wat moet ze allemaal hebben dan.
Zit niet te wachten hoor op deze infoquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:22 schreef Pavement het volgende:
[..]
ik hou ook van anaal en geloof me ben echt wel hetero, homoseksualiteit heeft totaal niks met anale sex te maken
Een designeronderbroekquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:23 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Een onderbroek toch? Die kan ze zelf ook maken als ze twee juten postzakken bij post.nl bestelt.
Iets van Tonka schoenen........?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:20 schreef Grunge. het volgende:
Charlotte moet TWEEHONDERD EURO hebben? Daar koop ik een megagrote doos van bij de H&M. Wat moet ze allemaal hebben dan.
Dat denk ik ook, maar als ze het huis uit zijn, gaat Billy echt voelen hoeveel ze eigenlijk te kort komt bij die gozer. Nu valt het nog niet zo op, omdat ze altijd aandacht en troost van de anderen krijgt, maar als ze op zichzelf terug geworpen worden zal ze het wel gaan merken denk ik. (hoop ik voor haar)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef Grunge. het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Ruud Billy wel oprecht leuk vindt nu en met haar wil zijn en blijven. Simpelweg omdat zij alles leuk vindt wat hij doet en zegt en met complimenten strooit. Zoals gezegd: ze aanbidt hem. En daarbij doet ze alles voor hem, seksueel. Dingen die hij nooit met anderen heeft gedaan (anaal) en zelfs dingen die de meeste mensen nooit van hun leven doen (rimmen).
dan tief je op met je kut waylonquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:23 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Zit niet te wachten hoor op deze info![]()
![]()
What's in a name.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:23 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Iets van Tonka schoenen........?
Ja,dat snap ik...☺quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:22 schreef Pavement het volgende:
[..]
ik hou ook van anaal en geloof me ben echt wel hetero, homoseksualiteit heeft totaal niks met anale sex te maken
Verwend joch dus.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Ruud is er erg goed in om de boel om te draaien,hij zit de boel te verzieken en gedraagt zich vervolgens als het slachtoffer van de groep
dat zei andrea toch ook toen ze weg moest?quote:
Goed verwoord.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:14 schreef Jibba het volgende:
[..]
Nou, als het tegenzit dan roept ze nog wel eens dat ze onzeker is. Maar dat zijn narcisten vaak ook in de basis. Verder hemelt ze zichzelf doorgaans nogal op en rekent zich capaciteiten toe die ze helemaal niet heeft. Ook verwacht ze een 'speciale' behandeling omdat ze kunstenares is en ADHD heeft. Geen narcist in hart en nieren zoals Ruud maar toch zeker trekken ervan en nog een paar andere persoonlijkheidsstoornisjes waardoor haar narcisme misschien minder opvalt.
Andrea, de Zienerquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:24 schreef heks29 het volgende:
[..]
dat zei andrea toch ook toen ze weg moest?
jongens jullie krijgen je gouden kooi of zoiets
Het zal bij hem waarschijnlijk niet om de erotische lading gaan, maar louter om het feit dat hij in zijn kinderjaren is blijven hangen. Alles wat pies, poep, spuug en kots is, is taboe en dus spannend.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:22 schreef aimbotguru het volgende:
Vaak zit ik er aan te denken,dat Ruud misschien homoseksueel is,zijn obsessie voor het anaal sexen
krijg een spaanse schimmel infectie in je anusquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:25 schreef Joezi het volgende:
Alle DGK-ers de COS uit, fuck jullie! Dit is Utopio!
Ik doe geen kont-gerichte dingen, kan toch?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:21 schreef Pavement het volgende:
[..]
dus jij doet ook niet aan beffen pijpen zoenen rukken en vingeren ? saai heur
Haha. Wil je niet weten met 23 cm. en een omtrek van 10 cm denk ik?quote:
Zie hier ook een reactie van Jimmy op zijn FB.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Tja, dan krijgen we wéér die discussie. Mijn standpunt is bekend: de redactie stuurt de stemming wanneer men dat nodig vindt, en dat is lang niet altijd maar soms wel.
Chemtrail!quote:
Doen Gert! Een MOD mag toch alles!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:25 schreef Pavement het volgende:
kom op gert gooi de Goatse er maar in, mn burgers liggen te verbranden
Laat ik het anders zeggen: de redactie bepaalt álles. En dus ook wanneer ze de stemming op hun beloop laten. En dat is vaker dan men hier denkt. Zie Hakim, die er volgens velen hier nóóit uit zou mogen "van Huub". Zie de Playboyshoot die er "van de redactie moest komen". Zie Marcel, die er "van de redactie een rans-show van moet maken". Niet, niet en niet.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Ransjih het volgende:
[..]
toch zei aike vanavond ook : stemmen maakt niks uit, we moeten tv maken
iedereen moet doen wat die wil en niet doen wat die niet wilquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Ik doe geen kont-gerichte dingen, kan toch?
Vind het geen prettig idee, lijkt me ook niet fris.
Een piemel komt er niet aan te pas, alleen een tong.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Haha. Wil je niet weten met 23 cm. en een omtrek van 10 denk ik?
Dus urine vind je niet vies?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Ik doe geen kont-gerichte dingen, kan toch?
Vind het geen prettig idee, lijkt me ook niet fris.
Als hij sorry moet zeggen volgens de anderen, is hij juist daarna op nog meer wraak uit is mij opgevallen. Hij gaat net zo lang door tot iedereen niets meer durft te zeggen tegen hem.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:16 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hij pikt geen kritiek. Hij wil alleen maar leuk gevonden worden. Een 'sorry' van Ruud stelt niets voor. Hij meent het niet. Sterker nog: hij is kwaad dat ie zoiets moet zeggen.
Schattig hèquote:
Jaquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:27 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Als hij sorry moet zeggen volgens de anderen, is hij juist daarna op nog meer wraak uit is mij opgevallen. Hij gaat net zo lang door tot iedereen niets meer durft te zeggen tegen hem.
gert zit te rukken op billyquote:
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zie hier ook een reactie van Jimmy op zijn FB.
Vooral die opmerking rechtsonder.
[ afbeelding ]
En toch wordt Andrea wel gemist, ben benieuwd of Joey nog wat met haar zou hebben gedaan als ze erin was geblevenquote:
Laatst moest marjet een scheet in de stofzuiger laten en vervolgens ging ruud ruiken aan de lucht-uitblaasquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Het zal bij hem waarschijnlijk niet om de erotische lading gaan, maar louter om het feit dat hij in zijn kinderjaren is blijven hangen. Alles wat pies, poep, spuug en kots is, is taboe en dus spannend.
Laten we het even ontopic houden. Ik heb net gegetenquote:
Emil heeft nog honger ..quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:28 schreef 5thencounter het volgende:
Volproppen voor ehhh.. een Bootcamp die ehh wanneer ook alweer?
Nah Wtf.. lekker vreten![]()
[ afbeelding ]
Toen Billy net die stoel aan het lakken was, zei hij nog, dat Billy buiten heel populair is. Ik dacht. 'hij moest eens weten'.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:18 schreef Grunge. het volgende:
Ruud denkt ook dat allerlei vrouwen buiten hem willen. Nou ja, schuimpjes, misschien... En heel vroeger, toen we 'm nog sympathiek vonden, wilden ook leuke meisjes hem
. Nu niemand meer me dunkt
. Qua leuke meisjes.
Hem is zun eigequote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:24 schreef Persefoneia het volgende:
Gast praat de hele tijd dialect.
Onbegrijpelijk dat in deze tijd mensen niet in staat zijn behoorlijk Nederlands te praten.
Wtf? Echt?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:29 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Laatst moest marjet een scheet in de stofzuiger laten en vervolgens ging ruud ruiken aan de lucht-uitblaas
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:29 schreef aimbotguru het volgende:
[..]
Laatst moest marjet een scheet in de stofzuiger laten en vervolgens ging ruud ruiken aan de lucht-uitblaas
van mij had andrea mogen blijven. er waren op dat moment zeker 3 of 4 mensen die er eerder uit mochten wat mij betreft.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:28 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
En toch wordt Andrea wel gemist, ben benieuwd of Joey nog wat met haar zou hebben gedaan als ze erin was gebleven
Hoe komt hij daarbij. Ze heeft een negatieve stem van het publiek gekregen, meerdere malen zelfs.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:30 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Toen Billy net die stoel aan het lakken was, zei hij nog, dat Billy buiten heel populair is. Ik dacht. 'hij moest eens weten'.
ik heb geen idee in hoeverre ze achter de stemming beïnvloedenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef Gert het volgende:
[..]
Laat ik het anders zeggen: de redactie bepaalt álles. En dus ook wanneer ze de stemming op hun beloop laten. En dat is vaker dan men hier denkt. Zie Hakim, die er volgens velen hier nóóit uit zou mogen "van Huub". Zie de Playboyshoot die er "van de redactie moest komen". Zie Marcel, die er "van de redactie een rans-show van moet maken". Niet, niet en niet.
Klopt. (Ook) Verslaafd aan zichzelfquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het is wat ze wil. Zo kan ze zichzelf vergeten. Het is net als bij een verslaving: jezelf willen vergeten.
En zowel Ruud als Billy zijn verslaafden-types.
Ze worden allemáál gemist, die replacements zijn even zo veel meer baggerquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:28 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
En toch wordt Andrea wel gemist, ben benieuwd of Joey nog wat met haar zou hebben gedaan als ze erin was gebleven
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:50 schreef Dotteke het volgende:
Ruud denkt nog steeds dat Billy een van de populairste inwoners is
Dat zou hij onderhand inderdaad weleens mogen weten. Ik vind het onbegrijpelijk dat Emil dat nog niet door schijnt te hebben.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:28 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ja. Emil denkt trouwens nog steeds dat Ruud en hij echt vrienden zijn. Hij zou eens moeten weten dat Ruud stikjaloers is en eropuit is om Emil kwaad te krijgen.
Dus gaat ze gigantisch jengelen en maakt Ruud het binnen no time uit.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:24 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar als ze het huis uit zijn, gaat Billy echt voelen hoeveel ze eigenlijk te kort komt bij die gozer. Nu valt het nog niet zo op, omdat ze altijd aandacht en troost van de anderen krijgt, maar als ze op zichzelf terug geworpen worden zal ze het wel gaan merken denk ik. (hoop ik voor haar)
en wij weten nu is het nodig bij ruud en billenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Tja, dan krijgen we wéér die discussie. Mijn standpunt is bekend: de redactie stuurt de stemming wanneer men dat nodig vindt, en dat is lang niet altijd maar soms wel.
Dat die Playboyshoot er zou komen heb ik geen moment geloofd. Het was even leuk voor de reuring die het teweeg heeft gebracht en bovendien mocht de naam van het blad twee keer in de uitzending worden genoemd (Vriendendienstje van SBS naar een collega Sanoma-onderneming)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:26 schreef Gert het volgende:
[..]
Laat ik het anders zeggen: de redactie bepaalt álles. En dus ook wanneer ze de stemming op hun beloop laten. En dat is vaker dan men hier denkt. Zie Hakim, die er volgens velen hier nóóit uit zou mogen "van Huub". Zie de Playboyshoot die er "van de redactie moest komen". Zie Marcel, die er "van de redactie een rans-show van moet maken". Niet, niet en niet.
Dan verwacht ik binnenkort onweerquote:
Ja, in grote lijnen mee eens.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:31 schreef Ransjih het volgende:
[..]
ik heb geen idee in hoeverre ze achter de stemming beïnvloeden
wel heb ik al meerderen daar horen zeggen dat stemmen niks uitmaakt, of zoals emil eens zei: we stemmen niet, we adviseren
plus het feit dat er soms idiote keuzes of draaien gemaakt worden met redenen waarvan je denkt
ze sturen misschien niet alles maar er wordt volgens mij wel overlegd
Lot past niet meer in haar "oude" kleding en MOET dus nieuw spul, goedschiks of kwaadschiks!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:32 schreef Grunge. het volgende:
Ik hoor Charlotte weer met 'stoer praat'.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:23 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Een onderbroek toch? Die kan ze zelf ook maken als ze twee juten postzakken bij post.nl bestelt.
tszz lalalalalalalquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:25 schreef Joezi het volgende:
Alle DGK-ers de COS uit, fuck jullie! Dit is Utopio!
Maar niemand heeft dat door. Dat kan niet, mensen hebben dat heus wel door, ze durven alleen niets te zeggen. Aike begon laatst over een groot pakket van de H&M dat Charlotte had laten bestellen. Charlotte bitste toen dat ze maar één legging had gehouden en de rest terug had gestuurd. Aike stil. Ze doen alsof ze werkelijk niets heeft, ook niets van wat ze 'gevonden' heeft zoals die Nikes van haar nichtje die op bezoek was of dat horloge of die RayBan van haar moederquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:33 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Lot past niet meer in haar "oude" kleding en MOET dus nieuw spul, goedschiks of kwaadschiks!
De maandelijkse "plicht" een Nieuwe toe te laten is al raar van het begin af...Dat is sturing van de 1ste Ordequote:
Wil je alleen zijn?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:25 schreef Joezi het volgende:
Alle DGK-ers de COS uit, fuck jullie! Dit is Utopio!
Hij heeft in deze wel gelijkquote:
Men's Health kijkt ook streams.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:35 schreef lorrie03 het volgende:
waarom moeten we de hele tijd kijken naar solo activiteiten
Komt zij daardoor aan die scheurtjes in haar anus, waar zij het over had?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:27 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Een piemel komt er niet aan te pas, alleen een tong.
Ah mensen kom op, moet dat hierquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:38 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Komt zij daardoor aan die scheurtjes in haar anus, waar zij het over had?
Wat zei hij?quote:
Eerlijk is eerlijk, zo is hij de hele tijd al bezig met Rienk, de dames gaan er zelf bij zitten.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:37 schreef GekkePoes het volgende:
Ruud doet onvoorzichtig bij die vuurton,. en geeft Isa en Aike de schuld dat ze er te dicht bij zitten
Nee, dat komt door de anale seks. Ze had zijn 23 cm. 'getrotseerd', zoals ze dat zelf zei. Ze was helemaal trots want ze was de eerste die dat wilde/kon/deed.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:38 schreef Luna1956 het volgende:
[..]
Komt zij daardoor aan die scheurtjes in haar anus, waar zij het over had?
Dat hij met het vuur bezig was en hun er bij kwamen zitten, dat het niet zijn schuld wasquote:
Valt mij nog mee dat ie het niet 2 vorken gebruikt...quote:
Inderdaad, en aangezien Isa om de haverklap AUW schreeuwt neem ik dat niet eens meer serieus.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, zo is hij de hele tijd al bezig met Rienk, de dames gaan er zelf bij zitten.
Ze moeten dat aardappelloof verbranden en Ruud doet niet anders dan het vuurtje aanwakeren.
Dat doet hij al een paar uur, dus ja als je er dan bij komt zitten kan het wel eens zo zijn dat er een vonkje op je komt.
Aandachttrekkerij.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:39 schreef Injetta het volgende:
Schrik me weer de tering... wat nou weer met Isa. Auw auauauuauauwwww, auaauw. NOu auw!
Als je er op gaat letten zit ze dus om het uur zo overdreven Auauauuauauawwww!!!! te gillen.
Is ze kleinzerig? Of is het niks anders dan aandachttrekkerij.
Het is een beetje zoals een peuterklas. Iemand wijst naar naar een ander kind en dan meteen krijzen.
Ok, dank. Het blijft een triest figuur.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:39 schreef Dotteke het volgende:
Dat hij met het vuur bezig was en hun er bij kwamen zitten, dat het niet zijn schuld was
en dan zeggen dit vind ik o geil.... dan wil het bil het elke dagquote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:41 schreef LekkerSimpel het volgende:
Als Ruud echt een grapje wil uithalen, dan duwt hij een wortel met tijgerbalsem in de schimmelkut en reet van die crackhoer.
Of ben ik nu een beetje te grof?![]()
Niet alleen de Nikes. Ze droeg ook een shirt/jasje/vest, dat haar nichtje aan had. Die is dus ook achter gebleven.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:35 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Maar niemand heeft dat door. Dat kan niet, mensen hebben dat heus wel door, ze durven alleen niets te zeggen. Aike begon laatst over een groot pakket van de H&M dat Charlotte had laten bestellen. Charlotte bitste toen dat ze maar één legging had gehouden en de rest terug had gestuurd. Aike stil. Ze doen alsof ze werkelijk niets heeft, ook niets van wat ze 'gevonden' heeft zoals die Nikes van haar nichtje die op bezoek was of dat horloge of die RayBan van haar moeder.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 21:39 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Nee, dat komt door de anale seks. Ze had zijn 23 cm. 'getrotseerd', zoals ze dat zelf zei. Ze was helemaal trots want ze was de eerste die dat wilde/kon/deed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |